خرید دومین انگلستان با تخفیف تبریز

خانه » دومین » خرید دومین انگلستان با تخفیف تبریز

خرید دومین انگلستان با تخفیف تبریز

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در تبریز تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 03880.html
سرویس ابری آمازون برنامه‌هایی جدی برای به‌کارگیری پردازنده‌های کم‌مصرف ARM دارد و این خبر، برای تجارت اینتل در حوزه‌ی دیتاسنترها نگران‌کننده خواهد بود.
دوشنبه, ۱۲ آذر ۹۷ ساعت ۱۴:۵۶

به‌خطر افتادن موقعیت اینتل با به‌کارگیری پردازنده ARM توسط آمازون در دیتاسنتر

سرویس ابری آمازون برنامه‌هایی جدی برای به‌کارگیری پردازنده‌های کم‌مصرف ARM دارد و این خبر، برای تجارت اینتل در حوزه‌ی دیتاسنترها نگران‌کننده خواهد بود.

بخش خدمات ابری آمازون در هفته‌ی جاری خدمات پردازش ابری بر مبنای ARM را برای توسعه‌دهنده‌ها معرفی کرد. این رویداد، احتمال به‌کارگیری پردازنده‌های با مصرف انرژی بهینه را که براساس معماری ARM طراحی می‌شوند، افزایش می‌دهد.

چشم‌انداز شرکت ARM (یکی از دارایی‌های شرکت سرمایه‌گذاری - خرید دومین انگلستان با تخفیف تبریز - سافت‌بانک)، توسعه‌ی فعالیت‌ها از دستگاه‌های مخصوص مصرف‌کننده مانند گوشی‌های هوشمند و تبدیل شدن به قدرتی مهم - خرید دومین انگلستان با تخفیف تبریز - در بازار پردازش‌های شرکتی و تجاری است. این چشم‌انداز، برای اینتل یک زنگ خطر به‌شمار می‌رود. پردازنده‌های این غول قدیمی بازار سخت‌افزار، اکنون در اکثر سرورهای خدمات ابری و مراکز داده‌ی شرکتی استفاده می‌شود.

گروه دیتاسنتر اینتل، دومین گروه این شرکت از لحاظ درآمد محسوب می‌شود که ۳۲ درصد از - خرید دومین انگلستان با تخفیف تبریز - درآمد اینتل را در سه‌ماهه‌ی سوم سال جاری میلادی تأمین کرد. رشد این گروه نیز سریع‌تر از تجارت اول شرکت در بخش پردازنده‌های کامپیوتر شخصی و دیگر دستگاه‌ها گزارش می‌شود.

مت گارمن معاون بخش خدمات پردازشی AWS در مصاحبه‌ای با CNBC عنوان کرد که استفاده از پردازنده‌های آرم،‌ هزینه‌های - خرید دومین انگلستان با تخفیف تبریز - مالکیت و نگهداری سرورها را کاهش می‌دهد. در - خرید دومین انگلستان با تخفیف تبریز - نتیجه،‌ مشتریان نیز از به‌کارگیری این پردازنده‌ها سود خواهند برد. او در ادامه به این نکته اشاره کرد که اولین بازخوردها پس از معرفی این پردازنده‌ها و سرویس‌های مربوطه نیز مثبت بوده‌اند:

شرکت‌های بزرگ حاضر در - خرید دومین انگلستان با تخفیف تبریز - فهرست Fortune 1000 به ما - خرید دومین انگلستان با تخفیف تبریز - مراجعه کردند و از کارایی بالای این پردازنده‌ها خصوصا در بخش اینترنت اشیاء، شگفت‌زده بودند.

دان مک‌اسکیل مدیرعامل SmugMug یکی از قدیمی‌ترین مشتریان سرویس‌های ابری - خرید دومین انگلستان با تخفیف تبریز - آمازون، از ۶ سال پیش از این شرکت تقاضای به‌کارگیری پردازنده‌های آرم می‌کرده است. - خرید دومین انگلستان با تخفیف تبریز - این خبر، توسط گارمن اعلام شد که بالا بودن تقاضا برای پردازنده‌ها را - خرید دومین انگلستان با تخفیف تبریز - نشان می‌دهد.

برخی از خدمات متعدد AWS برای توسعه‌دهندگان، قابلیت اجرا روی پردازنده‌های آرم را نیز دارند؛ به‌عنوان مثال خدمات - خرید دومین انگلستان با تخفیف تبریز - پردازش بدون نیاز به سرور Lambda این قابلبت را دارند. البته بسیاری از خدمات دیگر هنوز از معماری x86 استفاده می‌کنند - خرید دومین انگلستان با تخفیف تبریز - که برای سال‌ها توسط اینتل به‌کار گرفته می‌شود.

این پردازنده‌ها، - خرید دومین انگلستان با تخفیف تبریز - مصرف انرژی و هزینه را برای مشتریان AWS کاهش می‌دهند

سرویس ابری آمازون در هفته‌ی جاری علاوه‌بر معرفی پردازنده‌های آرم،‌ سرورهایی را رونمایی کرد که مشتریان می‌توانند روی دیتاسنترهای خود، برای استفاده‌های خاص نصب کنند. این - خرید دومین انگلستان با تخفیف تبریز - شرکت در وب‌سایت خود نمونه‌های متعددی با نام EC2 عرضه می‌کند. مشتریان سازمانی پس از انتخاب نمونه‌ی مناسب کسب‌وکار، سرور مناسب با نیازهای خود را دریافت خواهند کرد.

برنامه‌ی آتی آمازون، ارائه‌ی نمونه‌های مبتنی بر پردازنده‌های آرم در این سرویس خواهد بود. به‌بیان دیگر، AWS، پردازنده‌های آرم را بااستفاده از محصولات سروری خود، در مرزهایی خارج از شرکتش نیز توزیع می‌کند. گارنمن درباره‌ی نمونه‌های عرضه‌شده در این سرویس می‌گوید که برنامه‌ی اصلی در طراحی این نمونه‌ها، نیاز و هدف کاربر بوده است. درواقع پیاده‌سازی پردازنده‌های آرم یا اینتل یا پردازنده‌های گرافیکی انویدیا، تنها با هدف فراهم - خرید دومین انگلستان با تخفیف تبریز - کردن نیازهای مشتری انتخاب می‌شوند.

شایان ذکر است نمونه‌های مجهز به پردازنده‌های آرم، بازدهی پایین‌تری نسبت به نمونه‌های مشابه با پردازنده‌های اینتل داشتند. البته، ارائه‌ی پردازنده‌های آرم توسط بزرگ‌ترین عرضه‌کننده‌ی خدمات ابری جهان،‌ یک پیروزی برای این شرکت محسوب می‌شود.

خرید دومین انگلستان با تخفیف تبریز

پاتریک مورهد تحلیل‌گر بازار پردازنده‌ها اعتقاد دارد استفاده‌ی آمازون از پردازنده‌های ARM، اعتبار لازم را برای این تولیدکننده‌ی پردازنده ایجاد می‌کند تا در بازارهای بزرگ و خصوصا در نزد سرویس‌دهنده‌های ابری، کسب‌وکار خود را توسعه دهد.

نمونه‌هایی که درحال حاضر توسط آمازون ارائه می‌شوند، از پردازنده‌ی Cortex-A72 این شرکت استفاده می‌کنند که در سال ۲۰۱۵ معرفی شد. در سال‌های پیش‌رو، - خرید دومین انگلستان با تخفیف تبریز - قطعا گزینه‌های بیشتری توسط این غول - خرید دومین انگلستان با تخفیف تبریز - سرویس‌های ابری عرضه خواهد شد.

سیمون سگارز مدیرعامل آرم در مصاحبه‌ی قبلی خود با CNBC، خبر از طراحی پردازنده‌هایی با بازدهی و کارایی بیشتر توسط این شرکت داده بود. با این روند، استفاده‌ی دیگر ارائه‌دهندگان خدمات ابری از پردازنده‌های این شرکت نیز دور از انتظار نخواهد بود. شایان ذکر است شرکت آرم در سال ۲۰۱۶ به‌قیمت ۳۲ میلیارد دلار توسط سافت‌بانک - خرید دومین انگلستان با تخفیف تبریز - خریداری شد.

سگارز در ادامه‌ی صحبت‌های خود به این نکته اشاره کرد - خرید دومین انگلستان با تخفیف تبریز - که مایکروسافت، پیش - خرید دومین انگلستان با تخفیف تبریز - از این در زیرساخت‌های خود از پردازنده‌های این شرکت استفاده کرده اما آن را به‌صورت تجاری عرضه نکرده است. درواقع هدف اولیه‌ی ردموندی‌ها، اثبات توانایی‌های این نوع از پردازنده در خدمات زیرساختی بود. سگارز درنهایت عنوان کرد که رقابت برای عرضه‌ی بهترین خدمات ابری با شدت جریان دارد و در این‌ میان اگر راهکاری - خرید دومین انگلستان با تخفیف تبریز - با - خرید دومین انگلستان با تخفیف تبریز - هدف افزایش ظرفیت‌های پردازشی و کاهش قیمت عرضه شود، قطعا بازیگران بزرگ از آن استقبال خواهند کرد.


اولين صفحه   -  خرید دامنه com با تخفیف تبریز   -   دومین com با تخفیف تبریز   -   ثبت دومین com با تخفیف تبریز   -   تمدید دومین com با تخفیف تبریز   -   قیمت دومین com با تخفیف تبریز   -   خرید دومین com با تخفیف تبریز   -   دامین com با تخفیف تبریز   -   ثبت دامین com با تخفیف تبریز   -   تمدید دامین com با تخفیف تبریز   -   قیمت دامین com با تخفیف تبریز   -   خرید دامین com با تخفیف تبریز   -   دامنه انگلستان با تخفیف تبریز   -   ثبت دامنه انگلستان با تخفیف تبریز   -   تمدید دامنه انگلستان با تخفیف تبریز   -   قیمت دامنه انگلستان با تخفیف تبریز   -   خرید دامنه انگلستان با تخفیف تبریز   -   دومین انگلستان با تخفیف تبریز   -   ثبت دومین انگلستان با تخفیف تبریز   -   تمدید دومین انگلستان با تخفیف تبریز   -   قیمت دومین انگلستان با تخفیف تبریز   -   خرید دومین انگلستان با تخفیف تبریز   -   دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   ثبت دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   تمدید دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   قیمت دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   خرید دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   دامنه چین با تخفیف تبریز   -   ثبت دامنه چین با تخفیف تبریز   -   تمدید دامنه چین با تخفیف تبریز   -   قیمت دامنه چین با تخفیف تبریز   -   خرید دامنه چین با تخفیف تبریز   -   دومین چین با تخفیف تبریز   -   ثبت دومین چین با تخفیف تبریز   -   تمدید دومین چین با تخفیف تبریز   -   قیمت دومین چین با تخفیف تبریز   -   خرید دومین چین با تخفیف تبریز   -   دامین چین با تخفیف تبریز   -   ثبت دامین چین با تخفیف تبریز   -   تمدید دامین چین با تخفیف تبریز   -   قیمت دامین چین با تخفیف تبریز   -   خرید دامین چین با تخفیف تبریز   -  آخرين صفحه