خرید دومین انگلستان با تخفیف شیراز

خانه » دومین » خرید دومین انگلستان با تخفیف شیراز

خرید دومین انگلستان با تخفیف شیراز

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در شیراز تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 04555.html
به‌گفته‌ی معاون وزیر ارتباطات، عاملان کلاهبرداری از طریق تماس‌های بی‌پاسخ با شماره‌ی خارجی شناسایی شده‌اند و تلاش می‌شود مبالغ ازدست‌رفته به قربانیان بازگردانده شود.
پنجشنبه, ۳ آبان ۹۷ ساعت ۱۲:۴۰

کلاهبرداران تماس‌های بین المللی شناسایی شدند

به‌گفته‌ی معاون وزیر ارتباطات، عاملان کلاهبرداری از طریق تماس‌های بی‌پاسخ با شماره‌ی خارجی شناسایی شده‌اند و تلاش می‌شود مبالغ ازدست‌رفته به قربانیان بازگردانده شود.

اخبار مربوط به روش کلاهبرداری جدید از جایی آغاز شد که تعداد زیادی از قربانیان با سامانه‌ی ۱۹۵، سامانه‌ی رسیدگی به شکایات، تماس گرفته و از تمام شدن - خرید دومین انگلستان با تخفیف شیراز - اعتبار شارژ سیم‌کارت خود شکایت کردند. بعد از شکایات مکرر از سوی تعداد زیادی از قربانیان مشخص شد روش کلاهبرداری جدید به این صورت است که تماس کوتاهی از طریق شماره‌های خارجی با موبایل قربانیان گرفته شده که سریع قطع شده و درواقع Missed Call انداخته می‌شود.

قربانیان نیز با دیدن یک تماس بی‌پاسخ روی تلفن همراه خود، طبق عادت و بدون توجه به خارجی بودن شماره‌ی تماس، اقدام به برقراری ارتباط می‌کنند تا از هویت - خرید دومین انگلستان با تخفیف شیراز - شخص تماس‌گیرنده مطلع شوند. بعد از برقراری تماس نیز هیچ صدایی شنیده نمی‌شود و قربانی با تصور اینکه هنوز ارتباط برقرار نشده، - خرید دومین انگلستان با تخفیف شیراز - تماس را قطع نمی‌کند. قربانی از اینکه به یک شماره‌ی خارجی زنگ زده بی‌خبر  است و از آنجایی که تماس با شماره‌های بین‌الملل هزینه‌ی زیادی دارد تمام یا بخشی قابل‌توجهی از اعتبار سیم‌کارتش کسر می‌شود.

خرید دومین انگلستان با تخفیف شیراز

محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات، در تماس با برنامه‌ی حالا خورشید در مورد این موضوع اطلاع‌رسانی کرده و اعلام کرد کارشناسان در حال پیگیری و شناسایی کلاهبرداران هستند. او همچنین رسانه‌ها را به اطلاع‌رسانی در مورد این شیوه‌ی جدید کلاهبرداری تشویق کرد تا تعداد بیشتری قربانی نشوند و از مردم نیز درخواست کرد با شماره‌های ناشناس بین‌الملل تماس برقرار نکنند.

چند روز بعد از اطلاع‌رسانی وزیر ارتباطات، حمید فتاحی، معاون وزیر ارتباطات و رئیس هیئت مدیره‌ی شرکت ارتباطات زیرساخت در توییتی از شناسایی این کلاهبرداران و تلاش - خرید دومین انگلستان با تخفیف شیراز - برای بازگرداندن مبالغ کسرشده به حساب ۱۲۶ هزار قربانی این ماجرا خبر داد. او - خرید دومین انگلستان با تخفیف شیراز - در توییت خود نوشت:

٣٨٢ ميليون تومان كلاهبرداری صورت‌گرفته از ١٢٦ هزار نفر توسط كلاهبرداران خارجی، با جزئيات شناسايی شده است. مانع از سودجويی متخلفين - خرید دومین انگلستان با تخفیف شیراز - خواهيم شد - خرید دومین انگلستان با تخفیف شیراز - و در نظر داريم كه مبالغ ازدست‌رفته از طريق اپراتورها به مشتركين بازگردد. #حق‌الناس


اولين صفحه   -  خرید دامنه com با تخفیف شیراز   -   دومین com با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین com با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین com با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین com با تخفیف شیراز   -   خرید دومین com با تخفیف شیراز   -   دامین com با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین com با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین com با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین com با تخفیف شیراز   -   خرید دامین com با تخفیف شیراز   -   دامنه انگلستان با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه انگلستان با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه انگلستان با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه انگلستان با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه انگلستان با تخفیف شیراز   -   دومین انگلستان با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین انگلستان با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین انگلستان با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین انگلستان با تخفیف شیراز   -   خرید دومین انگلستان با تخفیف شیراز   -   دامین انگلستان با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین انگلستان با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین انگلستان با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین انگلستان با تخفیف شیراز   -   خرید دامین انگلستان با تخفیف شیراز   -   دامنه چین با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه چین با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه چین با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه چین با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه چین با تخفیف شیراز   -   دومین چین با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین چین با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین چین با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین چین با تخفیف شیراز   -   خرید دومین چین با تخفیف شیراز   -   دامین چین با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین چین با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین چین با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین چین با تخفیف شیراز   -   خرید دامین چین با تخفیف شیراز   -  آخرين صفحه