خرید دومین بین المللی با تخفیف تبریز

خانه » دومین » خرید دومین بین المللی با تخفیف تبریز

خرید دومین بین المللی با تخفیف تبریز

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در تبریز تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 03910.html
کاربران فون‌پی می توانند با بهره گیری از پلتفرم پرداخت از طریق QR-Code و یا کد پذیرنده، بدون نیاز به پول نقد و کارت بانکی، پرداخت های خود را انجام دهند.
شنبه, ۱۰ آذر ۹۷ ساعت ۱۵:۰۰

معرفی اپلیکیشن فون‌‌پی؛ پلتفرم پرداخت موبایلی

کاربران فون‌پی می توانند با بهره گیری از پلتفرم پرداخت از طریق QR-Code و یا کد پذیرنده، بدون نیاز به پول نقد و کارت بانکی، پرداخت های خود را انجام دهند.

 امروزه با فراگیر شدن گوشی‌های هوشمند، استفاده از ابزارهای پرداخت موبایلی هم رواج یافته است. به طوری که در حال حاضر تعداد زیادی از دارندگان - خرید دومین بین المللی با تخفیف تبریز - گوشی‌های هوشمند ترجیح می‌دهند پرداخت‌های خود را از طریق موبایل و به صورت آنلاین انجام دهند. یکی از اپلیکیشن‌هایی که امکان پرداخت موبایلی را برایتان فراهم می‌کند، فون‌پی (PhonePay) نام دارد. با نصب این اپلیکیشن بر روی گوشی همراه خود و اسکن QR - خرید دومین بین المللی با تخفیف تبریز - Code یا وارد کردن کد پذیرنده از طریق این اپلیکیشن به راحتی قادر به پرداخت آنلاین از طریق موبایل خود خواهید بود.

فون‌پی در پرداخت‌های خُرد، جایگزینی کارآمد برای روش‌های سنتی پرداخت - خرید دومین بین المللی با تخفیف تبریز - است. به طور مثال می‌توانید از فون‌پی برای انواع پرداخت‌ها شامل - خرید دومین بین المللی با تخفیف تبریز - پرداخت کرایه تاکسی، خرید از فروشگاه، سوپرمارکت، وبسایت‌ها و هر کاربرد دیگری که نیاز به پرداخت وجود دارد، - خرید دومین بین المللی با تخفیف تبریز - استفاده کنید. همچنین خرید شارژ سیم کارت، خرید بسته اینترنتی و انتقال اعتبار به دوستان نیز از دیگر امکانات فون‌پی است.

اپلیکیشن فون‌پی به صورت رایگان برای دو سیستم عامل - خرید دومین بین المللی با تخفیف تبریز - اندروید و آیفون عرضه شده و شامل دو نسخه راننده و مسافر می‌باشد. در صورت فراهم نبودن شرایط دانلود نرم افزار، شما می‌توانید با مراجعه به آدرس phonepay.me  از نسخه تحت وب فون‌پی استفاده نمایید. در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی دقیق‌تر اپلیکیشن فون‌پی بپردازیم.

آشنایی با محیط برنامه

پس از نصب اپلیکیشن و تکمیل ثبت‌نام، شما وارد محیط اصلی برنامه خواهید شد. فون‌پی فوق‌العاده ساده و خلوت طراحی شده است و همین موضوع باعث می‌شود کار با آن به راحت‌ترین شکل ممکن قابل انجام باشد‌. - خرید دومین بین المللی با تخفیف تبریز - صفحه اول برنامه به صورت اتوماتیک روی پرداخت با QR - خرید دومین بین المللی با تخفیف تبریز - Code تنظیم شده است، کافی است یکی از QRکدهای پذیرنده‌ی فون‌پی را اسکن کنید تا اطلاعات پرداخت برای شما نمایان شود. - خرید دومین بین المللی با تخفیف تبریز - همچنین شما می‌توانید با وارد کردن کد پذیرنده، مراحل پرداخت خود را انجام دهید. میزان اعتبار شما در صفحه اول قابل مشاهده است - خرید دومین بین المللی با تخفیف تبریز - که این اعتبار از طریق کارت‌های - خرید دومین بین المللی با تخفیف تبریز - عضو سیستم شتاب به سادگی قابل شارژ می باشد. در صورتی - خرید دومین بین المللی با تخفیف تبریز - که اعتبار فون‌پی نداشته باشید، - خرید دومین بین المللی با تخفیف تبریز - می‌توانید با استفاده از درگاه پرداخت، خرید خود را تکمیل کنید.

همچنین سایر سرویس‌های فون‌پی شامل شارژ ایرانسل، شارژ همراه اول، شارژ رایتل، خرید بسته اینترنت و خیریه گل بوته در صفحه اول برنامه قابل مشاهده است. به گفته سازندگان - خرید دومین بین المللی با تخفیف تبریز - برنامه، مسئولیت‌های اجتماعی یکی از دغدغه‌هایی است که باعث راه‌اندازی و تداوم سرویس فون‌پی شده است و مهم‌ترین کاری - خرید دومین بین المللی با تخفیف تبریز - که در این حوزه انجام داده‌اند بحث کاهش چاپ پول‌های کاغذی بوده که باعث کاهش انتقال آلودگی از طریق اسکناس‌ها - خرید دومین بین المللی با تخفیف تبریز - شده است. همچنین قراردادن یک QR Code منحصر به فرد برای هر خیریه باعث دریافت آسان‌تر کمک‌های مردمی می‌شود.

در صفحه دوم برنامه می‌توانید از دوستان خود درخواست اعتبار کنید و یا برای آنها اعتبار فون‌پی بفرستید. همچنین در این بخش می‌توانید با معرفی فون‌پی به دوستان خود اعتبار هدیه دریافت کنید. پیام‌های فون‌پی نیز اینجا قابل مشاهده است.

در صفحه سوم برنامه لیست کامل تراکنش‌های شما قابل مشاهده است که می‌توانید سوابق پرداخت‌های خود را به همراه جزئیات تماشا کنید.

در فون‌پی برای بالا بردن امنیت سیستم، - خرید دومین بین المللی با تخفیف تبریز - شما می‌توانید رمز ۴ رقمی و یا اثر انگشت خودتان را در نرم افزار در قسمت تنظیمات وارد نمایید. با این تنظیم پرداخت تنها زمانی انجام می‌شود که شما یا رمز ۴ رقمی خود را در نرم‌افزار وارد کنید و یا از اثر انگشت خود برای تایید پرداخت استفاده کنید. در صفحه چهارم برنامه علاوه بر موارد امنیتی، - خرید دومین بین المللی با تخفیف تبریز - اطلاعات پروفایل شما قابل نمایش و تغییر است. همچنین راه‌های ارتباطی با - خرید دومین بین المللی با تخفیف تبریز - فون‌پی در اختیار شما قرار داده شده است.

فون‌پی با بهره بردن از پلتفرم پرداخت از طریق QR-Code در تاکسی‌های تهران شناخته می‌شود و با دارا بودن بیش از ۴۰۰٬۰۰۰ کاربر در شهر تهران، امکان پرداخت در بیش از ۱۷٬۰۰۰ تاکسی را فراهم - خرید دومین بین المللی با تخفیف تبریز - نموده است.

فون‌پی به‌جز تاکسی، در بین سایر پذیرندگان نیز مشغول فعالیت می‌باشد که تعداد کل آنها به بیش از ۲۵٬۰۰۰ رسیده است. از جمله این پذیرندگان می‌توان به فروشگاه‌های زنجیره‌ای، تاکسی‌های اینترنتی و تلفنی، نانوایی‌ها، کسب و کارهای خانگی، سوپرمارکت‌ها، دستفروش‌ها، مراکز ورزشی، کسب و کارهای دارای دلیوری، دکه ها و... اشاره نمود.

برنامه فون‌‌‌‌‌‌‌‌پی - خرید دومین بین المللی با تخفیف تبریز - را می توانید از طریق کافه بازار - خرید دومین بین المللی با تخفیف تبریز - و سیب اپ و همچنین لینک زیر دانلود کنید.

https://www.phonepay.ir/download


اولين صفحه   -  خرید دامنه چین با تخفیف تبریز   -   دومین چین با تخفیف تبریز   -   ثبت دومین چین با تخفیف تبریز   -   تمدید دومین چین با تخفیف تبریز   -   قیمت دومین چین با تخفیف تبریز   -   خرید دومین چین با تخفیف تبریز   -   دامین چین با تخفیف تبریز   -   ثبت دامین چین با تخفیف تبریز   -   تمدید دامین چین با تخفیف تبریز   -   قیمت دامین چین با تخفیف تبریز   -   خرید دامین چین با تخفیف تبریز   -   دامنه بین المللی با تخفیف تبریز   -   ثبت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز   -   تمدید دامنه بین المللی با تخفیف تبریز   -   قیمت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز   -   خرید دامنه بین المللی با تخفیف تبریز   -   دومین بین المللی با تخفیف تبریز   -   ثبت دومین بین المللی با تخفیف تبریز   -   تمدید دومین بین المللی با تخفیف تبریز   -   قیمت دومین بین المللی با تخفیف تبریز   -   خرید دومین بین المللی با تخفیف تبریز   -   دامین بین المللی با تخفیف تبریز   -   ثبت دامین بین المللی با تخفیف تبریز   -   تمدید دامین بین المللی با تخفیف تبریز   -   قیمت دامین بین المللی با تخفیف تبریز   -   خرید دامین بین المللی با تخفیف تبریز   -   دامنه بدون هاست تبریز   -   ثبت دامنه بدون هاست تبریز   -   تمدید دامنه بدون هاست تبریز   -   قیمت دامنه بدون هاست تبریز   -   خرید دامنه بدون هاست تبریز   -   دومین بدون هاست تبریز   -   ثبت دومین بدون هاست تبریز   -   تمدید دومین بدون هاست تبریز   -   قیمت دومین بدون هاست تبریز   -   خرید دومین بدون هاست تبریز   -   دامین بدون هاست تبریز   -   ثبت دامین بدون هاست تبریز   -   تمدید دامین بدون هاست تبریز   -   قیمت دامین بدون هاست تبریز   -   خرید دامین بدون هاست تبریز   -  آخرين صفحه