خرید دومین دات کام با تخفیف شیراز

خانه » دومین » خرید دومین دات کام با تخفیف شیراز

خرید دومین دات کام با تخفیف شیراز

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در شیراز تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 04525.html
با توجه به ویدیوی جدیدی که از کالبدشکافی پیکسل 3 ایکس ال منتشر شده است، به نظر می‌رسد که تعویض باتری این گوشی کار چندان آسان نیست.
شنبه, ۵ آبان ۹۷ ساعت ۱۳:۱۵

تعویض باتری پیکسل 3 ایکس ال بسیار مشکل است

با توجه به ویدیوی جدیدی که از کالبدشکافی پیکسل 3 ایکس ال منتشر شده است، به نظر می‌رسد که تعویض باتری این گوشی کار چندان آسان نیست.

کانال یوتیوب JerryRigEverything که به کالبدشکافی گوشی‌های هوشمند جدید می‌پردازد، - خرید دومین دات کام با تخفیف شیراز - این‌بار پیکسل 3 ایکس - خرید دومین دات کام با تخفیف شیراز - ال گوگل را را زیر تیغ جراحی برده است تا محتویات داخلی این پرچم‌دار را برای مخاطبان به تصویر بکشد.

در اولین مرحله برای باز کردن پرچم‌دار گوگل، باید پنل پشتی آن را که از جنس شیشه ساخته شده ‌است، در معرض حرارت قرار دهیم و توسط یک مکش پلاستیکی قاب پشتی را اندکی از بدنه جدا کنیم. سپس با استفاده از یک تیغه یا وسیله‌ی مشابه - خرید دومین دات کام با تخفیف شیراز - دیگری چسب مابین بدنه و پنل پشتی را از هم جدا کنیم. - خرید دومین دات کام با تخفیف شیراز - البته در این مرحله باید با احتیاط کامل برخورد کرد؛ چرا که اگر تیغه بیش از حد در بدنه فرو رود، ممکن است کابل ریبن حسگر اثر انگشت را قطع کند.

خرید دومین دات کام با تخفیف شیراز

به محض جدا شدن پنل پشتی، جایگاه شارژ بی‌سیم و تراشه‌ی NFC قابل مشاهده هستند. جالب است - خرید دومین دات کام با تخفیف شیراز - بدانید که Google درون - خرید دومین دات کام با تخفیف شیراز - پیکسل 3 ایکس ال برچسب‌های سفید رنگی - خرید دومین دات کام با تخفیف شیراز - کار گذاشته است که به محض تماس با آب و رطوبت، به صورتی/ قرمز تغییر رنگ می‌دهند که این مورد می‌تواند اعتبار گارانتی محصول را - خرید دومین دات کام با تخفیف شیراز - تحت تاثیر قرار دهد. با باز کردن پیچ‌های ریل کناری، می‌توانیم به باتری و پنل شارژ بی‌سیم دسترسی داشته باشیم. - خرید دومین دات کام با تخفیف شیراز - البته جدا کردن باتری پیکسل 3 - خرید دومین دات کام با تخفیف شیراز - ایکس ال به هیچ‌وجه کار آسانی نیست. در ابتدا باید نوارچسب‌های بالای باتری را جدا کنیم و پس از آن با اعمال حرارت، باتری را به زور از جای خود درآوریم.

پس از جدا کردن باتری، می‌توانیم به مادربرد و بلندگوهای پایین و بالای گوشی دسترسی داشته باشیم. تمامی این مراحل در ویدیوی زیر با جزئیات کامل به نمایش گذاشته - خرید دومین دات کام با تخفیف شیراز - شده‌اند:

دانلود از آپارات

البته JerryRigEverything در ویدیوی قبلی خود، پرچم‌دار بزرگ گوگل را از لحاظ مقاومت مورد آزمایش قرار داد و با اعمال انواع و اقسام روش‌های ممکن، خراش‌های عمیقی در پنل پشتی این گوشی ایجاد کرد. به همین خاطر در بخشی از این ویدیو سعی می‌کند تا با استفاده از آب، صابون و مسواک این خراش‌ها را از بین ببرد، اما موفق نمی‌شود. شایان ذکر است که با استفاده از این روش قادر خواهیم بود خراش‌های جزئی و سطحی که توسط کلید روی پنل پشتی پیکسل‌های جدید ایجاد می‌شوند را از بین ببریم.

همان‌طور که اطلاع دارید، پیکسل 3 ایکس ال و پیکسل 3 به‌عنوان پرچم‌داران سال ۲۰۱۸ گوگل به‌تازگی - خرید دومین دات کام با تخفیف شیراز - منتشر شده‌اند. هرچند پنل پشتی این دو محصول با یکدیگر تفاوتی ندارد، اما در پنل جلویی پیکسل 3 ایکس ال برخلاف نسخه‌ی کوچکتر، دارای بریدگی صفحه‌ای نسبتا بزرگ است که در اکثر خبرگزاری‌ها به آن اشاره می‌شود. این دو گوشی هوشمند از لحاظ چیدمان قطعات داخلی هم با یکدیگر تفاوت‌هایی دارند. در کنار این موضوع، پیکسل‌های جدید - خرید دومین دات کام با تخفیف شیراز - از یک نوع پردازنده، میزان رم و کیفیت دوربین یکسانی بهره می‌برند.

هرچند کالبدشکافی مورد نظر داری نکته‌ی - خرید دومین دات کام با تخفیف شیراز - عجیب یا غیرمعقولی نیست، اما دشواری نسبتا زیاد تعویض باتری و برچسب‌های حساس به رطوبت موارد جالبی به شمار می‌روند که اطلاع داشتن از آن خالی از لطف نیست.


اولين صفحه   -  خرید دامنه کام با تخفیف شیراز   -   دومین کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین کام با تخفیف شیراز   -   خرید دومین کام با تخفیف شیراز   -   دامین کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین کام با تخفیف شیراز   -   خرید دامین کام با تخفیف شیراز   -   دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   دومین دات کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین دات کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین دات کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین دات کام با تخفیف شیراز   -   خرید دومین دات کام با تخفیف شیراز   -   دامین دات کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین دات کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین دات کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین دات کام با تخفیف شیراز   -   خرید دامین دات کام با تخفیف شیراز   -   دامنه com با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه com با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه com با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه com با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه com با تخفیف شیراز   -   دومین com با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین com با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین com با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین com با تخفیف شیراز   -   خرید دومین com با تخفیف شیراز   -   دامین com با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین com با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین com با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین com با تخفیف شیراز   -   خرید دامین com با تخفیف شیراز   -  آخرين صفحه