خرید دومین دات کام با تخفیف کرج

خانه » دومین » خرید دومین دات کام با تخفیف کرج

خرید دومین دات کام با تخفیف کرج

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در کرج تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 03175.html
نوآوری‌ها در رسته‌ی محصولات تصویربرداری در CES بسیار زیاد است و دراین‌میان دوربین‌های ورزشی و اکشن‌کم‌ها در مرکز توجه قرار دارند.
چهار شنبه, ۱۹ دی ۹۷ ساعت ۱۲:۱۱

دوربین VuPoint با رابط لایتنینگ، مستقیم به آیفون متصل می‌شود

نوآوری‌ها در رسته‌ی محصولات تصویربرداری در CES بسیار زیاد است و دراین‌میان دوربین‌های ورزشی و اکشن‌کم‌ها در مرکز توجه قرار دارند.

VuPoint در CES از دو اکشن‌کم جدید خود رونمایی کرد. یکی از آن‌ها دوربینی با عنوان Smize و دیگری یک دوربین ۳۶۰ درجه‌ است - خرید دومین دات کام با تخفیف کرج - که تمرکز در تولید آن‌ها بر سهولت ارتباطشان با آیفون و آیپد بوده است. رزولوشن تصاویر ثبت‌شده توسط این مدل تنها ۴ مگاپیکسل است، اما قادر است ویدئو را در قطع واید و با کیفیت - خرید دومین دات کام با تخفیف کرج - 1080P ضبط کند. این دوربین به‌آسانی و ازطریق پورت لایتنینگ تعبیه‌شده در آن به آیفون و آیپد متصل و برای اتصال با سایر دستگاه‌ها از پورت USB-C استفاده می‌کند. این مکانیزم نقطه مقابل دوربین‌های GoPro است که ضمن برخورداری از مشخصات فنی بالاتر، تصاویرشان توسط کاربر و به‌صورت بی‌سیم به یک گوشی جفت‌شده ارسال - خرید دومین دات کام با تخفیف کرج - می‌گردد و از روی تبلت - خرید دومین دات کام با تخفیف کرج - یا کامپیوتر قابل - خرید دومین دات کام با تخفیف کرج - دسترسی و تخلیه است.

خرید دومین دات کام با تخفیف کرج

این دوربین، مشابه با GoPro دارای یک نرم‌افزار مبتنی‌بر iOS برای ویرایش استوری‌هایی است که در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌شوند. این نرم‌افزار قابلیت افزودن موزیک و جلوه‌های استودیویی را هم دارد.

برخی دیگر از قابلیت‌های این دوربین عبارت‌اند از پشتیبانی از microSD، ضبط تایم‌لپس و همچنین ثبت تصاویر زنده (Live Photo). میزان شارژدهی باتری درحالت کار مداوم ۲ ساعت بوده و از استاندارد مقاوم‌سازی IPX8 برخوردار است؛ به‌طوری‌که دربرابر فشار تا عمق ۱۰ - خرید دومین دات کام با تخفیف کرج - متری آب مقاوم است.

این دوربین در سه رنگ سفید، - خرید دومین دات کام با تخفیف کرج - مشکی و قرمز و با قیمتی حدود ۱۴۹ دلار عرضه خواهد شد. تاریخ ورود آن به بازار هنوز معلوم نیست.

شرکت تولیدکننده، دوربین ۳۶۰ را نیز در CES به نمایش گذاشته است که آن نیز مانند این مدل از رابط لایتنینگ استفاده می‌کند - خرید دومین دات کام با تخفیف کرج - و با قیمت ۱۶۹ دلار و در تابستان سال بعد در دسترس مصرف‌کننده خواهد بود.

خرید دومین دات کام با تخفیف کرج

  

برای مشاهده کلیه اخبار و مقالات و تماشای ویدیوهای مرتبط با نمایشگاه به صفحه اختصاصی CES 2019 مراجعه کنید.

منبع APPLEINSIDER

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید


اولين صفحه   -  خرید دامنه کام با تخفیف کرج   -   دومین کام با تخفیف کرج   -   ثبت دومین کام با تخفیف کرج   -   تمدید دومین کام با تخفیف کرج   -   قیمت دومین کام با تخفیف کرج   -   خرید دومین کام با تخفیف کرج   -   دامین کام با تخفیف کرج   -   ثبت دامین کام با تخفیف کرج   -   تمدید دامین کام با تخفیف کرج   -   قیمت دامین کام با تخفیف کرج   -   خرید دامین کام با تخفیف کرج   -   دامنه دات کام با تخفیف کرج   -   ثبت دامنه دات کام با تخفیف کرج   -   تمدید دامنه دات کام با تخفیف کرج   -   قیمت دامنه دات کام با تخفیف کرج   -   خرید دامنه دات کام با تخفیف کرج   -   دومین دات کام با تخفیف کرج   -   ثبت دومین دات کام با تخفیف کرج   -   تمدید دومین دات کام با تخفیف کرج   -   قیمت دومین دات کام با تخفیف کرج   -   خرید دومین دات کام با تخفیف کرج   -   دامین دات کام با تخفیف کرج   -   ثبت دامین دات کام با تخفیف کرج   -   تمدید دامین دات کام با تخفیف کرج   -   قیمت دامین دات کام با تخفیف کرج   -   خرید دامین دات کام با تخفیف کرج   -   دامنه com با تخفیف کرج   -   ثبت دامنه com با تخفیف کرج   -   تمدید دامنه com با تخفیف کرج   -   قیمت دامنه com با تخفیف کرج   -   خرید دامنه com با تخفیف کرج   -   دومین com با تخفیف کرج   -   ثبت دومین com با تخفیف کرج   -   تمدید دومین com با تخفیف کرج   -   قیمت دومین com با تخفیف کرج   -   خرید دومین com با تخفیف کرج   -   دامین com با تخفیف کرج   -   ثبت دامین com با تخفیف کرج   -   تمدید دامین com با تخفیف کرج   -   قیمت دامین com با تخفیف کرج   -   خرید دامین com با تخفیف کرج   -  آخرين صفحه