خرید دومین چین ارزان بیرجند

خانه » دومین » خرید دومین چین ارزان بیرجند

خرید دومین چین ارزان بیرجند

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در بیرجند تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 18610.html
الکامپ بزرگ‌ترین نمایشگاه ICT ایران است، اما چرا چنین رویداد بزرگی همچنان در حال در جا زدن است؟
یکشنبه, ۲۱ آذر ۹۵ ساعت ۲۱:۳۰

چه کنیم که امسال، الکامپ بهتر برگزار شود

الکامپ بزرگ‌ترین نمایشگاه ICT ایران است، اما چرا چنین رویداد بزرگی همچنان در حال در جا زدن است؟

پیش از هر چیز، الکامپ چیست؟ در وب‌سایت رسمی - خرید دومین چین ارزان بیرجند - نمایشگاه چنین تعریفی از آن شده است: «نمایشگاه الکامپ بزرگ‌ترین رویداد تجاری در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک و کامپیوتر کشور است که همه‌ساله با حضور گسترده و چشمگیر - خرید دومین چین ارزان بیرجند - دست‌اندرکاران این - خرید دومین چین ارزان بیرجند - حوزه و مخاطبان آن‌ها در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای این صنعت اعم از سخت‌افزار و نرم‌افزار به علاقه‌مندان عرضه می‌شود و فرصتی بی‌بدیل برای تبادل نظر و مذاکره در اختیار شرکت‌کنندگان قرار می‌گیرد. ...»

الکامپ مهم‌ترین و بزرگ‌ترین رویداد تجاری در صنایع الکترونیک - خرید دومین چین ارزان بیرجند - و کامپیوتر ایران است. اما چرا در چنین رویدادی تعداد محدودی از شرکت‌های بزرگ، حاضر می‌شوند؟ چرا شرکت‌های بزرگی که دفتر رسمی نیز - خرید دومین چین ارزان بیرجند - در ایران دارند، در الکامپ حاضر نمی‌شوند؟ چرا پیشرفت چندانی در الکامپ شاهد نیستیم؟ چرا الکامپ حتی به گرد پای نمایشگاه‌های بین‌المللی - خرید دومین چین ارزان بیرجند - که در دنیا یا حتی منطقه برگزار می‌شود، نمی‌رسد؟

الکامپ پرستیژ و اعتبار کافی ندارد!

دست‌فروش‌ها را جمع - خرید دومین چین ارزان بیرجند - کنید

خرید دومین چین ارزان بیرجند

ورودی - خرید دومین چین ارزان بیرجند - هر مکان - خرید دومین چین ارزان بیرجند - یا رویدادی بیشترین تأثیر را در نگاه اولیه مخاطب دارد. با نگاهی به لابی هتل‌ها، ساختمان‌های لوکس، ادارات بزرگ و حتی نمایشگاه‌های بزرگ دنیا به‌راحتی می‌توانید متوجه این موضوع شوید. اما الکامپ نه‌تنها ورودی زیبایی ندارد؛ بلکه درب اصلی نمایشگاه، مکانی است برای کسب و کارهای موقت و بساط دست‌فروشان و خرت‌وپرت فروشی! این دست‌فروشان نه‌تنها جلوه‌ی زشتی - خرید دومین چین ارزان بیرجند - به ورودی نمایشگاه می‌دهند بلکه - خرید دومین چین ارزان بیرجند - پرستیژ نمایشگاهی که عنوان بزرگ‌ترین رویداد ICT کشور را یدک - خرید دومین چین ارزان بیرجند - می‌کشد نیز در نقطه ورود مخاطب به صفر می‌رسانند. امکان ندارد جمع‌کردن دست‌فروش‌ها از ورودی نمایشگاه کار - خرید دومین چین ارزان بیرجند - سختی باشد، حتی این کار غیرقانونی هم هست و شهرداری به‌راحتی می‌تواند آن را جمع کند. 

وب‌سایت و اپلیکیشن - خرید دومین چین ارزان بیرجند - جامعی بسازید

اطلاع‌رسانی، بخش مهمی از هر رویداد است و در دنیای امروز بهترین روش‌های اطلاع‌رسانی اپلیکیشن و وب‌سایت هستند. الکامپ - خرید دومین چین ارزان بیرجند - اپلیکیشن ندارد، اما خوشبختانه یک وب‌سایت اختصاصی برای آن در نظر گرفته شده است که البته سال به سال با تغییر برگزارکننده‌ی آن، آدرسش تغییر می‌کند. از این تغییر - خرید دومین چین ارزان بیرجند - آدرس که - خرید دومین چین ارزان بیرجند - بگذریم، به‌جرئت می‌توان وب‌سایت الکامپ را یکی از زشت‌ترین وب‌سایت‌های حال حاضر ایران دانست. حتی اگر - خرید دومین چین ارزان بیرجند - از ظاهر وب‌سایت بگذریم، از جنبه‌ی اطلاع‌رسانی نیز وب‌سایت الکامپ، اطلاعات چندانی برای ارائه به مخاطب ندارد. لیست ناقصی از شرکت‌کنندگان در آن وجود دارد؛ اما معلوم نیست این شرکت‌کنندگان چه محصولاتی را قرار است در نمایشگاه ارائه کنند، حتی مشخص نیست شرکت‌کنندگان در چه فیلدی مشغول به کار هستند. در این شرایط چطور بازدیدکننده می‌تواند برنامه‌ریزی کند تا غرفه‌های مورد نظر خود را بازدید کند؟ در مقام مقایسه، نمایشگاه‌های بزرگ - خرید دومین چین ارزان بیرجند - دنیا همچون CES ,MWC , IFA یا حتیCEBIT همگی اپلیکیشن و وب‌سایت به‌روز دارند. از طریق اپلیکیشن یا وب‌سایت، بازدیدکننده می‌تواند لیست محصولاتی را که - خرید دومین چین ارزان بیرجند - شرکت‌کنندگان ارائه خواهند کرد، ببیند و برنامه‌ریزی کند که مایل به بازدید از کدام غرفه‌ها است. اپلیکیشن موبایل نیز همیشه همراه آن‌ها است و در طول نمایشگاه می‌توانند نقشه‌ی - خرید دومین چین ارزان بیرجند - سالن‌ها و غرفه‌ها را مشاهده کنند و حتی مسیریابی کنند که از چه مسیری زودتر می‌توانند به سالن یا غرفه‌ی مورد نظر خود برسند. از طرفی می‌توان لیستی از غرفه‌های مورد نظر را نیز به لیست علاقه‌مندی‌ها اضافه کرد و به‌راحتی به آن‌ها دسترسی داشت.

سی‌دی‌فروش‌ها و نمایش‌ها و تبلیغات زرد را جمع کنید

راستش را بخواهید؛ آزاردهنده‌ترین بخش الکامپ و دیگر نمایشگاه‌های تخصصی داخلی، روش‌های نامتعارف و سبکی است که برخی از شرکت‌کنندگان برای جلب مخاطب از آن‌ها استفاده می‌کنند. بعضی از شرکت‌ها از شومن‌ها برای جلب مخاطب استفاده می‌کنند و آن‌ها نیز هر آنچه در چنته دارند - خرید دومین چین ارزان بیرجند - رو می‌کنند! یکی پشت بلندگو لطیفه تعریف می‌کند، دیگری داد می‌زند و از مبحثی که هیچ‌ تسلطی به آن ندارد می‌گوید و از همه - خرید دومین چین ارزان بیرجند - بدتر گروه دیگری موسیقی زنده - خرید دومین چین ارزان بیرجند - اجرا می‌کنند و از - خرید دومین چین ارزان بیرجند - مردم می‌خواهند که آن‌ها را همراهی کنند. روش‌های بسیار بهتری برای جلب نظر مخاطب وجود دارد که حتی برخی از شرکت‌های داخلی نیز به‌خوبی از آن‌ها استفاده می‌کنند. همیشه بهترین راه، راحت‌ترین راه نیست و به جای آنکه کلی برای استخدام شومن‌ها هزینه کنند، می‌توانند کمی خلاقیت به خرج دهند. در - خرید دومین چین ارزان بیرجند - بین شرکت‌های داخلی، گرین نمونه‌ی مناسبی برای این موضوع است. هر سال در غرفه‌ی گرین خلاقیت تازه‌ای می‌بینیم که چندان هم گران یا پرهزینه نیست، اما هم نظر مخاطب را جلب می‌کند و هم در فضایی مناسب، مشتری را به سمت محصولات این شرکت جذب می‌کند. دادزن‌ها و برنامه‌های این‌چنینی، تنها تصویری زرد در ذهن مخاطب شکل می‌دهند و باعث می‌شوند شرکت‌های بزرگ از الکامپ و رویدادهای مشابه دوری کنند. 

خرید دومین چین ارزان بیرجند

از طرف دیگر قرار است در نمایشگاه‌ها چیزی به فروش نرسد؛ اما الکامپ برای سرویس‌دهنده‌های اینترنتی، آموزشگاه‌ها و سی‌دی‌فروشی‌ها بازار شب عید محسوب می‌شود. بدتر از همه اینکه این فروشنده‌ها در دل نمایشگاه به شکل نامنسجم پراکنده هستند و جای مناسب و مشخصی ندارند. برگزارکنندگان الکامپ حداقل اگر نمی‌توانند یا نمی‌خواهند جلوی فروش و - خرید دومین چین ارزان بیرجند - بازاریابی چنین شرکت‌هایی را بگیرند، سالن یا بخش مشخصی از نمایشگاه را به آن‌ها اختصاص دهند تا تأثیر منفی رفتارهای تبلیغاتی آن‌ها که بیشتر شبیه تبلیغ‌کنندگان دارالترجمه‌های میدان انقلاب است، روی کل - خرید دومین چین ارزان بیرجند - نمایشگاه گسترده نشود. 

یکی از - خرید دومین چین ارزان بیرجند - موارد دردناک دیگر که اپراتورها با آن تلاش می‌کنند تا غرفه‌های خود را شلوغ کنند، ارائه سیم کارت رایگان یا بسته‌های خاص اینترنت و غیره برای جمع‌کردن مردم است. اگر اپراتورها قصد ارائه‌ی خدمات رایگان به مشتریان یا بازدیدکنندگان از غرفه‌ی خود دارند به‌راحتی می‌توانند با پیش‌ثبت‌نام و افزایش اشخاصی که وظیفه‌ی ثبت‌نام مردم را دارند، - خرید دومین چین ارزان بیرجند - از ایجاد صف‌های طولانی جلوگیری کنند.

خرید دومین چین ارزان بیرجند

روش‌های مرسوم بسیاری در این باره وجود دارد؛ مثلاً در نمایشگاه‌های بزرگ از شما خواسته می‌شود به بخش‌های مختلف غرفه‌ی یک شرکت بروید و مثلاً جسم کوچک خاصی را بردارید و هر کسی - خرید دومین چین ارزان بیرجند - که همه‌ی اجسام را برداشته - خرید دومین چین ارزان بیرجند - باشد، جایزه کوچکی دریافت می‌کند به این شکل علاقه‌مندان به همه‌ی بخش‌های غرفه شما سر می‌زنند و علاوه بر آن می‌توانند برنده یک هدیه کوچک شوند که حالا هر چیزی می‌تواند باشد. ایده‌های این‌چنینی بسیارند، پس نیازی نیست مردم را در سرما در صف نگاه‌دارید تا یک سیم کارت هدیه بگیرند یا بسته‌ی اینترنت دریافت کنند. حداقل اگر قرار است این کار را انجام دهید، افراد بیشتری را - خرید دومین چین ارزان بیرجند - به - خرید دومین چین ارزان بیرجند - کار بگیرید تا کمتر مردم - خرید دومین چین ارزان بیرجند - معطل شوند؛ مگر اینکه - خرید دومین چین ارزان بیرجند - از به‌صف کردن مردم در سرما لذت ببرید و بخواهید به این شکل مدیران ارشد شرکت را راضی نگاه‌دارید!

شرکت‌های بزرگ را به نمایشگاه بکشانید

شرکت‌های خارجی را به الکامپ بکشانید

تعرفه‌ی - خرید دومین چین ارزان بیرجند - حضور شرکت‌های خارجی در الکامپ و شرایط خاصی که برای آن‌ها در نظر گرفته شده است، باعث می‌شود از الکامپ و نمایشگاه‌های داخلی دوری کنند. به نظر الکامپ وقتی موفق خواهد شد که شرکت‌های بزرگ داخلی و خارجی در آن حاضر شوند؛ پس نه‌تنها باید هزینه‌های حضور آن‌ها در الکامپ کاهش یابد - خرید دومین چین ارزان بیرجند - بلکه باید تسهیلاتی فراهم شود تا الکامپ جان - خرید دومین چین ارزان بیرجند - بگیرد و مردم وقتی به نمایشگاه مراجعه می‌کنند با فضاهای نمایشگاهی مناسب و محصولات جدید دنیا روبرو شوند. برگزارکننده‌های الکامپ باید شرکت‌های بزرگی - خرید دومین چین ارزان بیرجند - مانند سامسونگ، ال‌جی، هواوی و صدها شرکت دیگری را که در ایران حضور رسمی دارند، به نمایشگاه بکشند. بعدها که کیفیت - خرید دومین چین ارزان بیرجند - نمایشگاه بالاتر برود، حتی اگر هزینه‌ی ورودی نمایشگاه بیشتر هم بشود، مردم بازهم بیشتر استقبال خواهند کرد؛ چرا که - خرید دومین چین ارزان بیرجند - در آن می‌توانند همه محصولات روز دنیا را از نزدیک تجربه کنند. - خرید دومین چین ارزان بیرجند - وقتی نمایشگاه جان گرفت، آن‌وقت شرکت‌ها برای حاضر شدن در - خرید دومین چین ارزان بیرجند - آن تمایل بیشتری خواهند - خرید دومین چین ارزان بیرجند - داشت.

از سوی دیگر یکی از مسائلی که شرکت‌ها برای حضور نیافتن در الکامپ عنوان می‌کنند، نبود بازدیدکنندگان تخصصی است. سال‌ها پیش شاهد حضور شرکت‌هایی همچون ال‌جی، سونی، سامسونگ و سایر شرکت‌های موبایلی در نمایشگاه بودیم، اما هم‌اکنون جای - خرید دومین چین ارزان بیرجند - خالی این شرکت‌ها در بزرگ‌ترین نمایشگاه ICT کشور حس می‌شود و اغلب این کمپانی‌ها یکی از دلایل حضور نیافتن‌ در نمایشگاه را نبود بازدیدکنندگان تخصصی عنوان و اعلام می‌کنند، بازخوردی را که از Road Show-های فروشگاهی دریافت می‌کنند از نمایشگاه تخصصی الکامپ یا تلکام نمی‌گیرند، چرا که - خرید دومین چین ارزان بیرجند - بازدیدکنندگان چنین نمایشگاه‌هایی بیشتر برای دریافت جایزه‌هایی مثل خودکار و بادکنک از غرفه‌هایشان بازدید می‌کنند.

شرکت‌های بزرگ داخلی را به نمایشگاه - خرید دومین چین ارزان بیرجند - بکشید

وقتی از شرکت‌های بزرگ داخلی سؤال می‌کنیم چرا در الکامپ یا دیگر نمایشگاه‌های داخلی شرکت نمی‌کنند، دلایل بسیاری می‌آورند؛ مثلاً همکاران سیستم می‌گوید در نمایشگاه‌های داخلی معلوم نیست کنار غرفه‌ی شما چه غرفه‌ای قرار می‌گیرد، شاید شرکتی بزرگ - خرید دومین چین ارزان بیرجند - باشد شاید یک سی‌دی‌فروشی یا حتی تجارتی بزرگ که ارتباط چندانی به تجارت شما ندارند. در فروشگاه‌های داخلی، شرکت‌ها جای مشخص خود را دارند، سالن‌ها مشخصا برای تجارت‌های خاصی طراحی شده‌اند و همه‌چیز سر جای خودش است. به این شکل نه‌تنها شرکت‌های بزرگ از ماه‌ها قبل می‌توانند برای غرفه‌سازی و طراحی غرفه‌ی خود بر اساس فضایی که آن را می‌شناسند برنامه‌ریزی کنند، بلکه خیالشان راحت است که در فاصله‌ی مناسب از رقیب خود قرار دارند یا دغدغه‌های دیگر خود - خرید دومین چین ارزان بیرجند - را مدیریت کنند. به‌عنوان مثال در نمایشگاه‌های بزرگی که شانس شرکت در آن‌ها را داشته‌‌ایم؛ سونی، سامسونگ، ال‌جی، هواوی، بوش، پاناسونیک و غیره همگی در سالن مشخصی غرفه‌ی خود را - خرید دومین چین ارزان بیرجند - برپا می‌کنند که سال‌ پیش نیز در همان مکان غرفه داشته‌اند و سال بعد نیز همان‌جا خواهند بود. مشکل دیگر شرکت‌های بزرگ داخلی آن است که آن‌طور که باید و شاید نمی‌توانند مخاطب خود را هدف قرار دهند؛ چرا که فرهنگ بازدید صحیح از نمایشگاه از برگزارکننده به بازدیدکننده منتقل شده است. بازدیدکننده نیز سردرگم و بدون برنامه است و ممکن است حتی غرفه‌ای که برایش ارزش داشته باشد، هیچ‌وقت بازدید نکند و از طرفی - خرید دومین چین ارزان بیرجند - برگزارکننده باید کلی انرژی صرف رسیدگی به بازدیدکنندگانی کند که شاید تا حدی جامعه‌ی هدف، آن‌ها باشند. برگزارکنندگان الکامپ باید تلاش کنند شرکت‌های بزرگ داخلی به الکامپ بیایند. شرکت‌های - خرید دومین چین ارزان بیرجند - بزرگ داخلی دغدغه‌های بسیار دیگری نیز دارند که از حوصله‌ی این مقاله خارج است و برگزارکنندگان - خرید دومین چین ارزان بیرجند - باید به آن‌ها بپردازند.

خرید دومین چین ارزان بیرجند

هوای بازدیدکننده‌ها را - خرید دومین چین ارزان بیرجند - داشته باشید

نمایشگاه باید امکانات کافی برای پذیرایی - خرید دومین چین ارزان بیرجند - از بازدیدکنندگان داشته باشد. سرویس‌های - خرید دومین چین ارزان بیرجند - بهداشتی، محل مناسب - خرید دومین چین ارزان بیرجند - برای غذاخوری، هوای سالم، دمای مناسب، مسیرهای حرکتی و ارائه‌ی راهنمایی به بازدیدکنندگان از جمله مواردی هستند که در تمام آن‌ها الکامپ و دیگر نمایشگاه‌ها باید تلاش کنند تا بهبود ایجاد کنند. به‌شخصه هیچ‌وقت نمایشگاه‌های داخلی را در هوای مناسب تجربه نکرده‌ام، مخصوصا نمایشگاه‌هایی که در تابستان برگزار می‌شوند. سرویس‌های بهداشتی عموما فقط در زمان‌های اضطراری قابل استفاده هستند و مسیر حرکت بین سالن‌ها نیز اصولی طراحی نشده است. اگر برگزارکنندگان از مردم کمی بیشتر پول ورودی بگیرند و در ازای آن سرویس بهتری ارائه دهند، ساعت‌هایی که در نمایشگاه حضور دارند کمتر دچار مشکل - خرید دومین چین ارزان بیرجند - می‌شوند. 

هوای خبرنگاران را داشته باشید

شرکت‌ها به دنبال اطلاع‌رسانی محصولات و سرویس‌های خود هستند و مردمی که نمی‌توانند از نمایشگاه بازدید کنند، در سوی دیگر انتظار اخبار مرتبط با نمایشگاه را می‌کشند. تهیه‌ی گزارش در نمایشگاه‌ها یکی از دشوارترین کارهایی است که یک خبرنگار می‌تواند انجام دهد، مخصوصا اگر قرار باشد تصویربرداری کند. تمرکز و کار در شلوغی - خرید دومین چین ارزان بیرجند - نمایشگاه دشوار است. در این شرایط نمایشگاه‌های مهم دنیا همه‌ی تلاش خود را می‌کنند تا خبرنگاران بتوانند با مشقت کمتری رویدادهای مختلف مرتبط با نمایشگاه را پوشش دهند. الکامپ و دیگر نمایشگاه‌های بزرگ کشور مکان مناسبی برای خبرنگاران ندارند که بتواند در آنجا بنشینند و خبرهای مورد نظر خود را بنویسند یا تصاویر و فیلم‌های - خرید دومین چین ارزان بیرجند - گرفته‌شده را مرتب و برای تیم تحریریه ارسال کنند. مشکل بعدی نبود اینترنت مناسب برای خبرنگاران است - خرید دومین چین ارزان بیرجند - و متأسفانه آنتن دهی اپراتورها نیز در نمایشگاه چندان مناسب نیست و ارسال خبر از نمایشگاه به بیرون به‌کندی و با مشکلات بسیار همراه است. 

خرید دومین چین ارزان بیرجند

شاید یکی از مهم‌ترین نقاط ضعف نمایشگاه‌های الکامپ یا تلکام را بتوان، نداشتن برنامه‌ریزی از سوی شرکت‌ها و مشخص نبودن زمان کنفرانس‌ها در نمایشگاه‌های داخلی دانست. - خرید دومین چین ارزان بیرجند - بسیاری از شرکت‌ها حتی یک روز قبل از نمایشگاه نمی‌دانند دقیقا چه روزی و چه ساعتی قرار است نشست مطبوعاتی برگزار کنند تا محصول یا سرویس جدیدشان را معرفی کنند. تا آخرین لحظه نمی‌دانید فلان کنفرانس مطبوعاتی وزیر یا مدیران شرکت‌های مختلف چه ساعتی برگزار می‌شود. اصلا - خرید دومین چین ارزان بیرجند - اهمیتی ندارد که خبرنگاران یکی دو ساعت منتظر بمانند تا کنفرانس شروع شود. این در حالی است که از چند ماه قبل از - خرید دومین چین ارزان بیرجند - شروع نمایشگاه‌های مهم، ساعت و مکان دقیق نطق‌های اصلی آن‌ها مشخص می‌شود؛ حتی موضوعات مورد بحث نیز اعلام می‌شود تا خبرنگاران بتوانند خود را برای کنفرانس‌های مورد نظرشان آماده کنند. از ناهماهنگی در زمان کنفرانس‌ها که بگذریم، محتوای قابل ارائه در آن‌ها نیز در بسیاری از اوقات چندان ارزشمند نیست در اکثر آن‌ها سخنران در ابتدای صحبت‌های خود می‌گوید «من - خرید دومین چین ارزان بیرجند - سخنران خوبی نیستم». اگر قرار است چیزی ارائه شود باید به بهترین شکل ارائه شود و اگر کسی سخنران - خرید دومین چین ارزان بیرجند - خوبی نیست نباید سخنرانی کند. اگر - خرید دومین چین ارزان بیرجند - پوشش خبری می‌خواهید یا به جلب توجه کاربران نیاز دارید، - خرید دومین چین ارزان بیرجند - پس برای ارائه‌ی خود حسابی وقت صرف کنید و به شکلی سخنان خود را ایراد کنید که نظر مخاطب به - خرید دومین چین ارزان بیرجند - سرویس یا خدمات شما جلب شود. 

الکامپ امسال - خرید دومین چین ارزان بیرجند - از پنج‌شنبه این هفته شروع می‌شود امیدواریم شاهد نمایشگاه بهتری نسبت به سال پیش باشیم.

نظر شما درباره‌ی نمایشگاه‌های داخلی چیست؟

خرید دومین چین ارزان بیرجند

 

برای مطالعه‌ی تمام اخبار و مطالب مرتبط با - خرید دومین چین ارزان بیرجند - نمایشگاه ایران تلکام ۱۳۹۷ به صفحه‌‌‌ی این رویداد در زومیت مراجعه کنید.

منبع زومیت

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید


اولين صفحه   -  خرید دامنه انگلستان ارزان بیرجند   -   دومین انگلستان ارزان بیرجند   -   ثبت دومین انگلستان ارزان بیرجند   -   تمدید دومین انگلستان ارزان بیرجند   -   قیمت دومین انگلستان ارزان بیرجند   -   خرید دومین انگلستان ارزان بیرجند   -   دامین انگلستان ارزان بیرجند   -   ثبت دامین انگلستان ارزان بیرجند   -   تمدید دامین انگلستان ارزان بیرجند   -   قیمت دامین انگلستان ارزان بیرجند   -   خرید دامین انگلستان ارزان بیرجند   -   دامنه چین ارزان بیرجند   -   ثبت دامنه چین ارزان بیرجند   -   تمدید دامنه چین ارزان بیرجند   -   قیمت دامنه چین ارزان بیرجند   -   خرید دامنه چین ارزان بیرجند   -   دومین چین ارزان بیرجند   -   ثبت دومین چین ارزان بیرجند   -   تمدید دومین چین ارزان بیرجند   -   قیمت دومین چین ارزان بیرجند   -   خرید دومین چین ارزان بیرجند   -   دامین چین ارزان بیرجند   -   ثبت دامین چین ارزان بیرجند   -   تمدید دامین چین ارزان بیرجند   -   قیمت دامین چین ارزان بیرجند   -   خرید دامین چین ارزان بیرجند   -   دامنه بین المللی ارزان بیرجند   -   ثبت دامنه بین المللی ارزان بیرجند   -   تمدید دامنه بین المللی ارزان بیرجند   -   قیمت دامنه بین المللی ارزان بیرجند   -   خرید دامنه بین المللی ارزان بیرجند   -   دومین بین المللی ارزان بیرجند   -   ثبت دومین بین المللی ارزان بیرجند   -   تمدید دومین بین المللی ارزان بیرجند   -   قیمت دومین بین المللی ارزان بیرجند   -   خرید دومین بین المللی ارزان بیرجند   -   دامین بین المللی ارزان بیرجند   -   ثبت دامین بین المللی ارزان بیرجند   -   تمدید دامین بین المللی ارزان بیرجند   -   قیمت دامین بین المللی ارزان بیرجند   -   خرید دامین بین المللی ارزان بیرجند   -  آخرين صفحه