خرید دومین چین با تخفیف تبریز

خانه » دومین » خرید دومین چین با تخفیف تبریز

خرید دومین چین با تخفیف تبریز

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در تبریز تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 03895.html
یکشنبه, ۱۱ آذر ۹۷ ساعت ۱۵:۰۰

۲۰۰ میلیون ریال جایزه یا سرمایه گذاری روی مشتری؟

طی جشنواره «صد دانه یاقوت»، ۲۰۰ - خرید دومین چین با تخفیف تبریز - میلیون ریال هدیه‌ی خرید لپ‌تاپ msi به نفرات - خرید دومین چین با تخفیف تبریز - اول تا دهم جدول رده‌بندی تعلق می‌گیرد و علاوه بر این، تمام کسانی که در ماه آذر از فروشگاه اینترنتی شهر فافا خرید کنند و یا در چالش‌های تعریف شده شرکت کنند، متناسب با امتیازی که دریافت کرده‌اند، می‌توانند به انتخاب خودشان هدایایی را از - خرید دومین چین با تخفیف تبریز - این فروشگاه دریافت کنند.

  درباره‌ی جشنواره‌ی صد دانه یاقوت بیشتر بدانید

در این جشنواره که از ۱ تا ۳۰ آذر برگزار می‌شود، کاربران با شرکت در چالش‌هایی نظیر عضویت در سایت و یا به اشتراک گذاشتن صفحات وب‌سایت - خرید دومین چین با تخفیف تبریز - در شبکه‌های اجتماعی یاقوت جمع می‌کنند. به طور مثال اگر شما یکی - خرید دومین چین با تخفیف تبریز - از صفحات فروشگاه را با دیگران به اشتراک بگذارید، به ازای هر بازدید ۱ یاقوت و به ازای هر بازدید ۵ یاقوت به دست می‌آورید. دیگر فعالیت‌هایی که می‌توانید با استفاده از آن‌ها - خرید دومین چین با تخفیف تبریز - امتیاز به دست آورید، ثبت - خرید دومین چین با تخفیف تبریز - تجربه کار با - خرید دومین چین با تخفیف تبریز - محصولات موجود در فروشگاه و همچنین خرید از فروشگاه هستند. هر صد دانه یاقوت که جمع آوری می‌کنید، تبدیل به یک انار می‌شوند و با - خرید دومین چین با تخفیف تبریز - استفاده از - خرید دومین چین با تخفیف تبریز - این انارها می‌توانید از فروشگاه خرید کنید.

شعار این جشنواره این است که «تا یک ماه - خرید دومین چین با تخفیف تبریز - انار نخورید»؛ به این معنی که اگر انارهایی که به دست آورده‌اید را خرج نکنید تا - خرید دومین چین با تخفیف تبریز - امتیاز بیشتری داشته باشید، این شانس را دارید که در پایان جشنواره یکی از ده نفر اول باشید. اما جایزه‌ای که به این ده نفر تعلق می‌گیرد چیست؟

خرید دومین چین با تخفیف تبریز

 ۲۰ میلیون تومان هدیه‌ی خرید لپ‌تاپ msi برای ده نفر اول‌‌

بله، فروشگاه اینترنتی شهر فافا قرار است ۲۰ میلیون تومان به نفرات اول - خرید دومین چین با تخفیف تبریز - تا دهم هدیه بدهد. سهم - خرید دومین چین با تخفیف تبریز - نفر اول از این هدیه ۶ میلیون تومان، نفر دوم ۴، نفر سوم ۳ و نفرات چهارم تا دهم هر کدام ۱ میلیون تومان خواهد بود. برندگان جشنواره می‌توانند از این هدیه جهت خرید لپ‌تاپ‌های msi استفاده کنند.

 باقی شرکت کنندگان هم بدون جایزه نمی‌مانند

غیر از هدایایی که برای نفرات اول تا دهم در نظر گرفته شده است، هدایای دیگری نیز - خرید دومین چین با تخفیف تبریز - وجود دارند که هر کدام از شرکت کنندگان در جشنواره صد دانه یاقوت می‌توانند - خرید دومین چین با تخفیف تبریز - از آن‌ها بهره‌مند شوند. به این منظور، بخشی از کالاهای فروشگاه در نظر گرفته شده‌اند که با استفاده از انارهای به دست آمده در جشنواره قابل خرید هستند. در واقع به این صورت کاربران می‌توانند متناسب با امتیازی که به دست آورده‌اند، به طور - خرید دومین چین با تخفیف تبریز - رایگان از فروشگاه اینترنتی شهر فافا خرید کنند. محصولات در نظر گرفته شده در این بخش، طیف وسیعی از محصولات موجود در فروشگاه را شامل می‌شوند که در میان آن‌ها پاوربانک، دستبند هوشمند، کیف لپ‌‌تاپ، اسپیکر قابل حمل و کابل micro usb به چشم می‌خورند. این کالاها به طور رایگان از فروشگاه اینترنتی شهر فافا قابل خریداری هستند، فقط کافیست امتیاز کافی را به دست آورید.

 

احترام به مشتری، وجه - خرید دومین چین با تخفیف تبریز - مشخصه‌ی جشنواره‌ی صد دانه یاقوت

البته که بر کسی پوشیده نیست که فروشگاه‌ها، جشنواره‌های مختلف را به منظور اعتبار بخشیدن به برند خود و جذب مشتریان بیشتر برگزار می‌کنند و هزینه‌ای که بابت آن می‌کنند را می‌توانیم به عنوان هزینه‌ی بازاریابی و تبلیغات در نظر بگیریم. اما راهکارهای مختلفی برای تبلیغات - خرید دومین چین با تخفیف تبریز - وجود دارد. از تبلیغ بر روی بیلبوردهای سطح شهر گرفته تا تبلیغات سایت‌های چند رسانه‌ای و حتی تبلیغات در تلویزیون و نشریات. اما هزینه‌ی این سرمایه جهت برگزار کردن چنین جشنواره‌ای - خرید دومین چین با تخفیف تبریز - باعث می‌شود سود حاصل از این سرمایه گذاری، نصیب مشتریان فروشگاه شود و نه رسانه‌ها و شرکت‌های تبلیغاتی. این موضوع نشان‌دهنده‌ی سیاست فروشگاه مبنی - خرید دومین چین با تخفیف تبریز - بر محترم شمردن و ارزشمند دانستن مشتری است.

از زاویه‌ای دیگر اگر به این جشنواره نگاه کنیم، می‌بینیم که تقریبا تمام چالش‌هایی که شرکت کنندگان در جشنواره باید در - خرید دومین چین با تخفیف تبریز - آن‌ها شرکت کنند تا امتیاز کسب کنند، بخشی از روال روزمره‌ی آن‌ها در استفاده از فروشگاه است و کاری غیر از کارهای عادی و همیشگی برای کسب امتیاز از آن‌ها خواسته نمی‌شود. به طور مثال هر زمان دیگری ممکن است شما لینک مربوط به یک محصول را با دوستتان به اشتراک بگذارید،  از فروشگاه خرید کنید و یا نظرتان را در مورد یک محصول ثبت کنید. حالا در دوره‌ای که این جشنواره برگزار می‌شود، با - خرید دومین چین با تخفیف تبریز - انجام همین کارهای عادی، به شما امتیازی تعلق می‌گیرد که می‌توانید از آن برای خرید کالا استفاده کنید. در واقع می‌توان این سیستم امتیازدهی را به عنوان نوعی قدردانی فروشگاه از مشتریانش تفسیر کرد.

فروشگاه اینترنتی فافا گجت‌های الکترونیکی متعددی را به فروش می‌رساند که از جمله‌ی آن‌ها باید به لپ تاپ، تبلت، گوشی‌های هوشمند، لوازم بازی، تجهیزات شبکه و رایانه و قطعات کامپیوتری در کنار لوازم صوت و تصویر اشاره کرد.

 و در نهایت باید به در نظر گرفتن محصولات مختلفی که مشتریان می‌توانند به عنوان جایزه انتخاب کنند اشاره کنیم. وجود محصولات متنوع در بین آن‌ها نشان می‌دهد که برگزارکنندگان جشنواره به حق انتخاب کاربرانشان احترام گذاشته‌اند و گزینه‌های مختلفی را برای آن‌ها فراهم کرده‌اند تا کاربر با توجه به سلیقه و نیاز خودش، هدیه‌ای که دریافت می‌کند را انتخاب کند.

 اگر تا الان در جشنواره‌ی صد دانه یاقوت فروشگاه اینترنتی شهر فافا شرکت نکرده‌اید، همین الان می‌توانید وارد جشنواره  شوید و ضمن شرکت در یک رقابت هیجان انگیز، از هدایای آن بهره‌مند شوید.


اولين صفحه   -  خرید دامنه انگلستان با تخفیف تبریز   -   دومین انگلستان با تخفیف تبریز   -   ثبت دومین انگلستان با تخفیف تبریز   -   تمدید دومین انگلستان با تخفیف تبریز   -   قیمت دومین انگلستان با تخفیف تبریز   -   خرید دومین انگلستان با تخفیف تبریز   -   دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   ثبت دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   تمدید دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   قیمت دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   خرید دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   دامنه چین با تخفیف تبریز   -   ثبت دامنه چین با تخفیف تبریز   -   تمدید دامنه چین با تخفیف تبریز   -   قیمت دامنه چین با تخفیف تبریز   -   خرید دامنه چین با تخفیف تبریز   -   دومین چین با تخفیف تبریز   -   ثبت دومین چین با تخفیف تبریز   -   تمدید دومین چین با تخفیف تبریز   -   قیمت دومین چین با تخفیف تبریز   -   خرید دومین چین با تخفیف تبریز   -   دامین چین با تخفیف تبریز   -   ثبت دامین چین با تخفیف تبریز   -   تمدید دامین چین با تخفیف تبریز   -   قیمت دامین چین با تخفیف تبریز   -   خرید دامین چین با تخفیف تبریز   -   دامنه بین المللی با تخفیف تبریز   -   ثبت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز   -   تمدید دامنه بین المللی با تخفیف تبریز   -   قیمت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز   -   خرید دامنه بین المللی با تخفیف تبریز   -   دومین بین المللی با تخفیف تبریز   -   ثبت دومین بین المللی با تخفیف تبریز   -   تمدید دومین بین المللی با تخفیف تبریز   -   قیمت دومین بین المللی با تخفیف تبریز   -   خرید دومین بین المللی با تخفیف تبریز   -   دامین بین المللی با تخفیف تبریز   -   ثبت دامین بین المللی با تخفیف تبریز   -   تمدید دامین بین المللی با تخفیف تبریز   -   قیمت دامین بین المللی با تخفیف تبریز   -   خرید دامین بین المللی با تخفیف تبریز   -  آخرين صفحه