خرید دومین چین با تخفیف شیراز

خانه » دومین » خرید دومین چین با تخفیف شیراز

خرید دومین چین با تخفیف شیراز

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در شیراز تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 04570.html
مدیاتک در ادامه‌ی توسعه‌ی تراشه‌های مبتنی بر هوش مصنوعی، نسل جدید تراشه‌ی خود را با نام P70 و بهبود‌هایی در مقایسه با P60 رونمایی کرد.
چهار شنبه, ۲ آبان ۹۷ ساعت ۱۶:۴۰

مدیاتک از هلیو پی 70 با چهار هسته پردازشی و لیتوگرافی ۱۲ نانومتری رونمایی کرد

مدیاتک در ادامه‌ی توسعه‌ی تراشه‌های مبتنی بر هوش مصنوعی، نسل جدید تراشه‌ی خود را با نام P70 و بهبود‌هایی در مقایسه با P60 رونمایی کرد.

مدیاتک ساعاتی پیش نسل جدید تراشه‌ی خود را با نام P70 رونمایی کرد. تراشه‌ی جدید مدیاتک که P70 نام دارد، همچون نسل گذشته مبتنی بر ویژگی‌های هوش مصنوعی توسعه‌یافته است. این تراشه‌ی جدید در انجام - خرید دومین چین با تخفیف شیراز - وظایف پردازشی هوش مصنوعی ۱۰ تا ۳۰ درصد نسبت به نسل گذشته بهبود یافته؛ همچنین باید به بهبود ۱۳ - خرید دومین چین با تخفیف شیراز - درصدی عملکرد - خرید دومین چین با تخفیف شیراز - این تراشه در انجام پردازش‌های - خرید دومین چین با تخفیف شیراز - عمومی اشاره کرد.

تراشه‌ی جدید مدیاتک مبتنی بر لیتوگرافی - خرید دومین چین با تخفیف شیراز - ۱۲ نانومتری توسعه یافته؛ ضمنا باید به افزایش فرکانس پردازشی پردازنده اصلی و - خرید دومین چین با تخفیف شیراز - پردازنده‌ی گرافیکی در این تراشه اشاره کرد. پردازنده‌ی اصلی مدیاتک متشکل از چهار هسته‌ی پردازشی Cortex-A73 بوده که فرکانس آن ۲.۱ گیگاهرتز انتخاب شده است. همچنین باید به - خرید دومین چین با تخفیف شیراز - پردازنده‌ی گرافیکی Mali-G72 MP3 نیز اشاره کرد که فرکانس پردازشی آن ۹۰۰ مگاهرتز تعیین شده است.

براساس آنچه که مدیاتک اعلام کرده، پی ۷۰ در حال اجرای بازی‌های محبوب تا ۳۵ درصد انرژی کمتری را در مقایسه با پی ۶۰ مصرف می‌کند؛ حال آنکه عملکرد آن در مقایسه با نسل گذشته بهبود یافته است. سیستم مدیریت +Energy Aware Scheduling راهکاری است که مدیاتک برای کاهش دمای عملکرد تراشه طراحی کرده که دمای تراشه را تا ۴.۵ درجه کاهش می‌دهد. این فناوری در نسل گذشته نیز مورد استفاده قرار گرفته بود، حال آنکه در پی ۷۰ شاهد بهبود عملکرد این سیستم مدیریت دما هستیم.

خرید دومین چین با تخفیف شیراز

پی ۷۰ مدیاتک به لطف سخت‌افزار قدرتمند در انجام پردازش‌های مرتبط با دوربین و اعمال افکت‌ خوب عمل می‌کند. افکت بوکه با نرخ ۲۴ فریم در هر ثانیه قابل رندر است که - خرید دومین چین با تخفیف شیراز - نشان - خرید دومین چین با تخفیف شیراز - از بهبود ۳ برابری عملکرد دارد. همچنین باید به سیستم تثبیت‌کننده‌ی الکترونیک کم‌مصرف مورد استفاده نیز اشاره کرد که بنابر ادعای مدیاتک - خرید دومین چین با تخفیف شیراز - تا ۲۳ میلی آمپر ساعت در ثانیه نسبت به انجام این پردازش‌ها توسط پردازنده گرافیکی در مصرف باتری صرفه‌جویی می‌کند.

پی ۷۰ از وجود سه پردازنده ی تصویر بهره می‌برد که قادر است تا یک دوربین دوگانه با سنسورهای ۲۴ و ۱۶ مگاپیکسلی یا یک سنسور تصویر ۳۲ مگاپیکسلی را مدیریت کند. از دیگر ویژگی‌های تراشه‌ی پی ۷۰ باید به پشتیبانی از حافظه‌ی رم ۸ گیگابایتی LPDDR4X، حافظه‌ی داخلی UFS 2.1 یا eMMC 5.1 اشاره کرد. مودم تعبیه‌شده در این تراشه قادر است تا دو سیم‌کارت را پشتیبانی کند. از - خرید دومین چین با تخفیف شیراز - دیگر ویژگی‌های مودم کار‌گذاشته‌شده در این تراشه باید به پشتیبانی از فناوری‌هایی چون VoLTE و Band 71 اشاره کرد.


اولين صفحه   -  خرید دامنه انگلستان با تخفیف شیراز   -   دومین انگلستان با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین انگلستان با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین انگلستان با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین انگلستان با تخفیف شیراز   -   خرید دومین انگلستان با تخفیف شیراز   -   دامین انگلستان با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین انگلستان با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین انگلستان با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین انگلستان با تخفیف شیراز   -   خرید دامین انگلستان با تخفیف شیراز   -   دامنه چین با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه چین با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه چین با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه چین با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه چین با تخفیف شیراز   -   دومین چین با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین چین با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین چین با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین چین با تخفیف شیراز   -   خرید دومین چین با تخفیف شیراز   -   دامین چین با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین چین با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین چین با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین چین با تخفیف شیراز   -   خرید دامین چین با تخفیف شیراز   -   دامنه بین المللی با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه بین المللی با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه بین المللی با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه بین المللی با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه بین المللی با تخفیف شیراز   -   دومین بین المللی با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین بین المللی با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین بین المللی با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین بین المللی با تخفیف شیراز   -   خرید دومین بین المللی با تخفیف شیراز   -   دامین بین المللی با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین بین المللی با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین بین المللی با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین بین المللی با تخفیف شیراز   -   خرید دامین بین المللی با تخفیف شیراز   -  آخرين صفحه