خرید دومین کام با تخفیف اصفهان

خانه » دومین » خرید دومین کام با تخفیف اصفهان

خرید دومین کام با تخفیف اصفهان

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در اصفهان تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 02485.html
یکی از انتقادهای کاربران به دکمه‌ی بیکسبی، عدم انعطاف‌پذیری آن در تغییر کارکرد بوده که این مشکل در گلکسی اس 10 برطرف شده است.
جمعه, ۳ اسفند ۹۷ ساعت ۱۰:۱۰

کارکرد دکمه بیکسبی در گلکسی اس 10 قابل تغییر است

یکی از انتقادهای کاربران به دکمه‌ی بیکسبی، عدم انعطاف‌پذیری آن در تغییر کارکرد بوده که این مشکل در گلکسی اس 10 برطرف شده است.

سامسونگ، قابلیتی جدید برای کاربران گلکسی S10، فراهم آورده تا کاربران بتوانند کارکرد دکمه‌ی بیکسبی را تغییر دهند و با استفاده از - خرید دومین کام با تخفیف اصفهان - آن هر اپلیکیشن دلخواهی را باز کنند. در تنظیمات گلکسی اس 10، گزینه‌ای قرار داده شده که با استفاده از آن می‌توان تنظیمات مربوط‌به دکمه‌ی بیکسبی را تغییر دارد. این قابلیت در نسخه‌های قبلی گلکسی وجود نداشت. همچنین، کاربر قادر - خرید دومین کام با تخفیف اصفهان - خواهد بود تا برنامه‌ی خاصی را با یک یا دو بار انتخاب دکمه‌ی بیکسبی باز کند. اگر تنظیمات مربوط‌به دکمه‌ی بیکسبی را تغییر ندهید، این دکمه کارکرد اصلی خود یعنی - خرید دومین کام با تخفیف اصفهان - باز کردن بیکسبی را خواهد داشت. برای مثال اگر تنظیم کنید با یک بار انتخاب دکمه‌ی بیکسبی اینستاگرام باز شود، همچنان با دو بار زدن دکمه‌ی بیکسبی، دستیار صوتی سامسونگ فعال می‌شود. علاوه‌بر آن، فرای هر - خرید دومین کام با تخفیف اصفهان - تنظیمی که انجام دهید، می‌توانید با نگه داشتن و رها کردن دکمه‌ی بیکسبی، آن را فعال کنید.

پیش از این، کاربران برای تغییر - خرید دومین کام با تخفیف اصفهان - کارکرد دکمه‌ی بیکسبی، مجبور - خرید دومین کام با تخفیف اصفهان - بودند از برنامه‌های شخص - خرید دومین کام با تخفیف اصفهان - ثالث استفاده کنند. - خرید دومین کام با تخفیف اصفهان - این موضوع انتقادهای فراوانی در پی داشت؛ اما در گلکسی اس 10 اگر مایل به استفاده از دستیار صوتی سامسونگ نیستید، می‌توانید به‌راحتی دکمه‌ی - خرید دومین کام با تخفیف اصفهان - بیکسبی را - خرید دومین کام با تخفیف اصفهان - روی دستیار صوتی دیگری تنظیم کنید یا هر اپلیکیشن دلخواهی را با استفاده از آن فعال کنید.

با وجود به‌روزرسانی سیستم‌عامل گلکسی اس 9 و نوت 9 - خرید دومین کام با تخفیف اصفهان - به اندروید ۹ پای، اما کاربران همچنان در این دستگاه‌ها قادر به تغییر کارکرد دکمه‌ی بیکسبی به‌طور مستقیم نیستند. حال باید دید آیا سامسونگ این قابلیت را به نسخه‌های بعدی اندروید برای اس ۹ و نوت ۹ اضافه می‌کند یا خیر.


اولين صفحه   -  خرید دامنه ir با تخفیف اصفهان   -   دومین ir با تخفیف اصفهان   -   ثبت دومین ir با تخفیف اصفهان   -   تمدید دومین ir با تخفیف اصفهان   -   قیمت دومین ir با تخفیف اصفهان   -   خرید دومین ir با تخفیف اصفهان   -   دامین ir با تخفیف اصفهان   -   ثبت دامین ir با تخفیف اصفهان   -   تمدید دامین ir با تخفیف اصفهان   -   قیمت دامین ir با تخفیف اصفهان   -   خرید دامین ir با تخفیف اصفهان   -   دامنه کام با تخفیف اصفهان   -   ثبت دامنه کام با تخفیف اصفهان   -   تمدید دامنه کام با تخفیف اصفهان   -   قیمت دامنه کام با تخفیف اصفهان   -   خرید دامنه کام با تخفیف اصفهان   -   دومین کام با تخفیف اصفهان   -   ثبت دومین کام با تخفیف اصفهان   -   تمدید دومین کام با تخفیف اصفهان   -   قیمت دومین کام با تخفیف اصفهان   -   خرید دومین کام با تخفیف اصفهان   -   دامین کام با تخفیف اصفهان   -   ثبت دامین کام با تخفیف اصفهان   -   تمدید دامین کام با تخفیف اصفهان   -   قیمت دامین کام با تخفیف اصفهان   -   خرید دامین کام با تخفیف اصفهان   -   دامنه دات کام با تخفیف اصفهان   -   ثبت دامنه دات کام با تخفیف اصفهان   -   تمدید دامنه دات کام با تخفیف اصفهان   -   قیمت دامنه دات کام با تخفیف اصفهان   -   خرید دامنه دات کام با تخفیف اصفهان   -   دومین دات کام با تخفیف اصفهان   -   ثبت دومین دات کام با تخفیف اصفهان   -   تمدید دومین دات کام با تخفیف اصفهان   -   قیمت دومین دات کام با تخفیف اصفهان   -   خرید دومین دات کام با تخفیف اصفهان   -   دامین دات کام با تخفیف اصفهان   -   ثبت دامین دات کام با تخفیف اصفهان   -   تمدید دامین دات کام با تخفیف اصفهان   -   قیمت دامین دات کام با تخفیف اصفهان   -   خرید دامین دات کام با تخفیف اصفهان   -  آخرين صفحه