خرید دومین com با تخفیف شیراز

خانه » دومین » خرید دومین com با تخفیف شیراز

خرید دومین com با تخفیف شیراز

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در شیراز تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 04540.html
هوندا با همکاری دانشگاه‌های آمریکا می‌خواهد هوش مصنوعی را وارد عرصه‌ی جدید کند، این شرکت برنامه‌ای را آغاز کرده تا هرچه بیشتر هوش مصنوعی را طبیعی کند!
جمعه, ۴ آبان ۹۷ ساعت ۱۳:۱۵

هوندا با همکاری MIT و دو دانشگاه دیگر هوش مصنوعی کنجکاو خلق می‌کند

هوندا با همکاری دانشگاه‌های آمریکا می‌خواهد هوش مصنوعی را وارد عرصه‌ی جدید کند، این شرکت برنامه‌ای را آغاز کرده تا هرچه بیشتر هوش مصنوعی را طبیعی کند!

هوندا - خرید دومین com با تخفیف شیراز - به تازگی - خرید دومین com با تخفیف شیراز - همکاری با سه دانشگاه مطرح آمریکایی را برای کار روی هوش مصنوعی کنجکاو آغاز کرده است، این برنامه‌ی خلاقانه‌ی سه‌ساله که با عنوان ماشین هوشمند کنجکاو هم از آن یاد می‌شود به سمت تبدیل شدن به سیستمی هوشمند پیش می‌رود که بتواند همانند انسان «یادگیری را یاد بگیرد!»؛ درست‌مانند کاری که کودک در سال‌های ابتدایی زندگی می‌کند. سوشی ایبا یکی از پژوهشگران - خرید دومین com با تخفیف شیراز - پژوهشکده تحقیقاتی هوندا درباره‌ی این پروژه می‌گوید:

هدف نهایی ما رسیدن به نوعی از ماشین‌های هوشمند است که بتوانند به یادگیری دانش علاقه‌مند شوند و جهان اطراف و یکدگیر ارتباط برقرار کنند. ما می‌خواهیم - خرید دومین com با تخفیف شیراز - ماشین‌هایی با - خرید دومین com با تخفیف شیراز - ذهن کنجکاو توسعه دهیم که از کنجکاوی خود برای رسیدن به اهداف مشترک جامعه مانند درک نیازهای مردم، توانبخشی قابلیت بشر و رسیدگی به مسائل پیچیده‌ی جوابع انسانی استفاده کند.

برای مثال یکی از امکانات - خرید دومین com با تخفیف شیراز - بالقوه‌ی ماشین هوشمند کنجکاو مورد نظر هوندا این است که بتواند با نگاه کردن به نحوه‌ی انجام کارها توسط انسان و بررسی روابط بین کارهای مختلف، - خرید دومین com با تخفیف شیراز - روش‌های بهتری برای انجام کامل آن‌ها پیشنهاد دهد.

هریک از سه دانشگاه طرف کار با هوندا بخشی از این پروژه را به عهده دارند. دانشگاه واشنگتن روی توسعه‌ی مدل ریاضی کنجکاوی – با الهام از روشی که کودکان به کاوش محیط - خرید دومین com با تخفیف شیراز - خود می‌پردازند - کار خواهد کرد. لابراتوار CSAIL از دانشگاه MIT طراحی سامانه‌ای را برای پیش‌بینی بهتر پدیده‌ها – تشخیص اینکه چه چیزهایی را نمی‌تواند به‌درستی پیش‌بینی کند و پیدا کردن اطلاعاتی که پیش‌بینی‌اش را بهبود می‌بخشد - بر عهده خواهد داشت. در نهایت دانشگاه پنسیلوانیا سعی خواهد کرد نحوه‌ی آموزش طبیعت را با پیاده‌سازی روشی ترکیبی مبتنی بر تجسم، فعال و کارا برای دست‌یابی و درک محیط و اتفاق‌های پیرامون به هوش مصنوعی بیاورد.

این سه گروه در کنار پژوهشکده‌ی تحقیقاتی هوندا با یکدگیر همکاری نزدیکی خواهند داشت و دستاوردهایشان را دو بار در سال به‌صورت گزارش به اشتراک خواهند گذاشت. داده‌های به‌دست آمده، نرم‌افزارهای متن باز و سایر نتایج ممکن است در پایان پروژه برای عموم منتشر شوند.


اولين صفحه   -  خرید دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   دومین دات کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین دات کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین دات کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین دات کام با تخفیف شیراز   -   خرید دومین دات کام با تخفیف شیراز   -   دامین دات کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین دات کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین دات کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین دات کام با تخفیف شیراز   -   خرید دامین دات کام با تخفیف شیراز   -   دامنه com با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه com با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه com با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه com با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه com با تخفیف شیراز   -   دومین com با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین com با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین com با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین com با تخفیف شیراز   -   خرید دومین com با تخفیف شیراز   -   دامین com با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین com با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین com با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین com با تخفیف شیراز   -   خرید دامین com با تخفیف شیراز   -   دامنه انگلستان با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه انگلستان با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه انگلستان با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه انگلستان با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه انگلستان با تخفیف شیراز   -   دومین انگلستان با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین انگلستان با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین انگلستان با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین انگلستان با تخفیف شیراز   -   خرید دومین انگلستان با تخفیف شیراز   -   دامین انگلستان با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین انگلستان با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین انگلستان با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین انگلستان با تخفیف شیراز   -   خرید دامین انگلستان با تخفیف شیراز   -  آخرين صفحه