خرید دومین com با تخفیف کرج

خانه » دومین » خرید دومین com با تخفیف کرج

خرید دومین com با تخفیف کرج

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در کرج تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 03190.html
IBM پس از سال‌ها تحقیق و توسعه در حوزه‌ی کامپیوترهای کوانتومی، بالاخره اولین محصول تجاری خود در این حوزه را در نمایشگاه CES 2019 معرفی کرد.
چهار شنبه, ۱۹ دی ۹۷ ساعت ۰۲:۳۴

IBM اولین کامپیوتر کوانتومی تجاری خود را معرفی کرد

IBM پس از سال‌ها تحقیق و توسعه در حوزه‌ی کامپیوترهای کوانتومی، بالاخره اولین محصول تجاری خود در این حوزه را در نمایشگاه CES 2019 معرفی کرد.

IBM اولین کامپیوتر کوانتومی تجاری خود را معرفی کرد. - خرید دومین com با تخفیف کرج - این غول قدیمی دنیای فناوری، - خرید دومین com با تخفیف کرج - در نمایشگاه CES امسال بالاخره به آزمایش و تحقیق پیرامون نسل جدید کامپیوترها جامه‌‌ی عمل پوشاند. سیستم - خرید دومین com با تخفیف کرج - ۲۰ کیوبیتی آی‌بی‌ام، ترکیبی از قطعات کامپیوتر کوانتومی و سنتی مورد نیاز برای استفاده از چنین کامپیوتری در اهداف تحقیقاتی را در یک - خرید دومین com با تخفیف کرج - پکیج ارائه می‌کند.

پکیج کامپیوتر کوانتومی آی‌بی‌ام، با نام کامل IBM Q System معرفی شد. این کامپیوتر ابعادی غول‌آسا دارد و البته، برای هر شرکتی با هدف شروع آزمایش‌های کوانتومی، یک انتخاب مناسب محسوب می‌شود. قطعات مورد نیاز برای خنک‌کاری سخت‌افزار پردازش کوانتومی نیز به‌صورت حرفه‌ای در این ماشین غول‌آسا جانمایی شده‌اند.

باوجود آن‌که آی‌بی‌ام ادعا می‌کند نخستین کامپیوتر کوانتومی با - خرید دومین com با تخفیف کرج - کاربردهای تجاری را به بازار عرضه کرده است، باید بدانیم ماشین ۲۰ کیوبیتی آن‌ها، حتی نزدیک به اهداف نهایی در استفاده از رایانش کوانتومی نخواهد بود. درواقع، قدرت اصلی مورد نیاز برای رایانش واقعی کوانتومی و اهداف تجاری، بیش از ۲۰ کیوبیت خواهد بود.

به‌هرحال، - خرید دومین com با تخفیف کرج - آی‌بی‌ام هم در ارائه‌ی محصول خود به این نکته اشاره می‌کند که سیستم کنونی، نخستین تلاش برای تجاری‌سازی کامپیوترهای کوانتومی محسوب می‌شود. IBM Q به‌گونه‌ای طراحی شده - خرید دومین com با تخفیف کرج - است که روزی تمامی مشکلات امروزی ظاهرا بسیار پیچیده را حل کند. مشکلات و مسائلی که در تعاریف طبیعی، بسیار دشوار و نمایی محسوب می‌شوند و سیستم‌های کلاسیک، توانایی حل آن‌ها را ندارند. درحال‌حاضر، راه درازی برای رسیدن به آن هدف در پیش داریم، اما IBM ادعا می‌کند سیستم‌هایش قابلیت به‌روزرسانی و بهبود دارند.

خرید دومین com با تخفیف کرج

آرویند کریشنا، معاون ارشد بخش Hybrid Cloud و مدیر IBM Research درباره‌ی کامپیوتر کوانتومی جدید شرکت می‌گوید:

IBM Q System One یک قدم بزرگ به‌سمت تجاری‌سازی رایانش کوانتومی محسوب می‌شود. این سیستم جدید، در توسعه‌ی رایانش کوانتومی به فراتر از دیوارهای آزمایشگاه‌ها، قدمی حیاتی است؛ قدمی که - خرید دومین com با تخفیف کرج - در مسیر - خرید دومین com با تخفیف کرج - پیاده‌سازی پیاده‌سازی کاربردی کوانتوم برای کسب‌وکارها و علم به‌طور کلی، بسیار مهم خواهد بود.

به‌نظر می‌رسد IBM بیش‌ازهمه، به طراحی سیستم Q خود - خرید دومین com با تخفیف کرج - افتخار می‌کند. غول باسابقه‌ی دنیای فناوری، در مسیری شبیه به طراحی ابرکامپیوترهای Cray خود، همکاری‌های - خرید دومین com با تخفیف کرج - گران‌قیمتی با شرکت‌ها بزرگ داشت. استودیو‌های طراحی Map Project Office و Universal Design Studio و همچنین شرکت معتبر Goppion، همکاران آی‌بی‌ام در طراحی ماشین کوانتومی جدید بودند. Goppion همان شرکتی است که شیشه‌های موزه‌‌ای - خرید دومین com با تخفیف کرج - جواهرات پادشاهی بریتانیا و تابلوی - خرید دومین com با تخفیف کرج - مونالیزا را ساخته است.

خرید دومین com با تخفیف کرج

IBM، کامپیوتر کوانتومی خود را نوعی اثر هنری می‌داند و به‌همین دلیل، محصول - خرید دومین com با تخفیف کرج - نهایی از نظر زیبایی و وقار، یک اثر هنری واقعی - خرید دومین com با تخفیف کرج - است. کامپیوتر کوانتومی IBM، با طول و عرض ۲.۷ متری در جعبه‌ای مقاوم دربرابر نفوذ هوا قرار دارد. واحد پردازش کوانتومی - خرید دومین com با تخفیف کرج - نیز مانند لوستری در میانه‌ی این جعبه‌ی زیبا قرار دارد و قطعات دیگر نیز به‌زیبایی مخفی شده‌اند.

تجاری شدن کامپیوترهای کوانتومی به آن مفهوم که تصور می‌کنیم، در - خرید دومین com با تخفیف کرج - آینده‌ی - خرید دومین com با تخفیف کرج - نزدیک ممکن نخواهد شد

شایان ذکر - خرید دومین com با تخفیف کرج - است، خرید کامپیوتر کوانتومی به آن آسانی که تصور می‌کنیم نخواهد بود. درواقع، آینده‌ای که در آن یک کامپیوتر کوانتومی را با ارسال رایگان از آمازون بخریم، هنوز دور از ذهن است.

IBM در خبری حاشیه‌ای پیرامون کامپیوتر کوانتومی خود، از IBM Q Network نیز رونمایی کرد که یک همکاری با شرکت‌هایی همچون ExxonMobil و آزمایشگاه‌های تحقیقاتی CERN و Fermilab است. هدف از این همکاری، توسعه‌ی جامعه‌ای برای جمع کردن - خرید دومین com با تخفیف کرج - اهداف تجاری و علمی و درنهایت، دستیابی به کاربردهایی ملموس برای - خرید دومین com با تخفیف کرج - رایانش کوانتومی خواهد بود.

درنهایت، اکنون تنها سازمان‌هایی که با IBM در توسعه‌ی شبکه‌ی کوانتومی همکاری می‌کنند، به نرم‌افزار کوانتومی و سیستم - خرید دومین com با تخفیف کرج - رایانش کوانتومی مبتنی بر ابر آن، دسترسی خواهند داشت.

  

برای مشاهده کلیه اخبار و مقالات و تماشای ویدیوهای مرتبط با نمایشگاه به صفحه - خرید دومین com با تخفیف کرج - اختصاصی CES 2019 مراجعه کنید.

- خرید دومین com با تخفیف کرج - منبع techcrunch

از - خرید دومین com با تخفیف کرج - سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید


اولين صفحه   -  خرید دامنه دات کام با تخفیف کرج   -   دومین دات کام با تخفیف کرج   -   ثبت دومین دات کام با تخفیف کرج   -   تمدید دومین دات کام با تخفیف کرج   -   قیمت دومین دات کام با تخفیف کرج   -   خرید دومین دات کام با تخفیف کرج   -   دامین دات کام با تخفیف کرج   -   ثبت دامین دات کام با تخفیف کرج   -   تمدید دامین دات کام با تخفیف کرج   -   قیمت دامین دات کام با تخفیف کرج   -   خرید دامین دات کام با تخفیف کرج   -   دامنه com با تخفیف کرج   -   ثبت دامنه com با تخفیف کرج   -   تمدید دامنه com با تخفیف کرج   -   قیمت دامنه com با تخفیف کرج   -   خرید دامنه com با تخفیف کرج   -   دومین com با تخفیف کرج   -   ثبت دومین com با تخفیف کرج   -   تمدید دومین com با تخفیف کرج   -   قیمت دومین com با تخفیف کرج   -   خرید دومین com با تخفیف کرج   -   دامین com با تخفیف کرج   -   ثبت دامین com با تخفیف کرج   -   تمدید دامین com با تخفیف کرج   -   قیمت دامین com با تخفیف کرج   -   خرید دامین com با تخفیف کرج   -   دامنه انگلستان با تخفیف کرج   -   ثبت دامنه انگلستان با تخفیف کرج   -   تمدید دامنه انگلستان با تخفیف کرج   -   قیمت دامنه انگلستان با تخفیف کرج   -   خرید دامنه انگلستان با تخفیف کرج   -   دومین انگلستان با تخفیف کرج   -   ثبت دومین انگلستان با تخفیف کرج   -   تمدید دومین انگلستان با تخفیف کرج   -   قیمت دومین انگلستان با تخفیف کرج   -   خرید دومین انگلستان با تخفیف کرج   -   دامین انگلستان با تخفیف کرج   -   ثبت دامین انگلستان با تخفیف کرج   -   تمدید دامین انگلستان با تخفیف کرج   -   قیمت دامین انگلستان با تخفیف کرج   -   خرید دامین انگلستان با تخفیف کرج   -  آخرين صفحه