دامنه

خانه » دومین » دامنه

دامنه

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه تماس بگیرید: 66948435-021 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +982166948435
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 00001.html
کارپوشه‌ی ملی ایرانیان بستری برای ایجاد پل ارتباطی بین دولت و شهروندان خواهد بود تا خدمات نهاد‌های دولتی درکنار دریافت نامه و اطلاعیه، ازطریق آن برای شهروندان دردسترس باشد.
سه شنبه, ۸ مرداد ۹۸ ساعت ۱۴:۲۵

سامانه کارپوشه ملی ایرانیان رونمایی شد

کارپوشه‌ی ملی ایرانیان بستری برای ایجاد پل ارتباطی بین دولت و شهروندان خواهد بود تا خدمات نهاد‌های دولتی درکنار دریافت نامه و اطلاعیه، ازطریق آن برای شهروندان دردسترس باشد.

ساعتی - دامنه - پیش با حضور امیر ناظمی، معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و حسین نعمتی، مدیرعامل شرکت ملی پست و امضای تفاهم‌نامه میان این دو نهاد، پروژه‌ی کارپوشه‌ی ملی ایرانیان وارد مرحله‌ی جدیدی شد. در سامانه‌ی کارپوشه‌ی ملی ایرانیان، هر شهروند یک حساب‌ کاربری خواهد داشت تا نهاد‌های دولتی بتوانند اطلاعیه و نامه‌های خود را به‌صورت مستقیم برای - دامنه - او ارسال کنند. اطلاع از نامه‌های رسمی دولتی، تنها بخشی از کاربری کارپوشه خواهد بود و این بستر در آینده‌ی نزدیک، نقش زیادی در دولت الکترونیک ایفا خواهد کرد. ناظمی درباره‌ی برنامه‌های درنظر گرفته‌شده برای کارپوشه گفت:

نهاد‌های دولتی علاوه‌بر اطلاع‌رسانی، می‌توانند فرم بسازند تا شهروندان بدون نیاز به مراجعه به مراکز مختلف، درخواست‌های خود را از این طریق به سازمان مدنظر ارسال کنند. علاوه‌بر‌این، کارپوشه بستری - دامنه - خواهد شد تا استارتاپ‌ها و کسب‌و‌کار‌های مختلف بتوانند سرویس‌های مختلفی به کاربران ارائه دهند. بدین‌ترتیب و با کمک کسب‌و‌کار‌های نوپا، خلاقیت و سرویس‌های بیشتری در - دامنه - این - دامنه - سامانه ایجاد خواهد شد.

مهاجرت به دولت الکترونیک همواره به معضلی به‌نام شکاف دیجیتالی روبه‌رو است. شهروندانی که سواد دیجیتالی بیشتری دارند، - دامنه - می‌توانند بیشتر از سرویس‌های دولت استفاده کنند. دراین‌بین، ۲۴ درصد از شهروندانی که هنوز وارد - دامنه - دنیای دیجیتال نشده‌اند، از سرویس‌های جدید دولت‌ بی‌بهره خواهند بود. شرکت ملی پست برای حل این معضل وارد عمل خواهد - دامنه - شد و می‌تواند به‌لطف دفاتر خدماتی خود در دورترین نقاط کشور، علاوه‌بر آموزش، با دریافت وکالت از شهروندان پل - دامنه - ارتباطی بین آن‌ها و سامانه‌ی کارپوشه خواهند بود. 

دامنه

نعمتی، مدیرعامل شرکت ملی پست، نیز از پروژه‌های بزرگ این نهاد برای مهاجرت به ایران - دامنه - هوشمند خبر داد. کارپوشه - دامنه - یکی از ۱۰۰ پروژه‌ی - دامنه - در - دامنه - حال توسعه‌ی سازمان پست است که مرحله‌ی عملیاتی - دامنه - خود را آغاز کرده است. به‌گفته‌ی وی، بستر حذف قبوض کاغذی فراهم شده است و سازمان‌های دولتی می‌توانند با کمک سازمان پست و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از همین بستر برای ارسال دیجیتالی قبوض بهره ببرند. 

یکی از مشکلات سرویس‌‌های دولتی، همه‌گیرکردن آن‌ها است. ناظمی در همین زمینه از همکاری و ارائه‌ی API به سرویس و اپلیکیشن‌های محبوب خبر داد تا بتوانند سرویس‌های کارپوشه را ارائه دهند. ناظمی درادامه از - دامنه - عزم جدی برای همکاری با یکی از اپلیکیشن‌های بزرگ و محبوب در سه‌‌چهار ماه آینده برای ارائه‌ی خدمات کارپوشه خبر داد. در‌حال‌حاضر، فقط نهاد و سازمان‌های دولتی می‌توانند از کارپوشه برای ارتباط با شهروندان استفاده کنند؛ اما هیچ مانعی برای - دامنه - ورود شرکت‌های خصوصی به این سامانه وجود ندارد و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات - دامنه - از این موضوع استقبال خواهد کرد. 

یکی از مشکلات دولت برای ارائه‌ی خدمات الکترونیکی، همکاری‌نکردن برخی از سازمان‌ و نهاد‌ها برای مهاجرت به این بستر است. شایان ذکر - دامنه - است برنامه‌ی ششم توسعه نیز تمام نهاد‌های دولتی را به این امر الزام کرده است. بااین‌حال، به‌گفته‌ی ناظمی، برخی از - دامنه - سازمان‌ها به‌دلایل متفاوتی مانند نبود بودجه‌ی - دامنه - کافی و بی‌اعتمادی به امنیت سرویس و حتی ترس از شفافیت، سرویس‌های خود را به‌صورت الکترونیکی و دیجیتالی ارائه نمی‌دهند. امکان تولید اپلیکیشن یا سامانه برای هر نهاد و سازمان، امری ناممکن خواهد بود؛ ازاین‌رو، کارگروهی در مجلس شورای اسلامی تشکیل شده است تا به‌صورت مداوم اقدامات نهاد‌ها برای ارائه‌ی دیجیتالی - دامنه - سرویس‌های خود و مهاجرت به دولت الکترونیک را بررسی کند.

کارپوشه برای تمامی شهروندان - دامنه - رایگان خواهد بود و به پرداخت هیچ هزینه‌ای نیاز نیست و فقط باید با ورود به صفحه‌ی آن، ثبت‌نام کنید.