دامنه آی آر با تخفیف

خانه » دومین » دامنه آی آر با تخفیف

دامنه آی آر با تخفیف

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه تماس بگیرید: 66948435-021 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +982166948435
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 00421.html
پژوهشگران مشغول توسعه‌ی فناوری جدیدی هستند که می‌تواند مصرف انرژی صفحه‌نمایش‌های اولد را تا حد چشمگیری کاهش دهد.
یکشنبه, ۱۶ تیر ۹۸ ساعت ۰۹:۳۰

فناوری جدید بازده صفحه‌نمایش‌های اولد را افزایش می‌دهد

پژوهشگران مشغول توسعه‌ی فناوری جدیدی هستند که می‌تواند مصرف انرژی صفحه‌نمایش‌های اولد را تا حد چشمگیری کاهش دهد.

یکی از بزرگ‌ترین دشمنان باتری گوشی‌های هوشمند، - دامنه آی آر با تخفیف - صفحه‌نمایش‌های آن‌ها است. این صفحه‌ها مثل نمایشگر ۶.۶۷ اینچی وان پلاس 7 پرو هر روز بزرگ‌تر می‌شوند و برای بهتر دیده‌شدن، روزبه‌روز روشنایی آن‌ها افزایش می‌یابد. همه‌ی این‌ها - دامنه آی آر با تخفیف - به‌معنی - دامنه آی آر با تخفیف - افزایش بیشتر مصرف انرژی است؛ ولی فناوری جدیدی در صفحه‌نمایش‌های اولد ظهور کرده که می‌تواند هم‌زمان روشنایی صفحه و مصرف - دامنه آی آر با تخفیف - انرژی را بهبود دهد.

گروهی از پژوهشگران دانشکده‌ی فیزیک و شیمی - دامنه آی آر با تخفیف - کالج سلطنتی لندن در حال توسعه این فناوری جدید در اولدها هستند. آن‌ها از فرایند توسعه‌ی ویژه‌ای استفاده می‌کنند که به ایجاد نور قطبی‌شده منجر می‌شود. اگر درباره‌ی مفهوم این فرایند کنجکاو هستید، باید بدانید صفحه‌نمایش‌ها اغلب از فیلترهایی بهره می‌برند که به کاهش بازتاب نور منابع خارجی، مانند نور خورشید، کمک می‌کنند. این کار مشاهده‌ی نور ساطع‌شده از صفحه‌نمایش را آسان‌تر می‌کند؛ اما می‌تواند - دامنه آی آر با تخفیف - از میزان نور ساطع‌شده از صفحه نیز بکاهد. هر نوری که نتواند به چشم شما برسد، در حقیقت انرژی تلف شده است.

پژوهشگران کالج سلطنتی لندن می‌توانند با ساخت پنل‌های اولدی که توانایی انتشار نور قطبی‌شده داشته باشند، نور را از فیلتر قطبی‌شده اولد‌ها عبور دهند؛ در حالی که همچنان نورهای خارجی را فیلتر می‌کنند. - دامنه آی آر با تخفیف - در حال‌ حاضر، این فناوری برای گوشی‌های فعلی چندان کاربردی ندارد. از آنجا که فعلا این فناوری در مرحله‌ی تحقیق و توسعه قرار دارد، بعید است بتواند به‌زودی به گوشی‌های جدید - دامنه آی آر با تخفیف - راه ‌پیدا کند؛ ولی در نهایت، ممکن است مشتریان بتوانند از این فناوری در - دامنه آی آر با تخفیف - دستگاه‌های مختلف از - دامنه آی آر با تخفیف - جمله گوشی‌ها و تلویزیون‌ها و ساعت‌های هوشمند بهره‌مند شوند.

دامنه آی آر با تخفیف

وقتی این اتفاق روی دهد، به بهره‌مندی از صفحه‌های روشن‌تر با مصرف انرژی کمتر منجر می‌شود. نمایشگرها دیگر مجبور نیستند از میزان انرژی مشابهی با شرایط فعلی استفاده کنند زیرا نور تولید شده دیگر فیلتر نمی‌شود و به‌طور مستقیم از صفحه ساطع می‌شود. فناوری - دامنه آی آر با تخفیف - جدید قادر است کارایی صفحه‌نمایش‌ها را تا دو برابر افزایش دهد و این به‌معنی عمر طولانی‌تر باتری گوشی‌های هوشمند است.

فناوری جدید می‌تواند کارایی صفحه‌نمایش‌ها - دامنه آی آر با تخفیف - را تا دوبرابر افزایش - دامنه آی آر با تخفیف - دهد

در حال‌ حاضر، گوشی‌های زیادی با توانایی حفظ عمر باتری در طول یک روز وجود دارد؛ ولی شرایط می‌تواند از این هم بهتر شود. این فناوری می‌تواند در زمینه‌های دیگری نیز به کار رود. ساعت‌های - دامنه آی آر با تخفیف - هوشمند از آزادی کافی برای بهره‌مندی از باتری‌های بزرگ برخوردار نیستند؛ بنابراین، افزایش کارایی باتری‌ها می‌تواند برای آن‌ها بسیار سودمند باشد. همچنین، تلویزیون‌های اولد با اینکه کنتراست درخورتوجهی به‌ ارمغان می‌آورند، نمی‌توانند در زمینه‌ی حداکثر روشنایی با رقبای LCD خود رقابت کنند. هدرنرفتن نور صفحه‌نمایش به‌وسیله‌ی فیلترهای قطبی‌شده می‌تواند - دامنه آی آر با تخفیف - صفحه‌نمایش‌های اولد را یک قدم در این عرصه به جلو براند.


اولين صفحه   -  دامین بین المللی ارزان   -   ثبت دامین بین المللی ارزان   -   تمدید دامین بین المللی ارزان   -   قیمت دامین بین المللی ارزان   -   خرید دامین بین المللی ارزان   -   دامنه با تخفیف   -   ثبت دامنه با تخفیف   -   تمدید دامنه با تخفیف   -   قیمت دامنه با تخفیف   -   خرید دامنه با تخفیف   -   دومین با تخفیف   -   ثبت دومین با تخفیف   -   تمدید دومین با تخفیف   -   قیمت دومین با تخفیف   -   خرید دومین با تخفیف   -   دامین با تخفیف   -   ثبت دامین با تخفیف   -   تمدید دامین با تخفیف   -   قیمت دامین با تخفیف   -   خرید دامین با تخفیف   -   دامنه آی آر با تخفیف   -   ثبت دامنه آی آر با تخفیف   -   تمدید دامنه آی آر با تخفیف   -   قیمت دامنه آی آر با تخفیف   -   خرید دامنه آی آر با تخفیف   -   دومین آی آر با تخفیف   -   ثبت دومین آی آر با تخفیف   -   تمدید دومین آی آر با تخفیف   -   قیمت دومین آی آر با تخفیف   -   خرید دومین آی آر با تخفیف   -   دامین آی آر با تخفیف   -   ثبت دامین آی آر با تخفیف   -   تمدید دامین آی آر با تخفیف   -   قیمت دامین آی آر با تخفیف   -   خرید دامین آی آر با تخفیف   -   دامنه ir با تخفیف   -   ثبت دامنه ir با تخفیف   -   تمدید دامنه ir با تخفیف   -   قیمت دامنه ir با تخفیف   -   خرید دامنه ir با تخفیف   -   دومین ir با تخفیف   -  آخرين صفحه