دامنه آی آر با تخفیف بوشهر

خانه » دومین » دامنه آی آر با تخفیف بوشهر

دامنه آی آر با تخفیف بوشهر

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در بوشهر تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 17971.html
کیبورد گوگل که با نام Gboard در گوگل پلی برای دانلود در اختیار کاربران قرار گرفته است، از مرز ۵۰۰ میلیون دانلود عبور کرد.
چهار شنبه, ۱۵ دی ۹۵ ساعت ۲۰:۰۰

کیبورد Gboard گوگل ۵۰۰ میلیون بار دانلود شد

کیبورد گوگل که با نام Gboard در گوگل پلی برای دانلود در اختیار کاربران قرار گرفته است، از مرز ۵۰۰ میلیون دانلود عبور کرد.

اپلیکیشن Gboard که پس - دامنه آی آر با تخفیف بوشهر - از تغییر نام در گوگل پلی برای - دامنه آی آر با تخفیف بوشهر - دانلود در اختیار کاربران قرار گرفته است، بر اساس آخرین آمارها از مرز ۵۰۰ میلیون بار دانلود عبور کرد و از نظر تعداد دانلود در کنار اپلیکیشن‌های پرطرفداری نظیر دراپ‌باکس، گوگل فوتوز و مایکروسافت آفیس قرار گرفت. Gboard در واقع همان گوگل کیبورد است و گوگل پس از بروزرسانی این کیبورد به نسخه‌ی ۶.۰، نام آن را نیز به Gboard تغییر - دامنه آی آر با تخفیف بوشهر - داد. گوگل بروزرسانی جدید اپلیکیشن کیبورد خود را دسامبر سال - دامنه آی آر با تخفیف بوشهر - ۲۰۱۶ منتشر کرد. بروزرسانی جدید باعث شده است نام اپلیکیشن مورد نظر، هم در نسخه‌ی اندروید و هم در نسخه‌ی iOS یکی باشد. البته تغییر - دامنه آی آر با تخفیف بوشهر - نام را نمی‌توان تنها تغییر صورت گرفته در این اپلیکیشن خواند، چراکه گوگل قابلیت‌های جدیدی نیز به سرویس خود اضافه کرده است. برای مثال می‌توان به - دامنه آی آر با تخفیف بوشهر - امکان استفاده از چندین زبان - دامنه آی آر با تخفیف بوشهر - روی یک کیبورد اشاره کرد که قبلا در رقبایی نظیر سوئیفت کی وجود داشت. همچنین باید به قابلیت همگن‌سازی دیکشنری کاربر روی تمام ابزارهایی که از این کیبورد با نام کاربری وی استفاده می‌شود، اشاره کرد.

با استفاده از جی‌بورد می‌توان در اپلیکیشن‌هایی که از گیف پشتیبانی می‌کنند، به کمک کیبورد گیف ارسال کرد. برای مثال هنگام کار با اپلیکیشنی نظیر گوگل هنگ اوتس که از گیف پشتیبانی می‌کند، می‌توان به‌راحتی به ارسال گیف از طریق کیبورد و اضافه کردن آن در متن - دامنه آی آر با تخفیف بوشهر - ارسالی پرداخت. همچنین باید به آیکون G اشاره - دامنه آی آر با تخفیف بوشهر - کرد که کاربردهای مختلفی دارد. برای مثال با - دامنه آی آر با تخفیف بوشهر - کلیک روی این - دامنه آی آر با تخفیف بوشهر - آیکون، می‌توان به جستجو در گوگل یا پیدا کردن یک آدرس خاص پرداخت. از جمله‌ی دیگر قابلیت‌های این کیبورد - دامنه آی آر با تخفیف بوشهر - می‌توان به پشتیبانی از تم‌های مختلف اشاره کرد که شامل رنگ‌های مختلف است. احتمالا در آینده نیز شاهد اضافه شدن قابلیت فراخوانی Google Assistant - دامنه آی آر با تخفیف بوشهر - از طریق این آیکون باشیم.

رشد استفاده از کیبورد جدید با وجود رقبای بسیار قدرتمندی - دامنه آی آر با تخفیف بوشهر - که امکانات متعددی در اختیار کاربران قرار می‌دهند، بسیار جالب توجه است.


اولين صفحه   -  دامین بین المللی ارزان بوشهر   -   ثبت دامین بین المللی ارزان بوشهر   -   تمدید دامین بین المللی ارزان بوشهر   -   قیمت دامین بین المللی ارزان بوشهر   -   خرید دامین بین المللی ارزان بوشهر   -   دامنه با تخفیف بوشهر   -   ثبت دامنه با تخفیف بوشهر   -   تمدید دامنه با تخفیف بوشهر   -   قیمت دامنه با تخفیف بوشهر   -   خرید دامنه با تخفیف بوشهر   -   دومین با تخفیف بوشهر   -   ثبت دومین با تخفیف بوشهر   -   تمدید دومین با تخفیف بوشهر   -   قیمت دومین با تخفیف بوشهر   -   خرید دومین با تخفیف بوشهر   -   دامین با تخفیف بوشهر   -   ثبت دامین با تخفیف بوشهر   -   تمدید دامین با تخفیف بوشهر   -   قیمت دامین با تخفیف بوشهر   -   خرید دامین با تخفیف بوشهر   -   دامنه آی آر با تخفیف بوشهر   -   ثبت دامنه آی آر با تخفیف بوشهر   -   تمدید دامنه آی آر با تخفیف بوشهر   -   قیمت دامنه آی آر با تخفیف بوشهر   -   خرید دامنه آی آر با تخفیف بوشهر   -   دومین آی آر با تخفیف بوشهر   -   ثبت دومین آی آر با تخفیف بوشهر   -   تمدید دومین آی آر با تخفیف بوشهر   -   قیمت دومین آی آر با تخفیف بوشهر   -   خرید دومین آی آر با تخفیف بوشهر   -   دامین آی آر با تخفیف بوشهر   -   ثبت دامین آی آر با تخفیف بوشهر   -   تمدید دامین آی آر با تخفیف بوشهر   -   قیمت دامین آی آر با تخفیف بوشهر   -   خرید دامین آی آر با تخفیف بوشهر   -   دامنه ir با تخفیف بوشهر   -   ثبت دامنه ir با تخفیف بوشهر   -   تمدید دامنه ir با تخفیف بوشهر   -   قیمت دامنه ir با تخفیف بوشهر   -   خرید دامنه ir با تخفیف بوشهر   -   دومین ir با تخفیف بوشهر   -  آخرين صفحه