دامنه انگلستان با تخفیف تبریز

خانه » دومین » دامنه انگلستان با تخفیف تبریز

دامنه انگلستان با تخفیف تبریز

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در تبریز تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 03871.html
الگوریتم تشخیص گفتار مبتنی بر هوش مصنوعی علی‌بابا می‌تواند گفتار را در محیط‌های شلوغ و پرسروصدا تشخیص دهد.
دوشنبه, ۱۲ آذر ۹۷ ساعت ۲۰:۴۳

الگوریتم تشخیص گفتار علی بابا می‌تواند صدا را در محیط‌های شلوغ تشخیص دهد

الگوریتم تشخیص گفتار مبتنی بر هوش مصنوعی علی‌بابا می‌تواند گفتار را در محیط‌های شلوغ و پرسروصدا تشخیص دهد.

علی بابا، یکی - دامنه انگلستان با تخفیف تبریز - از شرکت‌های تجارت الکترونیک بزرگ جهان است که به‌صورت فزاینده‌ای توجه خود را به حوزه‌ی هوش مصنوعی (AI) معطوف کرده است.

در مارس۲۰۱۷، بخش سرویس‌های مبتنی بر هوش مصنوعی علی‌بابا محصولاتی در حوزه‌ی مراقبت‌های بهداشتی معرفی کرد. همچنین در سپتامبر همان سال، بخش فضای ابری عمومی موسوم به Alibaba Cloud و برنامه‌هایی برای ایجاد زیرمجموعه‌‌‌‌ای تابع شرکت معرفی شد تا تراشه‌ی اختصاصی مبتنی بر هوش مصنوعی را برای استفاده در خودروهای خودران عرضه کند. پیش‌تر گفته شده بود

علی‌بابا در بسیاری از پروژ‌های مبتنی بر هوش مصنوعی دستی بر آتش دارد که نیازی به برشمردن آن‌ها نیست. در رویداد NeurIPS ۲۰۱۸ مونترال، معرفی و به‌روز‌رسانی دیگری از تلاش‌های مرتبط این شرکت در حوزه‌ی هوش مصنوعی را شاهد بودیم. رونگ - دامنه انگلستان با تخفیف تبریز - جین، معاون مؤسسه‌ی علوم داده‌های علی‌بابا گفت: 

درحال‌ارائه‌ی راهکار برای سناریوهایی با مشکلات ناشناخته هستیم. هوش مصنوعی به‌همراه نوآوری‌های خود می‌تواند راهکارهایی برای حل مشکلات مختلف ارائه دهد. 

یکی از این مشکلات، تشخیص گفتار در محیط‌های پرسروصدا مثل مترو و اتاق کنفرانس‌ است. بخشی از راهکار علی‌بابا - دامنه انگلستان با تخفیف تبریز - سخت‌افزاری و بخشی از آن نرم‌‌افزاری است. برای مثال، ارائه‌ی میکروفن ازراه‌دور و الگوریتم‌های پیشرفته‌ی یادگیری عمیق که می‌توانند گفتار سوژه را از صدای محیط تشخیص بدهند و این کار را با حداقل خطای ممکن انجام دهند.

درمقایسه‌با دقت ۸۴درصدی بهترین فناوری‌های تشخیص گفتار که فقط از یک میکروفون استفاده می‌کنند، علی‌بابا ادعا می‌کند این - دامنه انگلستان با تخفیف تبریز - سیستم می‌تواند - دامنه انگلستان با تخفیف تبریز - حتی برای سوژ‌ه‌هایی که لهجه دارند یا کلمات را بدتلفظ می‌کنند، دقتی درحدود ۹۴ تا ۹۵درصد داشته باشد. هم‌اکنون، از این - دامنه انگلستان با تخفیف تبریز - فناوری به‌عنوان بخشی از سیستم صدور بلیط در متروی شانگهای استفاده می‌شود و علی‌بابا درحال‌مذاکره است تا بتواند فناوری خود را در سایر شهرها هم - دامنه انگلستان با تخفیف تبریز - توسعه دهد. رونگ جین درادامه‌ی صحبت‌هایش گفت:

اگر سیگنالی که باید تشخیص داده شود به‌اندازه‌ی - دامنه انگلستان با تخفیف تبریز - کافی قدرتمند نباشد، هیچ کار خاصی نمی‌توانید برای تشخیص آن انجام دهید.

کلماتی که ادا می‌شوند، تنها حوزه‌ای نیست که علی‌بابا قصد - دامنه انگلستان با تخفیف تبریز - داشته باشد درزمینه‌ی هوش مصنوعی به آن توجه نشان دهد. با استفاده از پردازش زبان طبیعی، این سیستم می‌تواند در زمان واقعی کار ترجمه‌ی خودکار - دامنه انگلستان با تخفیف تبریز - را در فضای ابری انجام دهد. درنتیجه، مشتریان خرده‌فروشی علی‌بابا در کشورهایی - دامنه انگلستان با تخفیف تبریز - مانند روسیه و مالایا می‌توانند با زبان مادری با کارمندان این شرکت درارتباط باشند و صحبت کنند. علی‌بابا درنظر دارد از این الگوریتم (Algorithm) برای بخش عظیمی از ده‌هاهزار تماسی کمک بگیرد که مرکز پشتیبانی این شرکت هرروز ازطریق Alime، موتور سرویس هوشمند مشتری دریافت می‌کنند. Alime، به گوگل Duplex بسیار شبیه است و می‌تواند مکالمه‌ی تلفنی برقرار کند و به برخی سؤالات کلی بدون نیاز به دخالت نیروی انسانی پاسخ دهد. همچنین در حالت چت ربات، به‌صورت فوق‌العاده‌ای می‌تواند متن و تصویر را حتی بهتر از انسان‌ها از داخل فایل مستندات استخراج کند. 

در نسخه‌‌ی نمایشی، یکی از مشتریان از دیان شیائومی (Dian Xiaomi ربات سخن‌گوی علی‌بابا، درباره‌ی تبلیغات فروش اسپیکر بلوتوث سؤالی کرد. سؤال وی چیزی شبیه به این بود که هدایای رایگان این مدل اسپیکر چیست و این هدایا چگونه برای کاربر ارسال می‌شود. شایان ذکر است در - دامنه انگلستان با تخفیف تبریز - نسخه‌ای که قرار - دامنه انگلستان با تخفیف تبریز - است در - دامنه انگلستان با تخفیف تبریز - آینده‌ای نزدیک در سال جاری معرفی شود، قابلیت بررسی احساسات و همچنین هشدار خودکار برای موارد اولویتدار اضافه خواهد شد. در نسخه‌ی نمایشی، ربات چت به‌نام جین به مخاطبان - دامنه انگلستان با تخفیف تبریز - با حرکات چشم و لب و سر پاسخ داد. 

این توانایی می‌تواند برای سرویس‌هایی همچون AliExpress فوق‌العاده باشد که بیش از ۱۵۰میلیون کاربر و میلیون‌ها نفر کاربر تاجر و فناوری Cainiao دارد و نیز کارگران انسانی و ربات‌هایی که بیش از یک‌میلیارد سفارش را هر سال انجام می‌دهند. در ۱۱نوامبر (مصادف - دامنه انگلستان با تخفیف تبریز - با روز مجردها در چین)، حجم تراکنش‌های - دامنه انگلستان با تخفیف تبریز - مالی علی‌بابا به ۳۰.۸میلیارد دلار رسید. کارمندان این شرکت اعلام کردند در آن بازه‌ی زمانی ۲۴ساعته، حجم تماس‌های تلفنی به پنج برابر روزهای عادی رسید و تقریبا ناممکن است بدون کمک هوش مصنوعی بتوان پاسخ‌گوی این‌همه تماس بود.

علی‌بابا اعلام کرده هم‌اکنون دیان شیائومی می‌تواندروزانه به ۳.۵میلیون کاربر سرویس دهد؛ اما پردازش زبان طبیعی، - دامنه انگلستان با تخفیف تبریز - تنها ویژگی منحصربه‌فرد هوش مصنوعی علی‌بابا است. علی‌بابا با کمک Xian Yu، ربات مذاکره‌کننده‌ی قیمت برای بازار خرده‌فروشی می‌تواند درباره‌ی قیمت‌ها با خریداران مذاکره - دامنه انگلستان با تخفیف تبریز - کند.

این ربات باید اصول - دامنه انگلستان با تخفیف تبریز - و استراتژی‌های مذاکره را بلد باشد و بتواند - دامنه انگلستان با تخفیف تبریز - بر - دامنه انگلستان با تخفیف تبریز - مبنای بحث، متن مدنظر را به مخاطب ارائه دهد. توسعه‌ی چنین رباتی کاری ساده و آسان نبوده و درواقع، می‌توان گفت نتیجه‌ی کار بسیار درخورتوجه بوده است. با حضور دَه‌میلیون کاربر در پلتفرم، ربات چت توانست  ۲۰درصد موفق‌تر از نیروی انسانی مذاکره را به‌نتیجه برساند و قرارداد فروش منعقد کند. جین در ادامه گفت:

اکثر - دامنه انگلستان با تخفیف تبریز - کاربران، فروشندگان حرفه‌ای نیستند و نمی‌دانند چگونه باید قیمت را تعیین و با خریداران صحبت کنند.

در زمینه‌ی مدیریت موجودی و جست‌وجوی تصویری، علی‌بابا از معماری بینایی ماشین استفاده می‌کند که قابلیت - دامنه انگلستان با تخفیف تبریز - سنجش و غربال صدها میلیون شرکت و سازمان‌ را دارد. الگوریتم جست‌وجوی تصویر مبتنی بر فضای ابری این شرکت - دامنه انگلستان با تخفیف تبریز - می‌تواند اشیا را تشخیص دهد و تصاویری حاوی سوژه‌های یکسان یا مشابه را پیدا کند. یکی از اپلیکیشن‌های مدیریت فروشگاه - دامنه انگلستان با تخفیف تبریز - قادر است در قفسه‌ای با اجناس مختلف از - دامنه انگلستان با تخفیف تبریز - برندهای مختلف، بیش از صدهزار شناسه‌ی SKU را با دقت زیاد تشخیص دهد. علی‌بابا تلاش می‌کند این رقم را به دَه‌میلیون شناسه‌ی SKU‌ برساند. 

هر دو سیستم‌عامل هوشمند ASSC که به تاجران کمک می‌کند با استفاده از ابزارهای میزان تقاضای محصول را پیش‌بینی کنند‌، فهرست موجودی را انتخاب می‌کند و راهبردهایی برای قیمت‌گذاری ارائه می‌دهد. 

عملکرد بینایی ماشین علی‌بابا با تصاویر ماهواره‌ای توسعه می‌یابد. با استفاده از داده‌های جمع‌آوری‌شده ازطریق AutoNavi که بزرگ‌ترین ارائه‌دهنده‌ی نقشه‌ی ناوبری چین با بیش از هفتادمیلیون کاربر است، این سیستم می‌تواند ساختمان‌های جدیدی را شناسایی کند که اخیرا ساخته شده‌اند و داده‌های - دامنه انگلستان با تخفیف تبریز - مربوط‌به فعالیت در مسیر جاده‌ها و - دامنه انگلستان با تخفیف تبریز - سایر نقاط دلخواه کاربر را جمع‌آوری کند. 

همچنین، علی‌بابا از بینایی ماشین برای جلوگیری از سرقت از فروشگاه هم استفاده می‌کند. در - دامنه انگلستان با تخفیف تبریز - بیش از ۶۶ - دامنه انگلستان با تخفیف تبریز - فروشگاه، الگوریتم‌های آفلاین در کیوسک‌های خودپرداز به اسکن اولین جنسی که مشتری در سبد - دامنه انگلستان با تخفیف تبریز - می‌گذارد تا آخرین جنس گذاشته‌شده در سبد خرید ادامه می‌دهد و ازطریق دوربین‌های نصب‌شده هرگونه پنهان‌کردن اجناس را رصد می‌کند. جین درباره‌ی این موضوع گفت:

هدف ما این است که سیستم بینایی رایانه‌ای داشته باشیم - دامنه انگلستان با تخفیف تبریز - که اگر مشتری عمدا یا سهوا مانع اسکن یکی از اقلام شد، سیستم بتواند اقلام اسکن‌نشده‌ را شناسایی کند. 

این سستم به الگوریتم یادگیری عمیق AliFPGA-X100 مجهز است که - دامنه انگلستان با تخفیف تبریز - روی سیستمی برنامه‌ریزی‌شدنی و ازطریق مدار مجتمع داخل کیوسک‌ها قابلیت اجرا دارد. علی‌بابا معتقد - دامنه انگلستان با تخفیف تبریز - است این سیستم می‌تواند تصاویر را تا ۱۷۰ برابر سریع‌تر از سیستم مبتنی بر GPU مقایسه - دامنه انگلستان با تخفیف تبریز - کند.

علی‌بابا درحال‌انتشار هوش مصنوعی به Youku، سرویس هاستینگ ویدئویی است. الگوریتم‌های یادگیری ماشین می‌تواند هرروز بیش از دویست‌هزار تامبنیل (Thumbnail) از ویدئوهای بیش از ده‌ها میلیون کاربر فعال را به‌صورت خودکار ایجاد کند و با کمک این تامبنیل‌ها برخی مخاطبان را هدف قرار دهد. ممکن است کاربران خانم تصویر پیش‌نمایش متفاوتی از ویدئو را بتوانند مشاهده کنند و کاربران آقا تصویر پیش‌نمایش دیگری را. این مسئله به افزایش ۱۵درصدی تعداد کلیک‌ها و افزایش ۱۲درصدی زمان حضور - دامنه انگلستان با تخفیف تبریز - در وبسایت منجر - دامنه انگلستان با تخفیف تبریز - می‌شود. 

نظرسنجی امروز، بعد از گذشت بیش از یک سال از معرفی مرکز تحقیقات علی‌بابا یا DAMO انجام شده و هدف آن به‌کارگرفتن فناوری‌های نوین همچون یادگیری ماشین و امنیت شبکه و بازگشایی آزمایشگاه‌هایی در سن‌ماتئو کالیفرنیا، سیاتل، واشنگتن، مسکو، روسیه، تل‌آویو، فلسطین اشغالی و سنگاپور است. یکی دیگر از اهداف انجام این کار، مقدمه‌ای برای معرفی Tmall Genie علی‌بابا است که دستیار صوتی مبتنی بر هوش مصنوعی محسوب می‌شود و تاکنون، بیش از پنج‌میلیون واحد آن از - دامنه انگلستان با تخفیف تبریز - زمان راه‌یافتن به قفسه‌ی فروشگاه‌ها در ژوئیه‌۲۰۱۷ فروخته شده است. براساس اعلام علی‌بابا به کوارتز در اکتبر۲۰۱۷، این شرکت قصد دارد تا سال ۲۰۲۰ بیش از پانزده‌میلیارد دلار در حوزه‌ی تحقیق و توسعه سرمایه‌گذاری کند. 


اولين صفحه   -  دامین دات کام با تخفیف تبریز   -   ثبت دامین دات کام با تخفیف تبریز   -   تمدید دامین دات کام با تخفیف تبریز   -   قیمت دامین دات کام با تخفیف تبریز   -   خرید دامین دات کام با تخفیف تبریز   -   دامنه com با تخفیف تبریز   -   ثبت دامنه com با تخفیف تبریز   -   تمدید دامنه com با تخفیف تبریز   -   قیمت دامنه com با تخفیف تبریز   -   خرید دامنه com با تخفیف تبریز   -   دومین com با تخفیف تبریز   -   ثبت دومین com با تخفیف تبریز   -   تمدید دومین com با تخفیف تبریز   -   قیمت دومین com با تخفیف تبریز   -   خرید دومین com با تخفیف تبریز   -   دامین com با تخفیف تبریز   -   ثبت دامین com با تخفیف تبریز   -   تمدید دامین com با تخفیف تبریز   -   قیمت دامین com با تخفیف تبریز   -   خرید دامین com با تخفیف تبریز   -   دامنه انگلستان با تخفیف تبریز   -   ثبت دامنه انگلستان با تخفیف تبریز   -   تمدید دامنه انگلستان با تخفیف تبریز   -   قیمت دامنه انگلستان با تخفیف تبریز   -   خرید دامنه انگلستان با تخفیف تبریز   -   دومین انگلستان با تخفیف تبریز   -   ثبت دومین انگلستان با تخفیف تبریز   -   تمدید دومین انگلستان با تخفیف تبریز   -   قیمت دومین انگلستان با تخفیف تبریز   -   خرید دومین انگلستان با تخفیف تبریز   -   دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   ثبت دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   تمدید دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   قیمت دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   خرید دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   دامنه چین با تخفیف تبریز   -   ثبت دامنه چین با تخفیف تبریز   -   تمدید دامنه چین با تخفیف تبریز   -   قیمت دامنه چین با تخفیف تبریز   -   خرید دامنه چین با تخفیف تبریز   -   دومین چین با تخفیف تبریز   -  آخرين صفحه