دامنه انگلستان با تخفیف مشهد

خانه » دومین » دامنه انگلستان با تخفیف مشهد

دامنه انگلستان با تخفیف مشهد

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در مشهد تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 01846.html
سه شنبه, ۱۳ فروردین ۹۸ ساعت ۲۳:۳۰

واتساپ برای مقابله با شایعات درباره انتخابات هند سرویس راستی‌آزمایی راه انداخت

واتساپ برای مقابله با اخبار نادرست مربوط‌به انتخابات ملی چند روز آینده‌ی هندوستان، سرویسی راه‌اندازی کرده تا هندی‌ها صحت اطلاعات به‌دست‌آمده از - دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - این پیام‌رسان را بسنجند. مدیران این اپلیکیشن در بیانیه‌ای اعلام کردند با همکاری پروتو (Proto)، استارتاپ محلی هند، تلاش می‌کنند پیام‌های - دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - ارسال‌شده - دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - به این سرویس را به چهار دسته‌ تقسیم - دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - کنند: «درست»، «نادرست»، «گمراه‌کننده» و «بحث‌انگیز». همچنین، آن‌ها پایگاه - دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - داده‌ای برای این‌گونه محتواها ایجاد کرده‌اند تا بتوانند شایعات و اطلاعات نادرست را بهتر و با دقت بیشتر شناسایی کنند.

واتساپ که بیش از ۲۰۰ میلیون کاربر در هند دارد، این اقدام را در - دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - مبارزه با انتقادات مطرح‌شده درباره‌ی استفاده - دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - از این پلتفرم برای انتشار اخبار نادرست اتخاذ کرده است. این درحالی است که سایر - دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - رسانه‌های اجتماعی در چنین مواقعی تلاش می‌کنند از درگیرشدن با چنین موضوعاتی، به‌ویژه در زمان برگزاری رویدادهای حساسی مانند انتخابات ملی کشورها، دوری کنند.

انتشار - دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - گسترده‌ی شایعات در هند، چندین نفر را به کشتن داده و حل این معضل نیازمند همکاری همه است

فیسبوک، مالک سرویس پیام‌رسان واتساپ، روز دوشنبه اعلام کرد ۷۱۲ حساب کاربری و ۳۹۰ - دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - صفحه را به‌‌دلیل «انجام رفتارهای تأییدنشده» در هند و پاکستان بسته است. به‌گفته‌ی فیسبوک، بیشتر آن‌ها با حزب اصلی مخالف در هند، یعنی حزب کنگره و برخی نیز با ارتش پاکستان در ارتباط بودند. مرحله‌ی اول انتخابات هند ۱۱آوریل آغاز می‌شود و انتظار می‌رود نتایج نهایی آن در ۲۳مِی اعلام شود.

احزاب اصلی سیاسی هند یکدیگر را به پخش اخبار جعلی در واتساپ متهم و خود را از آن مبرا اعلام می‌کنند. یکی - دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - از مدیران بلندپایه‌ی اجرایی این سرویس پیام‌رسان در فوریه گفت احزاب هندی تلاش می‌کنند از واتساپ برای کارهایی استفاده کنند که این اپلیکیشن برای آن‌ها در نظر گرفته نشده است. واتساپ دردسرهای مشابهی را سال گذشته نیز در - دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - زمان برگزاری انتخابات برزیل با سیاست‌مداران این کشور آمریکای‌جنوبی داشت و آن‌ها را به انتشار اخبار نادرست در این پلتفرم متهم کرد.

ریتویجی پاریخ (Ritvvij Parrikh) و - دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - نصر الهادی (Nasr ul Hadi)، بنیان‌گذاران پروتو، در بیانیه‌ای اعلام کردند:

هدف این پروژه مطالعه‌ی پدیده‌ی انتشار شایعات در مقیاس بزرگ است. به‌‌دلیل اطلاعات - دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - زیادی که در‌حال‌ردوبدل است، می‌توانیم آسیب‌پذیرترین موضوعات، مکان‌ها، زبان‌ها، مناطق و موارد دیگر را شناسایی کنیم.

طبق گفته‌های واتساپ، دو سازمان دیگر نیز که تجربه‌ی کار در پروژه‌های مربوط‌به انتشار شایعات و اخبار نادرست را دارند، دراین‌زمینه با پروتو همکاری می‌کنند:

حل معضل انتشار شایعات نیازمند همکاری است و هیچ سازمانی نمی‌تواند این مشکل را به‌تنهایی حل کند.

این سرویس که Checkpoint Tipline نامیده می‌شود، پروژه‌ای تحقیقاتی است که منابع مالی آن را واتساپ تأمین می‌کند و این قابلیت را دارد که پیام‌های مختلف را در قالب پیام‌های متنی به زبان‌های انگلیسی و هندی و سه زبان بومی منطقه و نیز به‌شکل فایل‌های تصویری و - دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - ویدئویی دریافت کند. 

رمزگذاری سرتاسری واتساپ موقعیتی فراهم کرده تا کاربران بدون نظارت اشخاص حقیقی و حقوقی یا حتی مالکان واتساپ روی محتوای - دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - پیام‌ها، پیام‌های متنی و تصاویر و ویدئو را با یکدیگر تبادل کنند. ژوئیه‌ی گذشته، اداره‌کنندگان این اپلیکیشن تصمیماتی برای محدودکردن تعداد پیام‌هایی اتخاذ کردند که هر کاربر می‌تواند بازارسال کند تا از بازارسال دسته‌جمعی پیام‌ها در هند جلوگیری کنند. انتشار گسترده‌ی شایعاتی که معمولا به این طریق در پیام‌رسان‌ها انجام می‌شود، به معضلی اساسی در این کشور تبدیل شده و تاکنون، چندین نفر را به کام مرگ کشانده است؛ به‌طوری‌که افراد زیادی اقدام فوری دولت دراین‌زمینه را خواستار شده‌اند.


اولين صفحه   -  دامین دات کام با تخفیف مشهد   -   ثبت دامین دات کام با تخفیف مشهد   -   تمدید دامین دات کام با تخفیف مشهد   -   قیمت دامین دات کام با تخفیف مشهد   -   خرید دامین دات کام با تخفیف مشهد   -   دامنه com با تخفیف مشهد   -   ثبت دامنه com با تخفیف مشهد   -   تمدید دامنه com با تخفیف مشهد   -   قیمت دامنه com با تخفیف مشهد   -   خرید دامنه com با تخفیف مشهد   -   دومین com با تخفیف مشهد   -   ثبت دومین com با تخفیف مشهد   -   تمدید دومین com با تخفیف مشهد   -   قیمت دومین com با تخفیف مشهد   -   خرید دومین com با تخفیف مشهد   -   دامین com با تخفیف مشهد   -   ثبت دامین com با تخفیف مشهد   -   تمدید دامین com با تخفیف مشهد   -   قیمت دامین com با تخفیف مشهد   -   خرید دامین com با تخفیف مشهد   -   دامنه انگلستان با تخفیف مشهد   -   ثبت دامنه انگلستان با تخفیف مشهد   -   تمدید دامنه انگلستان با تخفیف مشهد   -   قیمت دامنه انگلستان با تخفیف مشهد   -   خرید دامنه انگلستان با تخفیف مشهد   -   دومین انگلستان با تخفیف مشهد   -   ثبت دومین انگلستان با تخفیف مشهد   -   تمدید دومین انگلستان با تخفیف مشهد   -   قیمت دومین انگلستان با تخفیف مشهد   -   خرید دومین انگلستان با تخفیف مشهد   -   دامین انگلستان با تخفیف مشهد   -   ثبت دامین انگلستان با تخفیف مشهد   -   تمدید دامین انگلستان با تخفیف مشهد   -   قیمت دامین انگلستان با تخفیف مشهد   -   خرید دامین انگلستان با تخفیف مشهد   -   دامنه چین با تخفیف مشهد   -   ثبت دامنه چین با تخفیف مشهد   -   تمدید دامنه چین با تخفیف مشهد   -   قیمت دامنه چین با تخفیف مشهد   -   خرید دامنه چین با تخفیف مشهد   -   دومین چین با تخفیف مشهد   -  آخرين صفحه