دامنه بین المللی با تخفیف تبریز

خانه » دومین » دامنه بین المللی با تخفیف تبریز

دامنه بین المللی با تخفیف تبریز

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در تبریز تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 03901.html
سال ۲۰۱۹ میلادی، آخرین سالی است که کاربران می‌توانند به اپلیکیشن Google Hangouts دسترسی داشته باشند. این سرویس سال ۲۰۲۰ متوقف خواهد شد. 
یکشنبه, ۱۱ آذر ۹۷ ساعت ۱۰:۴۸

Google Hangouts در سال ۲۰۲۰ از دسترس کاربران خارج می‌شود

سال ۲۰۱۹ میلادی، آخرین سالی است که کاربران می‌توانند به اپلیکیشن Google Hangouts دسترسی داشته باشند. این سرویس سال ۲۰۲۰ متوقف خواهد شد. 

گوگل تایید کرد که کاربران تنها می‌توانند تا پایان سال ۲۰۱۹ میلادی از Google Hangouts استفاده کنند. گوگل قصد دارد در سال ۲۰۲۰ میلادی این اپلیکیشن را حذف کند.

براساس اعلام یکی از منابع آگاه با برنامه‌های داخلی گوگل، این شرکت قصد دارد در سال ۲۰۲۰ میلادی، Google Hangouts را متوقف کند. گوگل ضمن تایید این خبر، هنوز زمان حذف اپلیکیشن را مشخص نکرده است. البته با توجه به اینکه گوگل عملا از بیش از یک سال قبل، توسعه‌‌ی ‌برنامه را متوقف کرده بود، انتظار آن می‌رفت که چنین تصمیمی بگیرد و شنیدن خبر حذف برنامه چندان تعجب‌آور نیست.

دامنه بین المللی با تخفیف تبریز

بهار سال گذشته‌ی میلادی، گوگل با محوریت نام تجاری Hangouts، سرویس‌های Hangouts Chat و Hangouts Meet را برای کاربردهای سازمانی معرفی کرد. اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۷ گفته شد که گوگل برای - دامنه بین المللی با تخفیف تبریز - رقابت با iMessage سرویس پیام رسان چت را می‌سازد. همان زمان مشخص شد که با توجه - دامنه بین المللی با تخفیف تبریز - به مسایل مربوط به Allo، گوگل کاربران خود را به سمت استفاده از سرویس چت RCS و Android Messages سوق داده است.  

با توجه به برنامه‌ریزی گوگل برای عدم توسعه - دامنه بین المللی با تخفیف تبریز - و حذف احتمالی این اپلیکیشن، بسیاری از کاربران نیز دیگر تمایلی به استفاده از برنامه ندارند و آن را ترک کرده‌اند. با این وجود، هنگ‌اوتز هنوز هم گزینه‌ی خوبی برای چت در جیمیل تحت وب است و کماکان کاربران می‌توانند این اپلیکیشن را از طریق گوگل پلی استور - دامنه بین المللی با تخفیف تبریز - دانلود کنند. برخی کاربران در بخش نظرسنجی اعلام کرده‌اند که برنامه مشکلات و باگ‌هایی دارد که می‌تواند نشانه‌ای از گذشتن تاریخ کاربرد آن باشد.

همان‌طور که گفته شد، هنگ‌اوتز به‌عنوان علامت تجاری در Hangouts Chat و Hangouts Meet و در G Suite  فعال است. هنگ‌اوتز چت اپلیکیشن ارتباط گروهی قابل مقایسه با اسلک است و هنگ‌اوتز میت نیز پلتفرمی برای برگزاری جلسات ویدئویی است. در ابتدای سال جاری میلادی نیز، Google Voice - دامنه بین المللی با تخفیف تبریز - calling که در ابتدا سرویسی مستقل بود و سپس به مدت طولانی در Hangouts ادغام شد، مجددا به اپلیکیشن بازطراحی‌شده منتقل گردید. 

جالب است بدانید به‌رغم پیش‌بینی‌ها، هنگ‌اوتز یکی از معدود اپلیکیشن‌هایی است که پشتیبانی از قابلیت‌های MMS و RCS جدید را در Android Auto همراه با اندروید مسیج و واتساپ دریافت کرده است. 

اسکات جانستون از گوگل اعلام کرد که مانتین‌ویویی‌ها برنامه‌ی زمان‌بندی‌شده‌ی مشخصی برای حذف هنگ‌اوتز مشخص نکرده‌اند. وی اعلام کرده است که کاربران هنگ‌اوتز می‌توانند در آینده از Hangouts Chat و Hangouts Meet که محصولاتی برای کاربردهای سازمانی هستند و می‌توانند نیازهای مختلفی را برآورده کنند، استفاده کنند. اسکات برای - دامنه بین المللی با تخفیف تبریز - اولین بار تایید کرد که Hangouts Classic که موضوع مورد بحث این گزارش است، درنهایت متوقف خواهد شد. 

دامنه بین المللی با تخفیف تبریز

درعین حال، - دامنه بین المللی با تخفیف تبریز - منبع دومی نیز گزارش‌های اولیه - دامنه بین المللی با تخفیف تبریز - در مورد حذف هنگ‌اوتز را تایید کرد و اعلام کرد که این تصمیم‌گیری‌ها، داستان هنگ‌اوتز را به پایان خواهد برد. اسکات جانسون در مورد خبرهای مطرح‌شده درباره‌ی هنگ‌اوتز نظر خود را به‌صورت شفاف اعلام کرد:

سلام hallstephenj@، من هنوز از هنگ‌اوتز استفاده می‌کنم و گزارش منتشرشده در مورد هنگ‌اوتز بسیار ضعیف و تنها بخشی از اصل ماجرا را نشان می دهد. گوگل هنوز تصمیم مشخصی در مورد زمان حذف هنگ‌اوتز نگرفته است. کاربران Hangouts می‌توانند از برنامه‌های به‌روز‌رسانی‌شده‌ی Hangouts Chats و Hangouts Meet استفاده کنند. منبع خبر، اطلاعات نادرستی را ارائه کرده است و شما می‌‌توانید از نسخه‌های ارتقاءیافته‌ی هنگ‌اوتز استفاده کنید.

- اسکات جانستون، اول دسامبر ۲۰۱۸

 ۱- با توجه به اینکه از جزئیات اطلاعی ندارم، نمی‌توانم نظری در مورد منبع خبر بدهم. بخشی از گزارش، مخاطب را به‌سمت نتیجه‌گیری نادرست سوق می‌دهد و تنها با نیمی از داستان آشنا می‌شود. کاربران Hangouts می‌توانند از نسخه‌های چت و میت استفاده کنند. 

اسکات جانسون، اول دسامبر ۲۰۱۸

 

۲- این احتمال وجود دارد که در نهایت گوگل تنها نسخه‌ی کلاسیک هنگ‌اوتز را متوقف کند و این به‌معنی توقف پشتیبانی - دامنه بین المللی با تخفیف تبریز - از تمام سرویس‌های موجود نیست. 

- اسکات جانستون، اول - دامنه بین المللی با تخفیف تبریز - دسامبر ۲۰۱۸

 

خبرگزاری که این خبر را منتشر کرده بود، در پاسخ اسکات نوشته است: 

ما احترام زیادی برای تیم کاری و محصولات شما قابل هستیم. این گزارش به‌معنی نادیده گرفتن - دامنه بین المللی با تخفیف تبریز - Hangouts Chat / Meet نیست. 

- استفان هال- اول دسامبر ۲۰۱۸

بیش از یک سال است که هنگ‌اوتز، آپدیتی دریافت نکرده است و در مسیر - دامنه بین المللی با تخفیف تبریز - خارج شدن از دسترس قرار دارد. تعداد کاربرانی که از این اپلیکیشن استفاده می‌کنند، هر روز کاهش پیدا می‌کند. Google در تلاش بوده است تا جایگزین خوبی برای پیام‌رسان Allo در اختیار کاربران قرار بدهد و حمایت از چت RCS می‌تواند یکی از دلایل این موضوع باشد؛ باید ببینیم در ادامه گوگل چه مسیری را طی خواهد کرد.


اولين صفحه   -  دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   ثبت دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   تمدید دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   قیمت دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   خرید دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   دامنه چین با تخفیف تبریز   -   ثبت دامنه چین با تخفیف تبریز   -   تمدید دامنه چین با تخفیف تبریز   -   قیمت دامنه چین با تخفیف تبریز   -   خرید دامنه چین با تخفیف تبریز   -   دومین چین با تخفیف تبریز   -   ثبت دومین چین با تخفیف تبریز   -   تمدید دومین چین با تخفیف تبریز   -   قیمت دومین چین با تخفیف تبریز   -   خرید دومین چین با تخفیف تبریز   -   دامین چین با تخفیف تبریز   -   ثبت دامین چین با تخفیف تبریز   -   تمدید دامین چین با تخفیف تبریز   -   قیمت دامین چین با تخفیف تبریز   -   خرید دامین چین با تخفیف تبریز   -   دامنه بین المللی با تخفیف تبریز   -   ثبت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز   -   تمدید دامنه بین المللی با تخفیف تبریز   -   قیمت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز   -   خرید دامنه بین المللی با تخفیف تبریز   -   دومین بین المللی با تخفیف تبریز   -   ثبت دومین بین المللی با تخفیف تبریز   -   تمدید دومین بین المللی با تخفیف تبریز   -   قیمت دومین بین المللی با تخفیف تبریز   -   خرید دومین بین المللی با تخفیف تبریز   -   دامین بین المللی با تخفیف تبریز   -   ثبت دامین بین المللی با تخفیف تبریز   -   تمدید دامین بین المللی با تخفیف تبریز   -   قیمت دامین بین المللی با تخفیف تبریز   -   خرید دامین بین المللی با تخفیف تبریز   -   دامنه بدون هاست تبریز   -   ثبت دامنه بدون هاست تبریز   -   تمدید دامنه بدون هاست تبریز   -   قیمت دامنه بدون هاست تبریز   -   خرید دامنه بدون هاست تبریز   -   دومین بدون هاست تبریز   -  آخرين صفحه