دامنه دات کام با تخفیف شیراز

خانه » دومین » دامنه دات کام با تخفیف شیراز

دامنه دات کام با تخفیف شیراز

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در شیراز تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 04516.html
طبق گزارشی جدید، لبه‌های کناری بدنه‌ی آیپد پرو ۲۰۱۸ از طراحی مسطحی استفاده خواهد کرد که پیش‌تر در آیفون ۵ شاهدِ آن بودیم.
شنبه, ۵ آبان ۹۷ ساعت ۲۳:۳۰

لبه‌های بدنه‌ی آیپد پرو 2018 طراحی مسطح شبیه به آیفون 5 دارد

طبق گزارشی جدید، لبه‌های کناری بدنه‌ی آیپد پرو ۲۰۱۸ از طراحی مسطحی استفاده خواهد کرد که پیش‌تر در آیفون ۵ شاهدِ آن بودیم.

همانطور که احتمالاً مطلع هستید، اپل قرار است در روز سه‌شنبه‌ی هفته‌ی جاری (۸ آبان ۱۳۹۷)، رویدادی را برای معرفی محصولات سخت‌افزاری جدیدِ خود - دامنه دات کام با تخفیف شیراز - برگزار کند. انتظار می‌رود که این شرکت در جریان این مراسم، از آیپد پرو ۲۰۱۸ با ظاهری جدید رونمایی کند تا یکپارچگی بیشتری با طراحی آیفون ۱۰ داشته باشد.

حالا در آستانه‌ی برگزاری این رویداد، وب‌سایت - دامنه دات کام با تخفیف شیراز - بلومبرگ گزارشی را در قالب انتظاراتِ خود از مراسم پیش‌رو ارائه - دامنه دات کام با تخفیف شیراز - کرده و در آن نکته‌ی - دامنه دات کام با تخفیف شیراز - جالبی را درباره‌ی طراحی آیپدِ جدید بیان می‌کند. طبق گفته‌ی این وب‌سایت، اهالی کوپرتینو قصد دارند با کنارگذاشتن لبه‌های گردِ کناری بدنه، از لبه‌های مسطحی استفاده کنند که پیش‌تر در طراحی آیفون ۵ شاهدش بودیم.

مارک گارمن که پیش‌تر - دامنه دات کام با تخفیف شیراز - نیز گزارشات قابل‌اطمینانی - دامنه دات کام با تخفیف شیراز - را درباره‌ی محصولاتِ اپل منتشر کرده بود، در گزارش خود می‌گوید:

این دستگاه از لبه‌های مسطحی بهره خواهد برد که سال‌ها پیش اپل از آن - دامنه دات کام با تخفیف شیراز - در آیفون ۵، آیفون ۵ اس و آیفون SE استفاده کرده است.

پیش‌تر، گزارشی نیز با اشاره به همین موضوع، از بازگشت اپل به اصول طراحی پیشین خود در آیپد پرو ۲۰۱۸ اشاره کرده بود. اگر این موضوع در - دامنه دات کام با تخفیف شیراز - جریان معرفی آیپد پرو جدید به حقیقت بپیوندد، با - دامنه دات کام با تخفیف شیراز - بزرگترین بازطراحیِ - دامنه دات کام با تخفیف شیراز - تاریخ آیپد‌های این شرکت مواجه خواهیم شد.

به همین مناسبت، خوب است به تاریخچه‌ی آیپد‌های اپل نگاهی گذرا داشته باشیم.

- سال ۲۰۱۰: نسل نخستِ آیپد با طراحی برآمده در قسمت پشتی دستگاه معرفی شد.
- سال ۲۰۱۱: یک‌ سال پس از معرفی نسل اول تبلت اپل، آیپد ۲ با کاهش ۳۲ درصدی در ضخامت بدنه، رونمایی شد.
- سال ۲۰۱۲: آیپد ۳ برای نخستین‌بار از فناوری رتینا در صفحه‌نمایش خود بهره برد؛ اگرچه در این نسل شاهد افزایش اندکی در ضخامت دستگاه بودیم؛ اما طراحی کلی آیپد ۳ نسبت به نسل پیشین خود تفاوت چندانی نکرده بود.
- سال ۲۰۱۳: آیپد ایر، نخستین بازطراحی آیپد پس از معرفی آیپد ۲ بود که حاشیه‌‌های باریکتر، نازک‌تر و لبه‌های گرد را برای قرارگیری راحت‌تر دستگاه در دست ارائه می‌کرد.
- سال - دامنه دات کام با تخفیف شیراز - ۲۰۱۴: آیپد پرو ۲، ادامه‌دهنده‌ی راه سری محصولات ایر بود. در این نسل، اپل توجه - دامنه دات کام با تخفیف شیراز - خود را به کاهش وزن - دامنه دات کام با تخفیف شیراز - و ضخامت دستگاه معطوف کرده بود؛ همچنین دکمه‌ی هوم در آیپد برای نخستین‌بار میزبانِ سنسور اثرانگشت تاچ آیدی بود.
- سال ۲۰۱۵: اپل با معرفی آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی، بزرگ‌ترین دستگاه iOS تاریخ خود را با پشتیبانی از قلم اپل (Apple Pencil) روانه‌ی بازارها کرد. آیپد پرو جدید اهالی کوپرتینو از نظر طراحی، نمونه‌ای بزرگ‌تر شده‌ - دامنه دات کام با تخفیف شیراز - از آیپد ایر ۲ محسوب می‌شد.
- سال ۲۰۱۶: آیپد پرو ۹.۷ اینچی برای - دامنه دات کام با تخفیف شیراز - آن‌دسته از افرادی که اندازه‌ی سابق آیپد‌های اپل را می‌پسندیدند، معرفی شد.
- سال ۲۰۱۷: آیپد پرو ۱۰.۵ اینچی با کاهش قابل‌توجه حاشیه‌های کناری صفحه‌نمایش معرفی شد.

طبق انتظارت، اپل در جریان رویداد آتی خود از دو مدلِ جدید آیپد پرو با - دامنه دات کام با تخفیف شیراز - اندازه‌ی ۱۲.۹ و ۱۰.۵ اینچی رونمایی خواهد کرد. باتوجه به عرضه‌ی آیفون ۱۰ در سال گذشته و استفاده از طراحی کاملاً جدید، اهالی فناوری معتقدند که اپل امسال آیپد پرو ۲۰۱۸ را با الهام از آیفون‌های - دامنه دات کام با تخفیف شیراز - جدید خود طراحی کرده است. در کنار کاهش حاشیه‌های کناری صفحه‌نمایش در گوشه‌های دستگاه به ۵.۸ میلی‌متر، پشتیبانی از فیس‌ آیدی و جایگزینی آن با سنسور اثرانگشت تاچ‌ آیدی از جمله تغییراتِ مهم تبلت‌های جدید کوپرتینونشین‌ها محسوب می‌شوند.

دامنه دات کام با تخفیف شیراز

افزون بر مواردِ فوق، انتظار می‌رود که اپل برای نخستین‌بار در تاریخ تبلت‌های خود، استفاده از جک هدفون ۳.۵ میلی‌متری را کنار بگذارد؛ از این رو، احتمالِ معرفی نسل جدید ایرپادهای این شرکت در جریان رویدادِ پیشِ رو وجود دارد.

گزارش‌ها تاکنون حاکی از این بودند که اپل استفاده از درگاه اختصاصی لایتنینگ را نیز کنار خواهد گذاشت و برای اولین‌بار به درگاه USB-C در محصولات iOS روی خواهد آورد؛ بهره‌گیری از این درگاهِ جدید، نوید کارکردی حرفه‌ای‌تر را به کاربران آیپد‌های پرو ۲۰۱۸ می‌دهد. طبق گمانه‌زنی، احتمال می‌رود که نسل دوم اپل پنسل نیز در جریان مراسم اپل رونمایی شود.

از بعد - دامنه دات کام با تخفیف شیراز - سخت‌افزاری نیز طبق سنت همیشگی اپل، احتمالاً شاهد به‌کارگیری نسخه‌ی قدرتمندتر پردازنده‌ی - دامنه دات کام با تخفیف شیراز - A12 Bionic خواهیم بود که امسال در آیفون XS، آیفون XS مکس و آیفون XR مورد استفاده قرار گرفت.

معرفی نسل جدیدِ مک‌بوک ایر، به‌روزرسانی سخت‌افزاری مک‌مینی و - دامنه دات کام با تخفیف شیراز - آی‌مک‌ها نیز از دیگر موارد موردانتظار در این رویداد محسوب می‌شوند.

شما می‌توانید پوشش زنده‌ی این رویداد را در روز سه‌شنبه، ۸ آبان ۹۷ از طریق وب‌سایت زومیت دنبال کنید.


اولين صفحه   -  دامین ir با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین ir با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین ir با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین ir با تخفیف شیراز   -   خرید دامین ir با تخفیف شیراز   -   دامنه کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه کام با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه کام با تخفیف شیراز   -   دومین کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین کام با تخفیف شیراز   -   خرید دومین کام با تخفیف شیراز   -   دامین کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین کام با تخفیف شیراز   -   خرید دامین کام با تخفیف شیراز   -   دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   دومین دات کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین دات کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین دات کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین دات کام با تخفیف شیراز   -   خرید دومین دات کام با تخفیف شیراز   -   دامین دات کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین دات کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین دات کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین دات کام با تخفیف شیراز   -   خرید دامین دات کام با تخفیف شیراز   -   دامنه com با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه com با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه com با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه com با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه com با تخفیف شیراز   -   دومین com با تخفیف شیراز   -  آخرين صفحه