دامنه چین با تخفیف تبریز

خانه » دومین » دامنه چین با تخفیف تبریز

دامنه چین با تخفیف تبریز

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در تبریز تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 03886.html
احتمالا در مورد آنالیز و تحلیل رفتار از روی محتوای منتشرشده توسط یک فرد، مطالبی را شنیده‌اید. اکنون بشنوید از تحلیل رفتار فرد با توجه به مد و برندهای مورد علاقه‌ی او!
دوشنبه, ۱۲ آذر ۹۷ ساعت ۱۱:۰۰

کمبریج آنالیتیکا برای تحلیل گرایش‌های سیاسی از سلایق مد و برند افراد استفاده کرده است

احتمالا در مورد آنالیز و تحلیل رفتار از روی محتوای منتشرشده توسط یک فرد، مطالبی را شنیده‌اید. اکنون بشنوید از تحلیل رفتار فرد با توجه به مد و برندهای مورد علاقه‌ی او!

بنا به گفته‌ی کریستوفر - دامنه چین با تخفیف تبریز - وایل، افشاگر معروف کمبریج آنالیتیکا، تحلیل مد، نقش بسیار مهم و کلیدی در انتخابات سال ۲۰۱۶ آمریکا داشت.

Cambridge Analytica، در انتخابات دوره‌ی اخیر آمریکا، با استخراج و تحلیل اطلاعات کاربران آمریکایی فیسبوک،‌ اطلاعات ارزنده‌ای را در اختیار - دامنه چین با تخفیف تبریز - کمپین‌های انتخاباتی قرار داد. به گفته‌ی کریستوفر وایل در گردهمایی مد و فشن وب‌سایت Business of Fashion، یکی از کلیدی‌ترین معیارها برای سنجش و تحلیل افراد، معیار مد و فشن بوده‌ است. اطلاعات مد، کمک شایانی به ساخت الگوریتم مبتنی بر هوش مصنوعی برای تحلیل افکار و رفتار کاربران کرده‌ است. به گفته‌ی وایل، نحوه‌ی لباس پوشیدن - دامنه چین با تخفیف تبریز - و علایق مربوط به موسیقی، مهم‌ترین شاخص‌ها برای سنجش گرایش‌های سیاسی افراد هستند. برندهای بزرگ آمریکایی که بر اساس اسطوره‌های غربی شکل گرفته‌اند، بیشتر مورد پسند جمهوری‌خواهان راست‌گرا هستند. کریستوفر وایل از دو شرکت Wrangler و L.L. Bean به‌طور خاص نام می‌برد و اضافه - دامنه چین با تخفیف تبریز - می‌کند افرادی که به این دو برند تمایل دارند، احتمالا گرایشات محافظه‌کارانه در عرصه‌ی سیاست اتخاذ می‌کنند. در مقابل، وی از - دامنه چین با تخفیف تبریز - شرکت Kenzo، - دامنه چین با تخفیف تبریز - به‌عنوان برند محبوب لیبرال‌ها نام برد. علاقه‌ی مردم به برند‌های فشن مختلف، اطلاعات مهمی را در اختیار دارندگان این کلان‌داده قرار می‌دهد که با استفاده از آن می‌توانند چگونگی افکار و احساسات را تحلیل کنند.

دامنه چین با تخفیف تبریز

دیوید استیلول، معاون مرکز روان - دامنه چین با تخفیف تبریز - سنجی در دانشگاه کمبریج، داده‌های به‌دست‌آمده توسط Cambridge Analytica راجع به گرایشات سیاسی با توجه به علایق مد و برند را با داده‌هایی مقایسه کرد که ارتباط میان نوع خودروی افراد و تمایلات سیاسی در انتخابات را نشان می‌داد. به گفته‌ی وی، مناطقی که در آن خودروهای هیبرید زیاد هستند به دموکرات‌ها گرایش دارند و بالعکس، مناطقی که ساکنینش کامیون وانت دارند، به جمهوری‌خواهان متمایلند! دلیل این موضوع روشن است. افرادی با علایق خاص، گرایش‌های سیاسی تقریبا مشابهی دارند.

افشاگری‌های کریستوفر وایل، نشان می‌دهد در طی مرحله ی اول انتخابات سال ۲۰۱۶ آمریکا، نامزدهای انتخاباتی، خود با استفاده از اطلاعاتی که در مورد علایق فشن افراد جمع‌آوری کرده بودند، تبلیغات را هدفمند می ساختند. - دامنه چین با تخفیف تبریز - خرید‌هایی که در فروشگاه‌های اینترنتی هر نامزد انجام می‌شد، مورد استفاده قرار می‌گرفت تا مشخص شود چه - دامنه چین با تخفیف تبریز - چیزهایی برای کدام افراد جذابیت دارد. برای مثال اگر فردی از فروشگاه اینترنتی کمپین هیلاری کلینتون، یک لباس نوزاد می‌خرید، احتمالا به ایمیل‌هایی در مورد سلامت مادران توجه نشان می‌داد.

دامنه چین با تخفیف تبریز

ارزیابی ارزش‌ها، اهداف و اولویت‌های افراد، از طریق لباس‌هایی که - دامنه چین با تخفیف تبریز - می‌پوشند، سال‌هاست بخشی از زندگی حرفه ای ما شده‌است. - دامنه چین با تخفیف تبریز - وقتی مثلا به فردی، Gucci person یا Celine person (دوست‌دار برند Gucci یا Celine) گفته می‌‌شود، نشانگر علایق و سلیقه‌های اوست. یا ترجیح برند Levi’s بر Rag & Bone اطلاعاتی در - دامنه چین با تخفیف تبریز - مورد وابستگی‌ها و علایق تاریخی فرد را نشان می‌دهد و به نوعی با استفاده از این اطلاعات می‌توان به تحلیل افکار و عواطف فرد پرداخت. کمبریج آنالیتیکا، با توجه به این مطلب بدیهی، اطلاعات ۵۰ میلیون کاربر فیسبوک را بدون اجازه‌ی آن‌ها، مورد تحلیل قرار داد و در اختیار کمپین‌های تبلیغاتی قرار داد. نقض این حریم خصوصی کاربران، باعث شد تا فیسبوک مجبور شود به مراجع قانونی توضیحاتی را در خصوص این امر ارائه کند. این اتفاق سبب شد تا چگونگی سوءاستفاده از کلان‌داده‌ها بر همگان مشخص شود.

البته شایان ذکر است هنوز هم کاربرانی اطلاعات حساب بانکی خود را سری‌تر از افشای علایق روی اینستاگرام می‌دانند و واکنش خاصی در برابر این سوءاستفاده‌های سیاسی نشان نمی‌دهند! - دامنه چین با تخفیف تبریز -


اولين صفحه   -  دامین com با تخفیف تبریز   -   ثبت دامین com با تخفیف تبریز   -   تمدید دامین com با تخفیف تبریز   -   قیمت دامین com با تخفیف تبریز   -   خرید دامین com با تخفیف تبریز   -   دامنه انگلستان با تخفیف تبریز   -   ثبت دامنه انگلستان با تخفیف تبریز   -   تمدید دامنه انگلستان با تخفیف تبریز   -   قیمت دامنه انگلستان با تخفیف تبریز   -   خرید دامنه انگلستان با تخفیف تبریز   -   دومین انگلستان با تخفیف تبریز   -   ثبت دومین انگلستان با تخفیف تبریز   -   تمدید دومین انگلستان با تخفیف تبریز   -   قیمت دومین انگلستان با تخفیف تبریز   -   خرید دومین انگلستان با تخفیف تبریز   -   دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   ثبت دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   تمدید دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   قیمت دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   خرید دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   دامنه چین با تخفیف تبریز   -   ثبت دامنه چین با تخفیف تبریز   -   تمدید دامنه چین با تخفیف تبریز   -   قیمت دامنه چین با تخفیف تبریز   -   خرید دامنه چین با تخفیف تبریز   -   دومین چین با تخفیف تبریز   -   ثبت دومین چین با تخفیف تبریز   -   تمدید دومین چین با تخفیف تبریز   -   قیمت دومین چین با تخفیف تبریز   -   خرید دومین چین با تخفیف تبریز   -   دامین چین با تخفیف تبریز   -   ثبت دامین چین با تخفیف تبریز   -   تمدید دامین چین با تخفیف تبریز   -   قیمت دامین چین با تخفیف تبریز   -   خرید دامین چین با تخفیف تبریز   -   دامنه بین المللی با تخفیف تبریز   -   ثبت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز   -   تمدید دامنه بین المللی با تخفیف تبریز   -   قیمت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز   -   خرید دامنه بین المللی با تخفیف تبریز   -   دومین بین المللی با تخفیف تبریز   -  آخرين صفحه