دامنه کام با تخفیف

خانه » دومین » دامنه کام با تخفیف

دامنه کام با تخفیف

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه تماس بگیرید: 66948435-021 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +982166948435
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 00451.html
شرکت بایدو و اینتل همکاری جدید خود را در زمینه آموزش پردازنده‌ی شبکه عصبی جدید نروانا (Nervana) شرکت اینتل اعلام کردند.
جمعه, ۱۴ تیر ۹۸ ساعت ۱۹:۱۵

همکاری بایدو و اینتل در زمینه آموزش پردازنده شبکه عصبی جدید نروانا (Nervana)

شرکت بایدو و اینتل همکاری جدید خود را در زمینه آموزش پردازنده‌ی شبکه عصبی جدید نروانا (Nervana) شرکت اینتل اعلام کردند.

در کنفرانس توسعه‌دهندگان هوش مصنوعی Baidu Create در پکن، شرکت بایدو و اینتل همکاری جدید خود را در زمینه‌ی آموزش پردازنده شبکه عصبی جدید نروانا (Nervana) اینتل اعلام کردند. همان‌طور که از نام آن به‌وضوح مشخص است، این تراشه‌ی پیشرو که به اختصار (NNP-T) خوانده می‌شود، پردازنده‌ای است که به‌طور خاص برای وظیفه آموزش شبکه‌های عصبی برای اهداف کاربردی در حوزه یادگیری عمیق در مقیاس ساخته شده است.

همکاری بایدو و اینتل در ساخت تراشه NNP-T شامل همکاری - دامنه کام با تخفیف - در - دامنه کام با تخفیف - هر دو بخش سخت‌افزار و نرم‌افزار جانبی این شتاب‌دهنده سفارشی است تا اطمینان حاصل کنند که برای استفاده در فریم‌ورک یادگیری عمیق PaddlePaddle Baidu بهینه‌سازی شده است و کار موجود را تکمیل می‌کند. اینتل برای اطمینان از اینکه PaddlePaddle به درستی تنظیم شده است تا بهترین عملکرد را در پردازنده‌های موجود Xeon Scalable موجود خود داشته باشد، انجام داده - دامنه کام با تخفیف - است. بهینه‌سازی NNP-T به‌طور خاص روی اپلیکیشن‌های PaddlePaddle با تمرکز بر آموزش‌ توزیع شبکه‌های عصبی برای تکمیل انواع دیگر اپلیکیشن‌های کاربردی هوش مصنوعی خواهد بود.

ترکیب نام پردازنده شبکه عصبی نروانا، بعد از نام‌گذاری شرکتی به نام نروانا صورت - دامنه کام با تخفیف - گرفت. شرکت نروانا در سال ۲۰۱۶ به رهبری گروه هوش مصنوعی اینتل توسط مدیرعامل سابق Naveen Rao توسعه یافت. تراشه‌ی NNP-T مدل سفارشی برای آموزش هوش مصنوعی (استفاده از دیتاست‌ها و یادگیری چگونگی انجام کاری که قرار است انجام شود) است. این پردازنده NNP-I که در نمایشگاه CES 2019 معرفی شد، به‌طور خاص برای استنتاج کردن، طراحی شده است. استنتاج به‌معنای گرفتن نتایج حاصل از فرایند یادگیری و کاربردی کردن آن‌ها، یا در واقع، انجام کاری که قرار است انجام شود.  

تراشه NNP که اولین‌بار در سال ۲۰۱۷ معرفی شد، در حال حاضر به‌عنوان نمونه‌ی اولیه جهت توسعه‌ی نرم‌افزار و نسخه‌ی - دامنه کام با تخفیف - نمایشی سخت‌افزار برای شرکای تجاری، به‌کار گرفته می‌شود. این درحالی است - دامنه کام با تخفیف - که نسل جدید این پردازنده‌ها که به اصطلاح Spring Crest نامیده می‌شوند، برای تولید انبوه در سال جاری برنامه‌ریزی شده‌اند.  


اولين صفحه   -  دامین آی آر با تخفیف   -   ثبت دامین آی آر با تخفیف   -   تمدید دامین آی آر با تخفیف   -   قیمت دامین آی آر با تخفیف   -   خرید دامین آی آر با تخفیف   -   دامنه ir با تخفیف   -   ثبت دامنه ir با تخفیف   -   تمدید دامنه ir با تخفیف   -   قیمت دامنه ir با تخفیف   -   خرید دامنه ir با تخفیف   -   دومین ir با تخفیف   -   ثبت دومین ir با تخفیف   -   تمدید دومین ir با تخفیف   -   قیمت دومین ir با تخفیف   -   خرید دومین ir با تخفیف   -   دامین ir با تخفیف   -   ثبت دامین ir با تخفیف   -   تمدید دامین ir با تخفیف   -   قیمت دامین ir با تخفیف   -   خرید دامین ir با تخفیف   -   دامنه کام با تخفیف   -   ثبت دامنه کام با تخفیف   -   تمدید دامنه کام با تخفیف   -   قیمت دامنه کام با تخفیف   -   خرید دامنه کام با تخفیف   -   دومین کام با تخفیف   -   ثبت دومین کام با تخفیف   -   تمدید دومین کام با تخفیف   -   قیمت دومین کام با تخفیف   -   خرید دومین کام با تخفیف   -   دامین کام با تخفیف   -   ثبت دامین کام با تخفیف   -   تمدید دامین کام با تخفیف   -   قیمت دامین کام با تخفیف   -   خرید دامین کام با تخفیف   -   دامنه دات کام با تخفیف   -   ثبت دامنه دات کام با تخفیف   -   تمدید دامنه دات کام با تخفیف   -   قیمت دامنه دات کام با تخفیف   -   خرید دامنه دات کام با تخفیف   -   دومین دات کام با تخفیف   -  آخرين صفحه