دامنه کام با تخفیف اصفهان

خانه » دومین » دامنه کام با تخفیف اصفهان

دامنه کام با تخفیف اصفهان

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در اصفهان تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 02476.html
آمار فروش آیفون در ۳ ماهه‌ی پایانی سال ۲۰۱۸، بیشتری کاهش را در ۳ سال گذشته داشته و نگرانی کوپرتینویی‌ها را افزایش داده است.
جمعه, ۳ اسفند ۹۷ ساعت ۱۷:۵۵

اپل در پایان سال ۲۰۱۸، بیشترین کاهش فروش آیفون را تجربه کرد

آمار فروش آیفون در ۳ ماهه‌ی پایانی سال ۲۰۱۸، بیشتری کاهش را در ۳ سال گذشته داشته و نگرانی کوپرتینویی‌ها را افزایش داده است.

مؤسسه‌ی تحقیقاتی گارتنر در جدیدترین تحلیل خود از کسب‌وکار شرکت اپل، آمار فروش گوشی‌های هوشمند این شرکت را در ۳ ماهه‌ی شامل تعطیلات سال ۲۰۱۸، با بیشترین کاهش در ۳ سال گذشته بیان می‌کند.

اپل در ۳ - دامنه کام با تخفیف اصفهان - ماهه‌ی چهارم سال ۲۰۱۸، ۶۴ میلیون دستگاه - دامنه کام با تخفیف اصفهان - آیفون فروخته است که نسبت به ۷۳ میلیون دستگاه در دوره‌ی مشابه سال ۲۰۱۷، یک کاهش قابل‌توجه محسوب می‌شود. البته، این آمار، با کاهش فروش جهانی کل گوشی‌های هوشمند در ماه‌های پایانی سال گذشته‌ی میلادی، هماهنگی دارد. در - دامنه کام با تخفیف اصفهان - آن مدت، رشد فروش گوشی‌های هوشمند تنها ۰.۱ درصد بود و در مجموع، ۴۰۸.۴ میلیون دستگاه به فروش رفت.

باوجود آن‌که اپل جایگاه دوم خود را در بحث سهم بازار با ۱۵.۸ درصد پس از سامسونگ با ۱۷.۳ درصد حفظ کرد، کاهش شدیدی در همان بخش هم برای آن‌ها رخ داد. کوپرتینویی‌ها در ۳ ماهه‌ی چهارم سال ۲۰۱۷، حدود ۱۸ درصد از سهم - دامنه کام با تخفیف اصفهان - بازار را در اختیار داشتند که در دوره‌ی پایانی ۲۰۱۸ به حدود ۱۶ - دامنه کام با تخفیف اصفهان - درصد رسید.

مؤسسه‌ی آنالیزی منتشرکننده‌ی گزارش، عنوان کرد که گوشی‌های آیفون، بیشتری کاهش فروش را در چین تجربه کرده‌اند. در آن منطقه، سهم اپل از ۱۴.۶ درصد در ۳ ماهه‌ی چهارم سال ۲۰۱۷، به ۸.۸ درصد در مدت مشابه سال گذشته‌ی میلادی کاهش یافت. البته، - دامنه کام با تخفیف اصفهان - سامسونگ نیز سهم بازار کمتری را در دوران تعطیلات سال نوی میلادی تجربه کرد. آن‌ها در سال ۲۰۱۷، ۱۸ درصد از سهم بازار را در اختیار داشتند که در دوره‌ی پایانی ۲۰۱۸، به ۱۷ درصد رسید.

دامنه کام با تخفیف اصفهان

هواوی در مقام سوم فروش گوشی‌های هوشمند در جهان قرار دارد. شرکت چینی، به‌نوعی سهم اپل را در بازار تصاحب - دامنه کام با تخفیف اصفهان - کرده است و در ۳ - دامنه کام با تخفیف اصفهان - ماهه‌ی پایانی سال ۲۰۱۸، حدود ۶۰ میلیون گوشی هوشمند فروخت. آن‌ها در دوره‌ی مشابه سال قبل، ۴۴ میلیون دستگاه فروخته بودند. این افزایش فروش، سهم آن‌ها در بازار از - دامنه کام با تخفیف اصفهان - ۱۰.۸ درصد در ۳ ماهه‌ی پایانی سال ۲۰۱۷، به ۱۴.۸ درصد در دوره‌ی مشابه سال ۲۰۱۸ رساند.

کاهش سهم اپل و سامسونگ، با افزایش سهم چینی‌ها همراه بوده است

شرکت چینی دیگر یعنی اوپو، در جایگاه سوم فروش گوشی‌های هوشمند قرار دارد. آن‌ها ۷.۶ درصد از سهم بازار را در ۳ ماهه‌ی پایانی - دامنه کام با تخفیف اصفهان - ۲۰۱۸ تصاحب کردند. شایان ذکر است سهم آن‌ها در دوره‌ی مشابه سال قبل، ۷.۳ درصد - دامنه کام با تخفیف اصفهان - بود. شیائومی، بازیگر چینی بعدی در بازار گوشی‌های هوشمند است که سهمش از بازار، از ۶.۹ درصد در سال ۲۰۱۷، به ۶.۸ درصد در سال ۲۰۱۷ رسید.

آنشول گوپتا، مدیر ارشد - دامنه کام با تخفیف اصفهان - تحقیقات در گارتنر می‌گوید:

تقاضا برای گوشی‌های هوشمند میان‌رده و پایین‌رده، در تمامی بازارها بالا بود. درمقابل، تقاضا برای گوشی‌های پرچم‌دار در ماه‌های پایانی سال ۲۰۱۸، به کاهش رشد ادامه داد. کاهش نوآوری‌های قابل‌توجه در گوشی‌های پرچم‌دار و افزایش قیمت آن‌ها، تقاضا برای خرید را کاهش داده است.

در آمار کلی سال ۲۰۱۸، فروش جهانی گوشی‌های هوشمند نسبت به سال قبل، افزایش ۱.۲ درصدی داشته است. در مجموع، ۱.۶ میلیارد گوشی هوشمند فروخته شد. پیش‌گام بازار یعنی سامسونگ، با کاهش سهم - دامنه کام با تخفیف اصفهان - بازار به‌میزان - دامنه کام با تخفیف اصفهان - ۱.۹ درصد - دامنه کام با تخفیف اصفهان - رو‌به‌رو شد، اپل - دامنه کام با تخفیف اصفهان - نیز ۰.۶ درصد از سهم بازار خود را از دست - دامنه کام با تخفیف اصفهان - داد. درمقابل، بازیگران چینی یعنی هواوی، شیائومی و اوپو به‌ترتیب افزایش سهم ۳.۲ و ۲.۱ و ۰.۳ درصدی را تجربه کردند.

دامنه کام با تخفیف اصفهان

آمار فروش جهانی برندها در ۳ ماهه‌ی چهارم ۲۰۱۸

طبق - دامنه کام با تخفیف اصفهان - ادعای گزارش گارتنر، برندهای چینی با حضور در بازارهای درحال رشد همچون هند و چین، سهم خود را از فروش گوشی‌هاش هوشمند افزایش دادند. درواقع، اکثر کاهش‌ها در فروش گوشی‌های هوشمند، در مناطقی همچون آمریکای - دامنه کام با تخفیف اصفهان - شمالی و مناطق - دامنه کام با تخفیف اصفهان - پیشرفته‌ی آسیا و اقیانوسیه رخ داد.

باوجود آن که فروش کلی هر ۲ رهبر بازار گوشی‌های هوشمند کاهش داشته است،‌ گارتنر تحلیل می‌کند که - دامنه کام با تخفیف اصفهان - کاهش فروش اپل، به‌خاطر کاهش تمایل کاربران به به‌روزرسانی آیفون‌ها و همچنین رقبای قابل‌توجه از - دامنه کام با تخفیف اصفهان - سمت چین بود. گوپتا می‌گوید:

اپل باید با مقاومت کاربران خود که با هدف انتظار برای پیدا کردن نوآوری‌های بیشتر در گوشی‌ها، خرید نمونه‌های جدید را به تعویق می‌اندازند، مقابله کند. - دامنه کام با تخفیف اصفهان - به‌علاوه، انتخاب‌های جایگزین بالارده و میان‌رده‌ی زیادی نیز از سوی تولیدکننده‌های چینی به بازار عرضه می‌شود که با آن‌ها هم باید مقابله کرد. به‌هرحال، این ۲ چالش، موجب محدود شدن فروش گوشی‌های اپل می‌شود.

دامنه کام با تخفیف اصفهان

آمار کلی فروش برندها در سال ۲۰۱۸

باوجود کاهش درآمد، بهترین دوره از - دامنه کام با تخفیف اصفهان - لحاظ درآمد دلاری، ۳ ماهه‌ی پایانی ۲۰۱۸ بود

اپل،‌ ماه گذشته اعلام کرد - دامنه کام با تخفیف اصفهان - که - دامنه کام با تخفیف اصفهان - احتمالا - دامنه کام با تخفیف اصفهان - درآمدی به‌ارزش ۵ میلیارد دلار کمتر از پیش‌بینی‌های داخلی مالی خود تجربه خواهد کرد. آن‌ها عرضه‌ی دیرتر گوشی iPhone XR و همچنین کاهش فروش شدید در چین را به‌عنوان دلایل اصلی اعلام کردند. به‌علاوه، اپل قیمت لوازمی همچون باتری را برای گوشی‌های قدیمی خود در - دامنه کام با تخفیف اصفهان - سال - دامنه کام با تخفیف اصفهان - ۲۰۱۸ کاهش داد که موجب کاهش تمایل کاربران وفادار آن شرکت - دامنه کام با تخفیف اصفهان - به به‌روزرسانی آیفون شد.

آمار نهایی اپل از درآمد ۳ ماهه‌ی پایانی سال ۲۰۱۸، حکایت از درآمد کلی ۸۴.۳۱ میلیارد دلاری و سود ۱۹.۹۶۵ میلیارد دلاری در آن داشت. درحالی‌که کوپرتینویی‌ها - دامنه کام با تخفیف اصفهان - در مدت مشابه سال قبل، درآمد ۸۸.۳ میلیارد دلار و سود ۲۰.۱ میلیارد - دامنه کام با تخفیف اصفهان - دلاری را تجربه کرده بودند. البته، این - دامنه کام با تخفیف اصفهان - دوره با وجود تمامی - دامنه کام با تخفیف اصفهان - افت‌ها، دومین دوره‌ی برتر درآمدی در تاریخ اپل بود. بهترین دوره، ۳ ماهه‌ی اول سال مالی ۲۰۱۸ است.

تیم کوک، مدیرعامل اپل چندی پیش اعلام - دامنه کام با تخفیف اصفهان - کرده بود که احتمالا تجدید نظری - دامنه کام با تخفیف اصفهان - در قیمت‌گذاری گوشی‌های آیفون در خارج از ایالات متحده‌ی آمریکا داشته باشند - دامنه کام با تخفیف اصفهان - و برای افزایش فروش، برخی از - دامنه کام با تخفیف اصفهان - قیمت‌ها را کاهش دهند. درحال‌حاضر، - دامنه کام با تخفیف اصفهان - قیمت برای توزیع‌کننده‌های سوم‌شخص در چین کاهش نسبی داشته است و شاید این کاهش‌ها در مناطق دیگر همچون برزیل و هند نیز رخ دهد. در آن مناطق، آیفون محصولی بسیار گران‌قیمت محسوب می‌شود و به‌همین دلیل، فروش - دامنه کام با تخفیف اصفهان - بالایی ندارد.


اولين صفحه   -  دامین آی آر با تخفیف اصفهان   -   ثبت دامین آی آر با تخفیف اصفهان   -   تمدید دامین آی آر با تخفیف اصفهان   -   قیمت دامین آی آر با تخفیف اصفهان   -   خرید دامین آی آر با تخفیف اصفهان   -   دامنه ir با تخفیف اصفهان   -   ثبت دامنه ir با تخفیف اصفهان   -   تمدید دامنه ir با تخفیف اصفهان   -   قیمت دامنه ir با تخفیف اصفهان   -   خرید دامنه ir با تخفیف اصفهان   -   دومین ir با تخفیف اصفهان   -   ثبت دومین ir با تخفیف اصفهان   -   تمدید دومین ir با تخفیف اصفهان   -   قیمت دومین ir با تخفیف اصفهان   -   خرید دومین ir با تخفیف اصفهان   -   دامین ir با تخفیف اصفهان   -   ثبت دامین ir با تخفیف اصفهان   -   تمدید دامین ir با تخفیف اصفهان   -   قیمت دامین ir با تخفیف اصفهان   -   خرید دامین ir با تخفیف اصفهان   -   دامنه کام با تخفیف اصفهان   -   ثبت دامنه کام با تخفیف اصفهان   -   تمدید دامنه کام با تخفیف اصفهان   -   قیمت دامنه کام با تخفیف اصفهان   -   خرید دامنه کام با تخفیف اصفهان   -   دومین کام با تخفیف اصفهان   -   ثبت دومین کام با تخفیف اصفهان   -   تمدید دومین کام با تخفیف اصفهان   -   قیمت دومین کام با تخفیف اصفهان   -   خرید دومین کام با تخفیف اصفهان   -   دامین کام با تخفیف اصفهان   -   ثبت دامین کام با تخفیف اصفهان   -   تمدید دامین کام با تخفیف اصفهان   -   قیمت دامین کام با تخفیف اصفهان   -   خرید دامین کام با تخفیف اصفهان   -   دامنه دات کام با تخفیف اصفهان   -   ثبت دامنه دات کام با تخفیف اصفهان   -   تمدید دامنه دات کام با تخفیف اصفهان   -   قیمت دامنه دات کام با تخفیف اصفهان   -   خرید دامنه دات کام با تخفیف اصفهان   -   دومین دات کام با تخفیف اصفهان   -  آخرين صفحه