دامنه ir با تخفیف

خانه » دومین » دامنه ir با تخفیف

دامنه ir با تخفیف

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه تماس بگیرید: 66948435-021 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +982166948435
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 00436.html
ایرانسل در بیانیه‌ای در مورد ترافیک لحاظ‌شده در بخش «حجم مصرف‌شده در پیام‌رسان‌های داخلی» اپلیکیشن ایرانسل من، اعلام کرد که ایرانسلی‌ها متضرر نشده‌اند.
شنبه, ۱۵ تیر ۹۸ ساعت ۱۶:۲۴

بیانیه ایرانسل در مورد ابهام در حجم مصرفی پیام‌رسان‌های داخلی

ایرانسل در بیانیه‌ای در مورد ترافیک لحاظ‌شده در بخش «حجم مصرف‌شده در پیام‌رسان‌های داخلی» اپلیکیشن ایرانسل من، اعلام کرد که ایرانسلی‌ها متضرر نشده‌اند.

از روز چهارشنبه‌ی هفته‌ی گذشته، کاربران ایرانسل با انتشار تصاویری از حجم مصرفی اینترنت خود، مدعی شده بودند ایرانسل، بخشی از دیتای مصرفی آن‌ها را به «حجم مصرف‌شده در پیام‌رسان‌های داخلی» اختصاص داده است. این افراد هیچ پیام‌رسان داخلی روی گوشی‌های خود نصب نکرده بودند با این حال حجم قابل‌توجهی از - دامنه ir با تخفیف - دیتای آن‌ها - دامنه ir با تخفیف - با شرح - دامنه ir با تخفیف - حجم - دامنه ir با تخفیف - مصرف‌شده در پیام‌رسان‌های داخلی کم شده بود.

این موضوع واکنش گسترده‌ای در توییتر به همراه داشت و تصاویر - دامنه ir با تخفیف - منتشرشده از سوی کاربران نشان می‌داد در برخی موارد تا ۶ گیگ از حجم اینترنت مصرفی آن‌ها به پیام‌رسان‌های داخلی اختصاص داده شده - دامنه ir با تخفیف - بود. ایرانسل با انتشار بیانیه‌ای دلیل این موضوع را توضیح داد و اعلام کرد این موضوع به دلیل به‌روزرسانی برخی سامانه‌های محاسبه‌ی تعرفه‌ی اینترنت رخ داده است و - دامنه ir با تخفیف - مشترکان ایرانسل متضرر نشده‌اند. به گزارش روابط عمومی ایرانسل، متن بیانیه به شرح زیر است:

«ایرانسل در راستای ارتقای خدمات خود و بهبود تجربه‌ی مشتری طی روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه (۶ تا ۸ تیرماه ۱۳۹۸) درصدد به‌روزرسانی برخی سامانه‌های محاسبه‌ی تعرفه‌ی اینترنت بود.

با توجه به مصوبه‌های کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات مبنی بر تفکیک تعرفه‌‌ی اینترنت خارجی از اینترنت - دامنه ir با تخفیف - داخلی و پیام‌رسان‌های داخلی، اپراتورها موظف هستند ترافیک خارجی را با تعرفه‌ی عادی، ترافیک وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌های داخلی را با تعرفه‌ی یک‌دوم و ترافیک پیام‌رسان‌های داخلی را با تعرفه‌ی یک ‌سوم - دامنه ir با تخفیف - محاسبه کنند.

دامنه ir با تخفیف

در بازه‌ی زمانی فوق، به دلیل پیچیدگیِ امکان تفکیک «حجم مصرف شده‌ی خارجی»، «حجم مصرف شده از محتوای داخلی» و «حجم مصرف شده در پیام‌رسان‌های داخلی»، ایرانسل تصمیم گرفت به منظور رعایت حقوق مشترکان، کم‌ترین تعرفه در میان سه بخش ذکرشده که مربوط‌به «حجم مصرف - دامنه ir با تخفیف - شده در پیام‌رسان‌های داخلی» (معادل یک‌سوم تعرفه‌ی خارجی) است را برای تمامی مصارف اینترنت مشترکان به‌صورت یکسان لحاظ کند.

بر این اساس، در بازه‌ی زمانی مدنظر، تمامی اینترنت مصرفی مشترکان ایرانسل، با تعرفه‌ی یک سوم محاسبه شد.

بدیهی است در این بازه‌ی زمانی تغییری در محاسبه‌ی تعرفه‌ی خدمات اینترنتی که به‌صورت رایگان به مشترکان ارائه می‌شد، صورت نگرفته و این خدمات همچنان به‌صورت رایگان ارائه شده است.

با توجه به شائبه‌های مطرح‌شده برای برخی از - دامنه ir با تخفیف - مشترکان، ایرانسل وظیفه خود دانست که با ارائه‌ی توضیحات فوق، به مشترکان خود اطمینان دهد که نه‌تنها متضرر نشده‌اند، بلکه از تخفیف تعرفه‌ای نیز برخوردار شده‌اند.

همچنین ایرانسل با توجه به نگرانی‌های آن دسته از مشترکانی که فارغ از این بازه زمانی، شاهد لحاظ شدن ترافیک در بخش پیام‌رسان‌های داخلی اپلیکیشن «ایرانسل من» بدون استفاده از این پیام‌رسان‌ها هستند، تصریح می‌کند: سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، - دامنه ir با تخفیف - به‌صورت دوره‌ای، آی‌پی (IP) وب‌سایت‌ها یا اپلیکیشن‌هایی که پیام‌رسان داخلی محسوب شده و تعرفه‌ی‌ آن‌ها به‌صورت یک سوم محاسبه می‌شود را به اپراتورها ابلاغ می‌کند.

حجم ترافیک احتمالی مشاهده‌شده در بخش پیام‌رسان‌های داخلی اپلیکیشن ایرانسل من، به دلیل بازدید از وب‌سایت‌ها یا استفاده از اپلیکیشن‌های با  IPهای فوق است.

بر این اساس نه‌تنها افزایش هزینه‌ای متوجه این دسته از مشترکان نیست؛ بلکه - دامنه ir با تخفیف - بخشی از مصرف اینترنت آن‌ها با تعرفه‌ی یک‌سوم محاسبه می‌شود.»


اولين صفحه   -  دامین با تخفیف   -   ثبت دامین با تخفیف   -   تمدید دامین با تخفیف   -   قیمت دامین با تخفیف   -   خرید دامین با تخفیف   -   دامنه آی آر با تخفیف   -   ثبت دامنه آی آر با تخفیف   -   تمدید دامنه آی آر با تخفیف   -   قیمت دامنه آی آر با تخفیف   -   خرید دامنه آی آر با تخفیف   -   دومین آی آر با تخفیف   -   ثبت دومین آی آر با تخفیف   -   تمدید دومین آی آر با تخفیف   -   قیمت دومین آی آر با تخفیف   -   خرید دومین آی آر با تخفیف   -   دامین آی آر با تخفیف   -   ثبت دامین آی آر با تخفیف   -   تمدید دامین آی آر با تخفیف   -   قیمت دامین آی آر با تخفیف   -   خرید دامین آی آر با تخفیف   -   دامنه ir با تخفیف   -   ثبت دامنه ir با تخفیف   -   تمدید دامنه ir با تخفیف   -   قیمت دامنه ir با تخفیف   -   خرید دامنه ir با تخفیف   -   دومین ir با تخفیف   -   ثبت دومین ir با تخفیف   -   تمدید دومین ir با تخفیف   -   قیمت دومین ir با تخفیف   -   خرید دومین ir با تخفیف   -   دامین ir با تخفیف   -   ثبت دامین ir با تخفیف   -   تمدید دامین ir با تخفیف   -   قیمت دامین ir با تخفیف   -   خرید دامین ir با تخفیف   -   دامنه کام با تخفیف   -   ثبت دامنه کام با تخفیف   -   تمدید دامنه کام با تخفیف   -   قیمت دامنه کام با تخفیف   -   خرید دامنه کام با تخفیف   -   دومین کام با تخفیف   -  آخرين صفحه