دامین آی آر با تخفیف

خانه » دومین » دامین آی آر با تخفیف

دامین آی آر با تخفیف

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه تماس بگیرید: 66948435-021 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +982166948435
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 00431.html
شیائومی در اشتباهی عجیب و ناشیانه، برای معرفی میموجی (Mimoji) یکی از تبلیغات اپل را به کار برده است.
شنبه, ۱۵ تیر ۹۸ ساعت ۲۰:۰۶

اشتباه عجیب شیائومی برای تبلیغ میموجی موجب تمسخر کاربران شد

شیائومی در اشتباهی عجیب و ناشیانه، برای معرفی میموجی (Mimoji) یکی از تبلیغات اپل را به کار برده است.

اگر به خاطر داشته باشید، چندسال پیش - دامین آی آر با تخفیف - شیائومی را اپل چین می‌شناختند. این - دامین آی آر با تخفیف - مقایسه گاهی اوقات باعث می‌شد که این شرکت جایگاه خود را با اپل اشتباه بگیرد. چند روز قبل، شیائومی از قابلیتی با عنوان میموجی (Mimoji) یا استفاده از کاراکترهای انیمیشینی و کارتونی با حرکات صورت افراد پرده‌برداری کرد، که ظاهرا نسخه‌ای از میموجی (Memoji) اپل است. شیائومی نام تجاری Mi - دامین آی آر با تخفیف - را از - دامین آی آر با تخفیف - دو حرف اول صورتک‌های مبتنی بر واقعیت افزوده اپل به عاریت گرفته - دامین آی آر با تخفیف - است. البته شیائومی با انتشار بیانیه‌ای کپی‌سازی میموجی خود را از روی اپل به هیچ عنوان نپذیرفت. حال اندکی بعد از انکار شیائومی، این شرکت چینی با استفاده از تبلیغات اپل موجب خنده - دامین آی آر با تخفیف - کاربران شده است.

می CC9 که به‌تازگی از سوی شیائومی معرفی شده بود، از این قابلیت جدید بهره‌مند است. یکی از کاربران ویبو، تبلیغ اپل را که به اشتباه روی سایت‌های JD.com و Suning قرار گرفته بود، مشاهده کرد. در این سایت‌ها استیکر متحرک یک هنرمند موسیقی به‌نام خالید رابینسون به نمایش درآمده است که اپل برای معرفی میموجی (Memoji) از آن استفاده کرده بود. ژی جیون (Xu Jieyun)، مدیر روابط عمومی شیائومی اعلام کرده است کارمندان این شرکت محتوای اشتباهی را روی سایت قرار - دامین آی آر با تخفیف - داده‌اند. بعداز این - دامین آی آر با تخفیف - اتفاق، شیائومی تمام منابع تبلیغاتی اپل را که - دامین آی آر با تخفیف - روی سرورهای تجارت الکترونیک این شرکت بود، پاک کرد.

در سال ۲۰۱۴، جانی ایو، طراح ارشد اپل، - دامین آی آر با تخفیف - بعد از دیدن رابط کاربری و طراحی سخت‌افزاری محصولات شیائومی، آن را یک دزدی خوانده بود.

در چندسال گذشته، شیائومی در حال ثابت - دامین آی آر با تخفیف - کردن ارزش‌ محصولات خود بوده است. این شرکت چینی سال گذشته با فروش ۱۲۲.۶ میلیون گوشی بعد از هواوی در رتبه - دامین آی آر با تخفیف - چهارم تولید گوشی قرار داشت.

حال بابد دید کاربران و دوست‌داران شیائومی - دامین آی آر با تخفیف - چه واکنشی به - دامین آی آر با تخفیف - این اتفاق دارند. 


اولين صفحه   -  دومین با تخفیف   -   ثبت دومین با تخفیف   -   تمدید دومین با تخفیف   -   قیمت دومین با تخفیف   -   خرید دومین با تخفیف   -   دامین با تخفیف   -   ثبت دامین با تخفیف   -   تمدید دامین با تخفیف   -   قیمت دامین با تخفیف   -   خرید دامین با تخفیف   -   دامنه آی آر با تخفیف   -   ثبت دامنه آی آر با تخفیف   -   تمدید دامنه آی آر با تخفیف   -   قیمت دامنه آی آر با تخفیف   -   خرید دامنه آی آر با تخفیف   -   دومین آی آر با تخفیف   -   ثبت دومین آی آر با تخفیف   -   تمدید دومین آی آر با تخفیف   -   قیمت دومین آی آر با تخفیف   -   خرید دومین آی آر با تخفیف   -   دامین آی آر با تخفیف   -   ثبت دامین آی آر با تخفیف   -   تمدید دامین آی آر با تخفیف   -   قیمت دامین آی آر با تخفیف   -   خرید دامین آی آر با تخفیف   -   دامنه ir با تخفیف   -   ثبت دامنه ir با تخفیف   -   تمدید دامنه ir با تخفیف   -   قیمت دامنه ir با تخفیف   -   خرید دامنه ir با تخفیف   -   دومین ir با تخفیف   -   ثبت دومین ir با تخفیف   -   تمدید دومین ir با تخفیف   -   قیمت دومین ir با تخفیف   -   خرید دومین ir با تخفیف   -   دامین ir با تخفیف   -   ثبت دامین ir با تخفیف   -   تمدید دامین ir با تخفیف   -   قیمت دامین ir با تخفیف   -   خرید دامین ir با تخفیف   -   دامنه کام با تخفیف   -  آخرين صفحه