دامین انگلستان با تخفیف شیراز

خانه » دومین » دامین انگلستان با تخفیف شیراز

دامین انگلستان با تخفیف شیراز

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در شیراز تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 04556.html
به احتمال زیاد گلکسی اس 10 سامسونگ اولین گوشی هوشمندی خواهد بود که از UFS 3.0 پشتیبانی می‌کند.
پنجشنبه, ۳ آبان ۹۷ ساعت ۱۲:۱۹

گلکسی اس 10 احتمالا اولین گوشی مجهز به حافظه UFS 3.0 خواهد بود

به احتمال زیاد گلکسی اس 10 سامسونگ اولین گوشی هوشمندی خواهد بود که از UFS 3.0 پشتیبانی می‌کند.

همان‌طور که اطلاع دارید، UFS جدیدترین و سریع‌ترین - دامین انگلستان با تخفیف شیراز - ابزار ذخیره‌سازی جهانی برای دستگاه‌های قابل حمل به شمار می‌رود. استاندارد 3.0 UFS (فلش استوریج‌های جهانی) در سال میلادی جاری معرفی شده است. حال سامسونگ در همایش کوالکام که از تاریخ ۳۰ مهر تا ۲ - دامین انگلستان با تخفیف شیراز - آبان با نام 4G/5G Summit در هونگ کونک برگزار شد، اعلام کرد که در نیمه‌ی اول سال ۲۰۱۹ از UFS 3.0 در محصولات خود بهره خواهد برد. البته در این اعلامیه به‌صورت مستقیم اشاره‌ای به گلکسی اس 10 نشد، اما جای - دامین انگلستان با تخفیف شیراز - شک نیست که این پرچم‌دار کهکشانی، نیمه‌ی اول - دامین انگلستان با تخفیف شیراز - سال میلادی آینده به بازار عرضه - دامین انگلستان با تخفیف شیراز - می‌شود؛ درنتیجه به احتمال زیاد از سریع‌ترین حاضه‌ی داخلی استفاده خواهد کرد.

جالب است بدانید که UFS 3.0 نسبت به نسل گذشته‌ی خود که 2.1 نام‌گذاری شده بود، دو برابر پهنای باند بیشتری را - دامین انگلستان با تخفیف شیراز - در اختیار خواهد داشت که ظاهرا برای اینترنت نسل پنجم و سرعت بالای انتقال - دامین انگلستان با تخفیف شیراز - داده‌ها گزینه‌ی ایده‌آلی به‌شمار می‌رود. جالب‌تر آنکه Samsung در حال توسعه‌ی نسخه‌ای از گلکسی اس 10 با پشتیبانی از اینترنت 5G است و اگر گزارش‌‎ها رنگ واقعیت به - دامین انگلستان با تخفیف شیراز - خود بگیرند، احتمالا تنها همین نسخه‌ی ارزان‌قیمت از پرچم‌دار جدید غول تکنولوژی - دامین انگلستان با تخفیف شیراز - کره‌ی جنوبی با UFS 3.0 به فروش خواهد رسید.

UFS 3.0 تنها - دامین انگلستان با تخفیف شیراز - در نسخه‌های ۱۲۸، ۲۵۶ و ۵۱۲ گیگابایتی - دامین انگلستان با تخفیف شیراز - گوشی‌های هوشمند مورد استفاده قرار خواهد گرفت؛ در نتیجه، انتظار نمی‌رود که نسخه‌ی 5G - دامین انگلستان با تخفیف شیراز - گلکسی اس 10 از این فرمت پشتیبانی کند. البته امیدوار هستیم که همه‌ی نسخه‌های نوت 10 و گلکسی اس 11 از این حافظه‌ی سریع استفاده کنند.

در همایش کوالکام، اطلاعات جالب دیگری هم از آینده‌ی گوشی‌های هوشمند منتشر شد. طبق گفته‌های شرکت مایکرون، یکی از تولیدکنندگان بزرگ هاردهای SSD و کارت‌های حافظه، گوشی‌های هوشمند تا سال ۲۰۲۱ با حافظه‌ی - دامین انگلستان با تخفیف شیراز - داخلی یک ترابایت به فروش خواهند رسید. هرچند زمان زیادی تا ۲۰۲۱ باقی مانده‌ است، اما فراموش نکنید که شرکت‌های مطرح همین حالا هم نسخه‌ای از پرچم‌داران خود را با ۵۱۲ گیگابایت حافظه - دامین انگلستان با تخفیف شیراز - به فروش می‌رسانند و بعید نیست که با همه‌گیر شدن UFS 3.0 و اینترنت نسل پنجم، زودتر از سال ۲۰۲۱ شاهد گوشی‌هایی با - دامین انگلستان با تخفیف شیراز - یک ترابایت حافظه‌ی داخلی باشیم.


اولين صفحه   -  دومین com با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین com با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین com با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین com با تخفیف شیراز   -   خرید دومین com با تخفیف شیراز   -   دامین com با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین com با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین com با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین com با تخفیف شیراز   -   خرید دامین com با تخفیف شیراز   -   دامنه انگلستان با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه انگلستان با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه انگلستان با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه انگلستان با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه انگلستان با تخفیف شیراز   -   دومین انگلستان با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین انگلستان با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین انگلستان با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین انگلستان با تخفیف شیراز   -   خرید دومین انگلستان با تخفیف شیراز   -   دامین انگلستان با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین انگلستان با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین انگلستان با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین انگلستان با تخفیف شیراز   -   خرید دامین انگلستان با تخفیف شیراز   -   دامنه چین با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه چین با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه چین با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه چین با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه چین با تخفیف شیراز   -   دومین چین با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین چین با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین چین با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین چین با تخفیف شیراز   -   خرید دومین چین با تخفیف شیراز   -   دامین چین با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین چین با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین چین با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین چین با تخفیف شیراز   -   خرید دامین چین با تخفیف شیراز   -   دامنه بین المللی با تخفیف شیراز   -  آخرين صفحه