دامین با تخفیف بوشهر

خانه » دومین » دامین با تخفیف بوشهر

دامین با تخفیف بوشهر

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در بوشهر تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 17966.html
کمپانی ال‌جی در نمایشگاه
چهار شنبه, ۱۵ دی ۹۵ ساعت ۲۱:۰۵

ال جی سیستم عامل WebOS و پشتیبانی از دستیار صوتی الکسا را در یک یخچال ارائه داده است

کمپانی ال‌جی در نمایشگاه

ال‌جی تلاش‌های نرم‌افزاری خود را در یخچال جدید خود قرار داده است. در نمایشگاه CES امسال، این کمپانی یک یخچال‌ هوشمند را معرفی کرد که مجهز به سیستم‌عامل WebOS است و علاوه بر این با دستیار صوتی آمازون - دامین با تخفیف بوشهر - آلکسا نیز یکپارچه شده است. این یعنی شما می‌توانید با استفاده از دستورات صوتی و به - دامین با تخفیف بوشهر - صورت کاملا خودکار، تنظیمات مربوط به یخچال هوشمند خود را به دلخواه و بر حسب نیاز تغییر دهید.

یخچال هوشمند ال‌جی مجهز به یک نمایشگر ۲۹ اینچی لمسی و قابلیتی به نام Instaview است. شما می‌توانید میزان شفافیت این نمایشگر را کاهش دهید تا علاوه بر کنترل‌های لمسی، محتوای داخل یخچال را نیز مشاهده کنید. ال‌جی همچنین امکان جستجو در بین دستور پخت غذاهای مختلف، پخش موسیقی، بررسی وضعیت آب و هوا و خرید آنلاین را با استفاده از این صفحه‌نمایش فراهم کرده است. به جای یادداشت‌های چسبان، کاربران می‌توانند یادداشت‌های مورد نظر را روی این یخچال بنویسند و با استفاده از قابلیت‌های WebOS این یادداشت‌ها را برچسب‌گذاری کنند. این یخچال همچنین مجهز به یک ردیاب غذایی است که می‌تواند تاریخ انقضای موارد خوراکی را بررسی کند. علاوه بر - دامین با تخفیف بوشهر - این، یکپارچه‌سازی با دستیار صوتی - دامین با تخفیف بوشهر - آلکسا باعث می‌شود - دامین با تخفیف بوشهر - به جای استفاده از نمایشگر لمسی از فرامین صوتی برای انجام کارهای مختلف بهره ببرید.

پیش از این ال‌جی سیستم‌عامل WebOS را در تلویزیون‌های خود قرار داده بود، اما این اولین باری است که شاهد استفاده از این پلتفرم نرم‌افزاری در لوازم خانگی دیگر این شرکت کره‌ای هستیم. در - دامین با تخفیف بوشهر - واقع می‌توان گفت این محصول اولین یخچالی است که به یک سیستم‌عامل مجهز شده است. البته سال گذشته، قابلیتی مشابه Instaview را در یکی از - دامین با تخفیف بوشهر - یخچال‌های مجهز به ویندوز ۱۰ ال‌جی دیده بودیم. همچنین سامسونگ از سیستم‌عامل تایزن در یکی از یخچال‌های خود که در نمایشگاه CES 2016 معرفی کرده بود، بهره گرفته است. البته باید اشاره کنیم تمام این یخچال‌ها همگی مجهز - دامین با تخفیف بوشهر - به ویژگی‌ها - دامین با تخفیف بوشهر - و - دامین با تخفیف بوشهر - قابلیت‌هایی - دامین با تخفیف بوشهر - هستند که برخی از آن‌ها چندان هم کاربردی نیستند. در هر حال - دامین با تخفیف بوشهر - هنوز مشخص نیست قیمت یخچال جدید ال‌جی چقدر خواهد بود و همچنین زمان عرضه‌ی این محصول به بازار اعلام نشده است. چه کسی می‌داند، شاید به زودی شما هم چنین یخچالی در خانه‌ی خود داشته باشید.

نظر شما در این مورد چیست؟

دامین با تخفیف بوشهر

  

برای مشاهده کلیه اخبار و مقالات و تماشای ویدیوهای مرتبط با نمایشگاه به صفحه اختصاصی CES - دامین با تخفیف بوشهر - 2019 مراجعه کنید.

منبع theverge

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید


اولين صفحه   -  دومین بین المللی ارزان بوشهر   -   ثبت دومین بین المللی ارزان بوشهر   -   تمدید دومین بین المللی ارزان بوشهر   -   قیمت دومین بین المللی ارزان بوشهر   -   خرید دومین بین المللی ارزان بوشهر   -   دامین بین المللی ارزان بوشهر   -   ثبت دامین بین المللی ارزان بوشهر   -   تمدید دامین بین المللی ارزان بوشهر   -   قیمت دامین بین المللی ارزان بوشهر   -   خرید دامین بین المللی ارزان بوشهر   -   دامنه با تخفیف بوشهر   -   ثبت دامنه با تخفیف بوشهر   -   تمدید دامنه با تخفیف بوشهر   -   قیمت دامنه با تخفیف بوشهر   -   خرید دامنه با تخفیف بوشهر   -   دومین با تخفیف بوشهر   -   ثبت دومین با تخفیف بوشهر   -   تمدید دومین با تخفیف بوشهر   -   قیمت دومین با تخفیف بوشهر   -   خرید دومین با تخفیف بوشهر   -   دامین با تخفیف بوشهر   -   ثبت دامین با تخفیف بوشهر   -   تمدید دامین با تخفیف بوشهر   -   قیمت دامین با تخفیف بوشهر   -   خرید دامین با تخفیف بوشهر   -   دامنه آی آر با تخفیف بوشهر   -   ثبت دامنه آی آر با تخفیف بوشهر   -   تمدید دامنه آی آر با تخفیف بوشهر   -   قیمت دامنه آی آر با تخفیف بوشهر   -   خرید دامنه آی آر با تخفیف بوشهر   -   دومین آی آر با تخفیف بوشهر   -   ثبت دومین آی آر با تخفیف بوشهر   -   تمدید دومین آی آر با تخفیف بوشهر   -   قیمت دومین آی آر با تخفیف بوشهر   -   خرید دومین آی آر با تخفیف بوشهر   -   دامین آی آر با تخفیف بوشهر   -   ثبت دامین آی آر با تخفیف بوشهر   -   تمدید دامین آی آر با تخفیف بوشهر   -   قیمت دامین آی آر با تخفیف بوشهر   -   خرید دامین آی آر با تخفیف بوشهر   -   دامنه ir با تخفیف بوشهر   -  آخرين صفحه