دامین بین المللی با تخفیف شیراز

خانه » دومین » دامین بین المللی با تخفیف شیراز

دامین بین المللی با تخفیف شیراز

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در شیراز تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 04586.html
سیل خروج بنیان‌گذاران استارتاپ‌های تصاحب‌شده توسط فیسبوک همچنان ادامه دارد. برندن ایرایب، هم‌بنیان‌گذار و مدیرعامل سابق آکیولس نیز این شرکت را ترک کرد.
سه شنبه, ۱ آبان ۹۷ ساعت ۱۶:۲۰

هم‌بنیان‌گذار آکیولس فیسبوک را ترک می‌کند

سیل خروج بنیان‌گذاران استارتاپ‌های تصاحب‌شده توسط فیسبوک همچنان ادامه دارد. برندن ایرایب، هم‌بنیان‌گذار و مدیرعامل سابق آکیولس نیز این شرکت را ترک کرد.

برندن ایرایب، هم‌بنیان‌گذار و مدیرعامل سابق آکیولس، امروز اعلام کرد که فیسبوک را ترک خواهد کرد. به گزارش TechCrunch، ایرایب این تصمیم را ظاهراً پس از لغو نسل بعدی هدست واقعیت مجازی این شرکت یعنی «ریفت ۲» در هفته‌ی گذشته که خود او مسئول توسعه آن بود، اتخاذ کرده است.

ایرایب و تیم اجرایی فیسبوک دیدگاه‌هایی اساساً متفاوت درباره آینده آکیولس داشتند که به مرور زمان این اختلاف نظر عمیق‌تر شده و ایرایب نیز علاقه‌ای به تلاش بیشتر برای به کرسی نشاندن دیدگاه خودش ندارد.

دامین بین المللی با تخفیف شیراز

وی جدایی خود را در یک پست فیسبوک بدین گونه اعلام کرد: «از روزی که ما آکیولس را در ژوئیه ۲۰۱۲ تاسیس کردیم، اتفاقات بسیاری افتاده‌ است. من هیچ‌وقت نمی‌توانستم - دامین بین المللی با تخفیف شیراز - تصور کنم که تا چه میزان موفق خواهیم شد و تا - دامین بین المللی با تخفیف شیراز - کجا پیش خواهیم رفت. امروز، پس از هفت سال فوق‌العاده، در حال جدایی هستم. من به آنچه با یکدیگر به‌دست‌ آوردیم، بسیار افتخار می‌کنم و قدردان آن هستم. ما یکی از بزرگ‌ترین گروه‌های تحقیقاتی و مهندسی در تاریخ را گردهم آوردیم، که اولین حضور واقعی واقعیت مجازی را با - دامین بین المللی با تخفیف شیراز - آکیولس ریفت (Rift) و تاچ (Touch) رقم زده و یک صنعت نوپا را الهام بخشیده‌ است. ما - دامین بین المللی با تخفیف شیراز - انقلابی را شروع کردیم که دنیا را از جهاتی که حتی نمی‌توانیم متصور شویم، متحول می‌کند. با این حال، با وجود اینکه بسیار پیش رفته‌ایم، اما مسیر تازه شروع شده‌ است. مایکل آبراش درست می‌گوید که «این‌ها روزهای خوب قدیمی هستند». هم‌اکنون زمانی است که ما باید پیشگامان پلتفرم و مدیوم بزرگ بعدی باشیم. حال زمان ماست تا این فناوری را بیش از پیش توسعه - دامین بین المللی با تخفیف شیراز - دهیم. هر قسمت از واقعیت افزوده و واقعیت مجازی - دامین بین المللی با تخفیف شیراز - نیاز به بهبود دارد، مخصوصا سخت‌افزار و فناوری پایه و آکیولس بهترین تیم را در جهان برای این کار دارد. اگرچه تا عرضه عینک‌های هوشمند جادویی که همه ما رویای آن را در سر می‌پرورانیم، فاصله داریم - دامین بین المللی با تخفیف شیراز - اما آن‌ها تقریبا در دسترس ما هستند. کار کردن با بسیاری از افراد با استعداد در آکیولس و فیسبوک، دگرگون‌کننده‌ترین تجربه من از زندگی کاری‌ام است. وقتی کسی ما را تشویق کرده یا از ما تشکر می‌کند، ما می‌گوییم «تلاش تیمی». موفقیت آکیولس تنها به‌دلیل تلاش تیمی خارق‌العاده، میسر شده‌ است. من خالصانه از تمامی کسانی که عضوی از این مسیر حیرت‌انگیز بوده‌اند، تشکر - دامین بین المللی با تخفیف شیراز - می‌کنم؛ مخصوصا از مارک که به - دامین بین المللی با تخفیف شیراز - این تیم و آینده VR و AR باور دارد. برای - دامین بین المللی با تخفیف شیراز - من، این اولین استراحت در ۲۰ سال گذشته است. الان زمان استراحت، تجدید قوا و خلاق بودن است. من برای اتفاقات بعدی هیجان زده‌ام.

دامین بین المللی با تخفیف شیراز

لغو نسل بعدی هدست واقعیت مجازی قدرت‌گرفته از PC «ریفت ۲» نشان می‌دهد که مدیریت اجرایی فیسبوک به هدست‌های مستقلی که نیازی به اتصال به یک رایانه یا گوشی خارجی ندارند، بیشترین توجه را دارد. در ماه می، آکیولس از هدست ۱۹۹ دلاری Oculus Go رونمایی کرد و برنامه‌ای برای عرضه‌ی هدست Oculus Quest در بهار آتی با برچسب قیمتی ۳۹۹ دلاری دارد. یک سخنگوی فیسبوک گفته که PC VR قسمتی از برنامه‌ی آینده شرکت است و - دامین بین المللی با تخفیف شیراز - موضوعی که تیم ایرایب روی آن کار می‌کردند، در محصولات آینده به‌کار گرفته خواهد شد.

خروج ایرایب در زمانی اتفاق افتاده است که تعدادی از بنیان‌گذاران استارتاپ‌های نامی تصاحب‌شده توسط فیسبوک نیز، - دامین بین المللی با تخفیف شیراز - در حال خروج - دامین بین المللی با تخفیف شیراز - از این شرکت هستند. کمتر از یک ماه گذشته، بنیان‌گذاران اینستاگرام، کوین سایستروم و مایک کریگر اعلام - دامین بین المللی با تخفیف شیراز - کردند که قصد خروج از این شرکت را به علت تنش‌های موجود دارند. هم‌بنیان‌گذار واتساپ، جان کوم، نیز فیسبوک را امسال ترک کرد. همکار ایرایب و هم‌بنیان‌گذار آکیولس، پالمر لاکی، فیسبوک را در اوایل ۲۰۱۷ ترک کرد.

ایرایب پس از تصاحب ۲ میلیارد دلاری Oculus VR توسط فیسبوک در سال ۲۰۱۴، وارد این شرکت شد. در آن زمان، وی مدیرعامل این شرکت بود. پس از یک سازمان‌دهی - دامین بین المللی با تخفیف شیراز - مجدد و اساسی در اواخر ۲۰۱۶، ایرایب از سمت مدیرعاملی کنار گذاشته شده و رئیس بخش PC VR شد.

قبل از بنیان‌گذاری Oculus VR، ایرایب در Gaikai کار می‌کرد؛ یک استارتاپ گیمینگ ابری که سونی در سال ۲۰۱۲ به مبلغ ۳۸۰ میلیون دلار به تصاحب خود درآورد. قبل از آن نیز، Scaleform را بنیان‌گذاری کرده بود؛ یک ابزار رابط کاربری گیمینگ که اتودسک در سال ۲۰۱۱ با مبلغ ۳۶ - دامین بین المللی با تخفیف شیراز - میلیون دلار - دامین بین المللی با تخفیف شیراز - آن را خرید.


اولين صفحه   -  دومین چین با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین چین با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین چین با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین چین با تخفیف شیراز   -   خرید دومین چین با تخفیف شیراز   -   دامین چین با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین چین با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین چین با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین چین با تخفیف شیراز   -   خرید دامین چین با تخفیف شیراز   -   دامنه بین المللی با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه بین المللی با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه بین المللی با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه بین المللی با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه بین المللی با تخفیف شیراز   -   دومین بین المللی با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین بین المللی با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین بین المللی با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین بین المللی با تخفیف شیراز   -   خرید دومین بین المللی با تخفیف شیراز   -   دامین بین المللی با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین بین المللی با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین بین المللی با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین بین المللی با تخفیف شیراز   -   خرید دامین بین المللی با تخفیف شیراز   -   دامنه بدون هاست شیراز   -   ثبت دامنه بدون هاست شیراز   -   تمدید دامنه بدون هاست شیراز   -   قیمت دامنه بدون هاست شیراز   -   خرید دامنه بدون هاست شیراز   -   دومین بدون هاست شیراز   -   ثبت دومین بدون هاست شیراز   -   تمدید دومین بدون هاست شیراز   -   قیمت دومین بدون هاست شیراز   -   خرید دومین بدون هاست شیراز   -   دامین بدون هاست شیراز   -   ثبت دامین بدون هاست شیراز   -   تمدید دامین بدون هاست شیراز   -   قیمت دامین بدون هاست شیراز   -   خرید دامین بدون هاست شیراز   -   دامنه آی آر بدون هاست شیراز   -  آخرين صفحه