دامین دات کام با تخفیف کرج

خانه » دومین » دامین دات کام با تخفیف کرج

دامین دات کام با تخفیف کرج

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در کرج تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 03176.html
IBM در مراسم اختصاصی خود در CES 2019، از چند محصول و سرویس جدید در حوزه‌های پردازش پیشرفته‌ دنیای کوانتوم رونمایی کرد.
چهار شنبه, ۱۹ دی ۹۷ ساعت ۱۲:۰۰

IBM از مدل جدید پیش‌بینی آب‌وهوا و نسخه بهینه‌ Debater رونمایی کرد

IBM در مراسم اختصاصی خود در CES 2019، از چند محصول و سرویس جدید در حوزه‌های پردازش پیشرفته‌ دنیای کوانتوم رونمایی کرد.

جینی - دامین دات کام با تخفیف کرج - رومتی، مدیرعامل I‌BM درمراسم اختصاصی شرکت در CES امسال، - دامین دات کام با تخفیف کرج - سخنانی پیرامون - دامین دات کام با تخفیف کرج - محصولات و سرویس‌های جدید شرکتش بیان کرد. در اظهارات رومتی، اشاره‌ای به پیشرفت‌های شرکت در چهار حوزه‌ی اصلی پردازش شده بود: کلان‌داده، هوش مصنوعی، پردازش کوانتومی و جامعه‌ی دیجیتال. جامعه‌ی دیجیتال، اصطلاحی است که غول قدیمی دنیای - دامین دات کام با تخفیف کرج - فناوری برای اهداف خود پیرامون کم کردن فاصله‌ی مهارتی مردم در حوزه‌ی علوم کامپیوتر به‌کار می‌برد.

در سخنان مدیرعامل IBM، اشاره‌ای جدی به پیشرفت فناوری‌هایی همچون بلاک‌ چین و یادگیری ماشین - دامین دات کام با تخفیف کرج - و تأثیر آن‌ها بر شرکت و - دامین دات کام با تخفیف کرج - مشتریان شد. به‌علاوه، رومتی به این نکته اشاره کرد که فناوری‌های فوق، به‌نوعی در تمامی صنایع حاضر در جهان، تغییر و تحول ایجاد خواهد کرد.

مدل جدید پیش‌بینی آب‌وهوا

IBM اعلام کرد که The Weather Company، سیستم جدیدی برای پیش‌بینی وضعیت آب‌وهوا در نقاط مختلف جهان توسعه خواهد داد. این شرکت در سال ۲۰۱۶ توسط IBM خریداری شد. فناوری جدید، وضعیت آینده‌ی آب‌وهوا - دامین دات کام با تخفیف کرج - را - دامین دات کام با تخفیف کرج - با دقت بالایی در منطق محلی سرتاسر جهان پیش‌بینی می‌کند.

پیش از سخنرانی مدیرعامل IBM، - دامین دات کام با تخفیف کرج - بیانیه‌های خبری در بین خبرنگاران مراسم پخش شد که اطلاعاتی کلی پیرامون سیستم جدیدی پیش‌بینی آب‌وهوا داشت:

درحال‌حاضر، اکثر نقاط جهان به فناوری‌های با کیفیت پایین برای پیش‌بینی آب‌وهوا دسترسی دارند. درواقع، فناوری‌های آن‌ها - دامین دات کام با تخفیف کرج - دقت پایین‌تری نسبت به سرویس‌هایی دارد که ما در آمریکا استفاده می‌کنیم.

مدل جدید پیش‌بینی آب‌وهوا، قابلیت پیش‌بینی را در سطوح منطقه‌ای و کوچک در سرتاسر نقاط جهان دارد. 

دامین دات کام با تخفیف کرج

رومتی در سخنرانی خود به این نکته اشاره کرد که توسعه‌ی سرویس جدید، - دامین دات کام با تخفیف کرج - در - دامین دات کام با تخفیف کرج - نتیجه‌ی افزایش قدرت پردازشی شرکت و همچنین تجمیع داده‌ی دستگاه‌های متعدد متصل به اینترنت حاصل شده است. درواقع، دستگاه‌های پیش‌بینی آب‌وهوا در ایستگاه‌های شخصی، حسگرهای اتمسفری در هواپیماها و گوشی‌های هوشمند، مجموعه‌ای ارزشمند را برای توسعه‌ی فناوری دقیق پیش‌بینی آب‌وهوا فراهم کرده‌اند.

یک کامپیوتر مجهز به پردازنده‌ی اختصاصی هوش مصنوعی IBM با نام Power9 (با فناوری ساخت ۱۴ نانومتری مخصوص هوش مصنوعی)، درحال‌حاضر ۱۰ ترابایت داده‌های آب‌وهوایی را به‌صورت روزانه جمع‌آوری و پردازش می‌کند. - دامین دات کام با تخفیف کرج - کامپیوتر آی‌بی‌ام، پیش‌بینی آب‌وهوا را به‌صورت ساعتی و با دقتی ۵ برابر سیستم‌های قدیمی انجام می‌دهد.

هوش مصنوعی و پردازش کوانتومی

IBM به‌صورت جدی در حوزه‌ی پردازش کوانتومی سرمایه‌گذاری می‌کند. آن‌ها از سال ۲۰۱۶ برنامه‌ای به‌نام IBM Q شروع کردند که تاکنون با ارائه‌ی دسترسی به یک کامپیوتر کوانتومی در یورک‌تاون هایتس، بیش از ۷ میلیون برنامه‌ی کوانتومی را اجرا کرده است. نتیجه‌ی این پردازش، در بیش از ۱۲۰ مقاله‌ی دانشگاهی به‌عنوان منبع استفاده شد.

قدم بزرگ و مهم بعدی IBM در حوزه‌ی - دامین دات کام با تخفیف کرج - پردازش کوانتومی، در - دامین دات کام با تخفیف کرج - خلال CES امسال و با رونمایی از کامپیوتر کوانتومی تجاری آن‌ها برداشته شد. شرکت سازنده ادعا کرد محصول جدید، کامپیوترهای کوانتومی را از دستگاهی مختص آزمایشگاه و مراکز تحقیقاتی، به محصولی کاربردی و در دسترس تبدیل خواهد کرد؛ کامپیوتری که درنهایت، برای کاربردهای کسب‌وکاری و آموزشی، استفاده خواهد شد.

آی‌بی‌ام ادعا می‌کند که - دامین دات کام با تخفیف کرج - طراحی کامپیوتر کوانتومی جدیدش، در نوع خود بهترین است. آن‌ها با همکاری شرکت‌های بزرگ و استودیوهای مطرحی همچون Map Project Office و Universal Design - دامین دات کام با تخفیف کرج - و - دامین دات کام با تخفیف کرج - همچنین Goppion، کیسی زیبا و مقاوم برای کامپیوتر کوانتومی خود طراحی کرده‌اند. هدف اصلی طراحی کیس شیشه‌ای، علاوه‌بر زیبایی، محاظفت از کامپیوتر کوانتومی و کیوبیت‌های داخل آن دربرابر لرزش، صدا و نواسانات دمای اطراف - دامین دات کام با تخفیف کرج - است.

دامین دات کام با تخفیف کرج

کامپیوتر کوانتومی IBM، توان پردازشی - دامین دات کام با تخفیف کرج - ۲۰ کیوبیت دارد. کیوبیت، واحد بنیادی در پردازش کوانتومی است که نشان‌دهنده‌ی اتم‌ها، یون‌ها، فوتون‌ها و - دامین دات کام با تخفیف کرج - الکترون‌ها و همچنین دستگاه‌های کنترلی است که با مشارکت یکدیگر، اطلاعات را ذخیره و پردازش می‌کنند.

آی‌بی‌ام - دامین دات کام با تخفیف کرج - در بخشی دیگر از - دامین دات کام با تخفیف کرج - مراسم خود اعلام کرد که یک مرکز داده متشکل از کامپیوترهای کوانتومی - دامین دات کام با تخفیف کرج - خواهد ساخت که اولین در جهان خواهد بود. این مرکز داده در نیویورک و با نام Quantum Computational Data Center تأسیس می‌شود.

Debater

اکنون نزدیک به ۶ ماه است که آی‌بی‌ام پروژه‌ی Debater را معرفی کرده است. این پروژه، یک سیستم گفتگویی مبتنی‌بر هوش مصنوعی - دامین دات کام با تخفیف کرج - محسوب می‌شود که توانایی ارائه‌ی بحث‌ها و مناظره‌های متقاعدکننده را دارد. دیبیتر، نتیجه‌ی دو سال تحقیق و توسعه در آی‌بی‌ام است. در - دامین دات کام با تخفیف کرج - پیاده‌سازی پروژه‌ی دیبیتر، از صدها - دامین دات کام با تخفیف کرج - میلیون ژورنال علمی و روزنامه استفاده شد. درنهایت، دن زفریر، مدیر انجمن بین‌المللی مناظره و مباحثه در رژیم صهیونیستی و همچنین قهرمان مسابقه‌ی مجادله‌ی آن رژیم یعنی نوا اوادیا را در مناظره‌ای ۱۰ دقیقه‌ای از هوش مصنوعی آی‌بی‌ام شکست خوردند.

نسخه‌ی جدیدی دیبیتر، پیشرفت‌های قابل‌توجهی نسبت به نسل قبل داشت. قابلیتی با نام Speech by Crwod در سیستم جدید پیاده‌سازی شده است که بازخوردهای متنی را از تعداد زیادی افراد - دامین دات کام با تخفیف کرج - دریافت و بینش‌ها و نظرات اجرایی را از آن‌ها استخراج می‌کند. تاکنون چندین موضوع متنوع همچون شرط‌بندی، خودروهای خودران، بازی‌های ویدئویی خشونت‌آمیز و غیره، توسط نسخه‌ی جدید دیبیتر تحلیل و نگرش‌هایی از آن استخراج شده است.

دامین دات کام با تخفیف کرج

بهبود فوق، - دامین دات کام با تخفیف کرج - پیشرفت قابل‌توجهی در پروژه‌‌ی دیبیتر است که برای اولین‌بار در تابستان ۲۰۱۸ معرفی شد. نسخه‌ی قبلی، - دامین دات کام با تخفیف کرج - از صحبت‌های مخاطب خود برای بحث و مجادله استفاده نمی‌کرد تا خطاهای احتمالی ترجمه‌ی صوت به متن - دامین دات کام با تخفیف کرج - را به حداقل برساند. رومتی اعتقاد دارد قابلیت جدید، پیشرفت مهمی - دامین دات کام با تخفیف کرج - خصوصا برای بهبود آن بخش و کسب مهرات در زبان گفتار توسط Debater خواهد بود.

جامعه‌ی دیجیتال

آخرین رونمایی مهم آی‌بی‌ام در نمایشگاه امسال لاس‌وگاس، برنامه‌ی کارآموزی جامع با همکاری شرکت‌ها و سازمان‌های معتبر جهانی بود. این برنامه با نام 21st - دامین دات کام با تخفیف کرج - Century Apprenticeship Coalition، در همکاری با انجمن CTA و چند شرکت معتبر دیگر اجرا خواهد شد. هدف نهایی، - دامین دات کام با تخفیف کرج - فراهم‌سازی هزاران فرصت کارآموزی در حوزه‌ی فناوری در سطح ملی آمریکا است. برنامه‌ی جدید، - دامین دات کام با تخفیف کرج - نوعی گسترش طرح کنونی آی‌بی‌ام در مشارکت با وزارت کار ایالات متحده‌ی - دامین دات کام با تخفیف کرج - آمریکا خواهد بود.

هدف IBM، اجرای برنامه‌ی کارآموزی حوزه‌ی فناوری در سرتاسر آمریکا است

بیش از دوازده شرکت حاضر در انجمن CTA در طرح جدید آی‌بی‌ام همکاری می‌کنند که از میان آن‌ها می‌توان به فورد، بوش، اسپرینت، تویوتا، کانن و پاناسونیک اشاره کرد. مدیرعامل IBM در سخنان خود پیرامون برنامه‌ی کارآموزی عنوان کرد هوش مصنوعی - دامین دات کام با تخفیف کرج - ۱۰۰ درصد شغل‌های آتی را تغییر خواهد داد. در نتیجه، شرکت‌ها باید تمامی تلاش خود را به‌کار بگیرند تا نیروی انسانی ماهر را برای پر کردن موقعیت‌های شغلی جدید، - دامین دات کام با تخفیف کرج - تربیت کنند.

رومتی در سخنرانی سال پیش خود پیرامون برنامه‌های کارآموزی حوزه‌ی فناوی گفته بود:

ما در IBM - دامین دات کام با تخفیف کرج - به قدرت فناوی برای بهبود وضع زندگی تمام مردم جهان اعتقاد داریم. ما همه مسئولیت داریم - دامین دات کام با تخفیف کرج - که از نوآوری برای ایجاد تغییر استفاده کنیم و هدف نهایی ما، کمک به افراد نیازمند و ساختن آینده‌ای بهتر برای همگان است.

دامین دات کام با تخفیف کرج

  

برای مشاهده کلیه - دامین دات کام با تخفیف کرج - اخبار و مقالات و تماشای ویدیوهای مرتبط با نمایشگاه به صفحه اختصاصی CES 2019 مراجعه کنید.

منبع venturebeat

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید


اولين صفحه   -  دومین کام با تخفیف کرج   -   ثبت دومین کام با تخفیف کرج   -   تمدید دومین کام با تخفیف کرج   -   قیمت دومین کام با تخفیف کرج   -   خرید دومین کام با تخفیف کرج   -   دامین کام با تخفیف کرج   -   ثبت دامین کام با تخفیف کرج   -   تمدید دامین کام با تخفیف کرج   -   قیمت دامین کام با تخفیف کرج   -   خرید دامین کام با تخفیف کرج   -   دامنه دات کام با تخفیف کرج   -   ثبت دامنه دات کام با تخفیف کرج   -   تمدید دامنه دات کام با تخفیف کرج   -   قیمت دامنه دات کام با تخفیف کرج   -   خرید دامنه دات کام با تخفیف کرج   -   دومین دات کام با تخفیف کرج   -   ثبت دومین دات کام با تخفیف کرج   -   تمدید دومین دات کام با تخفیف کرج   -   قیمت دومین دات کام با تخفیف کرج   -   خرید دومین دات کام با تخفیف کرج   -   دامین دات کام با تخفیف کرج   -   ثبت دامین دات کام با تخفیف کرج   -   تمدید دامین دات کام با تخفیف کرج   -   قیمت دامین دات کام با تخفیف کرج   -   خرید دامین دات کام با تخفیف کرج   -   دامنه com با تخفیف کرج   -   ثبت دامنه com با تخفیف کرج   -   تمدید دامنه com با تخفیف کرج   -   قیمت دامنه com با تخفیف کرج   -   خرید دامنه com با تخفیف کرج   -   دومین com با تخفیف کرج   -   ثبت دومین com با تخفیف کرج   -   تمدید دومین com با تخفیف کرج   -   قیمت دومین com با تخفیف کرج   -   خرید دومین com با تخفیف کرج   -   دامین com با تخفیف کرج   -   ثبت دامین com با تخفیف کرج   -   تمدید دامین com با تخفیف کرج   -   قیمت دامین com با تخفیف کرج   -   خرید دامین com با تخفیف کرج   -   دامنه انگلستان با تخفیف کرج   -  آخرين صفحه