دامین کام شیراز

خانه » دومین » دامین کام شیراز

دامین کام شیراز

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در شیراز تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 04161.html
نبرد میان آمریکا و چین در زمینه‌ی هوش مصنوعی به شدت در جریان است، اما چگونه ایالات متحده بازنده‌‌ی احتمالی در این جنگ فناوری خواهد بود؟
جمعه, ۲۵ آبان ۹۷ ساعت ۱۹:۳۰

چین به لطف هوش مصنوعی، آمریکا را در نبرد فناوری به حاشیه می راند

نبرد میان آمریکا و چین در زمینه‌ی هوش مصنوعی به شدت در جریان است، اما چگونه ایالات متحده بازنده‌‌ی احتمالی در این جنگ فناوری خواهد بود؟

درک استراتژی‌های سرمایه‌گذاری ملی در زمینه‌ی فناوری بسیار سخت است چه رسد به درک عملکرد نهادهای قانونی پیچیده‌ای مانند کنگره‌ی آمریکا آن هم در زمانی که یک جنگ پیش‌بینی شده، رقابت‌پذیری یک کشور را در زمینه‌ی اقتصادی و مالی تهدید می‌کند.

جنگی برای به دست آوردن سردمداری جهانی در زمینه‌ی هوش مصنوعی (AI) و یادگیری ماشینی در جریان است و ایالات متحده این آمادگی را دارد تا شاید مهمترین جنگ در زمینه‌ی - دامین کام شیراز - فناوری در تاریخ را واگذار - دامین کام شیراز - کند.

آیا جنگ هوش مصنوعی به خوبی درک شده است؟ خیر، حداقل مسئولینی که استراتژی‌های ملی را بسط می‌دهند یا شهروندان ایالات متحده که همگی باید کمی در وب‌سایت - دامین کام شیراز - willrobotstakemyjob.com - دامین کام شیراز - (وب‌سایتی که به بررسی احتمال از دست دادن شغل‌ها به وسیله‌ی جایگزینی ربات‌ها به جای انسان می‌پردازد) وقت بگذرانند حتی به فهم آن نزدیک هم نشده‌اند. در انتخابات میان دوره‌ای ایالات متحده حتی یک نفر - دامین کام شیراز - از نامزدهای انتخابات هم در خصوص هوش مصنوعی، جنگ در زمینه‌ی هوش مصنوعی یا این - دامین کام شیراز - موضوع که چگونه آمریکا در این زمینه شکست خواهد خورد مگر اینکه هم‌اکنون یک چرخش - دامین کام شیراز - استراتژیک عظیم - دامین کام شیراز - رخ دهد صحبتی نکرد.

از آنجا که بیشتر سردمداران ایالات متحده از این نبرد غافل هستند، هیچ نقشه‌ای هم برای جلوگیری از این شکست تاریخی ندارند. اکنون می‌توانید پیامدهای انتخاب سیاست‌مدارانی را که - دامین کام شیراز - هیچ تصوری از یک جنگ مرگبار در حال انجام ندارند را تصور کنید.

تهدید

دامین کام شیراز

هوش مصنوعی، یادگیری ماشینی و یادگیری عمیق (اجازه دهید همه را به عنوان AI مخفف کلمه‌ی Artificial Intelligence به معنی هوش مصنوعی صدا کنیم) نسل جدید سلاح‌های دیجیتالی محسوب می‌شوند که در دهه‌های گذشته توسط وزارت دفاع ایالات - دامین کام شیراز - متحده ابداع شده‌اند. کسی نمی‌تواند منکر اهمیت AI شود زیرا به راحتی می‌توان جایگاه آن را در جنگ‌های نظامی و اقتصادی جهانی بررسی کرد، در مقیاس امتیازی صفر تا ۱۰، هوش مصنوعی به راحتی میتواند نمره‌ی ۹ را کسب کند، اما تعداد زیادی از افرادی که در خصوص روند توسعه و پذیرش فن‌آوری تحقیق می‌کنند، خصوصا کسانی که شاخص‌های موفقیت ملی را - دامین کام شیراز - دنبال می‌کنند به راحتی نمره ۱۰ را به AI می‌دهند.

در سوی - دامین کام شیراز - دیگر چینی‌ها سرمایه گذاری بسیار عالی و تعهدی - دامین کام شیراز - عمیق و عمومی - دامین کام شیراز - نسبت به توسعه‌ی هوش - دامین کام شیراز - مصنوعی دارند. ورالین جیمیسون ارتشبد نیروی هوایی آمریکا به وضوح بیان می‌کند که:

تخمین می‌زنیم که کل هزینه‌های سیستم‌های هوش مصنوعی در چین در سال ۲۰۱۷ در حدود ۱۲ میلیارد دلار بود و همچنین احتمال می‌دهیم که این بودجه تا سال ۲۰۲۰ به بالای ۷۰ میلیارد دلار خواهد رسید.

با استناد به گزارش کاخ سفید اوباما در سال ۲۰۱۶، چین مقاله‌های ژورنال بیشتری در خصوص AI نسبت به آمریکا منتشر می‌کند و اختراعات - دامین کام شیراز - خود را در این زمینه حدوداً ۲۰۰ درصد افزایش داده است؛ برنامه‌های این کشور بر به دست گرفتن رهبری جهانی - دامین کام شیراز - در زمینه‌ی AI تا سال ۲۰۲۳ متمرکز شده است.

تریستن گرین مقاله‌ی جالبی درخصوص نتیجه‌ی تعهد ایالات متحده به AI در نشریه‌ی TNW نوشته‌ است:

متأسفانه به رغم تلاش‌های کنگره برای آغاز گفتگو در سطح ملی در ایالات متحده، به - دامین کام شیراز - نظر نمی‌رسد رئیس کنونی کاخ سفید علاقه‌ای به استفاده از یک استراتژی منسجم برای تقابل با چین ندارد.

از سوی دیگر چین بودجه‌ای چند میلیارد - دامین کام شیراز - دلاری جهت زیرساخت‌های - دامین کام شیراز - لازم برای انتقال کسب‌وکارهای مبتنی بر AI به پارک‌های ویژه‌ی صنعتی اختصاص داده است. برخی از شرکت‌های ویژه نیز شامل این برنامه می‌شوند، شرکت‌هایی که همکاری متقابلی با آمریکا و چین دارند مانند گوگل و آمازون که هرکدام روی مشکلات متفاوتی در زمینه‌ی هوش مصنوعی کار می‌کنند که این امر باعث می‌شود تا سیستم آموزشی تعدیل شده و کشور کارگران بیشتری را طبق سیستم آموزشی STEM ( مخفف Science و Technology و Engineering و Mathematics به معنی علوم تجربی، فناوری، مهندسی و ریاضیات) تربیت کند.

اما نکته‌ی مهم‌تر آن است که این کشور کسب‌وکار‌ها و شهروندان را مجبور خواهد کرد که اطلاعات و داده‌های خود را با دولت به اشتراک بگذارند، چیزی که ارزشی بسیار بیشتر از پول در دنیای AI خواهد داشت. در - دامین کام شیراز - همین زمان در آمریکا سیاست‌های ترامپ نشان از علاقه‌ی اندک وی نسبت به بحث هوش مصنوعی کشورش دارد، اما با این حال ممکن است که به زودی در این زمینه - دامین کام شیراز - مجبور به گفت‌و‌گو با همتایان چینی خود شود.

دامین کام شیراز

به گزارش Iris Deng:

چین رتبه‌ی اول در تعداد و مقالات پژوهشی معتبر و بیشترین ثبت اختراع در زمینه‌ی AI را در اختیار دارد و به آرامی در حال کنار زدن آمریکا، ژاپن و سایر کشور‌ها است و نه تنها از جاه‌طلبی‌های خود در زمینه‌ی یادگیری ماشینی - دامین کام شیراز - شرمسار نیست بلکه با همراهی مجلس ملی نقشه راهی را در جولای ۲۰۱۷ ( تیر و مرداد ۱۳۹۶) با هدف ایجاد یک صنعت داخلی به ارزش - دامین کام شیراز - یک تریلیون یوان و تبدیل شدن به - دامین کام شیراز - یک نیروگاه جهانی AI تا سال ۲۰۳۰ منتشر کرده است.

ایالات متحده بدون توجه بیشتر از طرف کنگره و رئیس جمهور به این موضوع در معرض خطر جدی واگذاری - دامین کام شیراز - مزایای اقتصادی و نظامی هوش مصنوعی به چین است. این نتیجه‌گیری دلخراشی از گزارش کمیته‌ی نظارتی و اصلاحات فناوری اطلاعات کاخ سفید است.

همچنین جری بولز بنیان‌گذار Social Media Today می‌گوید:

آمریکا در گذشته به صورت سنتی به لطف بخشی از تعهد دولت به سرمایه‌گذاری سنگین در تحقیقات، توسعه و برنامه‌ریزی در حوزه‌ی AI، دنیا را در زمینه‌ی هوش مصنوعی و فناوری‌های وابسته به آن رهبری می‌کرد که این کار به نوبه‌ی خود به رشد و توسعه‌ی هوش مصنوعی کمک کرد.

در سال ۲۰۱۵ ایالات متحده با صرف ۴۹۷ میلیارد دلار رتبه‌ی اول جهان را در کل هزینه‌های تحقیق و توسعه - دامین کام شیراز - داخلی در اختیار داشت اما از آن زمان نه کنگره و نه دولت ترامپ توجه زیادی به AI نکرده‌اند و سرمایه‌گذاری دولت در زمینه‌ی تحقیق و توسعه اساسا ثابت بوده است. در همین زمان چین AI را به عنوان بخشی کلیدی از برنامه‌های رسمی اقتصادی خود برای آینده قراد داده است.

پاسخ

کمیته‌ی فرعی نمایندگان در مجمع فناوری اطلاعات ایالات متحده، این موضوع را در نظارت و اصلاحات دولتی خلاصه می‌کند - دامین کام شیراز - اما نه به صورت قطعی:

در حال حاضر آمریکا نیاز مبرمی به پیشتازی آگاهانه، مستقیم و سرزنده در حکومت ترامپ دارد. گزارش‌های منتشر شده از سیاست‌های اوباما در سال ۲۰۱۶ توسط شورای ملی علمی و فناوری و اقدامات اخیر دولت ترامپ نشان می‌دهد که هر دو دولت در مسیر صحیحی گام برداشته‌اند. با این حال، با توجه به اقدامات انجام شده توسط کشورهای دیگر -به ویژه چین- کنگره و دولت نیاز دارند که زمان، - دامین کام شیراز - توجه و میزان منابع اختصاص داده شده توسط دولت فدرال به تحقیق و توسعه‌ی - دامین کام شیراز - AI افزایش پیدا کند و به همان میزان آژانس‌ها برای تقویت ظرفیت و - دامین کام شیراز - زیرساخت‌های خود برای انطباق با فناوری‌های پیشرفته تشویق شوند.

دولت نقش مهمی در حفظ جایگاه برتر آمریکا در - دامین کام شیراز - حوزه‌ی AI بازی می‌کند. انجام صحیح این عمل نیازمند حفظ تعادل بین نیرو‌های آمریکایی مبتکر است؛ افرادی که - دامین کام شیراز - با دانش و روحیه‌ی کارآفرینی باعث حرکت و توسعه‌ی این فناوری می‌شوند و ایجاد قوانینی که در چارچوب حمایت از مصرف‌کنندگان وضع شده‌اند. برای اطمینان از برقراری این تعادل، حیاتی است که کنگره و شعبه‌ی اجرایی به آموزش خود در زمینه‌ی AI - دامین کام شیراز - ادامه داده، بودجه‌ی تحقیق - دامین کام شیراز - و توسعه را افزایش دهند، کمک به تنظیم فاکتورهای مورد بحث جهت طرح عمومی آن و در جای مناسب، توضیح نقش AI در آینده‌ی مردم آمریکا، سایر اقدامات لازم در این خصوص هستند.

به وضوح برای یک واکنش هماهنگ و تأمین مالی شده دیر شده است، در اینجا - دامین کام شیراز - چند مرحله مشخص وجود دارد:

  • همه‌ی پنجاه ایالت‌ آمریکا به اضافه‌ی پورتوریکو نیازمند برنامه‌ریزی منحصربه‌فرد برای سرمایه‌گذاری در زمینه‌ی هوش مصنوعی هستند، در شرایط ایده‌‌آل آنها باید کمیسیون‌ و افسران فناوری AI تعیین کنند، ایالت‌ها باید هرچه بیشتر در زمینه‌ی تحقیق و توسعه‌ی AI سرمایه‌گذاری کنند و با همکاری دولت فدرال با AI هم مانند تمام مشکلات دیگر نظیر زیرساخت‌ها، مراقبت‌های بهداشتی و آموزش و پرورش و غیره مواجه شوند.
  • دانشگاه‌های خصوصی و دولتی باید از سوی دولت‌های فدرال و ایالتی برای توسعه‌ی برنامه‌های آموزشی - دامین کام شیراز - در زمینه‌ی AI و انجام تحقیقات پایه و کاربردی در این حوزه سرمایه‌گذاری شوند و کمک‌های مالی به دانشگاه‌ها باید بلافاصله آغاز شود.
  • افزایش مشوق‌های مالياتی و اعتبارات تحقیق و توسعه برای شرکت‌هایی که به طور خاص در AI سرمایه گذاری می‌کنند.
  • برنامه‌های آموزشی ابتدایی و متوسطه باید با محتوای STEM به صورت کامل‌تر و عمیق‌تر منطبق شوند. سال‌های طولانی‌تر مدرسه باید بلافاصله شروع شود. کمک‌های مالی در زمینه‌ی علوم، ریاضیات و آموزش علوم رایانه باید به طور مساوی - دامین کام شیراز - به مدارس دولتی، خصوصی و - دامین کام شیراز - مدارس استعداد برتر اعطا - دامین کام شیراز - شود.
  • واکنش ایالات متحده به چین (و دیگر کشورهایی که سرمایه گذاری هنگفتی در AI می‌کنند) قطعا باید تهاجمی و فوری باشد و از طرف مشاور علمی تازه منصوب شده‌ی کاخ سفید و دفتر سیاست علمی و فناوری مدیریت شود و به مراتب فراتر از کاهش مجدد تعداد کارکنان جدید، بازگرداندن برنامه‌های علمی که اخیرا توسط دولت ترامپ حذف شده‌اند و ایجاد برنامه‌های جدید عمده در AI، یادگیری ماشین و یادگیری عمیق باشد.
  • یک شخصیت - دامین کام شیراز - حقیقی ملی باید به عنوان نماد AI و با تأمین بودجه و برنامه‌ریزی وسیع منصوب شود این فرد بخصوص باید یک مقام کابینه‌ای مانند مدیر اطلاعات ملی داشته باشد، مدیر اطلاعات هوش مصنوعی باید روی برنامه تحقیق و توسعه‌ی ملی نظارت کند و به عنوان مشاور اصلی رئیس جمهور ایالات متحده در تمام ابعاد AI و فناوری سیستم‌های یادگیری خدمت کند.
  • سیاست‌های مهاجرتی در خصوص ویزای H-1B (یک ویزای غیرمهاجرتی جهت کاری که برای شهروندان خارجی واجد - دامین کام شیراز - شرایط امکان کار موقت - دامین کام شیراز - در آمریکا را فراهم می کند) باید برای متخصصان حوزه‌ی فناوری تا حد امکان گسترده و ساده شود. رانی مولا نویسنده‌ی خبرگزاری Recode می‌نویسد: «کلاینر پرکنز کوفیلد و بایرز با همکاری مری میکر سال گذشته در گزارش‌های اینترنتی سالانه خود به Code Conference اعلام کردند که مهاجران و فرزندانشان به تأسیس شصت درصد از با ارزش‌ترین شرکت‌های فناوری در ایالات متحده کمک کرده‌اند، در حال حاضر آن شرکت‌ها که شامل آلفابت ( شرکت مادر گوگلآمازون، اپل و فیسبوک می‌شوند در بازار ارزشی در حدود ۳.۸ تریلیون دلار دارند.»

این مراحل نشان دهنده‌ی شروع خوبی هستند که می‌تواند جریان نبرد هوش مصنوعی را به جنگی - دامین کام شیراز - که ایالات متحده به سادگی نمی‌تواند از دست بدهد تبدیل کند.

این مقاله به کوشش پروفسور توماس جی لبرک استاد فناوری‌های کسب‌وکار در دانشگاه Villanova که در آن به آموزش فناوری استراتژیک، نوآوری و کارآفرینی مشغول است نوشته - دامین کام شیراز - شده است.


اولين صفحه   -  دامنه کام شیراز   -   ثبت دامنه کام شیراز   -   تمدید دامنه کام شیراز   -   انتقال دامنه کام شیراز   -   نحوه انتقال دامنه کام شیراز   -   مالکیت دامنه کام شیراز   -   انتقال مالکیت دامنه کام شیراز   -   قیمت دامنه کام شیراز   -   خرید دامنه کام شیراز   -   قوانین دامنه کام شیراز   -   دومین کام شیراز   -   ثبت دومین کام شیراز   -   تمدید دومین کام شیراز   -   انتقال دومین کام شیراز   -   نحوه انتقال دومین کام شیراز   -   مالکیت دومین کام شیراز   -   انتقال مالکیت دومین کام شیراز   -   قیمت دومین کام شیراز   -   خرید دومین کام شیراز   -   قوانین دومین کام شیراز   -   دامین کام شیراز   -   ثبت دامین کام شیراز   -   تمدید دامین کام شیراز   -   انتقال دامین کام شیراز   -   نحوه انتقال دامین کام شیراز   -   مالکیت دامین کام شیراز   -   انتقال مالکیت دامین کام شیراز   -   قیمت دامین کام شیراز   -   خرید دامین کام شیراز   -   قوانین دامین کام شیراز   -   دامنه دات کام شیراز   -   ثبت دامنه دات کام شیراز   -   تمدید دامنه دات کام شیراز   -   انتقال دامنه دات کام شیراز   -   نحوه انتقال دامنه دات کام شیراز   -   مالکیت دامنه دات کام شیراز   -   انتقال مالکیت دامنه دات کام شیراز   -   قیمت دامنه دات کام شیراز   -   خرید دامنه دات کام شیراز   -   قوانین دامنه دات کام شیراز   -   دومین دات کام شیراز   -  آخرين صفحه