دامین com با تخفیف تبریز

خانه » دومین » دامین com با تخفیف تبریز

دامین com با تخفیف تبریز

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در تبریز تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 03866.html
به دلیل تنوع قطعات موجود در بازار و نیازهای مختلف افراد، خرید کامپیوتر یکی از تخصصی‌ترین کارهاست.
سه شنبه, ۱۳ آذر ۹۷ ساعت ۱۰:۳۰

۵ نکته اساسی در خرید و فروش کامپیوتر

به دلیل تنوع قطعات موجود در بازار و نیازهای مختلف افراد، خرید کامپیوتر یکی از تخصصی‌ترین کارهاست.

 سیستمی - دامین com با تخفیف تبریز - که مناسب یک شخص باشد، ممکن است جواب نیازهای شخص دیگری را ندهد و همین انتخاب را سخت می‌کند. در - دامین com با تخفیف تبریز - بازار خرید و فروش کامیپوتر، تنوع بالاست و کیفیت قطعات بسته به قیمت آن متفاوت؛ بنابراین موقع خرید، داشتن اطلاعات اولیه می‌تواند راهگشا باشد.

به نیازها توجه کنید

در خرید کامپیوتر رومیزی، مهم‌ترین مسئله، نیاز و انتظارات خریدار است. - دامین com با تخفیف تبریز - شما باید بدانید که چه انتظاری از کامپیوتر - دامین com با تخفیف تبریز - دارید و چه تنظیماتی بر روی آن می‌خواهید اعمال کنید. تنوع گسترده‌ای از سخت‌افزارها با امکانات و ویژگی‌های متنوع وجود دارد که انتخاب را با مشکل روبه رو می‌کند. آیا فقط می‌خواهید با کامپیوتر فیلم ببینید و وبگردی کنید یا برای پردازش‌های تخصصی و فوق سنگین گرافیکی، رندرهای سه بعدی حرفه‌ای، ویرایش و ادیت تخصصی، شبیه‌سازی و محاسبات سنگین به کامپیوتر نیاز دارید؟

اگر هدفتان از خرید کامپیوتر رومیزی انجام بازی‌های ویدئویی است، کارت گرافیکی مورد نظر باید حداقل توان پردازشی و حافظه موردنیاز برای بازی‌های موردعلاقه شما را داشته باشد. بنابراین مواردی را انتخاب کنید که واقعا به آنها نیاز دارید. به‌ عنوان‌ مثال تقریبا همه کامپیوترهای جدید همراه موس و کیبورد فروخته می‌شوند، - دامین com با تخفیف تبریز - اما اگر لوازم قدیمی شما با کامپیوتر جدید همخوانی دارند نیازی به صرف هزینه بیشتر و خرید لوازم جدید ندارید. شما می‌توانید بخشی از یک سیستم را به دلخواه تغییر بدهید یا برای پایین آمدن قیمت، قطعه‌ای را با قطعه دیگر عوض کنید. فقط به این نکته توجه کنید که انتخاب برخی قطعات باعث محدودیت در ارتقای مجموعه سیستم - دامین com با تخفیف تبریز - در آینده می‌شود.

مانیتور باکیفیت بخرید

مهمترین بخش در خرید و فروش کامپیوتر انتخاب صفحه نمایشگر یا مانیتور است. زمانی مانیتورها بزرگ و سنگین بودند، اما حالا خیلی وقت است که مانیتورهای LCD و LED در بازار موجود است. در انتخاب مانیتور توجه به کنتراست و مقدار ریفرش کردن صفحه از اصلی‌ترین نکات است. در کنتراست‌های با عدد بالا وضوح تصویری بیشتری وجود دارد و Refresh Rate های کمتر از ۵ میلی ثانیه باعث می‌شوند - دامین com با تخفیف تبریز - خستگی چشم کمتر - دامین com با تخفیف تبریز - شود.

کیس را دقیق انتخاب کنید

موقع خرید و فروش کامپیوتر برخی از خریداران تنها به زیبایی یک دستگاه اهمیت - دامین com با تخفیف تبریز - می‌دهند و این مورد به خصوص در انتخاب کیس بسیار دیده می‌شود. در صورتی که داخل کیس قطعه‌ بسیار مهمی به اسم مادربرد وجود دارد که برد الکترونيکي درون کيس است و وسايل و قطعات دیگر به آن - دامین com با تخفیف تبریز - متصل مي‌شوند يا از آن - دامین com با تخفیف تبریز - فرمان - دامین com با تخفیف تبریز - مي‌گيرند.

هر مادربرد که باید قابلیت ارتقا در آینده را داشته باشد، ظرفيتي براي ساپورت و پيشتيباني دارد. اطلاعات لازم براي ميزان ساپورت و توانايي مادربرد را مي‌توانيد با وارد کردن مدل دقيق مادربرد در وبسايت سازنده آن - دامین com با تخفیف تبریز - بفهمید. قطعه مهم ديگر در کيس شما پردازنده آن يا همان CPU است. ظرفیت پردازنده که فرکانس‌های مختلفی هم دارد، مهم - دامین com با تخفیف تبریز - است و موقع خريد سيستم کامپيوتر بايد به ميزان فرکانس CPU که بر روي - دامین com با تخفیف تبریز - جعبه حک شده و ميزان فرکانس CPU مادربرد و هماهنگی این دو باهم توجه کنید.

به مقدار حافظه دستگاه کنید

اگر می‌خواهید برای - دامین com با تخفیف تبریز - همه اطلاعات و فایل‌ها فضای کافی در اختیار داشته باشید، به - دامین com با تخفیف تبریز - حجم هارد درایو توجه کنید. سرعت ذخیره‌ کردن و بازخوانی اطلاعات روی هارد درایو در تعیین سرعت کامیپوتر نقش دارد. سی دی درایورهای سخت‌ افزاری باید حتما اصل باشند و شماره‌ سریال قانونی بر روی قاب آن‌ نوشته شده باشد. مورد دیگر اینکه در انتخاب حافظه اصلی یا رم هم این نکته را در نظر داشته باشید که حافظه بیشتر به معنی سرعت بیشتر کامپیوتر شماست.

 مدت زمان گارانتی را در نظر داشته باشید

یک کامپیوتر مناسب حداقل باید گارانتی یک‌ ساله داشته باشد. بیشتر محصولات بی‌کیفیت با گارانتی‌های ۹۰ روزه عرضه می‌شوند و بعد - دامین com با تخفیف تبریز - از این مدت کوتاه شما با خراب شدن هر قطعه علاوه بر پرداخت قیمت کامل آن، باید هزینه تعویض را نیز پرداخت کنید.

با مراجعه به بخش لوازم الکترونیکی سایت دیوار و قسمت رایانه می‌توانید از قیمت خرید و فروش کامپیوتر و انواع - دامین com با تخفیف تبریز - آن به راحتی باخبر شوید.


اولين صفحه   -  دومین دات کام با تخفیف تبریز   -   ثبت دومین دات کام با تخفیف تبریز   -   تمدید دومین دات کام با تخفیف تبریز   -   قیمت دومین دات کام با تخفیف تبریز   -   خرید دومین دات کام با تخفیف تبریز   -   دامین دات کام با تخفیف تبریز   -   ثبت دامین دات کام با تخفیف تبریز   -   تمدید دامین دات کام با تخفیف تبریز   -   قیمت دامین دات کام با تخفیف تبریز   -   خرید دامین دات کام با تخفیف تبریز   -   دامنه com با تخفیف تبریز   -   ثبت دامنه com با تخفیف تبریز   -   تمدید دامنه com با تخفیف تبریز   -   قیمت دامنه com با تخفیف تبریز   -   خرید دامنه com با تخفیف تبریز   -   دومین com با تخفیف تبریز   -   ثبت دومین com با تخفیف تبریز   -   تمدید دومین com با تخفیف تبریز   -   قیمت دومین com با تخفیف تبریز   -   خرید دومین com با تخفیف تبریز   -   دامین com با تخفیف تبریز   -   ثبت دامین com با تخفیف تبریز   -   تمدید دامین com با تخفیف تبریز   -   قیمت دامین com با تخفیف تبریز   -   خرید دامین com با تخفیف تبریز   -   دامنه انگلستان با تخفیف تبریز   -   ثبت دامنه انگلستان با تخفیف تبریز   -   تمدید دامنه انگلستان با تخفیف تبریز   -   قیمت دامنه انگلستان با تخفیف تبریز   -   خرید دامنه انگلستان با تخفیف تبریز   -   دومین انگلستان با تخفیف تبریز   -   ثبت دومین انگلستان با تخفیف تبریز   -   تمدید دومین انگلستان با تخفیف تبریز   -   قیمت دومین انگلستان با تخفیف تبریز   -   خرید دومین انگلستان با تخفیف تبریز   -   دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   ثبت دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   تمدید دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   قیمت دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   خرید دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   دامنه چین با تخفیف تبریز   -  آخرين صفحه