دامین com با تخفیف زاهدان

خانه » دومین » دامین com با تخفیف زاهدان

دامین com با تخفیف زاهدان

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه تماس بگیرید: 66948435-021 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +982166948435
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 08591.html
نتایج یک تحقیق نشان می‌دهد که تعداد کاربران بزرگسال اسپیکرهای هوشمند در ایالات متحده به مرز ۵۰ میلیون نفر نزدیک شده است.
شنبه, ۱۹ اسفند ۹۶ ساعت ۱۱:۰۰

۴۷.۳ میلیون نفر از بزرگسالان آمریکایی از اسپیکر هوشمند استفاده می‌کنند

نتایج یک تحقیق نشان می‌دهد که تعداد کاربران بزرگسال اسپیکرهای هوشمند در ایالات متحده به مرز ۵۰ میلیون نفر نزدیک شده است.

براساس گزارش جدیدی که هفته‌ی گذشته از سوی وب‌سایت Voicebot.ai منتشر شد، امروزه نزدیک به یک پنجم بزرگسالان آمریکایی به یک اسپیکر هوشمند دسترسی دارند. این بدین مفهوم است که پذیرش دستگاه‌های مجهز به دستیار - دامین com با تخفیف زاهدان - صوتی در بین بزرگسالان آمریکایی در طول ۲ سال به ۴۷.۳ میلیون - دامین com با تخفیف زاهدان - نفر یا ۲۰ درصد از جمعیت بزرگسالان آمریکایی افزایش یافته است.

در واقع، «دسترسی به یک اسپیکر هوشمند» بدین معنی است که بزرگسالان در خانه‌های خود صاحب یکی از این محصولات هستند؛ اما احتمال دارد خودشان کاربر اصلی آن به حساب نیایند. بنابراین، طبق این تحقیق همسر، هم‌اتاقی یا یکی از اعضای خانواده نیز می‌تواند به عنوان یک کاربر اسپیکر هوشمند به شمار آید.

دامین com با تخفیف زاهدان

این مسئله، نکته‌ی حائز اهمیتی به حساب می‌آید؛ مخصوصا اگر قصد انجام مقایسه بین تعداد کاربران اسپیکرهای هوشمند با کاربران دیگر محصولات فناوری نظیر گوشی‌های هوشمند یا پوشیدنی‌ها که معمولا تنها یک مالک دارند، وجود داشته باشد. در آن صورت، مقایسه‌ی پذیرش اسپیکرهای هوشمند با دیگر فناوری‌ها به صورت دقیق‌تری انجام خواهد شد.

برای مثال، ۱۳ سال طول کشید تا تعداد کاربران تلویزیون به مرز ۵۰ میلیون نفر برسد؛ در حالی که همین رقم برای اسپیکرهای هوشمند در مدت ۲ سال به‌دست آمد. علاوه بر این، ۴ سال طول کشید تا دسترسی به اینترنت در اختیار - دامین com با تخفیف زاهدان - ۵۰ میلیون نفر - دامین com با تخفیف زاهدان - قرار بگیرد؛ در حالی که فیسبوک همین تعداد کاربر را در مدت ۲ سال به‌دست آورد. البته با توجه به هزینه‌های دستیابی به هر محصول و همچنین سرعت شتابان پذیرش فناوری، قیاس این موارد با یکدیگر چندان منطقی به نظر نمی‌رسد. با این وجود، مشاهده‌ی - دامین com با تخفیف زاهدان - جایگاه اسپیکرهای هوشمند در بین دیگر محصولات فناوری جالب توجه است.

دامین com با تخفیف زاهدان

یافته‌های این تحقیق براساس مطالعه‌ای از بین ۱۰۵۷ کاربر بزرگسال اینترنت آمریکایی در ژانویه‌ی ۲۰۱۸ به‌دست - دامین com با تخفیف زاهدان - آمده است. با این حال، مالکیت دستگاه به جبران این حقیقت که کاربران بزرگسال اینترنت، ۸۸.۵ درصد از جمعیت ایالات متحده را تشکیل می‌دهند، پایین‌تر در نظر گرفته شده است.

این تحقیق علاوه بر مالکیت دستگاه، خصوصیات مالکان اسپیکرهای هوشمند را نیز مشخص کرده است.

برای مثال، در حال حاضر نفوذ این بازار بین دو جنس یکسان نیست؛ بدین صورت که ۵۷.۸ درصد از مالکان به عنوان مرد و ۴۲.۲ درصد نیز به عنوان زن شناسایی شده‌اند. اکثریت (نزدیک به دو سوم) تنها صاحب یک دستگاه هستند. این مسئله نشان می‌دهد که کاربران نیازی به گسترش این دستگاه‌ها در خانه‌های خود نمی‌بینند. این احتمال وجود دارد که مهاجرت نسل جوان به شهرها و آپارتمان‌های کوچک در این مسئله تاثیرگذار باشد.

دامین com با تخفیف زاهدان

این آمار برای تولیدکنندگان اسپیکرهای هوشمند نظیر آمازون و گوگل و اخیرا اپل، به معنی بازی با حاصل جمع صفر است؛ بدین مفهوم که سازندگان این دستگاه در حال نبرد برای تبدیل محصول خود به اسپیکر هوشمند خانگی هستند؛ زیرا افراد معمولا اقدام به خرید تنها یک اسپیکر - دامین com با تخفیف زاهدان - می‌کنند.

بیش از ۶۷.۵ درصد از افراد صاحب - دامین com با تخفیف زاهدان - یک دستگاه، ۱۹.۳ درصد صاحب دو دستگاه و درصد کم‌تری نیز صاحب - دامین com با تخفیف زاهدان - سه یا چهار دستگاه هستند. در نتیجه به طور میانگین ۱.۸ دستگاه به ازای هر مصرف‌کننده وجود دارد. اما با توجه به نرخ پذیرش فعلی، سازندگان اسپیکر هنوز می‌توانند به مشتریان بالقوه‌ی بیشتری محصول خود را بفروشند.

دامین com با تخفیف زاهدان

مصرف‌کنندگان تمایل دارند تا از اسپیکرهای هوشمند در اتاق نشیمن (۴۵.۹ درصد)، در آشپزخانه (۴۱.۴ درصد)، در اتاق خواب (۳۶.۸ درصد) یا - دامین com با تخفیف زاهدان - در اتاق کار (۱۰.۹ درصد) استفاده کنند.

برای توسعه‌دهندگان دستیارهای صوتی، این بدین معنی است که تمرکز بر موسیقی و سرگرمی در کوتاه‌مدت موجب فروش بیشتر خواهد شد. با - دامین com با تخفیف زاهدان - این حال، این ارقام نشان می‌دهد که می‌توان برای توسعه‌دهندگان اپلیکیشن‌های کسب‌وکار نیز چشم‌انداز مثبتی متصور شد. این دسته از اپلیکیشن‌ها هنوز نفوذ گسترده‌ای پیدا نکرده‌اند؛ اما می‌توانند آینده‌ی روشنی داشته باشند؛ به‌خصوص که آمازون برای گسترش نفوذ الکسا در - دامین com با تخفیف زاهدان - ادارات برنامه‌هایی در سر دارد.

دامین com با تخفیف زاهدان

این گزارش همچنین مهر تایید مجددی بر پیشگامی آمازون در بازار اسپیکرهای هوشمند می‌زند. ۷۱.۹ درصد از اسپیکرهای هوشمند - دامین com با تخفیف زاهدان - موجود در خانه‌ها ساخت آمازون است؛ در - دامین com با تخفیف زاهدان - حالی که سهم گوگل ۱۸.۴ درصد و ۹.۷ درصد سهم باقیمانده نیز در اختیار دیگر شرکت‌ها است. این ارقام - دامین com با تخفیف زاهدان - شامل دستگاه‌های مجهز به الکسا و گوگل اسیستنتِ - دامین com با تخفیف زاهدان - ساخت دیگر شرکت‌ها در کنار دستگاه‌های اختصاصی آمازون و گوگل و دستگاه‌های مجهز به کورتانا می‌شود.

با این حال، در نظر داشته باشید که این ارقام تنها متعلق به آمریکا است. در حالی که همچون نبرد بین آیفون و گوشی‌های اندروید، گوگل در بازار دیگر کشورها از - دامین com با تخفیف زاهدان - جمله کانادا، فرانسه و استرالیا (در - دامین com با تخفیف زاهدان - سال ۲۰۱۷) دست بالا را دارد. با این حال، آمازون با اختلاف جزئی در بریتانیا و آلمان - دامین com با تخفیف زاهدان - پیشتاز است.

دامین com با تخفیف زاهدان

در این میان، آمازون اکو و اکو دات دو سوم سهم بازار را در اختیار دارند. مهم‌ترین علت اصلی محبوبیت این دو محصول، قدیمی‌تر بودن آن‌ها نسبت به رقبا است. با این حال، آمار جدید فروش نشان می‌دهد که مصرف‌کنندگان فرم فکتورهای کوچک‌تر و دستگاه‌های هوشمند ارزان قیمت‌تر نظیر اکو دات و گوگل هوم مینی را ترجیح می‌دهند؛ به نحوی که گوگل هوم مینی - دامین com با تخفیف زاهدان - توانست در - دامین com با تخفیف زاهدان - مدت ۳ ماه در میزان فروش از گوگل هوم - دامین com با تخفیف زاهدان - پیشی بگیرد.

دامین com با تخفیف زاهدان

در پاسخ به این سوال که چه کسانی آمازون را در برابر گوگل انتخاب می‌کنند، باید گفت که ۷.۵ درصد احتمال بیشتری وجود دارد که افراد با درآمد بالای متوسط به سمت اکو بروند؛ در حالی که افراد با درآمد پایین‌تر از متوسط ملی تمایل به خرید یک اسپیکر هوشمند گوگل دارند.

دامین com با تخفیف زاهدان

اسپیکرها برای کاربران آیفون نیز یک محصول جذاب محسوب می‌شوند. در واقع، ۲۲ درصد احتمال دارد که این افراد صاحب یک اسپیکر باشند و ۳۰ - دامین com با تخفیف زاهدان - درصد احتمال کمتری وجود دارد که یک اسپیکر هوشمند از گوگل خریداری کنند.

برای مطالعه‌ی کامل این - دامین com با تخفیف زاهدان - گزارش می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.


اولين صفحه   -  دومین دات کام با تخفیف زاهدان   -   ثبت دومین دات کام با تخفیف زاهدان   -   تمدید دومین دات کام با تخفیف زاهدان   -   قیمت دومین دات کام با تخفیف زاهدان   -   خرید دومین دات کام با تخفیف زاهدان   -   دامین دات کام با تخفیف زاهدان   -   ثبت دامین دات کام با تخفیف زاهدان   -   تمدید دامین دات کام با تخفیف زاهدان   -   قیمت دامین دات کام با تخفیف زاهدان   -   خرید دامین دات کام با تخفیف زاهدان   -   دامنه com با تخفیف زاهدان   -   ثبت دامنه com با تخفیف زاهدان   -   تمدید دامنه com با تخفیف زاهدان   -   قیمت دامنه com با تخفیف زاهدان   -   خرید دامنه com با تخفیف زاهدان   -   دومین com با تخفیف زاهدان   -   ثبت دومین com با تخفیف زاهدان   -   تمدید دومین com با تخفیف زاهدان   -   قیمت دومین com با تخفیف زاهدان   -   خرید دومین com با تخفیف زاهدان   -   دامین com با تخفیف زاهدان   -   ثبت دامین com با تخفیف زاهدان   -   تمدید دامین com با تخفیف زاهدان   -   قیمت دامین com با تخفیف زاهدان   -   خرید دامین com با تخفیف زاهدان   -   دامنه انگلستان با تخفیف زاهدان   -   ثبت دامنه انگلستان با تخفیف زاهدان   -   تمدید دامنه انگلستان با تخفیف زاهدان   -   قیمت دامنه انگلستان با تخفیف زاهدان   -   خرید دامنه انگلستان با تخفیف زاهدان   -   دومین انگلستان با تخفیف زاهدان   -   ثبت دومین انگلستان با تخفیف زاهدان   -   تمدید دومین انگلستان با تخفیف زاهدان   -   قیمت دومین انگلستان با تخفیف زاهدان   -   خرید دومین انگلستان با تخفیف زاهدان   -   دامین انگلستان با تخفیف زاهدان   -   ثبت دامین انگلستان با تخفیف زاهدان   -   تمدید دامین انگلستان با تخفیف زاهدان   -   قیمت دامین انگلستان با تخفیف زاهدان   -   خرید دامین انگلستان با تخفیف زاهدان   -   دامنه چین با تخفیف زاهدان   -  آخرين صفحه