دامین ir با تخفیف کرج

خانه » دومین » دامین ir با تخفیف کرج

دامین ir با تخفیف کرج

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در کرج تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 03146.html
کولر مستر، یکی از برندهای بزرگ‌ تولید کیس کامپیوتر شخصی، در نمایشگاه 2019 CES با چند محصول حرفه‌ای جدید حضور پیدا کرد.
چهار شنبه, ۱۹ دی ۹۷ ساعت ۲۱:۲۰

Cooler Master در CES 2019 مجموعه‌ جدید کیس‌ های خود را رونمایی کرد

کولر مستر، یکی از برندهای بزرگ‌ تولید کیس کامپیوتر شخصی، در نمایشگاه 2019 CES با چند محصول حرفه‌ای جدید حضور پیدا کرد.

کولر مستر درخلال نمایشگاه CES 2019 با معرفی چند کیس کامل با همکاری شرکت‌های بزرگ دیگر، باردیگر نامش را به‌عنوان یکی از بازیگران سرشناس بازار کیس‌های کامپیوتری بر سر زبان‌ها انداخت. محصولات متعدد کولر مستر به‌صورت اختصاصی و با برندهای انحصاری این شرکت نیز در نمایشگاه معرفی شدند که برخی از آن‌ها، ظرفیت تبدیل - دامین ir با تخفیف کرج - به انتخاب اول کاربران حرفه‌ای PC را دارند. درادامه، محصولات Cooler Master در نمایشگاه امسال لاس‌وگاس را معرفی و بررسی می‌کنیم.

MasterBox Q500L و Q500P

کیس MasterBox Q500L تمامی ویژگی‌های متنوع سری Q را به کاربر عرضه می‌کند و البته درکنار آن، قابلیت پشتیبانی از مادربوردهای استاندارد ATX را نیز دارد. محصول جدید ابعادی برابر با Q300L دارد و با جانمایی واحد تغذیه (PSU) در جلو کیس به‌جای پایه، فضای لازم برای مادربوردهای بزرگ ATX را دارد.

پنل ورودی‌وخروجی کیس حمل‌شدنی است و می‌توان آن را به دو صورت افقی و عمودی جانمایی - دامین ir با تخفیف کرج - کرد. این قابلیت در تمامی محصولات سری Q کولر مستر وجود دارد. فضای بیرونی Q500L طراحی سوراخ‌سوراخ دارد و از فیلتر مغناطیسی گرد‌وغبار در آن استفاده شده است. طراحی این‌چنینی جریان زیاد هوا را برای تنظیمات متنوع خنک‌کنندگی فراهم می‌کند.

کیس MaterBox Q500L به‌عنوان محصولی در کلاس حرفه‌ای معرفی شد و بهترین کیس خانواده‌ی Q500 محسوب می‌شود. کیس دیگر این سری، Q500P است که با طراحی مشابه نسخه‌ی دیگر و ابعاد برابر با تمامی محصولات خانواده‌ی Q، قابلیت پشتیبانی از مادربورد ATX را دارد. تنها تفاوت با نسخه‌ی L، بدنه‌ی شیشه‌ی حرارت‌دیده در کناره‌ها و طراحی پنل ورودی‌وخروجی است.

MasterBox NR400 و NR600

سری جدید محصولات خانواده‌ی NR کولر مستر، خنک‌کنندگی بهینه را با طراحی ساده و ظریف عرضه می‌کند. هریک از این محصولات، ابعاد و فرم پشتیبانی‌شدنی خاص خود را دارند. به‌عنوان مثال، NR400 از مادربوردهای mATX پشتیبانی می‌کند و NR600 با ابعاد بزرگ‌تر، قابلیت اجرای مادربوردهای ATX را دارد.

نمای جلویی به‌صورت شبکه‌ای طراحی شده که با محصولات قبلی خانواده‌ی NR کمی تفاوت دارد. درواقع، طراحی جدید نشانه‌هایی از وقار و بهینه‌سازی جریان هوا را با خود به‌همراه دارد. تمرکز بر خنک‌کنندگی کیس‌های جدید باعث شده در طراحی پنل‌های جلویی و بالایی، تهویه‌ی عالی در اولویت اول قرار گیرد.

کیس‌های NR400 و NR600 هردو از پنل‌های جانبی شیشه‌ای برخوردارند و جای پیچ آن‌ها نیز به‌منظور حفظ زیبایی و یکدستی طراحی در پشت تعبیه شده است. 

MasterBox Q300L TUF Edition

این کیس به‌نوعی همکاری کولر مستر با اتحاد شرکت‌های صنعت گیمینگ با نام Asus TUF Gaming Alliance محسوب می‌شود. همکاری این‌چنینی باعث شد لوگوی TUF روی هر دو بخش فیلترهای گردوغبار و پنل‌های کناری کیس حک شود. پشتیبانی کیس جدید کولر مستر از پنل تغذیه برای مادربوردهای ATX و مادربوردهای mATX و جانمایی افقی و عمودی برای کیس، قابلیت‌های عالی را به اتحاد TUF ارائه می‌دهد.

در طراحی کیس Q300L از پنل‌های سوراخ‌سوراخ استفاده می‌شود که ظرفیت زیادی در انتقال گرما خواهد داشت. به‌علاوه، انواع تنظیمات و موقعیت‌دهی‌ها برای فن‌ خنک‌کننده نیز در محصول جدید کولر مستر اجرا‌شدنی است. علاوه‌بر تمامی قابلیت‌های مذکور، امکان مونتاژ کیس کامل با تمامی محصولات اتحاد TUF گزینه‌ای جذاب برای مشتریان خاص خواهد بود.

MasterCase H500P Mesh Phantom Gaming Edition و MasterBox K500

این دو کیس همکاری کولر مستر با شرکت تولید مادربورد و کارت گرافیک Asrock محسوب می‌شوند که به خانواده‌ی Phantom Gaming آن ملحق خواهند شد. استفاده از کیس‌های اختصاصی کولر مستر برای مادربوردهای فانتوم گیمینگ شرکت ASRock به‌ کاربر درباره‌ی انتقال صحیح گرما و طراحی یکپارچه برای پشتیبانی از دیگر قطعات خانواده‌ی فانتوم اطمینان‌خاطر می‌دهد.

هر دو کیس H500P Mesh و MasterBox K500 ویژگی‌های خاص و امضای طراحی اسپرت خانواده‌ی فانتوم را دارند؛ امضایی که در تمامی محصولات ASRock در حوزه‌های مادربورد و کارت گرافیک دیده می‌شود.

قیمت و زمان عرضه در آمریکای‌شمالی

  • MasterBox Q500L: قیمت ۴۹.۹۹ دلار در سه‌ماهه‌ی دوم ۲۰۱۹
  • MasterBox Q500P: مشخص نیست 
  • MasterBox NR400: قیمت ۵۹.۹۹ دلار در سه‌ماهه‌ی اول ۲۰۱۹
  • MasterBox NR600: قیمت ۵۹.۹۹ تا ۶۴.۹۹ دلار در سه‌ماهه‌ی اول ۲۰۱۹
  • MasterBox Q300L TUF Edition: قیمت ۴۴.۹۹ دلار در فوریه‌ی ۲۰۱۹ (بهمن ۱۳۹۷)
  • MasterBox K500 Phantom Gaming Edition: قیمت ۸۴.۹۹ دلار در فوریه‌ی ۲۰۱۹ (بهمن ۱۳۹۷)
  • MasterCase H500P Mesh Phantom Gaming Edition: قیمت ۱۶۹.۹۹ دلار در فوریه‌ی ۲۰۱۹ (بهمن ۱۳۹۷)

دامین ir با تخفیف کرج

  

برای مشاهده کلیه اخبار و مقالات و تماشای ویدیوهای مرتبط با نمایشگاه به صفحه اختصاصی CES 2019 مراجعه کنید.

منبع wccftech

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید


اولين صفحه   -  دومین آی آر با تخفیف کرج   -   ثبت دومین آی آر با تخفیف کرج   -   تمدید دومین آی آر با تخفیف کرج   -   قیمت دومین آی آر با تخفیف کرج   -   خرید دومین آی آر با تخفیف کرج   -   دامین آی آر با تخفیف کرج   -   ثبت دامین آی آر با تخفیف کرج   -   تمدید دامین آی آر با تخفیف کرج   -   قیمت دامین آی آر با تخفیف کرج   -   خرید دامین آی آر با تخفیف کرج   -   دامنه ir با تخفیف کرج   -   ثبت دامنه ir با تخفیف کرج   -   تمدید دامنه ir با تخفیف کرج   -   قیمت دامنه ir با تخفیف کرج   -   خرید دامنه ir با تخفیف کرج   -   دومین ir با تخفیف کرج   -   ثبت دومین ir با تخفیف کرج   -   تمدید دومین ir با تخفیف کرج   -   قیمت دومین ir با تخفیف کرج   -   خرید دومین ir با تخفیف کرج   -   دامین ir با تخفیف کرج   -   ثبت دامین ir با تخفیف کرج   -   تمدید دامین ir با تخفیف کرج   -   قیمت دامین ir با تخفیف کرج   -   خرید دامین ir با تخفیف کرج   -   دامنه کام با تخفیف کرج   -   ثبت دامنه کام با تخفیف کرج   -   تمدید دامنه کام با تخفیف کرج   -   قیمت دامنه کام با تخفیف کرج   -   خرید دامنه کام با تخفیف کرج   -   دومین کام با تخفیف کرج   -   ثبت دومین کام با تخفیف کرج   -   تمدید دومین کام با تخفیف کرج   -   قیمت دومین کام با تخفیف کرج   -   خرید دومین کام با تخفیف کرج   -   دامین کام با تخفیف کرج   -   ثبت دامین کام با تخفیف کرج   -   تمدید دامین کام با تخفیف کرج   -   قیمت دامین کام با تخفیف کرج   -   خرید دامین کام با تخفیف کرج   -   دامنه دات کام با تخفیف کرج   -  آخرين صفحه