دومین آی آر با تخفیف

خانه » دومین » دومین آی آر با تخفیف

دومین آی آر با تخفیف

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه تماس بگیرید: 66948435-021 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +982166948435
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 00426.html
شرکت AMD از کارت گرافیک جدید Radeon Pro WX 3200 که مختص نرم‌افزارهای طراحی و مهندسی است، رونمایی کرد.
شنبه, ۱۵ تیر ۹۸ ساعت ۲۲:۱۵

AMD کارت گرافیک Radeon Pro WX 3200 را معرفی کرد

شرکت AMD از کارت گرافیک جدید Radeon Pro WX 3200 که مختص نرم‌افزارهای طراحی و مهندسی است، رونمایی کرد.

AMD روز سه‌شنبه از کارت گرافیک قدرتمند - دومین آی آر با تخفیف - و مقرون‌به‌صرفه - دومین آی آر با تخفیف - خود که تأییدیه شرکت‌های نرم‌افزاری پیش‌گام در حوزه CAD/CAM را دارد، به‌طور رسمی رونمایی کرد. کارت گرافیک Radeon Pro - دومین آی آر با تخفیف - WX 3200 بسیار جمع‌وجور و تک اسلات است.

کارت گرافیک Radeon Pro WX 3200 برمبنای معماری polaris ساخته شده که دارای ۶۴۰ پردازنده استریم و قدرت محاسباتی تا ۱.۶۶ ترافلاپس است. این کارت دارای حافظه اختصاصی ۴ گیگابایت از نوع GDDR5 است که می‌تواند ۴ خروجی مینی دیسپلی پورت ۱.۴ برای - دومین آی آر با تخفیف - ۴ مانیتور 4K، دو مانیتور 5K یا یک - دومین آی آر با تخفیف - LCD 8K را پشتیبانی کند.

کارت گرافیک Radeon Pro WX 3200 به‌طور کامل از استاندارد رنگ ۱۰ بیتی مورد استفاده در برنامه‌های حرفه‌ای پشتیبانی می‌کند. از آنجا که این کارت برای کارهای طراحی و مهندسی ساخته شده، - دومین آی آر با تخفیف - تأییدیه شرکت‌هایی چون Adobe ،Autodesk Dassault و Siemens را برای سیستم‌های عامل ویندوز - دومین آی آر با تخفیف - ۱۰ و لینوکس دارا است. این نکته، از ویژگی‌های بسیار حائز اهمیت محسوب می‌شود.

دومین آی آر با تخفیف

کارت‌های گرافیک سری Radeon Pro WX برای استفاده در ورک‌استیشن‌ها طراحی شده‌اند

این کارت با توان ۵۰ واتی و اندازه‌ای بسیار جمع‌وجور با اکثر ورک‌استیشن‌های امروزی که دارای یک - دومین آی آر با تخفیف - اسلات PCIe 3.0 x16 هستند، - دومین آی آر با تخفیف - به خوبی هماهنگ است. کارت گرافیک Radeon Pro WX 3200، جایگزین کارت گرافیک Radeon Pro WX 3100 شده است که دوسال پیش به همین منظور طراحی و عرضه شده بود. ناگفته نماند این کارت گرافیک با قیمت ۱۹۹ دلار در دسترس مشتریان قرار می‌گیرد.


اولين صفحه   -  دامنه با تخفیف   -   ثبت دامنه با تخفیف   -   تمدید دامنه با تخفیف   -   قیمت دامنه با تخفیف   -   خرید دامنه با تخفیف   -   دومین با تخفیف   -   ثبت دومین با تخفیف   -   تمدید دومین با تخفیف   -   قیمت دومین با تخفیف   -   خرید دومین با تخفیف   -   دامین با تخفیف   -   ثبت دامین با تخفیف   -   تمدید دامین با تخفیف   -   قیمت دامین با تخفیف   -   خرید دامین با تخفیف   -   دامنه آی آر با تخفیف   -   ثبت دامنه آی آر با تخفیف   -   تمدید دامنه آی آر با تخفیف   -   قیمت دامنه آی آر با تخفیف   -   خرید دامنه آی آر با تخفیف   -   دومین آی آر با تخفیف   -   ثبت دومین آی آر با تخفیف   -   تمدید دومین آی آر با تخفیف   -   قیمت دومین آی آر با تخفیف   -   خرید دومین آی آر با تخفیف   -   دامین آی آر با تخفیف   -   ثبت دامین آی آر با تخفیف   -   تمدید دامین آی آر با تخفیف   -   قیمت دامین آی آر با تخفیف   -   خرید دامین آی آر با تخفیف   -   دامنه ir با تخفیف   -   ثبت دامنه ir با تخفیف   -   تمدید دامنه ir با تخفیف   -   قیمت دامنه ir با تخفیف   -   خرید دامنه ir با تخفیف   -   دومین ir با تخفیف   -   ثبت دومین ir با تخفیف   -   تمدید دومین ir با تخفیف   -   قیمت دومین ir با تخفیف   -   خرید دومین ir با تخفیف   -   دامین ir با تخفیف   -  آخرين صفحه