دومین انگلستان با تخفیف

خانه » دومین » دومین انگلستان با تخفیف

دومین انگلستان با تخفیف

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه تماس بگیرید: 66948435-021 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +982166948435
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 00501.html
شرکت گاوصندوق خرم، آمادگی دارد با بانک‌ها، شرکت‌ها و تمام مؤسسات جهت خرید گاوصندوق سفارشی و نصب، خدمات حمل و جابجایی و فروش درب خزانه همکاری کند.
سه شنبه, ۱۱ تیر ۹۸ ساعت ۲۰:۰۰

خرّم، یک قرن تجربه در صنعت گاوصندوق

شرکت گاوصندوق خرم، آمادگی دارد با بانک‌ها، شرکت‌ها و تمام مؤسسات جهت خرید گاوصندوق سفارشی و نصب، خدمات حمل و جابجایی و فروش درب خزانه همکاری کند.

شرکت گاوصندوق خرم، اولین تولیدکننده گاوصندوق در ایران است. فعالیت صنعتی این شرکت در سال ۱۲۹۷ توسط استاد محمد خرم فرزند - دومین انگلستان با تخفیف - استاد حسن بنا در یک کارگاه کوچک آهنگری در - دومین انگلستان با تخفیف - تهران آغاز شد. کارگاه آهنگری او به سرعت راه پیشرفت خود را طی کرد و در سال ۱۳۰۰ اولین کارخانه صنایع فلزی و صنعت صندوق نسوز در منطقه تهران‌نو واقع در شرق تهران تأسیس شد. شرکت خرم در سال ۱۳۲۵ تنوع تولید خود را در صنعت صندوق - دومین انگلستان با تخفیف - نسوز بیشتر کرد و مدل‌های جدید و مدرن گاوصندوق را به بازار عرضه کرد.

نتیجه تلاش‌های استاد محمد خرم و همراهانش کسب مدال صنعت در سال ۱۳۳۵ بود. پس از آن در دهه ۵۰ شرکت خرم فعالیت - دومین انگلستان با تخفیف - صنعتی خود را در تولید در‌های امنیتی، درب - دومین انگلستان با تخفیف - خزانه، در ضد انفجار، در ضد حریق، در ضد سرقت، در خروج اضطراری و انواع گاوصندوق توسعه داد. در سال ۱۳۷۵ شرکت خرم - دومین انگلستان با تخفیف - پا به عرصه ساخت صندوق‌های امانات بانکی گذاشت و تاکنون بیش از ۱۲ هزار صندوق امانت برای مشتریان خود تولید کرده است.

اولین گاوصندوق ساخت ایران

تاریخچه ساخت اولین گاوصندوق در ایران به سال ۱۲۹۷ می‌رسد. هنگامی که بنیان گذار کارخانه صنعتی خرم در کارگاه آهنگری خود برای اولین‌بار در ایران و - دومین انگلستان با تخفیف - خاورمیانه با الگوبرداری از یک گاوصندوق ساخت کشور روسیه، مونتاژ قطعات آن را آغاز کرد. پس از آن با گسترش فعالیت‌های استاد محمد خرم این صنعت در ایران توسعه پیدا کرد و کارگاه آهنگری تبدیل به کارخانه صندوق نسوز خرم شد. این کارخانه تاکنون جزو پیشتازان صنعت گاوصندوق سازی در ایران - دومین انگلستان با تخفیف - بوده است. در سال‌های بعد محصولات متنوع‌تر و پیشرفته‌تر شدند.

دومین انگلستان با تخفیف

اولین کارخانه صنایع فلزی در ایران

در جهان امروز امنیت سخت‌افزاری و نرم‌افزاری برای حفاظت از دارایی‌های ارزشمند یک ضرورت انکارناپذیر بوده و برای - دومین انگلستان با تخفیف - عموم مردم به‌ویژه واحدهای صنفی کوچک و بزرگ تجاری، صنعتی و - دومین انگلستان با تخفیف - تولیدی جایگاه بسیار مهمی پیدا کرده است. شرکت گاوصندوق خرم به‌عنوان بنیانگذار صنایع فلزی و صنعت صندوق نسوز در ایران سهم والایی در این مهم داشته است.

ما با بیش از یک قرن سابقه فعالیت در صنعت تولید گاوصندوق و در اختیار داشتن پرسنلی متخصص در تولید - دومین انگلستان با تخفیف - گاوصندوق آمادگی داریم در زمینه خدمات مشاوره ایمن سازی، طراحی و ساخت انواع گاوصندوق سفارشی، صندوق امانات، درب خزانه، در ضد انفجار، در ضدحریق، در ضدسرقت و انواع مخزن‌های بتنی امن، بهترین راه‌‌حل‌های - دومین انگلستان با تخفیف - امنیتی را متناسب - دومین انگلستان با تخفیف - با تنوع نیازهای - دومین انگلستان با تخفیف - مدرن امروزی با ارائه محصولات و گاوصندوق های باکیفیت، ایمن و دارای پشتیبانی قدرتمند در - دومین انگلستان با تخفیف - اختیار - دومین انگلستان با تخفیف - مشتریان قرار دهیم.

دومین انگلستان با تخفیف

خرید گاوصندوق چرم سوپر خرم

گاوصندوق چرمی یا سوپر لاکچری خرم دارای بدنه‌ای محکم و استاندارد، طبق اصول جهانی طراحی شده است. این بدنه پولادین با پوششی - دومین انگلستان با تخفیف - از اسفج و لایه‌ای از چرم پوشانده شده است. این کار به زیبایی گاوصندوق کمک می‌کند و محصولی شایسته به مشتریان ارائه می‌شود که علاوه‌بر امنیت اسناد - دومین انگلستان با تخفیف - مهم، زیبایی و جلوه خاصی به محیط پیرامون دفتر کار یا منزل شما می‌بخشد.

ویژگی گاوصندوق سوپر خرم

 • امنیت بالا
 • زیبایی خیره‌کننده
 • استفاده از چرم طبیعی
 • دارای نورپردازی داخلی

خرید گاوصندوق را می‌توان از نظر نوع کاربرد این‌گونه دسته‌بندی کرد:

 • گاوصندوق آسانسوری
 • گاوصندوق اداری و کارخانجات
 • گاوصندوق اسلحه
 • گاوصندوق بانک‌ها و مؤسسات - دومین انگلستان با تخفیف - مالی
 • گاوصندوق طلا فروشی
 • گاوصندوق فروشگاهی و بنگاه‌ها
 • گاوصندوق خانگی و هتل‌ها
 • گاوصندوق سفارشی

انواع گاوصندوق از نظر ویژگی‌های امنیتی

 • گاوصندوق نسوز یا ضد حریق
 • گاوصندوق ضد سرقت
 • گاوصندوق ضد ضربه
 • گاوصندوق ضد انفجار

گاوصندوق زیرویترینی یا - دومین انگلستان با تخفیف - آسانسوری مخصوص جواهرفروشی

گاوصندوق خرم برای سهولت و راحتی فروشندگانی که نیاز به این مدل از گاوصندوق دارند، - دومین انگلستان با تخفیف - دو مدل طراحی کرده است:

 1. گاوصندوق آسانسوری
 2. گاوصندوق دو در

حالا می‌توانیم برای شناختن و کاربرد این دو مدل توضیحاتی ارائه نمائیم که برای مشتریانی که نیاز به گاوصندوق دارند قابل درک باشد تا با خیال راحت و متناسب با نیاز خود انتخاب نمایند.

۱. کاربرد گاوصندوق زیرویترینی دو در

باتوجه به اندازه ویترین مغازه یا فروشگاه طراحی و ساخته می‌شود و - دومین انگلستان با تخفیف - به‌صورت دو در است که فروشندگان پس از اتمام کار اجناس پشت ویترین و ابزار مهم کارشان را در داخل گاوصندوق قرار داده و با طراحی رمز و قفل که به‌صورت دو مدل دیجیتال و - دومین انگلستان با تخفیف - دستی است تا از محافظت اجناس خود مطمئن باشند. این مدل از گاوصندوق‌ها معمولا در - دومین انگلستان با تخفیف - فروشگاه‌های کوچک یا مغازه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند.

۲. کاربرد گاوصندوق زیرویترینی آسانسوری

این مدل گاوصندوق - دومین انگلستان با تخفیف - بسیار مدرن است، زیرا تمام خودکار است. مصرف‌کننده یک‌بار ویترین خود را می‌چیند و از آن به بعد دیگر کاری به ویترین ندارد، چون این ویترین همان گاوصندوق زیرویترینی آسانسوری است که به شکل ویترین درآمده و شما فقط با فشردن یک دکمه می‌توانید گاوصندوقتان را تبدیل به ویترین یا برعکس آن کنید و - دومین انگلستان با تخفیف - با زدن - دومین انگلستان با تخفیف - قفل و رمز دیجیتال یا دستی، امنیت - دومین انگلستان با تخفیف - اجناس خود - دومین انگلستان با تخفیف - را تضمین بخشید.

گاوصندوق زیرویترینی آسانسوری معمولا در فروشگاه‌های بزرگ یا طلافروشی و جواهر فروشی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کاربرد گاوصندوق زیرویترینی شرکت خرم

در مرحله اول شرکت خرم با توجه به ابعاد مغازه و فروشگاه اندازه‌گیری‌ها را انجام می‌دهد و با کیفیتی که خود مشتریان آن را انتخاب می‌کنند، شرکت خرم آن را آماده، نصب و راه‌اندازی می‌کند.

در مرحله دوم با توجه به تجربه کاری که این سال‌ها به دست آورده‌ایم، بهترین پشتیبان برای شما مشتریان عزیز هم در قیمت، هزینه و کیفیت که شما به آن نیاز دارید، خواهیم بود.


اولين صفحه   -  دامنه com با تخفیف   -   ثبت دامنه com با تخفیف   -   تمدید دامنه com با تخفیف   -   قیمت دامنه com با تخفیف   -   خرید دامنه com با تخفیف   -   دومین com با تخفیف   -   ثبت دومین com با تخفیف   -   تمدید دومین com با تخفیف   -   قیمت دومین com با تخفیف   -   خرید دومین com با تخفیف   -   دامین com با تخفیف   -   ثبت دامین com با تخفیف   -   تمدید دامین com با تخفیف   -   قیمت دامین com با تخفیف   -   خرید دامین com با تخفیف   -   دامنه انگلستان با تخفیف   -   ثبت دامنه انگلستان با تخفیف   -   تمدید دامنه انگلستان با تخفیف   -   قیمت دامنه انگلستان با تخفیف   -   خرید دامنه انگلستان با تخفیف   -   دومین انگلستان با تخفیف   -   ثبت دومین انگلستان با تخفیف   -   تمدید دومین انگلستان با تخفیف   -   قیمت دومین انگلستان با تخفیف   -   خرید دومین انگلستان با تخفیف   -   دامین انگلستان با تخفیف   -   ثبت دامین انگلستان با تخفیف   -   تمدید دامین انگلستان با تخفیف   -   قیمت دامین انگلستان با تخفیف   -   خرید دامین انگلستان با تخفیف   -   دامنه چین با تخفیف   -   ثبت دامنه چین با تخفیف   -   تمدید دامنه چین با تخفیف   -   قیمت دامنه چین با تخفیف   -   خرید دامنه چین با تخفیف   -   دومین چین با تخفیف   -   ثبت دومین چین با تخفیف   -   تمدید دومین چین با تخفیف   -   قیمت دومین چین با تخفیف   -   خرید دومین چین با تخفیف   -   دامین چین با تخفیف   -  آخرين صفحه