دومین انگلستان با تخفیف شیراز

خانه » دومین » دومین انگلستان با تخفیف شیراز

دومین انگلستان با تخفیف شیراز

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در شیراز تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 04551.html
اپلیکیشن جدید گوگل کمرا برای پیکسل‌های جدیدِ گوگل، امکان کنترل دوربین این گوشی‌ها از طریق ساعت‌‌های هوشمند Wear OS را فراهم می‌کند.
پنجشنبه, ۳ آبان ۹۷ ساعت ۱۵:۴۴

کنترل دوربین گوشی‌های پیکسل از طریق ساعت‌های هوشمند Wear OS میسر شد

اپلیکیشن جدید گوگل کمرا برای پیکسل‌های جدیدِ گوگل، امکان کنترل دوربین این گوشی‌ها از طریق ساعت‌‌های هوشمند Wear OS را فراهم می‌کند.

گوگل با عرضه‌ی پرچم‌داران جدید خود با نام‌های پیکسل ۳ و پیکسل ۳ ایکس ال، توانست بهبودهای قابل‌توجهی را متوجه حال دوربین این دستگاه‌ها کند. امکان ثبت تصاویر سلفی عریض‌تر و اضافه‌کردن استیکر‌های واقعیت‌افزوده به ویدیو در کنار پیشرفت تصویربرداری، از جمله ویژگی‌های جدیدِ دوربین این گوشی‌ها هستند.

با این حال، گوگل ویژگی مهم و کارآمد دیگری را نیز برای کاربران پرچم‌دارانِ جدید خود در نظر گرفته که تاکنون کمتر کسی از آن اطلاع داشته است. به‌واسطه‌ی این ویژگی، کاربران ساعت‌های هوشمند Wear OS می‌توانند با نصب اپلیکیشن گوگل کمرا روی دستگاه‌های پوشیدنی‌ خود، به برخی از کنترل‌های دوربین از طریق ساعتشان دسترسی پیدا کنند. 

دومین انگلستان با تخفیف شیراز

فعلاً کاربران این اپلیکیشن تنها به دو گزینه - دومین انگلستان با تخفیف شیراز - دسترسی دارند که - دومین انگلستان با تخفیف شیراز - یکی از آن‌ها، زمانبندی برای ثبت عکس را تنظیم می‌کند و دیگری به دوربین سلفی و اصلی، جا‌به‌جایی انجام می‌دهد؛ افزون بر این، کاربران می‌توانند از طریق نمایشگر ساعت‌ هوشمندِ خود، منظره‌ی رصد‌شده از طریق دوربین گوشی را تماشا - دومین انگلستان با تخفیف شیراز - کنند.

باتوجه به این موضوع که نسخه‌ی قبلی این اپلیکیشن تنها امکان‌ عکس‌برداری را در - دومین انگلستان با تخفیف شیراز - اختیار کاربران قرار می‌داد؛ مسلماً ویژگی‌های جدید یک جهش بزرگی در تجربه‌ی کاربری افراد ایجاد خواهد کرد. انتظار می‌رود که این قابلیت برای عکس‌برداری روی سه‌پایه، بسیار کاربردی و مفید واقع شود. طبق گزارش‌هاِی کاربران، تصاویر - دومین انگلستان با تخفیف شیراز - دوربین حتی در صورت خاموش‌بودن نمایشگر - دومین انگلستان با تخفیف شیراز - گوشی نیز قابل تماشا است.

این به‌روزرسانی که با شماره‌ی ۶.۱ در اختیار کاربران - دومین انگلستان با تخفیف شیراز - قرار می‌گیرد، برای تمامی گوشی‌های پیکسل و دستگاه‌های نکسوس در دسترس خواهد بود. اگر تاکنون مؤفق به دریافتِ این برنامه نشده‌اید، طبق توصیه‌ی کاربران، با ورود به بخش «Apps - دومین انگلستان با تخفیف شیراز - on your - دومین انگلستان با تخفیف شیراز - phone» در گوگل‌پلی، به‌صورت دستی می‌توانید به‌روزرسانی جدید را نصب کنید.


اولين صفحه   -  دامنه com با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه com با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه com با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه com با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه com با تخفیف شیراز   -   دومین com با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین com با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین com با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین com با تخفیف شیراز   -   خرید دومین com با تخفیف شیراز   -   دامین com با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین com با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین com با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین com با تخفیف شیراز   -   خرید دامین com با تخفیف شیراز   -   دامنه انگلستان با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه انگلستان با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه انگلستان با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه انگلستان با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه انگلستان با تخفیف شیراز   -   دومین انگلستان با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین انگلستان با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین انگلستان با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین انگلستان با تخفیف شیراز   -   خرید دومین انگلستان با تخفیف شیراز   -   دامین انگلستان با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین انگلستان با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین انگلستان با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین انگلستان با تخفیف شیراز   -   خرید دامین انگلستان با تخفیف شیراز   -   دامنه چین با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه چین با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه چین با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه چین با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه چین با تخفیف شیراز   -   دومین چین با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین چین با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین چین با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین چین با تخفیف شیراز   -   خرید دومین چین با تخفیف شیراز   -   دامین چین با تخفیف شیراز   -  آخرين صفحه