دومین انگلستان شهر کرد

خانه » دومین » دومین انگلستان شهر کرد

دومین انگلستان شهر کرد

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه تماس بگیرید: 66948435-021 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +982166948435
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 19766.html
نسخه‌ی پیش‌نمایش بیلد جدید
دوشنبه, ۲۶ مهر ۹۵ ساعت ۰۰:۰۰

بیلد جدید ویندوز 10: تنظیمات بیشتر وای فای و ژست های حرکتی سفارشی

نسخه‌ی پیش‌نمایش بیلد جدید

اگر از کاربران ویندوز اینسایدر هستید، خبر خوبی برای شما داریم.مایکروسافت به تازگی بیلد جدیدی از سیستم‌عامل ویندوز ۱۰ خود را منتشر کرده که در آن امکانات جدیدی اضافه شده است. در ادامه‌ی مطلب با زومیت همراه باشید تا ببینیم در این - دومین انگلستان شهر کرد - آپدیت - دومین انگلستان شهر کرد - جدید چه قابلیت‌هایی به ویندوز ۱۰ اضافه شده است.

نسخه‌ی پیش‌نمایش بیلد جدید سیستم‌عامل مورد بحث، برای رایانه‌های شخصی و موبایل‌ها با شماره‌ی ۱۴۹۴۶، - دومین انگلستان شهر کرد - برای کاربران فست‌رینگ اینسایدردر دسترس قرار - دومین انگلستان شهر کرد - گرفته است. این آپدیت امکان استفاده از ژست‌های حرکتی سفارشی را در اختیار افراد قرار داده و علاوه بر این، گزینه‌های بیشتری در بخش وای‌فای ارائه می‌دهد.

به منظور دسترسی به تنظیمات شخصی‌سازی جدید تاچ‌پد می‌توانید به منوی Settings مراجعه کرده و سپس گزینه‌ی Devices را انتخاب کنید. حال بر روی Touchpad کلیک کنید تا بخش جدیدی که other gestures نام دارد برای شما نمایان شود. در این قسمت می‌توانید تنظیمات پایه‌ای را برای ژست‌های حرکتی سه و چهار انگشتی پیدا کرده و هر کدام که مد نظرتان است را انتخاب کنید.

بنا به آنچه Dona Sarkar، مهندس گروه نرم‌افزاری مایکروسافت در قالب پستی در وبلاگ توضیج داده، برای انجام تپ بین کورتانا و اکشن‌سنتر، ‌می‌توان دکمه‌ی وسطی ماوس را برگزید و برای سوایپ به چپ و راست نیز سوئیچ بین اپلیکیشن‌ها یا سوئیچ بین دسکتاپ‌های مجازی، پنجره‌ها و دستگاه‌ها را می‌توان انتخاب کرد. وی در ادامه‌ی پست خود می‌گوید: «این - دومین انگلستان شهر کرد - امکانات را تست کرده و نتیجه‌ را به ما اعلام کنید.»

افزون بر آنچه گفته شد، یک صفحه‌ی جدید به نام advanced gestures configuration در این بروزرسانی اضافه شده که از طریق - دومین انگلستان شهر کرد - کلیک بر روی لینکی که - دومین انگلستان شهر کرد - در پایین صفحه‌ی تنظیمات تاچ‌پد قرار دارد، می‌توان به آن دسترسی یافت. در این بخش می‌توان تنظیمات بیشتری را مشاهده و در صورت تمایل از آن‌ها استفاده کرد.

آپدیت جدید ویندوز ۱۰ همچنین گزینه‌های جدید را در بخش تنظیمات وای‌فای در - دومین انگلستان شهر کرد - اختیار کاربران قرار می‌دهد. اکنون زمانیکه وای‌فای را خاموش کنید، می‌توانید به منظور اتصال مجدد به شبکه‌ی بی‌سیم خود، یک زمان تعیین کنید. بدین منظور باید زمان مورد نظر را در زیر Turn Wi-Fi back on وارد کنید تا - دومین انگلستان شهر کرد - پس از گذشت - دومین انگلستان شهر کرد - زمان مورد نظر، دستگاه به صورت خودکار به وای‌فای متصل شود.

این بروزرسانی جدید، در گوشی‌های موبایلی این امکان را فراهم می‌کند که قابلیت تصحیح خودکار را غیرفعال کنید. هنگامی که گوشی بخواهد عملیات تصحیح خودکار را انجام دهد، متن اصلی نوشته شده‌ی کاربر نیز در زیر - دومین انگلستان شهر کرد - عبارات پیشنهاد شده قابل مشاهده خواهد بود و با تپ کردن بر روی آن، عملیات تصحیح خودکار انجام نمی‌شود.

همچنین - دومین انگلستان شهر کرد - می‌توانید علاوه بر امکان جلوگیری از عملیات تصحیح خودکار، - دومین انگلستان شهر کرد - واژه‌هایی که اشتباها به دیکشنری خود افزوده‌اید را حذف کنید. بدین منظور کلمه‌ی مورد نظر را نوشته و سپس پیش آن کلمه یک علامت - مشاهده خواهید کرد. با تپ کردن بر روی این عبارت کلمه‌‌ی مورد یاد شده از دیکشنری شما حذف خواهد شد و هیچ‌گاه مجددا در حین تایپ کردن، برای شما نمایان نخواهد شد.

Sarkar می‌گوید: «با نصب این بروزرسانی جدید هنگامی که از کانتینیوم برای کوشی‌ خود استفاده می‌کنید، این امکان وجود دارد تا هر نمایشگری که از آن استفاده نمی‌کنید را خاموش کنید. این مورد باعث می‌شود تا در مصرف باتری صرفه جویی شود.» لازم به ذکر است که این ویژگی از جمله‌ امکاناتی بوده که تعداد زیادی از کاربران نسبت به اضافه شدنش به سیستم‌عامل ویندوز ۱۰ درخواست ثبت کرده‌اند.

Sarkar در پست یاد شده همچنین اعلام کرده که: «اگر در حال کار بر روی یک سند ورد هستید، - دومین انگلستان شهر کرد - صفحه‌نمایش گوشی‌ شما بدون اینکه بر روی کانتینیوم تاثیری - دومین انگلستان شهر کرد - داشته باشد، - دومین انگلستان شهر کرد - به حالت خواب خواهد رفت.» وی در ادامه گفته: «اگر یک تماس صوتی دریافت کردید، دکمه‌ی پاور گوشی خود را فشار دهید تا بتوانید به طور همزمان با قابلیت کانتینیوم بر روی سند ورد خود نیز کار کنید.»

نظر شما در این مورد چیست؟


اولين صفحه   -  دامین com شهر کرد   -   ثبت دامین com شهر کرد   -   تمدید دامین com شهر کرد   -   انتقال دامین com شهر کرد   -   نحوه انتقال دامین com شهر کرد   -   مالکیت دامین com شهر کرد   -   انتقال مالکیت دامین com شهر کرد   -   قیمت دامین com شهر کرد   -   خرید دامین com شهر کرد   -   قوانین دامین com شهر کرد   -   دامنه انگلستان شهر کرد   -   ثبت دامنه انگلستان شهر کرد   -   تمدید دامنه انگلستان شهر کرد   -   انتقال دامنه انگلستان شهر کرد   -   نحوه انتقال دامنه انگلستان شهر کرد   -   مالکیت دامنه انگلستان شهر کرد   -   انتقال مالکیت دامنه انگلستان شهر کرد   -   قیمت دامنه انگلستان شهر کرد   -   خرید دامنه انگلستان شهر کرد   -   قوانین دامنه انگلستان شهر کرد   -   دومین انگلستان شهر کرد   -   ثبت دومین انگلستان شهر کرد   -   تمدید دومین انگلستان شهر کرد   -   انتقال دومین انگلستان شهر کرد   -   نحوه انتقال دومین انگلستان شهر کرد   -   مالکیت دومین انگلستان شهر کرد   -   انتقال مالکیت دومین انگلستان شهر کرد   -   قیمت دومین انگلستان شهر کرد   -   خرید دومین انگلستان شهر کرد   -   قوانین دومین انگلستان شهر کرد   -   دامین انگلستان شهر کرد   -   ثبت دامین انگلستان شهر کرد   -   تمدید دامین انگلستان شهر کرد   -   انتقال دامین انگلستان شهر کرد   -   نحوه انتقال دامین انگلستان شهر کرد   -   مالکیت دامین انگلستان شهر کرد   -   انتقال مالکیت دامین انگلستان شهر کرد   -   قیمت دامین انگلستان شهر کرد   -   خرید دامین انگلستان شهر کرد   -   قوانین دامین انگلستان شهر کرد   -   دامنه چین شهر کرد   -  آخرين صفحه