دومین بین المللی با تخفیف بیرجند

خانه » دومین » دومین بین المللی با تخفیف بیرجند

دومین بین المللی با تخفیف بیرجند

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در بیرجند تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 18756.html
اینترنت ۱۰۰ مگابیت بر ثانیه‌ای بر بستر فیبر نوری (FTTH) با حضور مدیرعامل مخابرات ایران در یکی از مجتمع‌های تهران آزمایش و افتتاح شد.‌
یکشنبه, ۱۴ آذر ۹۵ ساعت ۲۱:۰۰

اینترنت ۱۰۰ مگابیت بر ثانیه‌ای فیبر نوری در تهران راه اندازی شد

اینترنت ۱۰۰ مگابیت بر ثانیه‌ای بر بستر فیبر نوری (FTTH) با حضور مدیرعامل مخابرات ایران در یکی از مجتمع‌های تهران آزمایش و افتتاح شد.‌

اینترنت پرسرعت بیش از ۱۰۰ - دومین بین المللی با تخفیف بیرجند - مگابیت بر ثانیه برای اولین در ایران طی مراسمی با حضور سراییان مدیرعامل و عضو هیئت‌مدیره شرکت مخابرات ایران در یکی از مجتمع‌های - دومین بین المللی با تخفیف بیرجند - اداری تجاری شهر تهران تست و افتتاح شد.

به گفته‌ی داوود زارعیان معاون شرکت مخابرات ایران، در این سرویس از تکنولوژی FTTH بر بستر فیبر نوری - دومین بین المللی با تخفیف بیرجند - استفاده شده است که امکان دسترسی کاربران به اینترنت پرسرعت را از طریق فیبر نوری فراهم می‌کند. - دومین بین المللی با تخفیف بیرجند - این فناوری برای نخستین بار در یک مجتمع تجاری در تهران به کار گرفته شده است. از این طریق، واحدهای تجاری این مجتمع از اینترنت پرسرعت روی فیبر نوری تا سقف سرعت ۱۰۰ مگابیت بهره می‌برند.

زارعیان گفت: «در همین حال، اجرا و راه‌اندازی این طرح که به‌عنوان پایلوت در نظر گرفته شده، می‌تواند به سایر کاربران مخابرات نیز تعمیم داده شود و بستر ارائه این خدمت به دیگر کاربران خانگی و تجاری در اختیار متقاضیان قرار گیرد. در صورت انجام موفق - دومین بین المللی با تخفیف بیرجند - این تجربه، از این خدمت می‌توان - دومین بین المللی با تخفیف بیرجند - برای استفاده از اینترنت عمومی کاربران در مناطق تجاری - دومین بین المللی با تخفیف بیرجند - و عمومی بهره گرفت.»

دومین بین المللی با تخفیف بیرجند

بر اساس اطلاعاتی که زومیت به دست آورده - دومین بین المللی با تخفیف بیرجند - است؛ این فناوری در مجتمع آرتمیس واقع در فرمانیه آزمایش و راه‌اندازی شده است. قرار است این خدمت به‌صورت رایگان برای بازدیدکنندگان و - دومین بین المللی با تخفیف بیرجند - خریداران در فضای تجاری داخل مجتمع قابل استفاده باشد.

پیش از این در مهرماه امسال، هم‌زمان با نمایشگاه تله‌کام، شرکت مخابرات از سرویس VDSL2 که امکان دسترسی به اینترنت - دومین بین المللی با تخفیف بیرجند - ۱۰۰ مگابیتی را روی ADSL برای کاربران فراهم می‌کند، به‌صورت آزمایشی بهره‌برداری کرد.

بدین ترتیب FTTH دومین فناوری برای ارائه سرویس اینترنت ۱۰۰ مگابیت بر ثانیه و بالاتر است که توسط مخابرات در مجتمع اداری تجاری - دومین بین المللی با تخفیف بیرجند - آرتمیس تهران افتتاح می‌شود.

استفاده از بستر فیبر نوری یکی از راه‌های مهم  و پر تقاضای ارائه‌ی اینترنت در نقاط مختلف دنیا است که بر اساس مجوز‌های رگولاتوری، شرکت‌های FCP می‌توانند در این بستر با - دومین بین المللی با تخفیف بیرجند - استفاده‌ از فناوری FTTC، FTTH و FTTX اینترنت‌ پرسرعت به مشترکان خانگی و اداری ارائه دهند.

البته قبل از ارائه اینترنت فیبر نوری مخابرات در مجتمع آرتمیس، خدمات اینترنت بر بستر فیبر نوری - دومین بین المللی با تخفیف بیرجند - برای اولین بار در ایران توسط شرکت ایرانیان‌نت در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران راه‌اندازی شد و هنوز هم در نمایشگاه‌های مختلف از آن استفاده می‌شد؛ با این تفاوت که پهنای باند قابل ارائه به هر مشترک در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران ۲۰ مگابیت بر ثانیه است و در طرح تازه افتتاح‌شده توسط مخابرات در آرتمیس، پهنای باند ۱۰۰ مگابیت بر ثانیه‌ای  به مراجعه‌کنندگان و - دومین بین المللی با تخفیف بیرجند - تمام واحدهای تجاری اداری موجود در این مجتمع ارائه خواهد شد.


اولين صفحه   -  دامنه چین با تخفیف بیرجند   -   ثبت دامنه چین با تخفیف بیرجند   -   تمدید دامنه چین با تخفیف بیرجند   -   قیمت دامنه چین با تخفیف بیرجند   -   خرید دامنه چین با تخفیف بیرجند   -   دومین چین با تخفیف بیرجند   -   ثبت دومین چین با تخفیف بیرجند   -   تمدید دومین چین با تخفیف بیرجند   -   قیمت دومین چین با تخفیف بیرجند   -   خرید دومین چین با تخفیف بیرجند   -   دامین چین با تخفیف بیرجند   -   ثبت دامین چین با تخفیف بیرجند   -   تمدید دامین چین با تخفیف بیرجند   -   قیمت دامین چین با تخفیف بیرجند   -   خرید دامین چین با تخفیف بیرجند   -   دامنه بین المللی با تخفیف بیرجند   -   ثبت دامنه بین المللی با تخفیف بیرجند   -   تمدید دامنه بین المللی با تخفیف بیرجند   -   قیمت دامنه بین المللی با تخفیف بیرجند   -   خرید دامنه بین المللی با تخفیف بیرجند   -   دومین بین المللی با تخفیف بیرجند   -   ثبت دومین بین المللی با تخفیف بیرجند   -   تمدید دومین بین المللی با تخفیف بیرجند   -   قیمت دومین بین المللی با تخفیف بیرجند   -   خرید دومین بین المللی با تخفیف بیرجند   -   دامین بین المللی با تخفیف بیرجند   -   ثبت دامین بین المللی با تخفیف بیرجند   -   تمدید دامین بین المللی با تخفیف بیرجند   -   قیمت دامین بین المللی با تخفیف بیرجند   -   خرید دامین بین المللی با تخفیف بیرجند   -   دامنه بدون هاست بیرجند   -   ثبت دامنه بدون هاست بیرجند   -   تمدید دامنه بدون هاست بیرجند   -   قیمت دامنه بدون هاست بیرجند   -   خرید دامنه بدون هاست بیرجند   -   دومین بدون هاست بیرجند   -   ثبت دومین بدون هاست بیرجند   -   تمدید دومین بدون هاست بیرجند   -   قیمت دومین بدون هاست بیرجند   -   خرید دومین بدون هاست بیرجند   -   دامین بدون هاست بیرجند   -  آخرين صفحه