دومین دات کام با تخفیف شیراز

خانه » دومین » دومین دات کام با تخفیف شیراز

دومین دات کام با تخفیف شیراز

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در شیراز تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 04521.html
پاب‌کار، سامانه‌‌ای است حرفه‌ای در حوزه‌ی کسب‌وکار که با ارائه‌ی خدمات مناسب به درخواست‌کنندگان هر نوع خدمت مورد انتظار، فضایی را جهت اشتغال‌زایی افراد و سازمان‌های مستعد و توانمند در حوزه‌ی مشاغل خانگی و صنعتی ایجاد کرده است.
شنبه, ۵ آبان ۹۷ ساعت ۲۰:۰۰

سامانه آنلاین پاب کار، بستری برای کسب درآمد بیشتر

پاب‌کار، سامانه‌‌ای است حرفه‌ای در حوزه‌ی کسب‌وکار که با ارائه‌ی خدمات مناسب به درخواست‌کنندگان هر نوع خدمت مورد انتظار، فضایی را جهت اشتغال‌زایی افراد و سازمان‌های مستعد و توانمند در حوزه‌ی مشاغل خانگی و صنعتی ایجاد کرده است.

سامانه‌ی آنلاین پاب‌کار، بستری آماده برای افراد و کسب‌وکارهایی است که به دنبال ارائه‌ی خدمات و تخصص خود در بستر  آنلاین و در سطح وسیع هستند و می‌خواهند درآمد بیشتری از پتانسیل تخصص‌ و توان خود کسب - دومین دات کام با تخفیف شیراز - کنند.

محمدرضا نجاتیان پور، قائم‌مقام مدیرعامل در شرکت پاب کار هدف از راه‌اندازی این سامانه را ایجاد ارتباط مؤثر فی ما بین خدمت‌دهندگان و خدمت‌گیرندگان دانست و گفت: با توجه به این که جایگاه و بستر مناسبی جهت عرضه‌ی - دومین دات کام با تخفیف شیراز - توان حرفه‌ای افراد و سازمان‌های متخصص  به صورت خاص وجود ندارد، این سامانه در قالبی ملی و فراگیر طراحی و ایجاد شده است، در واقع پاب‌کار ارتباط‌دهنده‌ی - دومین دات کام با تخفیف شیراز - متخصصان حرفه‌ای به نیازمندان به تخصص و خدمات است.

دومین دات کام با تخفیف شیراز

مزایای همکاری با پاب‌کار

  •    اشتغال زایی کم هزینه
  •    داشتن - دومین دات کام با تخفیف شیراز - دفتر کار آنلاین
  •    بازاریابی هدفمند 
  •    هوشمندی در ارائه خدمات

این سامانه تمامی صنوف و مشاغل را پوشش می‌دهد و تاکنون بیش از ۳ هزار موقعیت شغلی در سامانه‌ی آنلاین جامع کسب‌وکار پاب‌کار ثبت شده است. افراد و سازمان‌هایی با تخصص‌های مختلف، از جمله خدمات ساختمانی، خدمات نظافتی، خدمات - دومین دات کام با تخفیف شیراز - الکترونیکی، خدماتی،  بهداشتی، هنری و... می‌توانند با ثبت‌ نام و ورود به این سامانه در تمام حوزه‌های رسمی مشاغل کشوری، توانمندی‌های خود را بدون محدودیت مکانی و زمانی به - دومین دات کام با تخفیف شیراز - عنوان یک عضو صاحب نظر در حوزه‌ی - دومین دات کام با تخفیف شیراز - کسب‌وکار به سامانه‌ و در نهایت خدمات‌گیرندگان کشوری معرفی کنند.

هر متخصص یک نام کاربری

علاقه‌مندان و متخصصان پس از ثبت نام به عنوان خدمات‌دهنده در پاب‌کار می‌توانند به خوبی از فرصتی که در این سامانه برای معرفی و ارائه خدمات به خدمات‌گیرندگان در نظر گرفته شده است، استفاده کنند و با درج رزومه‌ی مناسب و نمونه کار، پروفایل حرفه‌ای بسازند.

پروفایل خدمات‌دهنده به عنوان ویترینی است که خدمات‌گیرندگان با مشاهده‌ی آن می‌توانند به تعهد - دومین دات کام با تخفیف شیراز - و تخصص‌ شخص اعتماد کرده و به وی سفارش کار ارایه دهند.

نجاتیان پور با اشاره به فقدان بستر حرفه‌ای ارایه خدمات کسب‌وکار در حوزه مشاغل خانگی و صنعتی گفت: پاب‌کار با حذف دغدغه‌ی چگونه یافتن بهترین خدمت‌دهنده برای خدمت گیرندگان، خواهد توانست علاوه بر - دومین دات کام با تخفیف شیراز - ارائه خدمات مناسب به درخواست‌کنندگان، فضایی را جهت اشتغال‌زایی افراد و سازمان‌های مستعد و توانمند در حوزه‌ی مشاغل - دومین دات کام با تخفیف شیراز - خانگی، نیمه‌صنعتی و صنعتی ایجاد کند.

متخصصان با ثبت نام و ورود به این سامانه می‌توانند ضمن معرفی توانمندی‌ها و تخصص‌های خود در حوزه‌های مختلف شغلی، به عنوان یک فرد صاحب‌نظر در حوزه‌ی کسب‌وکار به ارائه‌ی خدمات آنلاین بپردازند و پروژه‌ها را با توجه به مهارت‌ها، حجم کاری مورد - دومین دات کام با تخفیف شیراز - نیاز و زمانی که در - دومین دات کام با تخفیف شیراز - اختیار دارند انتخاب کنند.

پروفایل پاب‌کار به خدمات‌دهندگان اجازه می‌دهد تا با درج سوابق اجرایی فعالیت‌ها و پروژه‌های کاری، رزومه‌ی حرفه‌ای ساخته و به راحتی - دومین دات کام با تخفیف شیراز - جذب مشتری کنند و در نهایت با اخذ امتیاز مناسب از - دومین دات کام با تخفیف شیراز - خدمت گیرندگان خود، در ساخت و توسعه‌ی برند تخصصی و حرفه‌ای خود  - دومین دات کام با تخفیف شیراز - اقدام کنند.

سامانه‌ی - دومین دات کام با تخفیف شیراز - پاب‌کار بستری است بسیار مناسب - دومین دات کام با تخفیف شیراز - برای - دومین دات کام با تخفیف شیراز - افرادی که توانایی - دومین دات کام با تخفیف شیراز - ارائه چندین خدمت مختلف را داشته و - دومین دات کام با تخفیف شیراز - می‌خواهند از زمان‌ خود برای کسب درآمد بدون محدودیت و به بهترین شکل بهره ببرند، ارایه‌ی خدمت در پاب‌کار محدود به زمان نیست و در یک قالب استاندارد از ساعات رسمی کار نیز تعریف نشده - دومین دات کام با تخفیف شیراز - است، خدمت‌دهنده قادر خواهد بود در ساعات مختلف روز و به دلخواه، هر تخصص ثبت‌شده مورد نظر خود را فعال کرده و سایر خدمات ثبت شده را به صورت موقت، غیرفعال کند و با این برنامه‌ریزی، برنامه‌ی مناسب کار خود را به دلخواه تنظیم کنند.

دومین دات کام با تخفیف شیراز

پاب کار مناسب افراد و سازمان‌هایی است که:

  •   دارای چند تخصص حرفه‌ای کاری هستند.
  •   تمایل دارند ساعت کار خود را در طول شبانه‌روز به دلخواه و براساس نیاز مشتریان تنظیم و انتخاب کنند.
  •   دنبال توسعه و رونق هر چه بیشتر کسب‌وکار خود هستند.
  •    تمایل دارند خدمات خود را به صورت ملی و یا در محدوده وسیع ترجغرافیایی خارج از - دومین دات کام با تخفیف شیراز - مکان استقرار خود ارایه کنند.

علاقه‌مندان به حضور در سامانه‌ی پاب‌کار به عنوان متخصص می‌توانند به سایت این مجموعه - دومین دات کام با تخفیف شیراز - به آدرس pubkar.net مراجعه کرده و یا اپلیکیشن‌های آن را دانلود کنند.


اولين صفحه   -  دامنه کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه کام با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه کام با تخفیف شیراز   -   دومین کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین کام با تخفیف شیراز   -   خرید دومین کام با تخفیف شیراز   -   دامین کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین کام با تخفیف شیراز   -   خرید دامین کام با تخفیف شیراز   -   دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   دومین دات کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین دات کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین دات کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین دات کام با تخفیف شیراز   -   خرید دومین دات کام با تخفیف شیراز   -   دامین دات کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین دات کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین دات کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین دات کام با تخفیف شیراز   -   خرید دامین دات کام با تخفیف شیراز   -   دامنه com با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه com با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه com با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه com با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه com با تخفیف شیراز   -   دومین com با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین com با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین com با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین com با تخفیف شیراز   -   خرید دومین com با تخفیف شیراز   -   دامین com با تخفیف شیراز   -  آخرين صفحه