دومین چین ارزان ارومیه

خانه » دومین » دومین چین ارزان ارومیه

دومین چین ارزان ارومیه

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در ارومیه تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 07131.html
کاربوی جامع‌ترین سرویسِ آنلاین 
شنبه, ۱۹ خرداد ۹۷ ساعت ۲۰:۰۰

کاربوی: سرویس آنلاین خدمات خودرو در محل

کاربوی جامع‌ترین سرویسِ آنلاین 

پیش از این اقدامات و تلاش‌هایی در راستای ارائه خدمات آنلاین خودرو در کشور انجام شد اما هیچ کدام به قدرت کاربوی ظاهر نشدند و می‌توان گفت این اولین سیستمی است که خدمات متنوع خودرویی ارائه می‌کند. نکته قابل توجه برای اهالی فناوری اطاعات این است که دیتای بسیار بزرگی از خودروها در این اپلیکیشن بارگذاری شده است که شما با - دومین چین ارزان ارومیه - انتخاب سال ساخت، نوع ماشین و حجم - دومین چین ارزان ارومیه - موتور فقط محصولاتی را می‌بینید که مورد تایید کارخانه سازنده آن خودرو باشد.

 مزایای کاربوی برای صاحبان خودرو چیست؟

شاید بعضی افراد با - دومین چین ارزان ارومیه - خود فکر می‌کنند که این‌گونه سرویس‌های آنلاین برای افراد تنبل و پردرآمد است، - دومین چین ارزان ارومیه - واقعیت این است که این سرویس‌ها جهت آسایش و راحتی مردم عزیز کشورمان فراهم می‌شود تا با حفظ انرژی و نگهداری از محیط زیست خدمات بسیار بهتر - دومین چین ارزان ارومیه - از حالت سنتی دریافت کنید. در زیر به برخی از مزایای استفاده از کاربوی اشاره شده است؛

صرفه جویی در زمان: در ترافیک رفت و برگشت نمی‌مانیدکه هیچ! حتی در زمانی که از ماشینتان استفاده نمی‌کنید کاربوی کارها را انجام می‌دهد، شما به - دومین چین ارزان ارومیه - زندگی شخصیتان می‌رسید. در کاربوی می‌توانید زمان و مکان دقیق انجام سرویس را مشخص نمایید تا با خیال راحت به کارهای شخصی‌تان برسید.

قیمت مناسب و شفاف: جالب این است که در روش های سنتی شما محله به محله با قیمت‌های مختلف تعمیرگاه و کارواش مواجه می شوید اما در - دومین چین ارزان ارومیه - روش نوین (کاربوی) شما قیمت یکسان همراه با فاکتور شفاف در - دومین چین ارزان ارومیه - همه مناطق دریافت می کنید و نکته قابل توجه این است که قیمت خدمات کاربوی نسبت به قیمت بازار کمتر است. دلیل این ارزان بودن کاهش هزینه‌های اجرایی کاربوی است زیرا کاربوی هزینه های اجاره و ... تعمیرگاه و کارواش را - دومین چین ارزان ارومیه - ندارد می‌تواند هزینه‌های خود را سرشکن کند و با قیمت مناسب‌تر خدمات ارائه کند.

جنس باکیفیت و اورجینال: برای یک صاحب خودرو استفاده از جنس باکیفیت و اورجینال اهمیت ویژه‌ای دارد؛ از این رو - دومین چین ارزان ارومیه - کلیه خدمات و محصولات ارائه شده در کاربوی، دارای ضمانت است و - دومین چین ارزان ارومیه - شما می‌توانید با خیال راحت نسبت به دریافتِ خدمتِ با کیفیت، سفارش خود را ثبت نمایید.

نیروهای متخصص و حرفه‌ای: نیروهای کاربوی پیش از شروع به کار، آموزش‌های تخصصی می بینند و پس - دومین چین ارزان ارومیه - از دریافت گواهینامه، اجازه کار کسب می‌کنند. تمامی پرسنل کاربوی در استخدام شرکت هستند و علاوه بر ارائه خدمات فنی از نظر اجتماعی و اخلاقی بررسی می شوند تا با - دومین چین ارزان ارومیه - رفتار شایسته سبب جلب رضایت مخاطبین شوند. اگر برای یکبار از اپلیکیشن کاربوی استفاده نمایید متوجه رفتار حرفه‌ای کاربوی ها می‌شوید.

حفظ محیط زیست: با استفاده از انواع سرویس‌های کارواش کاربوی، به محیط زیست احترام می گذارید؛ زیرا در کارواش سبز (کارواش نانو) هیچ گونه مواد نفتی، اسیدی یا حلالی به کار نرفته است و به علت نداشتن آب کشی، مواد کفی و آلاینده ایجاد نمی شود و هیچ گونه زائده‌ای را وارد محیط زیست نمی‌کند.

 چگونه می توان از خدمات کاربوی استفاده کرد؟

استفاده از سرویس آنلاین کاربوی بسیار ساده است. اگر گوشی هوشمند ندارید کافیست به سایت کاربوی مراجعه نمایید و درخواست خود را از طریق وب سایت انجام دهید. اگر از کاربران موبایلی هستید - دومین چین ارزان ارومیه - می توانید اپلیکیشن کاربوی را از کافه بازار، گوگل پلی، سیب اپ و ... دریافت نمایید. نوع سرویس خود را انتخاب کنید. اطلاعات خودروی خود را وارد نمایید. موقعیت مکانی خود را بر روی نقشه ثبت کنید. تاریخ و زمان مورد نظر خود را وارد نمایید. نوع خدمت درخواستی خود را انتخاب کنید. نهایتا پس از مشاهده صورت حساب، سفارش خود را نهایی نمایید تا نیروهای کاربوی در - دومین چین ارزان ارومیه - مکان و زمان مشخص شده سرویس مورد نظر شما را انجام دهند.

 در حال حاضر خدمات تخصصی کاربوی چیست و چه خدماتی در ادامه اضافه می شود؟

کارواش سبز (کارواش - دومین چین ارزان ارومیه - نانو): کارواش سیار کاربوی با استفاده از - دومین چین ارزان ارومیه - به روزترین تکنولوژی‌های نانو، خودروی شما را بدون استفاده از قطره‌ای آب، درخشان‌تر و زیباتر از همیشه خواهد کرد. با استفاده از کاربوی دیگر در صف کارواش معطل نشده و انعام پرداخت نمی‌کنید و مهم‌تر از همه، بدنه خودروی شما از آسیب‌های ناشی از کارواش‌های - دومین چین ارزان ارومیه - سنتی و اتوماتیک (کارواش آب) در امان خواهد بود.

تعویض روغن: کاربوی انواع روغن موتورهای داخلی و خارجی باکیفیت و توصیه - دومین چین ارزان ارومیه - شده توسط سازنده خودرو را ارائه می‌کند. جالب است بدانید که برای ارائه سرویس تعویض روغن، کاربوی از کاور و ابزاری استفاده می‌کند که حتی یک قطره روغن، بر روی بدنه وکف محیط ریخته نشود!

تعویض لنت ترمز: کاربوی طیف متنوعی از لنت ترمزهای اصلی (Genuine Parts) و همچنین برندهای مطرح بازار را ارائه می‌کند.

تعویض باطری: کاربوی طیف متنوعی از برندهای باطری مطرح بازار را همراه با ضمانت ارائه می‌کند، همچنین در صورت تمایل باطری قدیمی شما را با قیمت مناسب از شما خریداری می‌کند تا با قیمت مناسب‌تر اقدام به تهیه باطری نمایید.

پنچرگیری تیوبلس: کاربوی پنچرگیری لاستیک های تیوبلس به همراه تنظیم باد را در زمان و مکان دلخواه انجام می‌دهد.

دومین چین ارزان ارومیه

۱۰ آذر سال ۹۶ رونمایی از برند کاربوی انجام شد - دومین چین ارزان ارومیه - که تا به امروز ماه به ماه خدمت جدیدی را - دومین چین ارزان ارومیه - در سرویس آنلاین خود اجرایی کردند. اینکه در ادامه چه سرویس‌هایی به مجموعه خدمات این اپلیکیشن اضافه می شود از سورپرایزهای مدیران کاربوی است که معمولا از طریق شبکه‌های اجتماعی خود (اینستاگرام و ... ) این موضوع را با طرح مسابقه و جوایز شگفت انگیز آشکار می‌کنند.

اینستاگرام کاربوی: @carboy.ir

تلگرام کاربوی: @car_boy

سایت کاربوی: https://carboy.ir


اولين صفحه   -  دامنه انگلستان ارزان ارومیه   -   ثبت دامنه انگلستان ارزان ارومیه   -   تمدید دامنه انگلستان ارزان ارومیه   -   قیمت دامنه انگلستان ارزان ارومیه   -   خرید دامنه انگلستان ارزان ارومیه   -   دومین انگلستان ارزان ارومیه   -   ثبت دومین انگلستان ارزان ارومیه   -   تمدید دومین انگلستان ارزان ارومیه   -   قیمت دومین انگلستان ارزان ارومیه   -   خرید دومین انگلستان ارزان ارومیه   -   دامین انگلستان ارزان ارومیه   -   ثبت دامین انگلستان ارزان ارومیه   -   تمدید دامین انگلستان ارزان ارومیه   -   قیمت دامین انگلستان ارزان ارومیه   -   خرید دامین انگلستان ارزان ارومیه   -   دامنه چین ارزان ارومیه   -   ثبت دامنه چین ارزان ارومیه   -   تمدید دامنه چین ارزان ارومیه   -   قیمت دامنه چین ارزان ارومیه   -   خرید دامنه چین ارزان ارومیه   -   دومین چین ارزان ارومیه   -   ثبت دومین چین ارزان ارومیه   -   تمدید دومین چین ارزان ارومیه   -   قیمت دومین چین ارزان ارومیه   -   خرید دومین چین ارزان ارومیه   -   دامین چین ارزان ارومیه   -   ثبت دامین چین ارزان ارومیه   -   تمدید دامین چین ارزان ارومیه   -   قیمت دامین چین ارزان ارومیه   -   خرید دامین چین ارزان ارومیه   -   دامنه بین المللی ارزان ارومیه   -   ثبت دامنه بین المللی ارزان ارومیه   -   تمدید دامنه بین المللی ارزان ارومیه   -   قیمت دامنه بین المللی ارزان ارومیه   -   خرید دامنه بین المللی ارزان ارومیه   -   دومین بین المللی ارزان ارومیه   -   ثبت دومین بین المللی ارزان ارومیه   -   تمدید دومین بین المللی ارزان ارومیه   -   قیمت دومین بین المللی ارزان ارومیه   -   خرید دومین بین المللی ارزان ارومیه   -   دامین بین المللی ارزان ارومیه   -  آخرين صفحه