دومین چین با تخفیف تبریز

خانه » دومین » دومین چین با تخفیف تبریز

دومین چین با تخفیف تبریز

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در تبریز تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 03891.html
آمازون روز گذشته با رونمایی دو سرویس مبتنی بر بلاک‌چین به‌ نام‌های AMB و QLDB به‌صورت رسمی وارد دنیای این فناوری کاربردی شد.
یکشنبه, ۱۱ آذر ۹۷ ساعت ۲۰:۴۵

آمازون با معرفی دو سرویس AMB و QLDB رسما وارد دنیای بلاک چین شد

آمازون روز گذشته با رونمایی دو سرویس مبتنی بر بلاک‌چین به‌ نام‌های AMB و QLDB به‌صورت رسمی وارد دنیای این فناوری کاربردی شد.

در پی انتشار پلتفرم توسعه‌ی بلاک‌چین IBM برای سرویس‌های - دومین چین با تخفیف تبریز - مبتنی بر وب آمازون (AWS)، ورود رسمی این غول آمریکایی را به دنیای بلاک‌چین می‌شد حدس زد؛ اما حال به‌صورت رسمی این موضوع تأیید شده است. شرکت Amazon با رونمایی دو سرویس مبتنی بر بلاک‌چین، به‌صورت رسمی حضورش را در دنیای این فناوری - دومین چین با تخفیف تبریز - اعلام کرد.

این دو سرویس جدید که از آن‌ها به نام‌های AMB (بلاک‌چینِ مدیریت‌شده‌ی آمازون) - دومین چین با تخفیف تبریز - و QLDB (دیتابیس دفترکل کوانتومی) یاد می‌شود، روز گذشته و در کنفرانس re:Invent 2018 رونمایی شدند. 

طبق اطلاعات یادشده - دومین چین با تخفیف تبریز - در وب‌سایت رسمی AMB، این پلتفرم درواقع قرار - دومین چین با تخفیف تبریز - است «سرویس کاملا مدیریت‌شده» را به کاربر ارائه دهد تا بتواند به‌راحتی «شبکه‌های مبتنی بر بلاک‌چین در مقیاس مختلف» را توسعه دهد. با شنیدن این - دومین چین با تخفیف تبریز - جمله ممکن است فکر کنید - دومین چین با تخفیف تبریز - سرویس AMB دقیقا همان چیزی است که امروزه Blockchain از آن بی‌بهره است و می‌‌تواند به‌دلایل زیادی پراهمیت باشد. باوجوداین بهتر است قبل از هر اظهارنظری، کمی به - دومین چین با تخفیف تبریز - این سرویس وقت دهیم تا ببینیم چه - دومین چین با تخفیف تبریز - عملکردی از خود برجای می‌گذارد. 

آمازون گفته سرویس AMB قرار است از فریم‌ورک متن‌باز هایپرلجر فابریک استفاده کند. - دومین چین با تخفیف تبریز - البته این موضوع چندان هم دورازانتظار نبود؛ چراکه همان‌طورکه پیش‌تر - دومین چین با تخفیف تبریز - گفتیم، آی‌بی‌ام به‌تازگی پلتفرم توسعه‌ی بلاک‌چین خود را برای سرویس‌های مبتنی بر وب آمازون منتشر کرده است. آمازون اعلام کرده در آینده‌ای نزدیک،‌ سرویس ای‌ام‌بی با اتریوم همگام‌سازی خواهد شد.

شایان ذکر است سرویس QLDB را نمی‌توان به‌معنای واقعی کلمه، سرویس مبتنی بر - دومین چین با تخفیف تبریز - بلاک‌چین مستقل به‌حساب آورد. QLDB درواقع یکی - دومین چین با تخفیف تبریز - از اجزای AMB به‌شمار می‌آید که وظیفه‌اش نگه‌داری تاریخچه‌ی تغییرات اعمال‌شده روی داده‌های این سرویس است. آمازون مدعی شده سرویس QLDB می‌تواند بسته - دومین چین با تخفیف تبریز - به وضعیت‌های مختلف و در مواقع نیاز، از ظرفیت بیشتری درمقایسه‌با حد معمول بهره‌مند شود. البته درصورت نیاز، حتی خلاف این وضعیت نیز ممکن است - دومین چین با تخفیف تبریز - و می‌توان ظرفیت آن را کمتر کرد.

علاقه‌مندان می‌توانند درخواست ثبت‌نام برای این دو سرویس را اینترنتی ثبت کنند؛ اما بهتر است به‌خاطر داشته باشند که AMB و QLDB فعلا به مرحله‌ی پایانی توسعه‌ی خود نرسیده‌اند و آنچه هم‌اکنون ارائه می‌دهند، بیشتر شبیه پیش‌نمایشی از سرویس اصلی است. درصورتی‌که - دومین چین با تخفیف تبریز - ثبت‌نام را آمازون تأیید کند، علاقه‌مندان - دومین چین با تخفیف تبریز - خواهند توانست شبکه‌ی مبتنی بر بلاک‌چین خود را تولید کنند. 


اولين صفحه   -  دامنه انگلستان با تخفیف تبریز   -   ثبت دامنه انگلستان با تخفیف تبریز   -   تمدید دامنه انگلستان با تخفیف تبریز   -   قیمت دامنه انگلستان با تخفیف تبریز   -   خرید دامنه انگلستان با تخفیف تبریز   -   دومین انگلستان با تخفیف تبریز   -   ثبت دومین انگلستان با تخفیف تبریز   -   تمدید دومین انگلستان با تخفیف تبریز   -   قیمت دومین انگلستان با تخفیف تبریز   -   خرید دومین انگلستان با تخفیف تبریز   -   دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   ثبت دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   تمدید دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   قیمت دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   خرید دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   دامنه چین با تخفیف تبریز   -   ثبت دامنه چین با تخفیف تبریز   -   تمدید دامنه چین با تخفیف تبریز   -   قیمت دامنه چین با تخفیف تبریز   -   خرید دامنه چین با تخفیف تبریز   -   دومین چین با تخفیف تبریز   -   ثبت دومین چین با تخفیف تبریز   -   تمدید دومین چین با تخفیف تبریز   -   قیمت دومین چین با تخفیف تبریز   -   خرید دومین چین با تخفیف تبریز   -   دامین چین با تخفیف تبریز   -   ثبت دامین چین با تخفیف تبریز   -   تمدید دامین چین با تخفیف تبریز   -   قیمت دامین چین با تخفیف تبریز   -   خرید دامین چین با تخفیف تبریز   -   دامنه بین المللی با تخفیف تبریز   -   ثبت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز   -   تمدید دامنه بین المللی با تخفیف تبریز   -   قیمت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز   -   خرید دامنه بین المللی با تخفیف تبریز   -   دومین بین المللی با تخفیف تبریز   -   ثبت دومین بین المللی با تخفیف تبریز   -   تمدید دومین بین المللی با تخفیف تبریز   -   قیمت دومین بین المللی با تخفیف تبریز   -   خرید دومین بین المللی با تخفیف تبریز   -   دامین بین المللی با تخفیف تبریز   -  آخرين صفحه