دومین چین کرج

خانه » دومین » دومین چین کرج

دومین چین کرج

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در کرج تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 02921.html
این روزها تب‌وتاب مسابقه‌های تلویزیونی داغ شده است. مسابقه‌هایی که اطلاعات عمومی مخاطبان خود را به چالش می‌کشند و بعضا جوایز وسوسه کننده‌ای را نیز برای برندگان در نظر می‌گیرند.
چهار شنبه, ۳ بهمن ۹۷ ساعت ۱۷:۰۰

مسابقه بزرگ گردشگر؛ رقیب جدید مسابقه برنده باش

این روزها تب‌وتاب مسابقه‌های تلویزیونی داغ شده است. مسابقه‌هایی که اطلاعات عمومی مخاطبان خود را به چالش می‌کشند و بعضا جوایز وسوسه کننده‌ای را نیز برای برندگان در نظر می‌گیرند.

دومین چین کرج

در میان این مسابقات گوناگون یک مسابقه اینترنتی این روزها بیشتر توجه مخاطبان را به خود جلب کرده، مسابقه بزرگ گردشگر! همان‌طور که از نامش - دومین چین کرج - پیداست، اطلاعات گردشگری مخاطبان را به چالش می‌کشد. عمده تفاوت این مسابقه با سایر مسابقات در این است که شانس، نقشی در برنده شدن در این مسابقه ندارد و همه افراد به سوالات یکسانی در طول مسابقه پاسخ می‌دهند. در نهایت افرادی که در زمان مسابقه سوالات بیشتر و سخت‌تری را پاسخ داده باشند امتیاز بیشتری را - دومین چین کرج - کسب خواهند کرد.

شرکت‌کنندگان برای شرکت در مسابقه صرفا کافی‌ است به آدرس اینترنتی مسابقه بزرگ گردشگر مراجعه کنند.

امتیاز - دومین چین کرج - شرکت‌‌کنندگان نیز به صورت آنلاین قابل مشاهده است و - دومین چین کرج - در انتهای هر فصل از مسابقه افرادی که بیشترین امتیاز را کسب کرده‌اند - دومین چین کرج - به ترتیب جوایز مسابقه را از آن خود خواهند کرد.

طراحان این مسابقه هدف از اجرای این رویداد را معرفی جاذبه‌های گردشگری ایران و آشتی ایرانیان با دیدنی‌های کشور خودشان اعلام کرده‌اند. کشوری که جزو ۱۰ کشور اول دنیا از نظر جاذبه‌های گردشگری و همچنین جزو ۵ کشور اول دنیا از نظر جاذبه‌های طبیعی است اما بسیاری از مردم کشور حتی نام برخی از این جاذبه‌های گردشگری را نشنیده‌اند.

فصل اول مسابقه گردشگر که از ابتدای بهمن آغاز شده - دومین چین کرج - تا انتهای فروردین - دومین چین کرج - ادامه خواهد داشت و برای نفرات برتر (اول تا پنجاه) جوایزی مانند جوایز نقدی ۸۰ میلیون ریالی تا تورهای مسافرتی رایگان در نظر گرفته شده است.

دومین چین کرج

تور کیش

جزیره کیش - دومین چین کرج - قطعا یکی از جاذبه‌های اصلی گردشگری کشور به حساب می‌آید. سواحل شنی و آب‌های شفاف مرجانی، آب و هوایی تمیز و فضایی آرام برای استراحت باعث شده این جزیره به یکی از اصلی‌ترین مقاصد گردشگری کشور تبدیل شود. یکی از جوایز مسابقه بزرگ گردشگر نیز تور کیش درنظر گرفته شده تا شرکت‌کنندگان بتوانند از این جزیره زیبا بازدید کنند.

تور استانبول

استانبول شهر مساجد باشکوه با معماری خاص خودش، شهری که به دو بخش آسیایی و اروپایی تقسیم شده است. بی‌سبب نیست که استانبول را پلی میان دو قاره می‌نامند. شهری با تلفیقی از المان‌های مذهبی، سنتی و - دومین چین کرج - توام با ظاهری به روز و شکیل که هر گردشگری تمایل دارد از این شهر بازدید کند. تور استانبول نیز به عنوان یکی از جوایز مسابقه بزرگ گردشگر در نظر گرفته شده است.

تور دبی:

دبی یکی از مقاصد گردشگری گرمسیری‌ شهری که با توجه - دومین چین کرج - به نزدیکی به کشورمان ایران معمولا به عنوان یک مقصد سفر اقتصادی مورد استقبال ایرانیان واقع شده است.

این شهر سرشار از بیابان‌های وسیع و زیبا است که امروزه - دومین چین کرج - با وجود ساختمان‌های - دومین چین کرج - مرتفع، معماری مدرن و مراکز خرید مجلل، به یکی - دومین چین کرج - از امیرنشینان - دومین چین کرج - مهم، و بندری برای تجارت و گردشگری تبدیل شده است.

تور دبی هم به - دومین چین کرج - عنوان یکی دیگر از جوایز مسابقه بزرگ گردشگر برای برندگان مسابقه در نظر گرفته شده است.


اولين صفحه   -  دامین انگلستان کرج   -   ثبت دامین انگلستان کرج   -   تمدید دامین انگلستان کرج   -   انتقال دامین انگلستان کرج   -   نحوه انتقال دامین انگلستان کرج   -   مالکیت دامین انگلستان کرج   -   انتقال مالکیت دامین انگلستان کرج   -   قیمت دامین انگلستان کرج   -   خرید دامین انگلستان کرج   -   قوانین دامین انگلستان کرج   -   دامنه چین کرج   -   ثبت دامنه چین کرج   -   تمدید دامنه چین کرج   -   انتقال دامنه چین کرج   -   نحوه انتقال دامنه چین کرج   -   مالکیت دامنه چین کرج   -   انتقال مالکیت دامنه چین کرج   -   قیمت دامنه چین کرج   -   خرید دامنه چین کرج   -   قوانین دامنه چین کرج   -   دومین چین کرج   -   ثبت دومین چین کرج   -   تمدید دومین چین کرج   -   انتقال دومین چین کرج   -   نحوه انتقال دومین چین کرج   -   مالکیت دومین چین کرج   -   انتقال مالکیت دومین چین کرج   -   قیمت دومین چین کرج   -   خرید دومین چین کرج   -   قوانین دومین چین کرج   -   دامین چین کرج   -   ثبت دامین چین کرج   -   تمدید دامین چین کرج   -   انتقال دامین چین کرج   -   نحوه انتقال دامین چین کرج   -   مالکیت دامین چین کرج   -   انتقال مالکیت دامین چین کرج   -   قیمت دامین چین کرج   -   خرید دامین چین کرج   -   قوانین دامین چین کرج   -   دامنه بین المللی کرج   -  آخرين صفحه