دومین کام با تخفیف ساری

خانه » دومین » دومین کام با تخفیف ساری

دومین کام با تخفیف ساری

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در ساری تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 16656.html
پنجشنبه, ۵ اسفند ۹۵ ساعت ۱۶:۱۵

با اس اس دی های اکسترنال جدید ای دیتا آشنا شوید

شاید - دومین کام با تخفیف ساری - اکثر شما تاکنون از هارددیسک‌های اکسترنال استفاده کرده باشید. حافظه‌ی ذخیره‌سازی مفید و کارآمدی که جابجایی اطلاعات درحجم‌های زیاد را برای ما میسر کرده و تا کنون بی‌رقیب و بی‌همتا یکه تاز بازار تجهیزات ذخیره‌سازی اکسترنال بود! اما مدتی است که رقیبی جدید برایش پیدا شده است. با روی کار - دومین کام با تخفیف ساری - آمدن اس‌اس‌دی‌ها با - دومین کام با تخفیف ساری - ساختار NAND Flash و جانشینی آن‌ها به جای - دومین کام با تخفیف ساری - هارددیسک‌های داخلی سیستم‌های رومیزی و لپ‌تاپ‌ها، - دومین کام با تخفیف ساری - کم کم - دومین کام با تخفیف ساری - شاهد حضور این نوع تجهیزات ذخیره‌سازی به صورت اکسترنال نیز هستیم. حضوری که دنیای ذخیره‌سازهای اکسترنال را دگرگون کرده است. - دومین کام با تخفیف ساری - در ادامه با - دومین کام با تخفیف ساری - ما همراه باشید تا با جدیدترین محصول شرکتِ پرچمدارِ تولید و عرضه اس‌اس‌دی‌های اکسترنال، ای‌دیتا بیشتر آشنا شویم.

اخیرا ای‌دیتا با توجه به نیاز بازار و پررنگ شدن نقش اس‌اس‌دی در بالا - دومین کام با تخفیف ساری - بردن - دومین کام با تخفیف ساری - چندین درصدی نرخ سرعت انتقال داده‌ها، درایو‌های اس‌اس‌دی اکسترنال خود را معرفی کرد. SV620H با قیمتی مقرون به صرفه با رابط USB 3.0 مناسب برای اکثر سلیقه‌هاست. SC660H با طراحی شیک و ضخامت تنها ۹ میلی‌متر مناسب خوش‌سلیقه‌هاست. در نهایت SE730 ای‌دیتا با - دومین کام با تخفیف ساری - اندازه‌ی کوچک (به کوچکی قوطی کبریت و تنها ۳۳ گرم!)، رابط USB 3.1 نسل دوم و سرعت انتقال تا ۵۰۰ مگابایت بر ثانیه، مناسب عاشقان تکنولوژی و گجت‌های خاص است.

دومین کام با تخفیف ساری

اما جدیدترین محصول ای‌دیتا در این حوزه SD700 می‌باشد که به تازگی معرفی شده است. SD700 در ظرفیت‌های 256GB، 512GB و 1TB عرضه می‌شود که با توجه به قیمت نسبتا - دومین کام با تخفیف ساری - بالایی که اس‌اس‌دی‌های اکسترنال نسبت به هارددیسک‌های اکسترنال دارند، تنوع ظرفیت قابل قبولی به حساب می‌آید. اولین تغییری که وقتی یک اس‌اس‌دی اکسترنال را در دست می‌گیرید نسبت با هارددرایو متوجه آن می‌شوید، وزن بسیار پایین آن است. این - دومین کام با تخفیف ساری - محصول با وزن - دومین کام با تخفیف ساری - تنها ۱۰۰ گرم و ابعاد کوچک، جابجایی و حمل آن را بسیار آسان می‌کند. SD700 از رابط USB - دومین کام با تخفیف ساری - 3.1 Gen1 استفاده می‌کند که باعث می‌شود با - دومین کام با تخفیف ساری - تعداد زیادی از سیستم‌ها - دومین کام با تخفیف ساری - و دستگاه‌ها اعم از انواع لپ‌تاپ‌ها، - دومین کام با تخفیف ساری - سیستم‌های رومیزی، گوشی‌های هوشمند و دستگاه‌های ضبط و پخش سازگار باشد و سرعت انتقالی تا ۴۴۰ مگابایت بر ثانیه را در اختیار مصرف کننده قرار دهد.

دومین کام با تخفیف ساری

در کنار سایر قابلیت‌هایی که این محصول - دومین کام با تخفیف ساری - دارد، مقاومت آن در برابر ضربه، آب و گردوغبار نیز جلب توجه می‌کند. با استاندارد IP68 که این محصول دارد، می‌تواند در عمق ۱.۵ متری آب به مدت ۳۰ دقیقه بدون هیچ مشکلی مقاومت کند. همچنین  با توجه به این استاندارد، مقاومت در برابر گردوغبار را نیز در - دومین کام با تخفیف ساری - بالاترین حد ممکن را در SD700 مشاهده می‌کنیم (قابل توجه شهروندان استان خوزستان که از گردوغبار در آسمان شهرشان رنج می‌برند!). از لحاظ مقاومت در برابر ضربه - دومین کام با تخفیف ساری - استاندارد نظامی MIL-STD 810G 516.6 گواهی محکم برای مقاومت آن است. SD700 در برابر سقوط از ارتفاع ۱.۲۲ متری در تمام جهات کاملا مقاوم است. همچنین در هنگام کار کردن با دستگاه نیز اگر ضربه‌ای معادل به آن وارد شود، میزان مقاومت آن تغییری نمی‌کند. پوشش سیلیکونی مقاومی که دور محصول را در بر گرفته است باعث می‌شود تا این ضربات آسیبی به بدنه محصول وارد نکند و از لحاظ ظاهری نیز خدشه‌ای به آن وارد نشود.

اس‌اس‌دی به کار رفته در SD700 از ساختار جدید NAND Flashها یعنی 3D NAND استفاده می‌کند که باعث دوام بالاتر، کارایی - دومین کام با تخفیف ساری - بیشتر و ظرفیت بالاتر می‌شود. همچنین مصرف بسیار پایین انرژی نیز از دیگر نکات مثبت این - دومین کام با تخفیف ساری - اس‌اس‌دی اکسترنال با ساختار 3D NAND Flash است.

SD700 در دو رنگ مشکی و زرد با 3-سال گارانتی تعویض شرکت آونگ، نماینده انحصاری محصولات ای‌دیتا در ایران عرضه می‌شود.


اولين صفحه   -  دامنه ir با تخفیف ساری   -   ثبت دامنه ir با تخفیف ساری   -   تمدید دامنه ir با تخفیف ساری   -   قیمت دامنه ir با تخفیف ساری   -   خرید دامنه ir با تخفیف ساری   -   دومین ir با تخفیف ساری   -   ثبت دومین ir با تخفیف ساری   -   تمدید دومین ir با تخفیف ساری   -   قیمت دومین ir با تخفیف ساری   -   خرید دومین ir با تخفیف ساری   -   دامین ir با تخفیف ساری   -   ثبت دامین ir با تخفیف ساری   -   تمدید دامین ir با تخفیف ساری   -   قیمت دامین ir با تخفیف ساری   -   خرید دامین ir با تخفیف ساری   -   دامنه کام با تخفیف ساری   -   ثبت دامنه کام با تخفیف ساری   -   تمدید دامنه کام با تخفیف ساری   -   قیمت دامنه کام با تخفیف ساری   -   خرید دامنه کام با تخفیف ساری   -   دومین کام با تخفیف ساری   -   ثبت دومین کام با تخفیف ساری   -   تمدید دومین کام با تخفیف ساری   -   قیمت دومین کام با تخفیف ساری   -   خرید دومین کام با تخفیف ساری   -   دامین کام با تخفیف ساری   -   ثبت دامین کام با تخفیف ساری   -   تمدید دامین کام با تخفیف ساری   -   قیمت دامین کام با تخفیف ساری   -   خرید دامین کام با تخفیف ساری   -   دامنه دات کام با تخفیف ساری   -   ثبت دامنه دات کام با تخفیف ساری   -   تمدید دامنه دات کام با تخفیف ساری   -   قیمت دامنه دات کام با تخفیف ساری   -   خرید دامنه دات کام با تخفیف ساری   -   دومین دات کام با تخفیف ساری   -   ثبت دومین دات کام با تخفیف ساری   -   تمدید دومین دات کام با تخفیف ساری   -   قیمت دومین دات کام با تخفیف ساری   -   خرید دومین دات کام با تخفیف ساری   -   دامین دات کام با تخفیف ساری   -  آخرين صفحه