دومین کام با تخفیف شیراز

خانه » دومین » دومین کام با تخفیف شیراز

دومین کام با تخفیف شیراز

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در شیراز تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 04506.html
رئیس سازمان نقشه‌برداری، از آغاز به کار استارتاپ‌های ایرانی خبر داده است که طی یک یا دو سال آینده، اپلیکیشن جامع نقشه‌خوانی و جایگزینی برای گوگل‌مپ ارائه می‌دهند.
یکشنبه, ۶ آبان ۹۷ ساعت ۱۵:۳۰

گوگل مپ ایرانی در آینده نزدیک ارائه می‌شود

رئیس سازمان نقشه‌برداری، از آغاز به کار استارتاپ‌های ایرانی خبر داده است که طی یک یا دو سال آینده، اپلیکیشن جامع نقشه‌خوانی و جایگزینی برای گوگل‌مپ ارائه می‌دهند.

به‌گفته‌ی رئیس سازمان نقشه‌برداری، چند استارتاپ ایرانی کار مقدمات - دومین کام با تخفیف شیراز - ساخت اپلیکیشن جایگزینی برای گوگل مپ را آغاز کرده‌اند؛ که پیش‌بینی می‌شود طی یک یا دو سال آینده آماده‌ی بهره‌برداری باشد.

 مسعود شفیعی، رئیس سازمان نقشه‌برداری کل کشور در گفتگو با خبرنگار - دومین کام با تخفیف شیراز - ایسنا اظهار کرد تاکنون از مناطق - دومین کام با تخفیف شیراز - وسیعی از کشور عکس‌برداری شده و سازمان نقشه‌برداری با تولید داده‌ی مکان‌محور و نقشه‎های آبی، زمینی و هوایی می‎تواند زمینه را برای تولید نسخه‌ی ایرانی و جایگزین google map و google earth مهیا سازد. او همچنین با تأکید بر وجود نسخه‌ی بومی چنین - دومین کام با تخفیف شیراز - برنامه‌هایی افزود:

بیش از ۸۰ درصد برنامه‎ها و شبکه‌های مجازی اینترنتی، بر اساس داده‎های مکانی کار می‌کنند که این امر، لزوم ایجاد بستری بومی برای تولید داده‌های مکانی را دو - دومین کام با تخفیف شیراز - چندان - دومین کام با تخفیف شیراز - می‌کند.

شرکت‌هایی که داده‌های مکانی‌شان را در اختیار ما می‌گذارند، می‌توانند در هر زمانی از گذاشتن این - دومین کام با تخفیف شیراز - اطلاعات در  اختیار - دومین کام با تخفیف شیراز - ما خودداری - دومین کام با تخفیف شیراز - کنند و از طرفی معلوم نیست از اطلاعاتی که در اثر دادوستد داده‌های مکان‌محور به‌دست می‌آورند چه استفاده‌هایی می‌کنند؛ که این دو نکته نیز دلیل مهمی برای تولید برنامه‌های مشابه و داخلی و کسب استقلال در این حوزه است.

به‌گفته‌ی رئیس سازمان نقشه‌برداری، نقشه‌های شمال کشور و دریای خزر را روسی‌ها و نقشه‌ی خلیج فارس را انگلیسی‌ها تولید می‌کردند. پس از ۵۰ سال و برای نخستین بار نقشه‌های دریایی خلیج فارس با همین نام، توسط این سازمان با استانداردهای بین‌المللی، تولید و در سطح جهانی منتشر شده - دومین کام با تخفیف شیراز - است. وی در خصوص - دومین کام با تخفیف شیراز - اهمیت داده‌های مکانی در امنیت کشور و دسترسی کشورهای دیگر به این داده‌های جغرافیایی گفت:

هم‌اکنون برای کشور، این دسترسی‌ها دوسویه است و ما نیز با دقتی زیر یک متر می‌توانیم از هر جایی، داده‌های ماهواره‌ای مکانی داشته باشیم.

او همچنین در مورد آینده‌ی استان قم و شرایط زیست‌محیطی آن در اثر فرونشست زمین افزود:

با وجود بحران آب و فرونشست‌های قابل‌توجه تا ۱۸ سانتی‌متر در سال، در بخش‌هایی از استان قم که - دومین کام با تخفیف شیراز - در اثر برداشت‌های بی‌رویه‌ی آب‌های زیرزمینی است، با قاطعیت - دومین کام با تخفیف شیراز - می‌توان گفت که - دومین کام با تخفیف شیراز - خطری این استان را از لحاظ فرونشست‌ها تهدید نمی‌کند.

از آنجایی که گوگل برخی سرویس نقشه‌ی خود را برای کاربران ایرانی قطع کرده، بهترین راه استفاده از خدمات بومی است که بتواند - دومین کام با تخفیف شیراز - امکانات مشابهی را ارائه دهد. - دومین کام با تخفیف شیراز - حال باید دید آیا اپلیکیشن‌های بومی می‌توانند از نظر دقت و سرعت عملکردی مشابه اپلیکشن‌های خارجی داشته باشند یا خیر.

 


اولين صفحه   -  دامنه ir با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه ir با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه ir با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه ir با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه ir با تخفیف شیراز   -   دومین ir با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین ir با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین ir با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین ir با تخفیف شیراز   -   خرید دومین ir با تخفیف شیراز   -   دامین ir با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین ir با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین ir با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین ir با تخفیف شیراز   -   خرید دامین ir با تخفیف شیراز   -   دامنه کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه کام با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه کام با تخفیف شیراز   -   دومین کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین کام با تخفیف شیراز   -   خرید دومین کام با تخفیف شیراز   -   دامین کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین کام با تخفیف شیراز   -   خرید دامین کام با تخفیف شیراز   -   دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   دومین دات کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین دات کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین دات کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین دات کام با تخفیف شیراز   -   خرید دومین دات کام با تخفیف شیراز   -   دامین دات کام با تخفیف شیراز   -  آخرين صفحه