دومین کام با تخفیف کرج

خانه » دومین » دومین کام با تخفیف کرج

دومین کام با تخفیف کرج

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در کرج تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 03156.html
 Intuition Robots اقدام به معرفی یک ربات با ظاهری متفاوت کرده که می‌‌تواند به سالمندان در امور روزمره‌شان کمک کند.
چهار شنبه, ۱۹ دی ۹۷ ساعت ۱۷:۱۲

ElliQ: رباتی همدم برای سالمندان تنها

 Intuition Robots اقدام به معرفی یک ربات با ظاهری متفاوت کرده که می‌‌تواند به سالمندان در امور روزمره‌شان کمک کند.

ElliQ رباتی شبیه برخی از شخصیت‌‌های کمپانی پیکسار است. هوش مصنوعی به‌‌کاررفته در آن در سطح بسیار بالایی است؛ ولی درواقع ظاهر آن عمدا به‌‌گونه‌‌ای طراحی شده - دومین کام با تخفیف کرج - که شباهت زیادی به یک ربات نداشته باشد. قرار است این ربات ظاهری دوستانه داشته باشد و یک شخصیت مختص‌‌به‌خود را به نمایش بگذارد. کم‌‌وبیش می‌‌توان گفت الی‌کیو به‌نوعی یک نمایشگر هوشمند است که دربرابر فرمان‌های صوتی واکنش نشان می‌‌دهد و همچنین مجهز به دوربینی است که می‌توانید از آن برای برقراری تماس‌های ویدئویی استفاده کنید و در عین حال، مخاطب خود را روی نمایشگر تبلت ببینید.

ما پیش‌‌تر نیز شاهد محصولاتی نظیر Amazon Echo Show (با قیمت ۲۳۰ دلار) و Google Home Hub (با قیمت ۹۹ دلار) از شرکت‌‌های آمازون و گوگل بوده‌‌ایم؛ اما - دومین کام با تخفیف کرج - الی‌کیو به ویژگی‌‌های تازه‌‌ای نظیر حسگر کنترل کیفیت هوا و دما نیز تجهیز شده است. به‌‌علاوه شما می‌‌توانید به‌‌آسانی صفحه‌‌ی لمسی را از دستگاه جدا کنید و از آن به‌‌عنوان یک تبلت استفاده کنید. این - دومین کام با تخفیف کرج - دستگاه حاصل طراحی شرکت فیوزپروجکت به‌‌همراه سیستم صوتی ساخته‌‌شده توسط شرکت هارمن کاردون است. الی‌کیو از دوربین‌هایی مجهز به فناوری بینایی رایانه‌‌ای برای - دومین کام با تخفیف کرج - یادگیری محیط اطراف - دومین کام با تخفیف کرج - خود استفاده می‌کند. هدف نهایی از این پروژه کمک به استقلال سالمندان و برطرف کردن احساس تنهایی در زندگی این افراد عنوان شده است.

دومین کام با تخفیف کرج

این سومین سال متوالی است که استارتاپ Intuition Robots اقدام به معرفی این محصول در رویدادهای CES می‌‌کند؛ اما این - دومین کام با تخفیف کرج - بار به نظر می‌‌رسد که محصول واقعاً آماده‌‌ی عرضه به بازار است. - دومین کام با تخفیف کرج - پس از یک سال عرضه‌‌ی آزمایشی محصول در منطقه‌‌ی خلیج سان‌فرانسیسکو، این شرکت آماده می‌‌شود سفارش‌‌گیری محصول را آغاز - دومین کام با تخفیف کرج - کند و انتظار می‌‌رود تا اواسط سال عملاً در دسترس عموم قرار گیرد.

یک همدم از جنس ربات

هدف شرکت Intuition Robots بیشتر تمرکز بر فناوری‌‌های مبتنی بر مصاحبت اجتماعی است. به این منظور، الی‌کیو به فرمان‌‌های صوتی پاسخ می‌دهد و نیز هشدارها و  توصیه‌‌های لازم را به کاربر اعلان می‌کند. این ربات برای قشر سالخورده طراحی شده است؛ - دومین کام با تخفیف کرج - در این میان، بستگان کاربر نیز می‌توانند شرایط - دومین کام با تخفیف کرج - منزل سالمند - دومین کام با تخفیف کرج - را رصد کنند و مطمئن شوند همه‌‌چیز مطابق میل پیش می‌‌رود.

الی‌کیو می‌تواند به کاربر توصیه کند که مثلاً به پیاده‌‌روی برود یا زمان مصرف داروها را - دومین کام با تخفیف کرج - به وی یادآوری کند. این گجت امکان همگام‌‌سازی با پلتفرم‌‌های مختلف پیام‌‌رسانی و شبکه‌‌های اجتماعی را نیز داراست. بنابراین با کمک چنین رباتی، احتمالاً مادربزرگ شما نیز خواهد توانست بدون دردسر و تقلای بیش‌ازحد، متون و تصاویر دلخواه خود را ارسال کند.

دومین کام با تخفیف کرج

هزینه‌ی سنگین

چنانچه الی‌کیو بتواند توازنی صحیح میان پاسخگویی و اعلانات خود برقرار کند، شاید بتوان گفت همه‌‌چیز عالی پیش رفته - دومین کام با تخفیف کرج - است. با این حال، هنوز هم یک مورد آزاردهنده وجود دارد و - دومین کام با تخفیف کرج - آن قیمت این دستگاه است. قیمت الی‌کیو ۱۴۹۹ دلار است و انتظار می‌رود که هزینه‌‌ی ماهیانه‌‌ای به مبلغ ۵۰ دلار به‌‌عنوان حق اشتراک نیز در نظر گرفته شود. در صورت سفارش محصول، یک سال خدمات رایگان ارائه خواهد شد؛ اما به نظر می‌رسد که - دومین کام با تخفیف کرج - هنوز هزینه‌‌ی جاری و قیمت اولیه‌‌ی دستگاه - دومین کام با تخفیف کرج - کمی - دومین کام با تخفیف کرج - بالا باشد.

این هزینه زمانی به چشم می‌‌آید که آن - دومین کام با تخفیف کرج - را با قیمت ۲۳۰ و ۹۹ دلاری محصولات آمازون و گوگل مقایسه کنیم؛ به‌‌خصوص اینکه برای این رقبا هیچ‌‌گونه حق اشتراکی نیز اختصاص نیافته است. مسلماً الی‌کیو قابلیت‌‌هایی بالاتر نسبت به رقبای خود دارد؛ قابلیت‌‌هایی - دومین کام با تخفیف کرج - نظیر توانایی یادگیری با کمک بینایی رایانه‌‌ای یا امکان اطلاع‌‌رسانی به بستگان در شرایط غیرعادی؛ اما هنوز هم بحث هزینه، احتمالاً بزرگ‌‌ترین چالش پیش روست.

با این حال، اگر همه مشخصه‌های الی‌کیو همان‌‌طور که سازنده ادعا می‌‌کند، به‌خوبی - دومین کام با تخفیف کرج - کار کنند و این ربات واقعاً بتواند به کاهش تنهایی و حفظ سلامت یکی از عزیزان خانواده کمک کند، شاید بتوان از - دومین کام با تخفیف کرج - برچسب قیمت بالای آن چشم‌‌پوشی کرد؛ اما اگر از لحاظ کارکردی، این دستگاه قرار است تفاوت چندانی با یک نمایشگر هوشمند به‌‌‌‌انضمام چند حسگر بلااستفاده نداشته باشد، احتمالاً باید پیش از خرید آن کمی تأمل کرد.

دومین کام با تخفیف کرج

  

برای مشاهده کلیه اخبار و مقالات و تماشای ویدیوهای مرتبط با نمایشگاه به صفحه - دومین کام با تخفیف کرج - اختصاصی CES 2019 مراجعه کنید.

منبع cnet

از سراسر وب

- دومین کام با تخفیف کرج -
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید


اولين صفحه   -  دامنه ir با تخفیف کرج   -   ثبت دامنه ir با تخفیف کرج   -   تمدید دامنه ir با تخفیف کرج   -   قیمت دامنه ir با تخفیف کرج   -   خرید دامنه ir با تخفیف کرج   -   دومین ir با تخفیف کرج   -   ثبت دومین ir با تخفیف کرج   -   تمدید دومین ir با تخفیف کرج   -   قیمت دومین ir با تخفیف کرج   -   خرید دومین ir با تخفیف کرج   -   دامین ir با تخفیف کرج   -   ثبت دامین ir با تخفیف کرج   -   تمدید دامین ir با تخفیف کرج   -   قیمت دامین ir با تخفیف کرج   -   خرید دامین ir با تخفیف کرج   -   دامنه کام با تخفیف کرج   -   ثبت دامنه کام با تخفیف کرج   -   تمدید دامنه کام با تخفیف کرج   -   قیمت دامنه کام با تخفیف کرج   -   خرید دامنه کام با تخفیف کرج   -   دومین کام با تخفیف کرج   -   ثبت دومین کام با تخفیف کرج   -   تمدید دومین کام با تخفیف کرج   -   قیمت دومین کام با تخفیف کرج   -   خرید دومین کام با تخفیف کرج   -   دامین کام با تخفیف کرج   -   ثبت دامین کام با تخفیف کرج   -   تمدید دامین کام با تخفیف کرج   -   قیمت دامین کام با تخفیف کرج   -   خرید دامین کام با تخفیف کرج   -   دامنه دات کام با تخفیف کرج   -   ثبت دامنه دات کام با تخفیف کرج   -   تمدید دامنه دات کام با تخفیف کرج   -   قیمت دامنه دات کام با تخفیف کرج   -   خرید دامنه دات کام با تخفیف کرج   -   دومین دات کام با تخفیف کرج   -   ثبت دومین دات کام با تخفیف کرج   -   تمدید دومین دات کام با تخفیف کرج   -   قیمت دومین دات کام با تخفیف کرج   -   خرید دومین دات کام با تخفیف کرج   -   دامین دات کام با تخفیف کرج   -  آخرين صفحه