دومین com با تخفیف شیراز

خانه » دومین » دومین com با تخفیف شیراز

دومین com با تخفیف شیراز

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در شیراز تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 04536.html
روز گذشته، توییتر گزارش مالی مربوط به سه ماهه‌ی سوم سال ۲۰۱۸ را منتشر کرد که نشان از عملکردی فراتر از پیش‌بینی‌ها برای این کمپانی دارد. 
جمعه, ۴ آبان ۹۷ ساعت ۱۷:۰۱

عملکرد فراتر از پیش بینی توییتر با انتشار گزارش مالی تابستان ۲۰۱۸

روز گذشته، توییتر گزارش مالی مربوط به سه ماهه‌ی سوم سال ۲۰۱۸ را منتشر کرد که نشان از عملکردی فراتر از پیش‌بینی‌ها برای این کمپانی دارد. 

توییتر، اکنون جزو ۱۰ شبکه‌ی اجتماعی برتر جهان به‌شمار می‌رود که ۳۲۶ میلیون کاربر فعال ماهانه دارد. در - دومین com با تخفیف شیراز - سال‌های گذشته، - دومین com با تخفیف شیراز - توییتر همواره عملکرد مالی ضعیفی داشته - دومین com با تخفیف شیراز - است؛ اما گزارش مالی اخیر این شرکت نشان می‌دهد که برخلاف پیش‌بینی کارشناسان، آمارهای مالی این شرکت همگی رشد بسیار خوبی داشته‌اند. با توجه - دومین com با تخفیف شیراز - به اطلاعات ارائه شده از سوی توییتر، این شرکت توانسته در سه ماه اخیر ۷۵۸ - دومین com با تخفیف شیراز - میلیون دلار درآمد کسب کند که نسبت به مدت مشابه سال قبل، حدود ۲۹ درصد رشد داشته است. در این - دومین com با تخفیف شیراز - گزارش مالی آمده است که میزان درآمد حاصل از هر سهم نیز به ۲۱ سنت رسیده است.

کارشناسان وال استریت پیش‌بینی کرده بودند که درآمد توییتر در سه ماه اخیر، به ۷۰۳ میلیون دلار می‌رسد و درآمد حاصل از هر سهم نیز ۱۴ سنت خواهد بود. توییتر اعلام کرده است که درآمد حاصل از تبلیغات ۲۹ درصد افزایش یافته و به ۶۵۰ میلیون دلار رسیده است؛ همچنین میزان تعامل کاربران با تبلیغات منتشر شده در تایم‌لاین توییتر، نسبت به مدت مشابه سال قبل ۵۰ درصد افزایش یافته است. با این‌حال، تعداد کاربران فعال ماهانه‌ی توییتر، به ۳۳۰ میلیون - دومین com با تخفیف شیراز - نفر نرسیده و اکنون ۳۲۶ میلیون نفر است. البته این آمار نسبت به مدت مشابه - دومین com با تخفیف شیراز - سال قبل نیز افت داشته است؛ زیرا سال گذشته، توییتر ۳۳۵ میلیون کاربر فعال ماهانه داشت.

جک دورسی، مدیرعامل توییتر، - دومین com با تخفیف شیراز - می‌گوید که آمارها به تدریج بهبود خواهند - دومین com با تخفیف شیراز - یافت؛ اما طی ماه‌های گذشته، عواملی بوده‌اند که بر رشد منفی کاربران فعال ماهانه‌ی توییتر تأثیرگذار بوده‌اند. وی بر - دومین com با تخفیف شیراز - این باور است که عواملی همچون قوانین اروپا در زمینه‌ی - دومین com با تخفیف شیراز - حریم شخصی، تصمیمات خود شرکت در زمینه‌ی کیفی و همچنین یکسری تغییرات که در توییتر اعمال شدند، باعث ریزش کاربران و بسته شدن برخی اکانت‌ها شدند. جک دورسی می‌گوید که تمرکز توییتر، بر سلامت جامعه‌ی کاربری و افزایش کیفیت است و نمی‌خواهد به هر قیمتی آمارهای خود را افزایش دهد.

دومین com با تخفیف شیراز

جک دورسی در ادامه‌ی سخنان خود گفت:

«ما تصمیماتی را اتخاذ کردیم و در این راه نیز تلاش - دومین com با تخفیف شیراز - کردیم و توانستیم توییتر را از نظر محتوا، سالم‌تر کنیم و این شبکه‌ی اجتماعی را به یک سرویس روزمره تبدیل کرده‌ایم و به این تلاش‌ها ادامه خواهیم داد. ما مدتی است که تمرکز خود را روی شناسایی و حذف اکانت‌های جعلی و اسپم گذاشته‌ایم و این روند تا این‌جا، بسیار خوب پیش رفته است. ما اکنون می‌توانیم اکانت‌های مشکوک را هنگام ثبت‌نام در توییتر شناسایی کرده و حذف کنیم. ما همواره به - دومین com با تخفیف شیراز - ارائه‌ی به‌روزرسانی‌ها - دومین com با تخفیف شیراز - ادامه می‌دهیم تا بتوانیم - دومین com با تخفیف شیراز - دنبال‌ کردن رویدادها و اخبار مهم را برای کاربران ساده‌تر کنیم. ما در زیرساخت‌های خود، قابلیتی را اضافه کرده‌ایم تا کاربران آمریکایی بتوانند رویدادهای تلویزیونی و اخبار مرتبط با آن‌ها را از طریق توییتر پیگیری کرده و درباره‌ی آن‌ها با سایر کاربران به بحث و گفت‌وگو بپردازند. آمارهای این فصل مالی نشان دادند که تصمیمات ما در زمینه‌ی سالم‌تر کردن جامعه‌ی توییتر در - دومین com با تخفیف شیراز - بلندمدت، به خوبی جواب داده‌اند و باز هم شاهد افزایش جامعه‌ی کاربران واقعی توییتر خواهیم بود.»

تا به امروز، انتقادات زیادی به توییتر وارد شده است؛ زیرا تعداد کاربران جعلی - دومین com با تخفیف شیراز - توییتر بسیار بیشتر از سایر شبکه‌های اجتماعی است و همین موضوع - دومین com با تخفیف شیراز - باعث وقوع جرم می‌شود. توییتر در ماه‌های گذشته، فعالیت کاربران - دومین com با تخفیف شیراز - خود را به شکلی سخت‌گیرانه‌تر تحت - دومین com با تخفیف شیراز - نظر گرفته است و اکانت‌های مشکوک را می‌بندد تا زمانی که صاحب اکانت، تأیید هویت شود. کاربران اعلام کرده‌اند حتی با وجود تأیید هویت، باز هم اکانت آن‌ها بسته شده است که همین موضوع نشان می‌دهد توییتر روی کاربرانی که پیش‌تر نیز مشکوک بوده‌اند، حساسیت دارد.

توییتر می‌گوید که تعداد کاربران فعال روزانه‌ی این شبکه‌ی اجتماعی، نسبت به مدت مشابه سال قبل ۹ درصد افزایش یافته است و همین روند در آینده نیز افزایش خواهد یافت تا به عنوان ملاکی برای رشد این شبکه‌ی اجتماعی مورد استفاده قرار گیرد و نقش کاربران فعال ماهانه، - دومین com با تخفیف شیراز - کم‌رنگ‌تر می‌شود.


اولين صفحه   -  دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   دومین دات کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین دات کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین دات کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین دات کام با تخفیف شیراز   -   خرید دومین دات کام با تخفیف شیراز   -   دامین دات کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین دات کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین دات کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین دات کام با تخفیف شیراز   -   خرید دامین دات کام با تخفیف شیراز   -   دامنه com با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه com با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه com با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه com با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه com با تخفیف شیراز   -   دومین com با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین com با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین com با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین com با تخفیف شیراز   -   خرید دومین com با تخفیف شیراز   -   دامین com با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین com با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین com با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین com با تخفیف شیراز   -   خرید دامین com با تخفیف شیراز   -   دامنه انگلستان با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه انگلستان با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه انگلستان با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه انگلستان با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه انگلستان با تخفیف شیراز   -   دومین انگلستان با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین انگلستان با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین انگلستان با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین انگلستان با تخفیف شیراز   -   خرید دومین انگلستان با تخفیف شیراز   -   دامین انگلستان با تخفیف شیراز   -  آخرين صفحه