دومین com با تخفیف مشهد

خانه » دومین » دومین com با تخفیف مشهد

دومین com با تخفیف مشهد

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در مشهد تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 01836.html
کانن چهار دوربین فیلم‌برداری حرفه‌ای از سری XA را معرفی کرده است. این دوربین‌ها از رزولوشن 4K با نرخ ۳۰ فریم‌بر‌ثانیه پشتیبانی می‌کنند.
چهار شنبه, ۱۴ فروردین ۹۸ ساعت ۲۰:۴۵

دوربین‌های جدید سری XA کانن؛ فیلم‌برداری 4K با نرخ ۳۰ فریم‌برثانیه

کانن چهار دوربین فیلم‌برداری حرفه‌ای از سری XA را معرفی کرده است. این دوربین‌ها از رزولوشن 4K با نرخ ۳۰ فریم‌بر‌ثانیه پشتیبانی می‌کنند.

کانن خانواده‌ی دوربین‌های فیلم‌برداری حرفه‌ای XA را با چهار دوربین جدید به‌روزرسانی کرده است. این مدل‌ها که XA50 ،XA45 ،XA40 - دومین com با تخفیف مشهد - و XA55 نام دارند، اولین اعضای خانواده‌ی XA هستند که از رزولوشن 4K با - دومین com با تخفیف مشهد - نرخ ۳۰ فریم‌بر‌ثانیه پشتیبانی می‌کنند.

دوربین‌های جدید کانن برای فیلم‌برداری خبری و پخش تلویزیونی و تهیه‌ی ویدئوهای سازمانی مناسب هستند. این دوربین‌ها با لرزش‌گیر اپتیکال پنج‌محوره از مجموعه‌ی مختلفی از لنزهای بزرگ‌نمایی پشتیبانی می‌کنند. درگاه XLR دوگانه نیز امکان ضبط صدا را به‌صورت PCM فراهم می‌کند.

دومین com با تخفیف مشهد

دوربین فیلم‌برداری Canon XA55

دو دوربین - دومین com با تخفیف مشهد - XA50 و - دومین com با تخفیف مشهد - XA55 در عمل محصولات یکسانی هستند. تنها تفاوتشان این - دومین com با تخفیف مشهد - است که مدل XA55 در بازار اروپا به خروجی 3G-SDI و در دیگر بازارها به خروجی HD-SDI مجهز می‌شود؛ اما در XA50، از این خروجی‌ها خبری نیست. هر دو مدل مذکور از حسگرهای - دومین com با تخفیف مشهد - یک اینچی بهره‌مند هستند که - دومین com با تخفیف مشهد - از سیستم فوکوس خودکار Dual Pixel کانن پشتیبانی می‌کنند.

ویژگی بزرگ‌نمایی - دومین com با تخفیف مشهد - ۱۵ برابری نیز زاویه‌ی دیدی را پوشش می‌دهد که از سیستمی فول‌فریم - دومین com با تخفیف مشهد - با لنز ۳۸۲.۵-۲۵.۵ میلی‌متری انتظار داریم. علاوه‌براین، هر دو مدل - دومین com با تخفیف مشهد - XA50 و XA55 از حالت Wide Dynamic - دومین com با تخفیف مشهد - Range Gamma پشتیبانی می‌کنند. به‌ادعای کانن، در این حالت محدوده‌ی دینامیکی به - دومین com با تخفیف مشهد - میزان ۸۰۰ درصد افزایش پیدا می‌کند. این افزایش به افزایش جزئیات در قسمت‌های هایلایت‌شده و ثبت رنگ‌های دقیق‌تر منجر می‌شود.

دومین com با تخفیف مشهد

دوربین فیلم‌برداری Canon XA45

مدل‌های XA40 و XA45 از حسگرهای کوچکتر ۱/۲.۴۸ اینچی پشتیبانی می‌کنند و از لنزهای بزرگ‌نمایی ۲۰ برابری (۶۰۱-۲۹.۳ میلی‌متر) برخوردار هستند. علاوه‌براین، دو مدل - دومین com با تخفیف مشهد - XA40 و XA45 نیز - دومین com با تخفیف مشهد - از فیلم‌برداری 4K با نرخ ۳۰ فریم‌بر‌ثانیه پشتیبانی می‌کنند و امکان ثبت ویدئوهای HD به روش Oversampling نیز در آن‌ها فراهم شده است.

کانن مدل پنجمی هم معرفی کرده که بسیاری از ویژگی‌های مدل XA55 را ارائه می‌کند؛ اما دستگیره‌ی فوقانی ندارد و دوربینی اقتصادی است که برای کارآموزان مناسب است. این مدل VIXIA/LEGRIA HF G60 4K UHD نام دارد و از حسگری - دومین com با تخفیف مشهد - یک اینچی بهره می‌برد. پشتیبانی از فوکوس خودکار Dual Pixel و بزرگ‌نمایی ۱۵ برابری و دیافراگم متغیر از دیگر مشخصه‌های این دوربین هستند.

دومین com با تخفیف مشهد

دوربین فیلم‌برداری VIXIA/LEGRIA HF G60 کانن

درکنار - دومین com با تخفیف مشهد - معرفی این دوربین‌های جدید، کانن سفت‌افزار (Firmware) جدیدی هم برای برخی از مدل‌های کنونی خود ارائه - دومین com با تخفیف مشهد - داده است. این مدل‌ها به‌شرح زیر هستند:

  • مدل XF705: سفت‌افزار نسخه‌ی ۱.۰.۱.۱ اکنون - دومین com با تخفیف مشهد - هنگام استفاده از حلقه و کلیدهای بزرگ‌نمایی، واکنش سریع‌تری از خود نشان می‌دهد. بهبود فوکوس هنگام بزرگ‌نمایی و افزایش کیفیت ویدئوهای ثبت‌‌شده با تکنیک Interlacing نیز ازجمله بهبودهای حاصل از به‌روزرسانی سفت‌افزار هستند.
  • مدل‌های XF405 و XF400: مانند مدل XF705، با به‌روزرسانی سفت‌افزار (نسخه‌ی - دومین com با تخفیف مشهد - ۱.۰.۳.۰) در مدل‌های XF405 و XF400 نیز کیفیت ویدئوهای ثبت‌شده با تکنیک Interlacing افزایش می‌یابد. ویژگی‌های جدید برای IP Streaming و امکان تنظیم دستی تعادل رنگ سفید (White Balance) هم - دومین com با تخفیف مشهد - از مزایای این به‌روزرسانی هستند. همچنین، پس از اعمال سفت‌افزار جدید، با تعیین شماره‌ی حلقه، شمارش کلیپ‌ها نیز از اول شروع می‌شود. در مدل XF405، به‌لطف سفت‌افزار - دومین com با تخفیف مشهد - جدید، امکان استفاده از ویژگی 3G-SDI Mapping در سطح A و B فراهم شده است.
  • مدل VIXIA GX10: با به‌روزرسانی به سفت‌افزار نسخه‌ی ۱.۰.۳.۰، امکان تنظیم دستی تعادل رنگ سفید فراهم می‌شود.

مدل‌های XA50 و XA55 کانن در ژوئن امسال، به‌ترتیب با قیمت‌های ۲,۶۹۹ و ۲,۱۹۹ دلار عرضه خواهند شد. مدل ارزان‌قیمت‌تر VIXIA/LEGRIA HF G60 هم در همان زمان و با - دومین com با تخفیف مشهد - برچسب قیمت ۱,۶۹۹ دلاری عرضه می‌شود. افزون‌براین، افرادی که منتظر مدل‌های XA45 و XA40 هستند، می‌توانند در انتهای اوت، محصول دلخواهشان را بخرند. برای خرید مدل XA45 باید ۲,۱۹۹ دلار هزینه - دومین com با تخفیف مشهد - کنید؛ درحالی‌که برای تهیه‌ی مدل XA40 پرداخت مبلغ ۱,۶۹۹ دلار کفایت می‌کند.


اولين صفحه   -  دامنه دات کام با تخفیف مشهد   -   ثبت دامنه دات کام با تخفیف مشهد   -   تمدید دامنه دات کام با تخفیف مشهد   -   قیمت دامنه دات کام با تخفیف مشهد   -   خرید دامنه دات کام با تخفیف مشهد   -   دومین دات کام با تخفیف مشهد   -   ثبت دومین دات کام با تخفیف مشهد   -   تمدید دومین دات کام با تخفیف مشهد   -   قیمت دومین دات کام با تخفیف مشهد   -   خرید دومین دات کام با تخفیف مشهد   -   دامین دات کام با تخفیف مشهد   -   ثبت دامین دات کام با تخفیف مشهد   -   تمدید دامین دات کام با تخفیف مشهد   -   قیمت دامین دات کام با تخفیف مشهد   -   خرید دامین دات کام با تخفیف مشهد   -   دامنه com با تخفیف مشهد   -   ثبت دامنه com با تخفیف مشهد   -   تمدید دامنه com با تخفیف مشهد   -   قیمت دامنه com با تخفیف مشهد   -   خرید دامنه com با تخفیف مشهد   -   دومین com با تخفیف مشهد   -   ثبت دومین com با تخفیف مشهد   -   تمدید دومین com با تخفیف مشهد   -   قیمت دومین com با تخفیف مشهد   -   خرید دومین com با تخفیف مشهد   -   دامین com با تخفیف مشهد   -   ثبت دامین com با تخفیف مشهد   -   تمدید دامین com با تخفیف مشهد   -   قیمت دامین com با تخفیف مشهد   -   خرید دامین com با تخفیف مشهد   -   دامنه انگلستان با تخفیف مشهد   -   ثبت دامنه انگلستان با تخفیف مشهد   -   تمدید دامنه انگلستان با تخفیف مشهد   -   قیمت دامنه انگلستان با تخفیف مشهد   -   خرید دامنه انگلستان با تخفیف مشهد   -   دومین انگلستان با تخفیف مشهد   -   ثبت دومین انگلستان با تخفیف مشهد   -   تمدید دومین انگلستان با تخفیف مشهد   -   قیمت دومین انگلستان با تخفیف مشهد   -   خرید دومین انگلستان با تخفیف مشهد   -   دامین انگلستان با تخفیف مشهد   -  آخرين صفحه