دومین ir ارزان شهر کرد

خانه » دومین » دومین ir ارزان شهر کرد

دومین ir ارزان شهر کرد

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه تماس بگیرید: 66948435-021 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +982166948435
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 19881.html
ظاهرا
دوشنبه, ۱۹ مهر ۹۵ ساعت ۲۱:۰۰

آی مک جدید 27 اینچی با پردازنده Kaby Lake اینتل در بست بای رویت شد

ظاهرا

انتظار می‌رود کمپانی اپل اواخر ماه جاری، از مک‌بوک‌های جدید خود رونمایی کند و علاوه بر این احتمال دارد که این شرکت نسخه‌ی بروزرسانی - دومین ir ارزان شهر کرد - شده‌ی جدید آی‌مک نیز را هم در کنار مک‌بوک‌های یاد شده معرفی - دومین ir ارزان شهر کرد - کند. به تازگی، مدل بروزرسانی شده‌ی آی‌مک ۲۷ اینچی که از نسل هفتم پردازنده‌های اینتل موسوم به Kaby Lake Core i7 بهره می‌برد در وب‌سایت بست‌بای دیده شده است. در ادامه‌ی مطلب با زومیت همراه باشید.

آی‌مک یاد شده با علامت "جدید" متمایز و نوع پردازنده‌ی آن نیز در وب‌سایت مورد بحث، مشخص شده است. اما این محصول از نظر دیگر مشخصات سخت‌افزاری، تغییر چندانی نسبت به نسل کنونی خود ندارد. - دومین ir ارزان شهر کرد - مدل جدید آی‌مک از همان نمایشگر 5K بهره می‌برد و می‌توان آن را با ۳۲ گیگابایت حافظه‌ی رم و ۲ ترابایت هارد دیسک فیوژن درایو خریداری کرد.

شاید قرار دادن این محصول در وب‌سایت Best Buy اشتباهی بوده که توسط یکی از کارکنان آن صورت گرفته است. در هرحال با توجه به برنامه‌ی زمانی اپل، پیش‌بینی می‌شود که این کمپانی مدل جدیدی از آی‌مک را آماده کرده باشد. علاوه بر استفاده از پردازنده‌ی جدید اینتل، انتظار می‌رود که چیپ‌ست گرافیکی این دستگاه نیز بروزرسانی شود.

دومین ir ارزان شهر کرد

گفته می‌شود - دومین ir ارزان شهر کرد - تمرکز اپل بیشتر بر روی مدل بازطراحی شده‌ی جدید مک‌بوک‌پرو خواهد بود. با توجه به آنچه تا کنون می‌دانیم، انتظار می‌رود این محصول از نمایشگر لمسی OLED بهره برده و علاوه بر این مجهز به سنسور تاچ‌آی‌دی و نیز درگاه یو‌اس‌بی نوع C باشد. افزون بر آنچه اشاره شد، احتمال دارد مدل بروزرسانی شده‌ی مک‌بوک‌ایر نیز به درگاه USB-C مجهز شود. اپل تا به این لحظه هیچ یک از برنامه‌‌های خود را برای رویداد ماه اکتبر تایید نکرده اما به زودی دعوت‌نامه‌ی این رویداد توسط این شرکت ارسال خواهد شد.

نظر شما در این مورد چیست؟


اولين صفحه   -  دامنه آی آر ارزان شهر کرد   -   ثبت دامنه آی آر ارزان شهر کرد   -   تمدید دامنه آی آر ارزان شهر کرد   -   قیمت دامنه آی آر ارزان شهر کرد   -   خرید دامنه آی آر ارزان شهر کرد   -   دومین آی آر ارزان شهر کرد   -   ثبت دومین آی آر ارزان شهر کرد   -   تمدید دومین آی آر ارزان شهر کرد   -   قیمت دومین آی آر ارزان شهر کرد   -   خرید دومین آی آر ارزان شهر کرد   -   دامین آی آر ارزان شهر کرد   -   ثبت دامین آی آر ارزان شهر کرد   -   تمدید دامین آی آر ارزان شهر کرد   -   قیمت دامین آی آر ارزان شهر کرد   -   خرید دامین آی آر ارزان شهر کرد   -   دامنه ir ارزان شهر کرد   -   ثبت دامنه ir ارزان شهر کرد   -   تمدید دامنه ir ارزان شهر کرد   -   قیمت دامنه ir ارزان شهر کرد   -   خرید دامنه ir ارزان شهر کرد   -   دومین ir ارزان شهر کرد   -   ثبت دومین ir ارزان شهر کرد   -   تمدید دومین ir ارزان شهر کرد   -   قیمت دومین ir ارزان شهر کرد   -   خرید دومین ir ارزان شهر کرد   -   دامین ir ارزان شهر کرد   -   ثبت دامین ir ارزان شهر کرد   -   تمدید دامین ir ارزان شهر کرد   -   قیمت دامین ir ارزان شهر کرد   -   خرید دامین ir ارزان شهر کرد   -   دامنه کام ارزان شهر کرد   -   ثبت دامنه کام ارزان شهر کرد   -   تمدید دامنه کام ارزان شهر کرد   -   قیمت دامنه کام ارزان شهر کرد   -   خرید دامنه کام ارزان شهر کرد   -   دومین کام ارزان شهر کرد   -   ثبت دومین کام ارزان شهر کرد   -   تمدید دومین کام ارزان شهر کرد   -   قیمت دومین کام ارزان شهر کرد   -   خرید دومین کام ارزان شهر کرد   -   دامین کام ارزان شهر کرد   -  آخرين صفحه