قوانین دامنه دات کام شیراز

خانه » دومین » قوانین دامنه دات کام شیراز

قوانین دامنه دات کام شیراز

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در شیراز تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 04180.html
حالا دیگر کمتر شرکت و اداره و سازمانی مانده است که دستی در سامانه پیامکی و اطلاع رسانی از طریق پنل اس ام اس نداشته باشد! اخیرا کسب و کارهای بزرگ و کوچک هم به این دسته اضافه شده‌اند. اگر کمی دقیق‌تر نگاه کنیم، متوجه می‌شویم که هنوز استفاده از پنل پیامک با وجود این همه راه‌های ارتباطی و شبکه‌های اجتماعی، به نوعی جادوی خودش را نگه داشته است!
پنجشنبه, ۲۴ آبان ۹۷ ساعت ۲۰:۰۰

یک پنل اس ام اس خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟

حالا دیگر کمتر شرکت و اداره و سازمانی مانده است که دستی در سامانه پیامکی و اطلاع رسانی از طریق پنل اس ام اس نداشته باشد! اخیرا کسب و کارهای بزرگ و کوچک هم به این دسته اضافه شده‌اند. اگر کمی دقیق‌تر نگاه کنیم، متوجه می‌شویم که هنوز استفاده از پنل پیامک با وجود این همه راه‌های ارتباطی و شبکه‌های اجتماعی، به نوعی جادوی خودش را نگه داشته است!

اما - قوانین دامنه دات کام شیراز - مسأله اساسی این است که چگونه می‌توانیم - قوانین دامنه دات کام شیراز - یک سامانه پیامکی خوب را تشخیص بدهیم؟ یعنی یک پنل پیامک خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟

پنل پیامک خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟

فقط کافی‌است عبارت «پنل پیامک» را در گوگل جست‌وجو کنید. خواهید دید که حتی تعداد سامانه‌های پیامکی هم مثل - قوانین دامنه دات کام شیراز - بسیاری از خدمات و محصولات، خیلی زیاد شده است. این هم می‌تواند خبر خوبی برای ما باشد و هم خبر بد!

از یک طرف، این‌که این‌همه مجموعه‌ وارد این بازار شده‌اند باعث شده است که سطح رقابت بالا برود. دیگر مردم برای انتخاب یک پنل اس ام اس، گزینه‌های زیادی دارند و ارائه‌دهندگان خدمات سامانه پیامکی هم مجبورند که کیفیت و پیشنهادهای خودشان را بهتر کنند تا از صحنه رقابت حذف نشوند.

از طرف دیگر، داشتن این همه گزینه کنار هم، تصمیم‌گیری را برای مشتریان کمی سخت کرده‌است، مخصوصا برای مشتریانی - قوانین دامنه دات کام شیراز - که شخصا تجربه چندانی در این زمینه نداشته و اعتماد کامل هم به همه ارائه‌دهندگان خدمات اس ام اس ندارند!

به همین دلیل است که بعد از تحقیق و بررسی جامع، تصمیم گرفتیم اصلی‌ترین ویژگی‌های یک پنل پیامک خوب را فهرست کرده و کمی در مورد آن‌ها توضیح بدهیم تا تمام مشتریان حداقل کمی در این زمینه اطلاعات داشته باشند.

پیشنهاد ویژه‌ای هم برای شما داریم! برای این که کار انتخاب شما راحت‌تر شود و نیز بتوانید مواردی که - قوانین دامنه دات کام شیراز - می‌خوانید را به صورت عملی نیز مشاهده کنید، یکی از بهترین سامانه‌های پیامکی ایران را هم برای شما معرفی کردیم!

سامانه پیامک باید خودش را با شما وفق بدهد، نه برعکس!

معمولا افرادی که سامانه اس ام اس خریداری می‌کنند صاحب یک کسب‌وکار هستند. طبیعتا تمامی کسب‌وکارها به یک اندازه نیستند: بعضی‌ها بازار بزرگ‌تری دارند و بعضی‌ها کوچک‌تر؛ بعضی کسب‌وکارها با یک یا چند قشر خاص سر و کار دارند در حالی‌که بعضی کسب‌وکارهای دیگر با عموم مردم سر و کار دارند. همچنین - قوانین دامنه دات کام شیراز - مجموعه‌های زیادی از سامانه پیامکی فقط برای - قوانین دامنه دات کام شیراز - اطلاع رسانی استفاده می‌کنند ولی بعضی دیگر، برای تبلیغ، بازاریابی و فروش!

حالا می‌بینید که چقدر کسب‌وکارها با یکدیگر فرق دارند، پس به نظر شما منطقی نیست که انتظارشان از سامانه پیامکی هم فرق داشته باشد؟ دقیقا همینطور است! پس یکی از ویژگی‌های - قوانین دامنه دات کام شیراز - سامانه پیامکی خوب این است که بسته‌های متعددی برای - قوانین دامنه دات کام شیراز - مشتریان خود طراحی کند تا هر کسب‌وکار، براساس نیاز خودش خرید - قوانین دامنه دات کام شیراز - انجام بدهد.

یادتان است گفتیم که می‌خواهیم یکی از سامانه‌های پیامکی عالی ایران را معرفی کنیم؟ دیگر وقتش رسیده که با سامانه پیامکی «ملی پیامک» آشنا شوید! حالا که صحبت از بسته‌ها و پکیج‌های سامانه اس ام اس شد، بهتر است نگاهی به صفحه تعرفه‌های پکیج‌ها بیندازید تا متوجه منظورم شوید!

از پشتیبانی قوی مطمئن - قوانین دامنه دات کام شیراز - شوید!

یکی از مسائلی که شاید به - قوانین دامنه دات کام شیراز - اندازه کیفیت و کارایی خودِ پنل مهم است، نحوه کار پشتیبانی سامانه پیامک است. از آن‌جایی که مشکلات فنی و شبکه‌ای بخش جداناپذیری از دنیای تکنولوژی هستند، شما همیشه باید برای چنین اتفاقاتی آماده باشید. اما یادتان - قوانین دامنه دات کام شیراز - نرود که همیشه همه کار را خودتان نمی‌توانید انجام بدهید. پس باید یک تیم پشتیبانی قوی و متخصص همیشه برای پاسخ‌دهی به سوالات و مشکلات شما آماده باشد.

مجموعه ملی پیامک برای این‌که در سریع‌ترین زمان ممکن به مشکلات کاربرانش رسیدگی کند، دو گزینه در - قوانین دامنه دات کام شیراز - اختیار آن‌ها قرار داده است:

  • اولین راه از طریق سیستم تیکت است که از - قوانین دامنه دات کام شیراز - طریق پنل شخصی به شما داده می‌شود و در هر ساعتی از روز که بخواهید می‌توانید مشکل یا سوال خودتان را مطرح کنید و منتظر باشید که تیم پشتیبانی ملی پیامک در کمترین زمان، پاسخ شما را بدهند.

    قوانین دامنه دات کام شیراز

  • راه دوم هم از طریق تماس تلفنی و مشاوره است. جنبه خوبی که این روش دارد این است که تیم پشتیبانی - قوانین دامنه دات کام شیراز - ملی پیامک از روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ تا ۲۲ و روزهای پنجشنبه از ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستند.

حتما به ویژگی اس ام اس انبوه - قوانین دامنه دات کام شیراز - دقت کنید!

فرض کنید که روز مادر رسیده است و می‌خواهید به مخاطبین خانم خودتان پیامک تبریک فرستاده - قوانین دامنه دات کام شیراز - و پیشنهاد ویژه‌ای هم به آن‌ها بدهید. - قوانین دامنه دات کام شیراز - چه کار می‌کنید؟ طبیعتا نمی‌توانید - قوانین دامنه دات کام شیراز - این پیامک را به همه مخاطبین خود بفرستید چون جدای از این که نامربوط به حساب می‌آید، بلکه هزینه زیادی هم برای شما دارد.

قوانین دامنه دات کام شیراز

 همینجا است که می‌توانید فقط پیامک خودتان - قوانین دامنه دات کام شیراز - را نوشته و بقیه کار را به عهده اس ام اس انبوه بسپارید! با استفاده از ویژگی اس ام اس انبوه، خیلی راحت می‌‎توانید مخاطبین خودتان را به صورت هدفمند انتخاب کرده و پیامک مربوط به آن‌ها را بفرستید.

البته همین کار را با فیلترهای دیگری هم می‌توانید انجام بدهید. یعنی چه؟ - قوانین دامنه دات کام شیراز - یعنی مثلا خدماتی ارائه می‌دهید که فقط مختص یک ناحیه از کشور است، باز هم کافی است - قوانین دامنه دات کام شیراز - که از روی نقشه محدوده مورد نظر - قوانین دامنه دات کام شیراز - خودتان را انتخاب کرده و پیام‌تان را بفرستید. به همین سادگی!

همه اپراتورها را یکجا داشته باشید!

آیا به نظر شما همه مشتریان و کاربران شما از اپراتور ایرانسل استفاده می‌کنند؟ یا - قوانین دامنه دات کام شیراز - از همراه - قوانین دامنه دات کام شیراز - اول؟ از کجا - قوانین دامنه دات کام شیراز - مطمئن هستید؟ می‌دانید که هم اکنون چهار اپراتور اصلی در ایران خدمات ارائه می‌دهند: ایرانسل، همراه اول، رایتل - قوانین دامنه دات کام شیراز - و تالیا. اگر شما می‌خواهید - قوانین دامنه دات کام شیراز - که وارد - قوانین دامنه دات کام شیراز - دنیای پیامک شده و از سامانه اس ام اس استفاده - قوانین دامنه دات کام شیراز - کنید باید هر چهار اپراتور و کاربران آن را - قوانین دامنه دات کام شیراز - مد نظر داشته باشید چون در - قوانین دامنه دات کام شیراز - غیر این صورت، بخشی از بازار خودتان را از دست - قوانین دامنه دات کام شیراز - داده‌اید.

مسئله جالب این است که - قوانین دامنه دات کام شیراز - همه سامانه‌های پیامکی که در ایران مشغول به فعالیت هستند از هر چهارتای این - قوانین دامنه دات کام شیراز - اپراتورها پشتیبانی نمی‌کنند! پس حتما باید دقت داشته باشید که پنلی که خریداری می‌کنید قابلیت پشتیبانی از هر چهار اپراتور اصلی را داشته باشد. نیازی به گفتن هم نیست که سامانه پیامکی ملی پیامک از جمله سامانه‌های پیشرویی بوده که از هر چهار اپراتور اصلی پشتیبانی می‌کند!

سخن نهایی

در این مطلب سعی کردیم راهنمای مختصر و در عین - قوانین دامنه دات کام شیراز - حال کاربردی در اختیار شما قرار بدهیم که اگر قصد خرید پنل اس ام اس را داشتید، بتوانید خودتان ارزیابی انجام داده و تصمیمی بگیرید که به نفع‌تان باشد. البته اگر بخواهیم تمام ویژگی‌های یک سامانه اس ام اس خوب را با - قوانین دامنه دات کام شیراز - هم مرور کنیم، کلی طول - قوانین دامنه دات کام شیراز - می‌کشد. در این قسمت فقط - قوانین دامنه دات کام شیراز - مهم‌ترین این ویژگی‌ها را مرور - قوانین دامنه دات کام شیراز - کردیم و امیدواریم که برای شما هم مفید بوده باشد!

اگر هنوز سوالی برای‌تان باقی مانده میتوانید - قوانین دامنه دات کام شیراز - با شماره ۰۲۱۶۳۴۰۴ تماس - قوانین دامنه دات کام شیراز - حاصل یا به آدرس وب‌سایت ما www.melipayamak.com مراجعه کنید.


اولين صفحه   -  قوانین دومین کام شیراز   -   دامین کام شیراز   -   ثبت دامین کام شیراز   -   تمدید دامین کام شیراز   -   انتقال دامین کام شیراز   -   نحوه انتقال دامین کام شیراز   -   مالکیت دامین کام شیراز   -   انتقال مالکیت دامین کام شیراز   -   قیمت دامین کام شیراز   -   خرید دامین کام شیراز   -   قوانین دامین کام شیراز   -   دامنه دات کام شیراز   -   ثبت دامنه دات کام شیراز   -   تمدید دامنه دات کام شیراز   -   انتقال دامنه دات کام شیراز   -   نحوه انتقال دامنه دات کام شیراز   -   مالکیت دامنه دات کام شیراز   -   انتقال مالکیت دامنه دات کام شیراز   -   قیمت دامنه دات کام شیراز   -   خرید دامنه دات کام شیراز   -   قوانین دامنه دات کام شیراز   -   دومین دات کام شیراز   -   ثبت دومین دات کام شیراز   -   تمدید دومین دات کام شیراز   -   انتقال دومین دات کام شیراز   -   نحوه انتقال دومین دات کام شیراز   -   مالکیت دومین دات کام شیراز   -   انتقال مالکیت دومین دات کام شیراز   -   قیمت دومین دات کام شیراز   -   خرید دومین دات کام شیراز   -   قوانین دومین دات کام شیراز   -   دامین دات کام شیراز   -   ثبت دامین دات کام شیراز   -   تمدید دامین دات کام شیراز   -   انتقال دامین دات کام شیراز   -   نحوه انتقال دامین دات کام شیراز   -   مالکیت دامین دات کام شیراز   -   انتقال مالکیت دامین دات کام شیراز   -   قیمت دامین دات کام شیراز   -   خرید دامین دات کام شیراز   -   قوانین دامین دات کام شیراز   -  آخرين صفحه