قوانین دامنه کام شیراز

خانه » دومین » قوانین دامنه کام شیراز

قوانین دامنه کام شیراز

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در شیراز تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 04150.html
براساس آخرین خبرها، احتمال دارد به‌جای معرفی گوشی هوشمند اچ‌تی‌سی U13 در سال ۲۰۱۹، گوشی هوشمند دیگری از این شرکت معرفی شود.  
شنبه, ۲۶ آبان ۹۷ ساعت ۱۴:۴۵

اچ تی سی پرچمدار ۲۰۱۹ خود را با نامی غیر از HTC U13 عرضه می‌کند

براساس آخرین خبرها، احتمال دارد به‌جای معرفی گوشی هوشمند اچ‌تی‌سی U13 در سال ۲۰۱۹، گوشی هوشمند دیگری از این شرکت معرفی شود.  

بهار سال آینده‌ی میلادی، در حدود یک‌سال از زمان رونمایی ا‌چ‌تی‌سی یو ۱۲ پلاس می‌گذرد و انتظار می‌رود HTC در اوایل سال میلادی ۲۰۱۹، گوشی هوشمند بعدی اچ‌تی‌سی U12 پلاس را معرفی کند.

با این وجود، - قوانین دامنه کام شیراز - براساس اطلاعات منتشرشده از سوی Phandroid بر مبنای اطلاعات ارائه‌شده از سوی یکی از منابع آگاه، به‌نظر می‌رسد HTC قصد ندارد گوشی هوشمند اچ‌تی‌سی یو ۱۳ را در سال آینده‌ی - قوانین دامنه کام شیراز - میلادی رونمایی کند و ظاهرا در حال توسعه‌ی گوشی هوشمند - قوانین دامنه کام شیراز - دیگری با نام متفاوتی است. در گزارش منتشرشده، مشخص نیست که ا‌چ‌تی‌سی دقیقا در حال توسعه‌ی گوشی هوشمند خود با چه نامی است؛ ولی به‌نظر می‌رسد که مشتریان این - قوانین دامنه کام شیراز - برند باید منتظر - قوانین دامنه کام شیراز - محصولی متفاوت از اچ‌تی‌سی یو باشند.

قوانین دامنه کام شیراز

احتمال دارد HTC قصد داشته باشد در سال آینده‌ی - قوانین دامنه کام شیراز - میلادی، گوشی هوشمند دیگری به بازار عرضه کند - قوانین دامنه کام شیراز - و حتی این احتمال وجود دارد که شاهد تغییری در نام تجاری اچ‌تی‌سی برای پرچمدار بعدی این شرکت باشیم. البته با توجه به روال مرسومی که HTC - قوانین دامنه کام شیراز - در طی چند سال گذشته از خود نشان داده است؛ عجیب نیست اگر در نظر داشته باشد تغییری در نام تجاری خود ایجاد کند.  خردادماه سال جاری معرفی شد و به‌نظر می‌رسید که گوشی هوشمند بسیار مناسبی باشد؛ با این وجود دستگاه مشکلاتی هم داشت. اچ‌تی‌سی یو ۱۲ پلاس، با کلیدهای لمش‌نشدنی حساس به فشار معرفی شد. کلیدهای پاور و کنترل صدا قابل لمس در این گوشی هوشمند لمس‌پذیر نیستند. HTC در گوشی هوشمند یو ۱۲ پلاس خود تصمیم گرفت از کلیدهای نرم‌افزاری به‌جای کلید‌های واقعا کلیک‌پذیر استفاده کند. 

با اینکه این کلیدها مشابه به‌نظر می‌رسیدند، اما قابلیت لمس‌پذیری نداشتند و وقتی باتری - قوانین دامنه کام شیراز - گوشی تخلیه می‌شد، کلیدها از کار می‌افتادند و دیگر کار نمی‌کردند. رسیدگی به این موضوع در دستور کار HTC قرار گرفت و این در حالی بود که شرکت گوشی محبوبی - قوانین دامنه کام شیراز - در دست داشت. تنها نکته‌ی مهم این بود که کاربران زیادی در مورد این موضوع اطلاعی نداشتند و همین مساله باعث بروز مشکلاتی در حال توسعه‌ی - قوانین دامنه کام شیراز - گوشی محبوب دیگری بود. سال‌ها است  - قوانین دامنه کام شیراز - HTC تحت فشار قرار - قوانین دامنه کام شیراز - داد. این - قوانین دامنه کام شیراز - سومین بار است که در طی ۵ سال گذشته، اچ‌تی‌سی نام برند پرچم‌دار خود را تغییر می‌دهد. باید امیدوار - قوانین دامنه کام شیراز - باشیم  تغییر جدید همانند تغییرات قبلی فریب‌دهنده نباشد. 

قوانین دامنه کام شیراز

ممکن است شما از داستان HTC بی‌اطلاع باشید. HTC یکی از شرکت‌های مطرح و شناخته‌شده‌ی جهان در حوز‌ه‌ی گوشی‌های هوشمند با سابقه‌ای بالغ بر ۲۱ سال است.  اما - قوانین دامنه کام شیراز - تا سال ۲۰۰۹ میلادی، اغلب برای سایر شرکت‌ها، گوشی هوشمند می‌ساخت و به‌همین دلیل با نام ODM یا همان شرکت‌ سازنده دستگاه اصلی شناخته می‌شد. اخیرا HTC همین روال - قوانین دامنه کام شیراز - را با گوگل برای تولید گوشی‌های هوشمند نکسوس وان، پیکسل و پیکسل ۲ در پیش گرفته است. HTC اولین گوشی هوشمند اندرویدی خودش یعنی T-Mobile G1 برای بازار ایالات متحده و HTC Dream در سایر بازارها را معرفی کرد. همان‌طور که پیشتر گفته شده بود، اولین گوشی هوشمند نکسوس یعنی نکسوس وان نیز توسط HTC تولید شده است.

در نتیجه، این شرکت، نقش مهمی در بازار گوشی‌های هوشمند بازی می‌کند. اما همه‌ی این اتفاقات مربوط به قبل از سال ۲۰۱۱ میلادی بوده است. از آن زمان به بعد، HTC با مشکلات متعددی دست‌وپنجه نرم می‌کند. در سال ۲۰۱۱، حدود ۲۵ درصد سهم بازار ایالات متحده و حدود ۱۰ درصد سهم بازار جهانی از آن HTC بود. در حال حاضر، براساس مستندات مطرح‌شده از سوی Strategy Analytics، اچ‌تی‌سی تنها در حدود یک درصد سهم بازار جهانی را دارد و در بسیاری از بازارها، سهمی زیر صفر را به نام خودش به‌ثبت رسانده است. این اعداد و ارقام نشان می‌دهد که این شرکت با افت شدیدی مواجه بوده است. پیشتر نیز گفته شده بود که  مشاهده می‌شود. البته، همه‌ی این اتفاقات یک‌شبه رخ نداده است و حداقل هفت سال طول کشیده تا چنین تغییر جایگاهی برای اچ‌تی‌سی پیش بیاید. اما متاسفانه شواهد و قراین نشان می‌دهد که HTC کار خاصی برای تغییر این وضعیت هم انجام نداده است.

از آنجایی که در سال ۲۰۱۱ میلادی، HTC رتبه‌ی بالای خودش از نظر سهم بازار را  به سامسونگ - قوانین دامنه کام شیراز - و سپس اپل واگذار کرد، سال ۲۰۱۱ اصلا برای HTC سال خوبی نبود. از - قوانین دامنه کام شیراز - این‌رو، تصمیم گرفت - قوانین دامنه کام شیراز - برخی موارد را تغییر دهد. HTC One را با نام HTC One X و HTC One S معرفی کرد. از آنجایی که HTC گوشی‌های هوشمند خوبی - قوانین دامنه کام شیراز - به بازار عرضه می‌کند؛ هر دو محصولات - قوانین دامنه کام شیراز - خوبی بودند؛ اما وارد بازار ایالات متحده آمریکا نشدند. در آن مقطع زمانی، فروش انحصاری گوشی‌های هوشمند تحت لوای اپراتورهای تلفن همراه موضوع قابل‌توجهی بود و بسیاری از شرکت‌ها مجبور بودند برای هر اپراتور تلفن همراه در ایالات متحده، گوشی هوشمندی انحصاری با نامی متفاوت تولید کنند. HTC One X تنها از طریق اپراتور تلفن همراه AT&T آمریکا به‌فروش می‌رسید و مدل ا‌چ‌تی‌سی One S نیز توسط اپراتور تلفن همره T-Mobile به بازار عرضه می‌شد. این شرایط خصوصا برای اچ‌تی‌سی که قصد داشت وضعیت خود را در بازار ارتقا بدهد، - قوانین دامنه کام شیراز - اصلا مناسب نبود. 

قوانین دامنه کام شیراز

حدود یک سال بعد، HTC - قوانین دامنه کام شیراز - تصمیم گرفت از حروف اضافه‌شده - قوانین دامنه کام شیراز - در نام گوشی، خود را خلاص کند و اچ‌تی‌سی وان را معرفی کرد. اچ‌تی‌سی وان یکی از اولین گوشی‌های هوشمند - قوانین دامنه کام شیراز - تماما فلزی بازار بود - قوانین دامنه کام شیراز - و کیفیت ساخت فوق‌العاده‌ای داشت. HTC تا - قوانین دامنه کام شیراز - سال ۲۰۱۶ میلادی به تولید سری گوشی‌های هوشمند با نام One ادامه داد تا نوبت به معرفی دهمین پرچم‌دار این سری رسید. HTC دهمین پرچم‌دار خود را در این سری گوشی‌های - قوانین دامنه کام شیراز - هوشمند ا‌چ‌تی‌سی ۱۰ نامید.

سال گذشته، HTC تصمیم گرفت به‌جای استفاده از کلمه‌ی One از حرف U برای نامگذاری گوشی‌های هوشمند خود استفاده کند و شاهد معرفی گوشی‌های U11 و U12 این شرکت بودیم. اگر دقت کنید - قوانین دامنه کام شیراز - از آن زمان به بعد تعداد گوشی‌های هوشمندی - قوانین دامنه کام شیراز - که توسط HTC معرفی می‌شود، کمتر شد. هرچند گوشی‌های هوشمند  U11 Life و U12 Life را به‌ترتیب در سال گذشته و سال جاری معرفی کرد؛ اما عملا از بازار تولید گوشی‌های میان‌رده و پایین‌رده خارج شد. اما این اطلاعات به‌تنهایی گویای وضعیت HTC نیست. هر ماه، اچ‌تی‌سی درآمد خود را از ماه قبل اعلام می‌کند و هیچ‌گاه روند مثبتی را نشان نداده است. معمولا شاهد افت دو رقمی درآمد این شرکت بوده‌ایم و گاهی این رقم به ۵۰ درصد افت نیز در برخی ماه‌ها رسیده است. در واقع، HTC در سال ۲۰۱۸ نتوانسته است درآمد یک میلیارد دلاری به‌دست آورد. 

تغییر نام برای HTC یکی از موضوعات لازم و مهم است، ولی اچ‌تی‌سی به بیش از یک تغییر نام نیاز دارد. این شرکت به‌قدری افت پیدا کرده که برخی از کاربران اصلا چنین شرکتی را نمی‌شناسند. دلیل این مسئله آن است که در - قوانین دامنه کام شیراز - دوره‌ی زمانی که گوشی‌های هوشمند در همه‌جا وجود نداشت، HTC در صدر بازار گوشی‌های هوشمند حضور داشت و این دوره مربوط به زمانی است که گوشی‌های هوشمند و گوشی‌های اندرویدی عمومیت پیدا کردند ولی هنوز دوره‌ی جوانی خود را طی می‌کردند. 

در حال حاضر گوشی‌های هوشمند در همه‌ی بازارها موجود هستند و برندهای نامداری همچون سامسونگ و اپل بیش از ۶۰ درصد سهم بازار گوشی‌های هوشمند را از آن خود کرده‌اند. به‌‌همین دلیل منطقی است که HTC برای حضوری موفق در چنین بازاری به بیش از یک تغییر نام نیاز داشته باشد. البته هنوز مشخص نیست که HTC قصد دارد چه کاری برای معرفی گوشی هوشمند سال ۲۰۱۹ خود انجام بدهد؛ اما احتمال دارد محصول خود را با نام جدیدی معرفی کند. 

امیدواریم اچ‌تی‌سی در نهایت به صدای مصرف کنندگان و رسانه‌ها گوش بدهد و کمپین بازاریابی گسترده‌ای برای گوشی هوشمند جدید خود راه‌اندازی کند. هرچند در چنین شرایطی اپراتورهای تلفن همراه در آمریکا ممکن است تمایلی به پشتیبانی از چنین محصولی نداشته باشند، در نتیجه یکی از راهکارهای این شرکت عرضه‌ی گوشی هوشمندی بسیار ارزان‌قیمت و با مشخصات یک گوشی بالارده - قوانین دامنه کام شیراز - به بازار است. وان‌پلاس نیز چنین رویکردی را در - قوانین دامنه کام شیراز - پیش گرفت.

با توجه به اینکه قیمت گوشی‌های هوشمند امروزی چهار رقمی شده‌اند، این استراتژی می‌تواند - قوانین دامنه کام شیراز - به کمک HTC بیاید. قطعا ظرف ماه‌های - قوانین دامنه کام شیراز - آینده‌، اطلاعات بیشتری در مورد تصمیم‌های این - قوانین دامنه کام شیراز - شرکت منتشر خواهد شد. از آنجایی که اچ‌تی‌سی یو ۱۲ پلاس در ماه می معرفی شد، زیاد دور از ذهن نیست که بخواهد گوشی بعدی خود را در زمانی مشابه سال قبل در سال ۲۰۱۹ معرفی کند. هنوز برای انتشار خبرهای فاش‌شده و لو رفته در مورد گوشی‌ هوشمند - قوانین دامنه کام شیراز - بعدی اچ‌تی‌سی خیلی زود است و باید منتظر باشیم ببینیم HTC - قوانین دامنه کام شیراز - در نهایت چه تصمیمی خواهد گرفت.


اولين صفحه   -  قوانین دومین ir شیراز   -   دامین ir شیراز   -   ثبت دامین ir شیراز   -   تمدید دامین ir شیراز   -   انتقال دامین ir شیراز   -   نحوه انتقال دامین ir شیراز   -   مالکیت دامین ir شیراز   -   انتقال مالکیت دامین ir شیراز   -   قیمت دامین ir شیراز   -   خرید دامین ir شیراز   -   قوانین دامین ir شیراز   -   دامنه کام شیراز   -   ثبت دامنه کام شیراز   -   تمدید دامنه کام شیراز   -   انتقال دامنه کام شیراز   -   نحوه انتقال دامنه کام شیراز   -   مالکیت دامنه کام شیراز   -   انتقال مالکیت دامنه کام شیراز   -   قیمت دامنه کام شیراز   -   خرید دامنه کام شیراز   -   قوانین دامنه کام شیراز   -   دومین کام شیراز   -   ثبت دومین کام شیراز   -   تمدید دومین کام شیراز   -   انتقال دومین کام شیراز   -   نحوه انتقال دومین کام شیراز   -   مالکیت دومین کام شیراز   -   انتقال مالکیت دومین کام شیراز   -   قیمت دومین کام شیراز   -   خرید دومین کام شیراز   -   قوانین دومین کام شیراز   -   دامین کام شیراز   -   ثبت دامین کام شیراز   -   تمدید دامین کام شیراز   -   انتقال دامین کام شیراز   -   نحوه انتقال دامین کام شیراز   -   مالکیت دامین کام شیراز   -   انتقال مالکیت دامین کام شیراز   -   قیمت دامین کام شیراز   -   خرید دامین کام شیراز   -   قوانین دامین کام شیراز   -  آخرين صفحه