قوانین دامین

خانه » دومین » قوانین دامین

قوانین دامین

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه تماس بگیرید: 66948435-021 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +982166948435
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 00030.html
سونی با معرفی رئون پاکت، مشکل روزهای گرم تابستان را با گجت خنک‌کننده‌‌ی همراه حل کرده‌ است.
دوشنبه, ۷ مرداد ۹۸ ساعت ۰۹:۳۰

رئون پاکت؛ خنک‌کننده‌ جیبی سونی

سونی با معرفی رئون پاکت، مشکل روزهای گرم تابستان را با گجت خنک‌کننده‌‌ی همراه حل کرده‌ است.

این روزها گرم‌ترین روزهای سال است و در جابه‌جایی‌های روزمره، همواره سعی می‌کنیم در مکان‌هایی باشیم که خنک‌کننده‌ی مناسب دارند و تا حد ممکن درمعرض هوای آزاد و گرم قرار نگیریم. باوجوداین، مشکل زمانی پیش می‌آید که مجبور می‌شویم مدت طولانی را زیر - قوانین دامین - آفتاب یا در محیط بسیار گرم بمانیم. سونی راه‌حلی برای این مشکل معرفی کرده‌ است: خنک‌کننده/گرم‌‌کننده‌ی همراه که قرار است ازطریق سرمایه‌گذاری خریداران تولید و تحویل داده‌ شود. این وسیله که در دسته‌ی پوشیدنی‌ها قرار می‌گیرد، به شما کمک می‌کند دمایی را تنظیم کنید که قرار است بدنتان تحمل کند.

این دستگاه همراه که رئون پاکت (Reon Pocket) نام دارد و با بلوتوث به گوشی متصل می‌شود، به‌اندازه‌ی کیف‌پول کوچک است و ازطریق اثر ترموالکتریک (ترموالکتریک خنک‌کننده یا پلتیر) کار می‌کند. شما باید ابتدا تی‌شرت - قوانین دامین - مخصوص آن را بپوشید و سپس، دستگاه را در جیبی قرار دهید که روی آن و در پشت گردن تعبیه شده است. سپس، با - قوانین دامین - استفاده از اپلیکیشن مربوط به دستگاه که در روی گوشی - قوانین دامین - هوشمندتان نصب کرده‌اید، می‌توانید دستگاه را کنترل کنید و دمای آن را به‌صورت - قوانین دامین - آنی کم یا - قوانین دامین - زیاد کنید. سونی گفته‌ است این دستگاه را می‌توان - قوانین دامین - هم در روزهای گرم تابستان و هم در روزهای سرد زمستان استفاده کرد.

قوانین دامین

دستگاه‌هایی که در آن‌ها از اثر پلتیر (Peltier) استفاده می‌شود، - قوانین دامین - دستگاه‌هایی هستند که دو صفحه‌ی مشخص در دو سو دارند و - قوانین دامین - وقتی جریانی مستقیم از وسط دستگاه عبور می‌کند، گرما را از یک طرف آن به طرف دیگر منتقل می‌کند؛ به‌طوری‌که - قوانین دامین - یک سمت آن خنک و سمت دیگر داغ می‌شود. سمت گرم‌تر دستگاه به حمام گرمایی متصل است که در دمای محیط قرار دارد و سمت خنک آن پایین‌تر از دمای اتاق قرار - قوانین دامین - دارد.

در وب‌سایت سونی گفته‌ شده است صدها شبیه‌سازی برای - قوانین دامین - این دستگاه انجام شده و براساس نتایج، در روزهای گرم رئون پاکت می‌تواند دمای بدن شما را تا ۱۳ درجه‌ی سانتی‌گراد خنک کند. همچنین، انتظار می‌رود در روزهای سرد - قوانین دامین - زمستان بتواند دمای بدن شما را تا ۸ درجه افزایش دهد.

باتری این دستگاه یکی از بخش‌های جالب آن است. - قوانین دامین - دستگاه برای شارژ از اتصال USB-C بهره می‌برد و با دو ساعت شارژ باتری، تا ۲۴ ساعت بی‌نیاز از شارژ مجدد خواهید بود. این دستگاه بسیار کوچک است و وزنی حدود ۸۵ گرم دارد؛ درنتیجه، با اینکه - قوانین دامین - باید برای استفاده از آن تی‌شرت مخصوص را بپوشید، جلب توجه نخواهد کرد. البته، این دستگاه در دو نسخه‌ی عادی و سبک (Lite) به بازار عرضه خواهد شد. نسخه‌ی سبک آن وزن کمتری دارد؛ اما فقط به‌صورت دستی (ازطریق گوشی هوشمند) تنظیم‌شدنی است؛ در‌حالی‌که نسخه‌ی عادی آن علاوه‌براینکه امکان تنظیم دستی ازطریق گوشی هوشمند را دارد، در به‌روزرسانی‌های بعدی، حالت خودکار هم خواهد داشت. همچنین، در این نسخه می‌توانید حالت‌هایی را با عنوان «حالت من» (My Mode) تعریف کنید و حجم هوا را هم تغییر دهید.

قوانین دامین

از یکشنبه هفته گذشته، کمپین تخصیص بودجه ازطریق خریداران برای رئون پاکت آغاز شده و براساس آمار - قوانین دامین - سایت سونی، تابه‌امروز به سقف میزان بودجه تعیین‌شده رسیده و حتی از آن فراتر رفته‌ است. متأسفانه در‌حال‌حاضر، رئون پاکت فقط در ژاپن پیش‌‌فروش می‌شود و قیمت آن از ۱۱۷ دلار تا ۱۷۵ دلار متغیر است. قیمت این دستگاه به نسخه‌ای که خریداری می‌کنید و تعداد تی‌شرتی که همراه آن درخواست می‌کنید، بستگی دارد. براساس گفته‌ی سایت سونی، حالا که بودجه‌ی - قوانین دامین - لازم تأمین شده‌ است، خریداران در مارس ۲۰۲۰ خنک‌کننده/گرم‌کننده‌ی همراه خود را تحویل خواهند گرفت. هرچند زمان تحویل در مارس - قوانین دامین - به این معنا است که تابستان داغ امسال بدون حضور - قوانین دامین - این وسیله‌ی جالب سپری خواهد شد.


اولين صفحه   -  قوانین دامنه   -   دومین   -   ثبت دومین   -   تمدید دومین   -   انتقال دومین   -   نحوه انتقال دومین   -   مالکیت دومین   -   انتقال مالکیت دومین   -   قیمت دومین   -   خرید دومین   -   قوانین دومین   -   دامین   -   ثبت دامین   -   تمدید دامین   -   انتقال دامین   -   نحوه انتقال دامین   -   مالکیت دامین   -   انتقال مالکیت دامین   -   قیمت دامین   -   خرید دامین   -   قوانین دامین   -   دامنه آی آر   -   ثبت دامنه آی آر   -   تمدید دامنه آی آر   -   انتقال دامنه آی آر   -   نحوه انتقال دامنه آی آر   -   مالکیت دامنه آی آر   -   انتقال مالکیت دامنه آی آر   -   قیمت دامنه آی آر   -   خرید دامنه آی آر   -   قوانین دامنه آی آر   -   دومین آی آر   -   ثبت دومین آی آر   -   تمدید دومین آی آر   -   انتقال دومین آی آر   -   نحوه انتقال دومین آی آر   -   مالکیت دومین آی آر   -   انتقال مالکیت دومین آی آر   -   قیمت دومین آی آر   -   خرید دومین آی آر   -   قوانین دومین آی آر   -  آخرين صفحه