قوانین دامین شیراز

خانه » دومین » قوانین دامین شیراز

قوانین دامین شیراز

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در شیراز تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 04080.html
سایت های بسیاری با روش پیشنهاددهی روی کالا فعالیت می‌کنند و با تخفیف های عجیب و غریب حتی تا ۹۰ درصد شما را تشویق به شرکت در سرگرمی های خود می نمایند. اما آیا واقعا این حراج‌ها حقیقت دارد؟
چهار شنبه, ۳۰ آبان ۹۷ ساعت ۱۴:۰۰

آیفون 10 فقط با ۱.۵ میلیون تومان؛ مدل فروش با روش پیشنهاد دهی یا Penny Auction چیست

سایت های بسیاری با روش پیشنهاددهی روی کالا فعالیت می‌کنند و با تخفیف های عجیب و غریب حتی تا ۹۰ درصد شما را تشویق به شرکت در سرگرمی های خود می نمایند. اما آیا واقعا این حراج‌ها حقیقت دارد؟

در ابتدا باید به این نکته بپردازیم که همواره افرادی در تلاشند تا با روش‌های متقلبانه پول مردم را به جیب بزنند، از این‌رو سایت‌هایی که نه نماد اطمینان و مجوز فعالیت دارند و نه نام و نشانی در آنها برای تماس و مراجعه پیدا می شود را از فهرست خود حذف کنیم، چرا که قطعا خرید از این سایت‌ها و پرداخت در آنها به منزله - قوانین دامین شیراز - خرید از یک دستفروش بی نام ونشان در گوشه خیابان دارد و ممکن است در هر زمان دیگر شما هیچ نام و نشانی از آن نیابید.

بطور مثال سایت‌هایی در این مورد هستند که شما نه آدرسی در آنها می یابید و نه اطلاعات تماسی، برخی هم - قوانین دامین شیراز - به یک شماره تلفن بسنده کرده‌اند که آن هم هر لحظه ممکن است پاسخ داده نشود. پس موضوع صحبت ما بررسی یک - قوانین دامین شیراز - مدل مطمئن دارای حداقل استاندارد های امنیتی برای حضور - قوانین دامین شیراز - در آن سایت است .

قوانین دامین شیراز

بررسی - قوانین دامین شیراز - روش سود‌دهی در سایت کالابین از نمونه سایت‌های - قوانین دامین شیراز - حراجی با مدل پیشنهاد دهی (Penny Auction):

کالابین در آدرس www.calabin.com از اولین سایت‌هایی است که با روش فروش - قوانین دامین شیراز - کالا با مدل پیشنهاد دهی در سال ۱۳۹۶ راه اندازی شد و توانست با برگزاری بیش از ۱۲۰ فروش موفق در زمره سایت‌های با اعتبار این حوزه - قوانین دامین شیراز - قرار گیرد.

در یک نگاه ساده در صفحه اول این سایت شما گوشی موبایل ۱۰ میلیون تومانی را مشاهده می‌کنید که قرار است - قوانین دامین شیراز - به برنده با یک دهم قیمت یعنی یک میلیون تومان فروخته شود. البته ممکن است در زمان‌های مختلف کالاهای مختلفی را - قوانین دامین شیراز - شما مشاهده نمایید. اما فرمول فروش همان یک دهم قیمت است.

آیا واقعا شما می‌توانید با یک دهم قیمت صاحب این کالا شوید؟

آیا واقعا این موضوع صحت دارد؟

 آیا صاحبان این سایت قرار است دهها برابر این مبلغ سود کنند تا شما به یک دهم قیمت - قوانین دامین شیراز - صاحب این - قوانین دامین شیراز - کالا شوید؟

و اصلا شاید همه فقط نمایشی از پیش ترتیب داده شده است و سایت طوری برنامه ریزی شده که اصلا کسی در آن برنده نشود و برنده کالا از خود صاحبان آن هستند!!!!

همه و همه این سئوالات در ذهن مخاطبان جای دارد و حتما هم با - قوانین دامین شیراز - این همه روش‌های مختلف کلاهبرداری حق هم دارند.

اما آنچه در - قوانین دامین شیراز - پایین به آن می‌پردازیم به شما ثابت خواهد کرد که این سایت از یک مدل ریاضی بسیار ساده بهره می‌گیرد که در عمل امکان پذیر خواهد کرد تا واقعا کسی با کمی بیشتر از این قیمت حدود 30 درصد قیمت کالا در بدترین حالت صاحب کالا شود و اصلا این موضوع کلاهبرداری یا نمایش نبوده و شما هم - قوانین دامین شیراز - می‌توانید از کسانی باشید که برنده این کالا شوید.

از طرفی با مراجعه به آدرس سایت و مشاهده فهرست برندگان و حتی تماس - قوانین دامین شیراز - تلفنی با آنان که در بخش ارتباط با مشتریان کالابین فراهم شده شما مطمئن خواهید شد که برندگان واقعی کالاها اصل و اورجینال و همه چیز در عین واقعیت رخ می دهد.

بیایید میزان قیمت و - قوانین دامین شیراز - سود یک کالا را در کالابین با هم محاسبه کنیم. گوشی موبایل Iphone X که یکی از شرکت - قوانین دامین شیراز - کنندگان آن را برد و در صفحه اول نیز در قسمت برندگان گذاشته شده بود کنارش زمانی حدود 6 ساعت نوشته شده بود.

این عدد را تبدیل به ثانیه می‌کنیم عدد 21 هزار و ششصد ثانیه به دست می‌آید معنی این عدد آن است که باید 21 هزار و 600 کلیک روی آن شود تا برنده مشخص گردد، یعنی عددی حدود 19 میلیون و چهارصد و چهل تومان. یعنی در بهترین حالت اگر همه کلیک‌ها انجام شود و بدون کلید جادویی یک کالا فروخته شود، صاحب سایت حدود 6 میلیون + 10 درصد مبلغ کالا سود خواهد برد.

اما آیا واقعا همه کالا ها اینقدر سود دارد ؟؟؟

جواب منفی است. در مدل ریاضی طراحی شده اگر شما همه هزینه ها + برندگان کلید جادویی + هزینه های هاستینگ و زیر ساخت + هزینه های پشتیبانی فنی را از کل هزینه های یک کالا کم کنید، هزینه ای حدود 15 درصد برای هر کالا سود در نظر گرفته شده است. عملا این بیزینس با فروش بالا برای صاحب خود می‌تواند سود آور باشد.

البته اگر یک کالا به حالت پیشنهادهای 10 ثانیه ای برسد احتمال سودآوری آن بسیار بیشتر خواهد بود که - قوانین دامین شیراز - عملا با توجه به تعداد بالای کلیدهای جادویی کاربران این امر بسیار نادر اتفاق می افتد.

قوانین دامین شیراز

شانس برنده شدن هر کاربر در کالابین چقدر هست؟

به جرات می‌توان گفت همه کاربران - قوانین دامین شیراز - 100 درصد شانس برنده شدن دارند، یعنی هعه بالاخره یک روز برنده خواهند شد. این زمان نیز به سرعت عمل آنان در کلیک بر روی کلید جادویی - قوانین دامین شیراز - بستگی دارد و بس ...

یعنی شما اگر در حراج‌های کالابین شرکت کنید و روی کالا‌ها پیشنهاد بدهید بعد از 2000 پیشنهاد یک کلید جادویی خواهید داشت که می‌توانید با انتظار برای روشن شدن یکی از کلیدهای جادویی هر کالا و کلیک روی آن بلافاصله کالا را از آن خود کنید.

نتیجه اینکه با فعالیت در سایت باعث خواهید شد تا هم زودتر - قوانین دامین شیراز - کلید جادویی بدست آورید و هم کلید جادویی کالاها زودتر روشن شود.


اولين صفحه   -  قوانین دامنه شیراز   -   دومین شیراز   -   ثبت دومین شیراز   -   تمدید دومین شیراز   -   انتقال دومین شیراز   -   نحوه انتقال دومین شیراز   -   مالکیت دومین شیراز   -   انتقال مالکیت دومین شیراز   -   قیمت دومین شیراز   -   خرید دومین شیراز   -   قوانین دومین شیراز   -   دامین شیراز   -   ثبت دامین شیراز   -   تمدید دامین شیراز   -   انتقال دامین شیراز   -   نحوه انتقال دامین شیراز   -   مالکیت دامین شیراز   -   انتقال مالکیت دامین شیراز   -   قیمت دامین شیراز   -   خرید دامین شیراز   -   قوانین دامین شیراز   -   دامنه آی آر شیراز   -   ثبت دامنه آی آر شیراز   -   تمدید دامنه آی آر شیراز   -   انتقال دامنه آی آر شیراز   -   نحوه انتقال دامنه آی آر شیراز   -   مالکیت دامنه آی آر شیراز   -   انتقال مالکیت دامنه آی آر شیراز   -   قیمت دامنه آی آر شیراز   -   خرید دامنه آی آر شیراز   -   قوانین دامنه آی آر شیراز   -   دومین آی آر شیراز   -   ثبت دومین آی آر شیراز   -   تمدید دومین آی آر شیراز   -   انتقال دومین آی آر شیراز   -   نحوه انتقال دومین آی آر شیراز   -   مالکیت دومین آی آر شیراز   -   انتقال مالکیت دومین آی آر شیراز   -   قیمت دومین آی آر شیراز   -   خرید دومین آی آر شیراز   -   قوانین دومین آی آر شیراز   -  آخرين صفحه